mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 10:16 
Cytuj  
Lesiu - Dzis badalem swoja ulubiona klase LNC/DRG - jak dla mnie imba, tyle fajnych skilli i dwa rodzaje self-combosow, ale wkurzylem sie na maxa, jak zobaczylem ze skill z 50lvl CHaos Thrust zadaje dmg zenujacy :( Nawet w combie Impuls -> Disembowel -> Chaos Thrust - zalamka i to jeszcze pozycjonowany, bo Impuls Drive musi byc zadany z tylu moba aby combo chain zaistnial :/ Na pocieche drugie combo True thrust -> Vorpal Strike -> Full Thrust jest imba, odpalane bez zadnego pozycjonowania. Dla przykladu dmg:
- Chaos Thrust 150-200 a w combie zostawia dota
- FUll Thrust 250-300 a nawet mi critlo za 459 O_O prawie 1/3 zycia moba na 45lvl
Na koniec zaznacze jeszcze, ze TP u LNC kompletnie nie ucieka, spamowalem caly czas skillami non-stop powyzej 700TP, nie wiem jak bedzie w end-content instancjach i dlugich walkach bo nie mialem jak przetestowac, ale jak na razie bateryjka z TP :)

A co do Archera, ktory Ci sie podoba, zajefajny DD/Buffer, jako BRD ma swietne songi do np regen TP, MP a przy tym moze niezle nawalac. Niestety albo stety (dla mnie plus) w tej grze trzeba miec wiecej klas rozwinietych, wtedy widac potencjal danej klasy, choc joby redukuja ilosc sub-klas do wykorzystania :) Crafcie jest podobnie, mozna uzywac skilli innych craftow :)

Reasumujac, gra jest fajna jak na razie, zobaczymy jak bedzie pozniej, na trudnosc nie bedzie mozna narzekac, bo im dalej tym trudniej, a pamietam jeszcze z 1.23 gdzie insty w end-contencie naprawde byly cholernie trudne :) Desh testowal z Gokiem wczoraj inste jakas po Halatai i mowil, ze sa o wiele trudniejsze niz te poczatkowe insty.

ps. nadal nie wiem jakie miasto wybrac jako startowe, ale ciagnie mnie do lasow ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 10:51 
Cytuj  
Kyuubi napisał(a):
Stobek napisał(a):
Ten cały pugilist to co to jest, mi się nawet podoba chociaż szkoda, że nie może zbroi nosić.


the art, practice, or profession of fighting with the fists; boxing

:) potem rozwija się w monka :)


Dzięki ale tyle to z wiki doczytałem ;]
Bardziej mnie ciekawi jak się tym gra później - czy może ktoś grał. Ponoć to pure dps, a nie za dużo ich? Bo myślę właśnie nad monkiem albo palladynem. Fajne jest to, że w sumie mogę sobie oboma być :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 11:01 
Cytuj  
Pure DPS to w sumie tylko Pugilist i Lancer + Thaumaturge jako caster.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 11:06 
Cytuj  
A czy w tej grze istnieje jakiekolwiek pvp?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 11:08 
Cytuj  
W becie jeszcze nie. Nie pamietam czy ma byc dostepne od razu przy premierze, czy jakos troche pozniej.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 14:06 
Cytuj  
Nie no wiadomo ze 50 bede ml wbita wszystkimi klasami:) Ktos sie pytal o to gdzie sie zmienia ustawienia do targetu. Wiec znajduje sie to w menu chaacter settings w jednej z zakladek.
Doai rowniez mozliwosc wyboru miedzy hold/press L2 i R2 na padzie co mnie bardzo uszczesliwilo:)
Kolorowanie ubran tez super sprawa. Head gear wreszcie ogarneli bo w 11 to byla chyba najbardziej porazkowa czesc garderoby. Wiadomo ze beda jakies obciachowki ale na bank O-hata i turbanu z walmarta nie przebija:D Chocobo jako npc ktory mnie healuje rowniez bardzo fajnie sie sprawdza:) Takze jest z kazda odslona fajniej to dopiero start. Jakby jeszcze HNMy do PvP zony dali jakies:D Moje niespelnione marzenie z 11;p


