mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 20:32 
 
Fire Elemental


Obrazek


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 23:56 
 
Ciekawe detale:
nadgarstek
Obrazek

A tutaj zaprezentowana zmiana swiatla jak wychodzimy z budynkow na zew. Podobno bardzo fajny efekt real-time.
http://www.famitsu.com/blog/vanatsu/

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 14:49 
 
Filmik z alfy. Archer. Widać na nim efekt o którym pisał Gokulo powyżej, ale przynajmniej w tym wypadku nie jest tak spektakularny

http://www.mediafire.com/?jzhw4zzinyj


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 16:51 
 
Inne filmiki - jeszcze nie oglądałem:

http://www.mediafire.com/?wd4mzntyktm
http://www.mediafire.com/?yrjtiwlgixd


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 17:51 
 
Lol Se moze spac spokojnie jesli ma takich fanow :D
Nadgarstek widac!!
Nawet mi sie nie chce pisac jak wazne to bedzie po 2 dniach grania, co ja mowie juz po kilku minutach nikt na to uwagi nie zwroci lol.
W mmorpg z grafiki liczy sie design bo to moze kluc w oczy nawet i po 2 latach (jak ktos nie lubi stylu grafiki WoW to nie polubi).
Ale spoko rozumiem na bezrybiu i rak ryba. Nadgarstki sa, wazny news!


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 17:58 
 
Ato, ty sie jednak wez czasem w glowie puknij.
Napisal na poczatku posta "ciekawe detale" a nie OMGWTF SOM NADGARSTKI GRA BENDZIE SUPER.

Najpierw narzekanie, ze grafika slaba, ze to lekko lepsze 11 itd. a jak pokazuje sie, ze grafika pewnymi rzeczami zaskakuje, chociazby wlasnie takimi malymi detalami - o ktorych sie zapomina tak samo jak i o prawie calej grafice po pewnym czasie, ale mimo to ciesza oko - to tez zle.

Jak juz chcesz sie czegos czepiac to przyczep sie do jakichs powaznych aspektow i wysun powazne argumenty. To mozna podyskutowac.

Nie wrzucam tutaj juz wszystkich screenow jakie laduja w necie bo nie ma sensu, ale jak czasami pojawi sie cos ciekawego to ja czy Zet postniemy, bo sa ludzie ktorych to ciekawi. Jezeli ciebie to nie interesuje, albo ma cie tylko wnerwiac, to moze poprostu przestan zagladac na to forum. I tak jezeli chodzi o FFXI to ono juz nie zyje wiec nie ma czego tutaj szukac pod tym wzgledem.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:28 
 
A mnie rajcuje ten nadgarstek, bo to oznacza, że może i inne detale, które nawet po 2och latach potrafiły kluć w oczy, zostaną poprawione w 14. Mnie np. wkurzały ogony mithr z boku. łyse, kanciaste i w ogóle dziwne. Na screenach już widziałam, że jakieś futro na kikut dali i przez to tym bardziej się nie mogę doczekać tej gry.
Myślę, że jakby wydali zupgrejdowaną wersje WoWa czy innego mmo z ciut starszą grafiką oraz podobnego screena, to 95% graczy dostałoby orgazmu.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:45 
 
Może będzie można zdjąć majtki?

już.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:54 
 
No ogolnie jak sie nie nosi spodni to sa underpants jeszcze zalozone, bog wie co sie pod nimi kryje jak sie je sciagnie ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 19:24 
 
Hmmm, ściągane majtki... To będzi hit marketingowy :) Na każdym kanale tv, na każdej plebanii, w każdym kościele okrzyki "FF XIV TO ZŁO!!!!". S-E by miało darmową promocję jakiej nigdy sami nie byliby w stanie zrobić :) Wyobrażacie sobie? Nawiedzona gawiedź paląca zakupione egzemplarze FF XIV. Pewnie z 1000 pudełek poszłoby tylko i wyłącznie na efektowne spalenie. Polska byłaby na pierwszym miejscu w zakupie egzemplarzy gry. :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 00:23 
 
Spoko gra wyglada jak dla mnie, mimo iz nie ma narazie cieni ^^:

Po tych filmikach wyglada jakby testowali obecnie tylko bieganie postaci :P Koles sie zachowuje jakby to byl jego pierwszy mmog i nie wiedzial co robi, przez co rozgrywka sprawia wrazenie strasznie slamazarnej i nudnej (mam nadzieje ze to tylko wrazenie hehehe) w dodatku czas reakcji jest koszmarny.

