mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 18:18 
 
Lol.

Ja nie gram od jakiegoś czasu, a chętnie powrócę do FF Online. Zaczęłam grać w mmo właśnie przez XI i inne mmorpg, które później trafiły w moje ręce, były dla mnie zbyt łatwe/pstrokate etc. Jak się komuś nie chce wysilać w grze i wciskać 3 przyciski, biec bez restowania etc., to już nie wina S-E, ze ktoś taki wybierze inna grę.

Cieszy mnie fakt, że mam dłuższą przerwę w XI , przez to wszelkie sterowania, spelle etc. w XIV będą mnie może mniej wkurzały. do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. wystarczy mniej psioczyć, a się bardziej wysilić.

Granie w betę i narzekanie, to tylko targanie sobie IMO nerwów. Poczekać i wypróbować efekt końcowy, yes please.

A ludziom zawsze się coś będzie nie podobać. Nie da się wszystkim dogodzić. Nikt grać nie karze.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 lip 2010, 18:20 przez Lothlorien, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 18:18 
 
Po kliknięciu Start po kilkunastu sekundach otrzymuję taki komunikat:

Cytuj:
13001 The lobby server connection has encountered an error.
Error code: 0
Status: 0
TIMEOUT


Też to macie? Da się coś z tym zrobić, czy to przez kolejkę do logowania?


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 18:35 
 
Due to technical difficulties, we have ended the Beta Test currently under way at 9:30 (PDT). Also, we regret to inform you that the beta test that was scheduled to occur on from Jul. 15, 2010 at 17:00 to Jul. 16, 2010 at 3: 00 (PDT) has been canceled due to the same issues.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 lip 2010, 18:37 przez katsu, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 18:35 
 
kaikitka napisał(a):
Po kliknięciu Start po kilkunastu sekundach otrzymuję taki komunikat:

Cytuj:
13001 The lobby server connection has encountered an error.
Error code: 0
Status: 0
TIMEOUT


Też to macie? Da się coś z tym zrobić, czy to przez kolejkę do logowania?

Mieli jakies prace przy serverach, a teraz to cholera wie moze i kolejka jest, a moze nie uaktualni ETA.

Cytuj:
Granie w betę i narzekanie, to tylko targanie sobie IMO nerwów. Poczekać i wypróbować efekt końcowy, yes please.

Po to gram w bete zeby narzekac. Tutaj opisuje moje wrazenia, narzekam naprawde na forum testerow ;p.

Cytuj:
Jak się komuś nie chce wysilać w grze i wciskać 3 przyciski

Rozumiem, ze zplanowanie sensownego menu ktore jest zmysla o myszce i klawiaturze to nadmierne upraszczanie ? No daj spokoj... z takim podejsciem to uruchomienie programu w Windows powinno zabierac 10 klikniec zeby za latwo nie bylo.

Cytuj:
Zaczęłam grać w mmo właśnie przez XI i inne mmorpg, które później trafiły w moje ręce, były dla mnie zbyt łatwe/pstrokate etc.

Dziwne, na mnie FFxiV robie wrazenie nie tyle skomplikowanej gry co.. prymitywnej. Ta gra nie jest skomplikowana. No chyba ze ktos za poziom komplikacji uznaje po prostu kiepski projekt.
Easy to learn, hard to master - tak to powinno wygladac.
A wyglada tak. Hard to learn, easy to master.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 18:44 
 
Coś w tym jest. Ciężkie w zrozumieniu/ogarnięciu, łatwe tylko jeśli dysponuje się niekończącym się pokładem cierpliwości i czasu, a na to mogą sobie pozwolić nieliczni ale ok, tak jak piszą wyżej, seria FF nie jest dla każdego.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 19:09 
 
mrynar napisał(a):
Deli napisał(a):
iniside napisał(a):
no coz tym razem zgodzie sie w 100% ale mam nadzieje, ze mimo wszystko w ciagu pol roku a moze roku bedzie dobrze. Poki nie bedzie pvp w grze to bedzie dobrze, bo kazde pvp rozbija gre przez brak balansu i nerfowanie kolejnej postaci, bo dzieci nie umieja grac...


haha jakie PvP w FF??


Hmm takie, ze w niejednym wywiadzie mowia, ze w jakims stopniu wprowadza pvp do rozgrywki.


ps. do tego wychodzi ze beta upadla ;) Cos sie musial tam popsuc


Ostatnio edytowano 15 lip 2010, 19:20 przez Deli, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 19:15 
 
Deli napisał(a):
mrynar napisał(a):
Deli napisał(a):
iniside napisał(a):
no coz tym razem zgodzie sie w 100% ale mam nadzieje, ze mimo wszystko w ciagu pol roku a moze roku bedzie dobrze. Poki nie bedzie pvp w grze to bedzie dobrze, bo kazde pvp rozbija gre przez brak balansu i nerfowanie kolejnej postaci, bo dzieci nie umieja grac...


haha jakie PvP w FF??


Hmm takie, ze w niejednym wywiadzie mowia, ze w jakims stopniu wprowadza pvp do rozgrywki.


