mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 19:01 
 
swordsman napisał(a):
ps.czy tylko u mnie forum.ffxiv co chwile wywala bledy przy otwieraniu topicow?


Czasami wywala - słaby serwer :(


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 19:03 
 
Grałem w FF11 5 lat, więc jak FF14 zatrzyma mnie na 3 lata to będę usatysfakcjonowany :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 19:05 
 
swordsman napisał(a):
doba! nadrobiłem i przejzalem/przeczytalem prawie wszystko co sie dalo ;>
teraz czekam na filmik z tego ich party vs party i battle regimens ;>


Good!!! :)
Party vs Party jeszcze nie testowali chyba.
Nie słyszałem żeby komuś udało się zrobić "battle regimens" a o sfilmowaniu to już całkowicie.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 19:18 
 
zet nie ma to jak tripple post zeby sobie nabic liczbe :P

regimensy ponoc sa w alfie z tego co zrozumialem, chyba tylko ludzie nieogarnieci ;) komu oni rozdaja te passy :P

teraz chce juz sledzić info na biezaco, także liczę ze wam sie z gokiem i huckiem nie znudzi ;]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 19:33 
 
Niektórzy ogarniają, ale straszne lagi są z tego co widać na filmikach.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 21:52 
 
Jak ma wyglądać graficznie Taru w FFXIV żeby wszyscy go polubili ? => dowód na to że grafika nie ma znaczenia :)

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale skoro ludzie grali/grają w FFXI w party/alliance/solo/duo/trio/itd i spotykają się radośnie każdego dnia od X lat i nie mają tego dosyć bo bardzo lubią grać razem, szczególnie grać razem w polskim gronie to jaki jest sens żeby robić to samo w FFXIV ? Bo drzewa i ikony będą inne ? Czy wy jeszcze razem gracie w FFXI ? Czy już macie dosyć ? I czego bo takiej drugiej gry już nie będzie nigdy ...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 23:53 
 
zet napisał(a):
Niektórzy ogarniają, ale straszne lagi są z tego co widać na filmikach.


ale z tego co zrozumialem, to po wlaczeniu battle regimen mode mozna sobie spokojnie bez wiekszego pospiechu wdusic odpowiednie skille w umówionej kolejnosci - tak zeby ludzie sie nie "meczyli" jak w 11 na skillchainach i magic burstach ;p

EDIT:
zrobilem mala rewolucje na forum :roll:
hope u like it!

jak bedzie sie zblizala premiera to fajnie byloby przeniesc sie na lepsiejszy serwer w takim razie, skoro ten jest taki niestabilny.
widzialem tez ze "system" forum jest siakis przestazaly i mozna go zaktuwalizowac, w ogole jesli ktos sie na tym lepiej zna (bo ja wogole) moze znajdzie lepsiejszy engine :]

Mozliwosci przyu obecnym systemie sa ograniczone.
Mi osobiscie brakuje: "zobacz posty nie przeczytane (ilosc)" bo obecne "zobacz nowe posty" nie dziala za fajnie
Nie wspomne juz o tym ze jesli jest ktos z umiejetnosciami i checiami to moglby zrobic nam jakas fajna skorke ;]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 07:32 
 
swordsman napisał(a):
ale z tego co zrozumialem, to po wlaczeniu battle regimen mode mozna sobie spokojnie bez wiekszego pospiechu wdusic odpowiednie skille w umówionej kolejnosci - tak zeby ludzie sie nie "meczyli" jak w 11 na skillchainach i magic burstach ;p


Zgadza się, tylko że w FF11 jak ktoś zepsuł to po prostu SC nie wyszedł i nie było bonus dmg a w FF14 wszyscy czekają z kolejnymi atakami aż ludzie zrobią swoje skille do BR. Więc jak się jakiś osiołek znajdzie to nie tylko BR nie wejdzie ale i będzie strata podstawowego dmg.

Natomiast nie zmienia to faktu, że BR powinno być łatwiejsze od SC a dawać dużo funu.

swordsman napisał(a):
EDIT:
zrobilem mala rewolucje na forum :roll:
hope u like it!