A ten log zbiera wszystko nawet spoza zasiegu wzroku i to ze wszystkimi szczegolami nawet z graczy poza party :D

Tak wiem, ze to jest alfa :P

Anyway, jestem zgrzany ;]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 07:36 
 
Go, go Saitou!!! :D

Żeby Ci się łatwiej/przyjemniej oglądało filmiki to patrz na ikony tuż przed nazwą mobka. Są to graficzne reprezentacje znanych nam "conów"
Red – Incredibly Tough
Orange – Very Tough
Yellow – Tough
Green – Decent Challenge
Blue – Easy Prey

Obrazek
Pomaranczowej ikonki brak, czerwona jest dodatkowo większa, żeby się rzucało w oczy ze to IT


Kilka przykladów w szerszym kontekscie

Obrazek

Co ważne ponieważ w FF14 walki będą głownie party vs party więc "con" mobka odpowiada "con party mobków" vs "con party twojego", czyli jak sami bedziesz checkowal mobka może być IT ale jak tego samego w party 2 osoby to może być DC.

BTW - sprawdź PM


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 09:07 
 
Hehe... zobaczcie jak sie stakują kryształy :)))

Obrazek


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 09:28 
 
Zet :>

Aha zpaomnialem jeszcze napisac ze dzwiek zmieniania targetu potrafi szybko nerwice wywolac ^^:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 09:38 
 
swordsman napisał(a):
Zet :>

Aha zpaomnialem jeszcze napisac ze dzwiek zmieniania targetu potrafi szybko nerwice wywolac ^^:


To prawda... denerwuje na maxa - mam nadzieję, ze zmienią, jak nie to na pewno ktoś coś wymyśli :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 10:42 
 
Cytuj:
Upon investigating issues that occurred during the third FINAL FANTASY XIV Alpha Test, we have confirmed the following bugs:

- When changing areas, NPCs may disappear.
- Character data can be corrupted in ways different from those previously addressed.

As it appears that it may take some time to correct these issues, we are planning to perform the next FINAL FANTASY XIV Alpha Test next week at the earliest.

We will publish a more detailed schedule at a later time. We ask for your patience in this matter

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 16:49 
 
Jest cos takiego jak demokracja. Skoro wy nie robicie nic innego jak tylko wychwalanie tej gry w niebiosa to ja sprowadzam ja na dol. Wydaje mi sie ze przez wasze fanboyowe okulary nie przeswituje widok tego ze ta gra to nic innego jak kopia ffxi w lepszej oprawie. Kopiuja wszystko joby, lokacje, krysztaly, rasy, miasta, sprawdzanie poziomu mobow. Jesli ktos oczekuje ffxi w lepszej oprawie bedzie zachwycony tylko jedno mnie ciekawi bardzo. Skoro znudziliscie sie ffxi (Gok, Huck, etc.) i wlasciwie w grze widze tylko hucka jak robi misje. Nie zrobiliscie pewnie nawet polowy endgame w ffxi, nie ruszyliscie polowy albo nawet 3/4 jobow itd. itd. i ffxi Wam sie znudzilo, to ffxiv robione jako gra bardziej na casual players bedzie miala eventy jeszcze mniej ciekawe mniej wymagajace mniej epicki walk mniej epicki walk w ally itd.itd. Wiec jestem ciekawy na co Wy sie nastawiacie? To ja w sumie powinienem sie cieszyc bardzieej niz Wy bo skoro ffxi nadal bardzo mi sie podoba a ffxiv bedzie klonem z kilkoma usprawnieniami to jest duza szansa ze by mi sie podobal dlugo. Wam znudzi sie jeszcze szybciej niz ffxi bo wiekszosc juz bedziecie znali a fabula nie zapowiada sie na ciezka do zrobienia wiec po zrobieniu 1 joba wyzej i po fabule bedziecie pewnie czekac na ffxvi :)


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 17:09 
 
Jak zwykle twoj profetyzm rozwala :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 18:40 
 
doba! nadrobiłem i przejzalem/przeczytalem prawie wszystko co sie dalo ;>
teraz czekam na filmik z tego ich party vs party i battle regimens ;>

Zdaje się, ze wybor startowego miasta bedzie mial jeszcze wieksze znaczenie niz 11 i znowu trzeba bedzie sie na cos zdecydowac zeby pograc razem ^^;; Bedzie wojna ;]

@Gok - na pewnym poziomie po prostu nie warto dyskutowac - ignore skuteczniejsze ;]

ps.czy tylko u mnie forum.ffxiv co chwile wywala bledy przy otwieraniu topicow?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 18:41 
 
Plusem jest to, ze tym razem mozna wybrac miasto niezaleznie od rasy :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.