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 16:02 
Cytuj  
@Bodziu

Podobno zeby miec wiecej gear setow trzeba znowu 'dolaczyc' do gildii ktorejkolwiek tam klasy zeby sie odblokowaly kolejne.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 16:03 
Cytuj  
Oh yeah leczący Boko wymiata, dzięki niemu można overpower spamować w stado killer mantisów. Jeszcze żeby był sposób aby trzymał się jakieś 5 metrów od nas i nie właził w każde aoe to by było idealnie :)

Tak jest Gokulo, jak odblokowujesz dowolną profesję to dostajesz extra gear set slot.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 21:53 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
@Bodziu

Podobno zeby miec wiecej gear setow trzeba znowu 'dolaczyc' do gildii ktorejkolwiek tam klasy zeby sie odblokowaly kolejne.


Doczytalem w instrukcji bo dzis wszystko przelecialem :P

A co do wielu pytan dot. OB (phase 4):

- Phase 4 is scheduled to be an open beta.
- The PlayStation®3 version will be available.
- Characters created during this phase will be carried over to the official release.
* Circumstance may necessitate the deletion of character data.
- More than 20 Worlds will be available.
- All character customization options will be available.
- Version 1.0 characters can be used.
- The Duty Finder (player matching feature) will be implemented. → Will be in Phase 3
- The Level Sync feature will be implemented. → Will be in Phase 3
- Stress testing will be conducted on the housing system.
- Testing will be conducted on the PvP Coliseum.
- Free company points
- Version 1.0 service account holders will be able to download the official FFXIV: ARR
client free of charge.
* Those wishing to play on PlayStation®3 must purchase a copy of the game for that
system.

Source: http://gdl.square-enix.com/ffxiv/download/en/FFXIV_2.0_BETA_Roadmap_EN.pdf


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2013, 23:25 
Cytuj  
czyli zaczne grac ok 15-22 sierpnia :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 04:57 
Cytuj  
Tak się zastanawiam jak mam 1.0 i wrzucę do tego nowy klucz z cyfrowej kolekcjonerki - ciekawe czy się nic nie popierdzieli :P


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 09:41 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Tak się zastanawiam jak mam 1.0 i wrzucę do tego nowy klucz z cyfrowej kolekcjonerki - ciekawe czy się nic nie popierdzieli :P


Jezeli masz kolekcjonerke 1.0 tez to wszystko bedzie ok, jezeli 1.0 masz zwykle to sie nie afaik polaczyc. Zamiast tego po premierze ma byc digital upgrade do wersji CE.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 10:21 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
- Characters created during this phase will be carried over to the official release.

No kurcze, a ja dopiero od 22. sierpnia bede mogl grac :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 11:07 
Cytuj  
Złóż podanie o betę to pewnie dostaniesz invite.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 11:28 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Złóż podanie o betę to pewnie dostaniesz invite.


Spisz jeszcze? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 11:46 
Cytuj  
Tak trochę, ale o co chodzi?
Przecież jak ktoś jest w becie to jest nie?
Czy już nabór do phase4 zamknęli?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 12:00 
Cytuj  
Mysle, ze Vejiemu chodzi bardziej o powody prywatne jezeli chodzi o mozliwosc grania niz dostep do bety :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 12:15 
Cytuj  
LOL !
Ktos troszeczke przyspal :P
haha


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 12:17 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
LOL !
Ktos troszeczke przyspal :P
haha

A skąd ja mam wiedzieć kto gra w obecnych fazach, skoro mi praca zawodowa i studia na weekendowe testy nie zezwalają obecnie? :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 14:26 
Cytuj  
Jakby Veji się wpisał w temacie gdzie kto gra to by nie było niejasności :p


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.