Super! Dzieki :)
Układ teraz jest na prawdę przejrzysty!!

swordsman napisał(a):
jak bedzie sie zblizala premiera to fajnie byloby przeniesc sie na lepsiejszy serwer w takim razie, skoro ten jest taki niestabilny.
widzialem tez ze "system" forum jest siakis przestazaly i mozna go zaktuwalizowac, w ogole jesli ktos sie na tym lepiej zna (bo ja wogole) moze znajdzie lepsiejszy engine :]

Mozliwosci przyu obecnym systemie sa ograniczone.
Mi osobiscie brakuje: "zobacz posty nie przeczytane (ilosc)" bo obecne "zobacz nowe posty" nie dziala za fajnie
Nie wspomne juz o tym ze jesli jest ktos z umiejetnosciami i checiami to moglby zrobic nam jakas fajna skorke ;]

:D :D :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 09:10 
 
Slayerek napisał(a):
Czy wy jeszcze razem gracie w FFXI ? Czy już macie dosyć ? I czego bo takiej drugiej gry już nie będzie nigdy ...


Gramy i jest fajnie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 11:08 
 
:) no to sie ciesze :)
tylko porzadku pilnowac!

pozwolilem tez sobie udostepnic forum tylko dla zarejestrowanych, po co nam jakies problemy z tytulu publikowania przeciekow :P
zarejestrowac sie i tak kazdy moze bez weryfikacji nawet :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:12 
 
swordsman napisał(a):
pozwolilem tez sobie udostepnic forum tylko dla zarejestrowanych, po co nam jakies problemy z tytulu publikowania przeciekow :P
zarejestrowac sie i tak kazdy moze bez weryfikacji nawet :)


Przywróć dostęp do wszystkich - w googlu się nie indeksuje więc nikt nie wejdzie a tak jak ktoś z Polaków wejdzie to nawet nie wie ile informacji jest.

A nawet jak się zgłosi SE to wtedy zrobimy na hasło.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:17 
 
A to ja jeszcze dodam, że na tym forum według nowego regulaminu nie możecie mieć odnośników do innych for :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 08:35 
 
Obejrzalem filmiki z walki i nawet mi sie podoba! Dalej walka ma dynamike szachow, wiec pewnie bedzie bardziej taktyczna (jak w XI). Na filmikach to robi tragiczne wrazenie (stad czesto negatywna ocena XI, ale w rzeczywistosci jak wiemy sprawdza sie dobrze).

Ktos wie co daje robienie questow w grupie? Wiecej expa, szansa na lesze itemy?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 08:57 
 
Jest szansa, ze walka i tak jeszcze przyspieszy - S-E napisalo, ze w zaleznosci od opinii predkosc zostanie zmodyfikowana.

Co do questow - guildleve - gdy bierzemy leve mozna wybrac cos w stylu poziomu trudnosci, solo/male party/wieksze party itd., kasa w nagrode sie wtedy napewno zwieksza, natomiast nie jestem pewien czy dostaje sie lepsze itemki - chyba nikt tego jeszcze nie sprawdzil, a nie pamietam czy S-E cos o tym wspominalo w wywiadach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 09:36 
 
Gokulo napisał(a):

Co do questow - guildleve - gdy bierzemy leve mozna wybrac cos w stylu poziomu trudnosci, solo/male party/wieksze party itd., kasa w nagrode sie wtedy napewno zwieksza, natomiast nie jestem pewien czy dostaje sie lepsze itemki - chyba nikt tego jeszcze nie sprawdzil, a nie pamietam czy S-E cos o tym wspominalo w wywiadach.


No wlasnie zauwazylem te poziomy trudnosci w zaleznosci od grupy. Zastanawiam sie poprostu na ile oplacalne bedzie robienie questow w grupie, bo jak znam zycie jesli bedzie malo oplacalne to wszyscy beda biegac solo (a singleplayer mmorpg mamy na rynku dostatek...).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:15 
 
Mysle, ze nie ma sie co martwic, maja byc tez questy, ktorych solo poporstu sie nie bedzie dalo zrobic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:32 
 
Gokulo napisał(a):
Mysle, ze nie ma sie co martwic, maja byc tez questy, ktorych solo poporstu sie nie bedzie dalo zrobic.


To oczywiste. Kazda gra ma questy grupowe. Mi chodzi o promowanie okreslonego stylu gry, to ze bedzie mozna grac solo to BARDZO DOBRZE, fajnie jednak jakby granie w grupie bylo duzo bardziej oplacalne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:35 
 
No coz, zobaczymy. Nie ma sensu spekulowac za bardzo, tylko miec nadzieje, ze rzeczywiscie wieksza trudnosc bedzie sie wiazala z wartymi tego nagrodami :D

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:37 
 
nadal liczycie na opłacalne rewardy z questow w FF? :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 11:03 
 
To nie jedenastka. Juz po Alphie widac, ze robiac pare Guildleve mozna zarobic spokojnie kase na ekwipunek itd., a pozniejsze questy sprzet tez daja. Plus, cala gra praktycznie bazuje na tym systemie, wiec nagrody tak czy siak musza byc zachecajace.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.