Widziales PvP w FFXI? PvP meczyki bez zadnej troski o balans czy oplacalnosc tej zabawy. Stawiam ze w XIV bedzie b.podobnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 19:19 
 
iniside napisał(a):
mrynar napisał(a):
iniside napisał(a):
Sorry SE zatrzymalo sie w rozwoju jakies 8 lat temu. Jestem w 100% pewny ze ta gra w takim stanie nie trafi do nikogo wiecej jak zatwardzialych fanbojow poprzedniej czesci. Innymi slowy rownie dobrze mogli w XI ulepszyc grafika i bylaby jedna cholera.


Przeciez to wiadomo od dawna, ze ta gra jest skierowana do bylych i obecnych graczy FFXI.
Zmian grafiki w XI nic by nie dala, bo nie sciagneliby graczy ktorzy od dawna nie graja, a tak maja 1 mln na starcie bez problemu. Czy ich utrzymaja na dluzej niz kwartal to juz inna sprawa.

Nie utrzymaja. Ci co juz nie graja, wyja na te same rzeczy co ci ktorzy nigdy nie grali ;p.



Wyli, wyja i beda wyc. SE jest niereformowalne jesli chodzi o pewne aspekty gry, pewnie sa przekonani o swej genialnosci i oryginalnosci.
Nie wazne ze jest niefajnie, wazne ze jest oryginalnie.

Sila FF Online lezy gdzieindziej, nie chce mi sie rozpisywac wiec nie bede precyzowal, wiec jesli SE zadba o pewne elemnety to jest szansa, ze ludzie ktorzy dawno rzucili XI zownu spedza pare lat w XIV.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 19:23 
 
mrynar napisał(a):
Deli napisał(a):
mrynar napisał(a):
Deli napisał(a):
iniside napisał(a):
no coz tym razem zgodzie sie w 100% ale mam nadzieje, ze mimo wszystko w ciagu pol roku a moze roku bedzie dobrze. Poki nie bedzie pvp w grze to bedzie dobrze, bo kazde pvp rozbija gre przez brak balansu i nerfowanie kolejnej postaci, bo dzieci nie umieja grac...


haha jakie PvP w FF??


Hmm takie, ze w niejednym wywiadzie mowia, ze w jakims stopniu wprowadza pvp do rozgrywki.


Widziales PvP w FFXI? PvP meczyki bez zadnej troski o balans czy oplacalnosc tej zabawy. Stawiam ze w XIV bedzie b.podobnie.


mama taka goraca nadzieje ! :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 19:30 
 
Osobiście wstrzymam się z zakupem FF XIV. Mając w pamięci start Aion'a nie zaryzykuję $ aby pograć/pomęczyć się 2 czy 3 miesiące i rzucić grę. Spokojnie przeczekam początkowy hype i tłok na serwarach.

Aion też miał być czymś ciekawym. Z alfą/betą sytuacja wyglądała identycznie jak z FF XIV. W dniu premiery/headstart'u w kolejce trzeba było czekać kilka godzin.

Ludzie pograli przez darmowy okres jaki przysługiwał im za CE i rzucili grę w cholerę. Jakiś czas temu zalogowałem się ponownie, dwa tygodnie gry i to by było na tyle.

Czasy z FF XI wspominam bardzo miło. Problem w tym, że nie chce wydawać pieniędzy na grę, sprzęt po to by się rozczarować.

Do podjęcia decyzji wystarczy mi opinia osób wypowiadających się na tym forum. Jeśli powiecie, że warto nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby dołączyć do społeczności FF XIV.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 20:06 
 
Cytuj:
Pfff. Jesli poprawia rzeczy na ktore jest najwiekszy placz (czyt. zmienia gre na taka ktora pasuje do standardow wyznaczonych na PC przez zachodnie produkcje), to ta gra ma realna szanse zwojowac nowych graczy. Jesli tego nie zrobia, no coz zadowoleni beda tylko ci ktorzy aktualnie graja i jakas garstka tych ktorzy juz nie graja.


Świetny pomysł - niech idą w kierunku produkcji zachodnich bo przecież mało takich gier :roll: . Imo SE robi dobrze ,że stara się wprowadzić innowacyjne rozwiązania. Nie zawsze im to wychodzi od razu ale raczej efekt końcowy jest satysfakcjonujący :wink: .


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 20:09 
 
Nie ma ktos zapasowego invite na bete?? Bo mna troche telepie ze wszyscy graja a ja sie tylko slinie :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 20:13 
 
Tokimu napisał(a):
Cytuj:
Pfff. Jesli poprawia rzeczy na ktore jest najwiekszy placz (czyt. zmienia gre na taka ktora pasuje do standardow wyznaczonych na PC przez zachodnie produkcje), to ta gra ma realna szanse zwojowac nowych graczy. Jesli tego nie zrobia, no coz zadowoleni beda tylko ci ktorzy aktualnie graja i jakas garstka tych ktorzy juz nie graja.


Świetny pomysł - niech idą w kierunku produkcji zachodnich bo przecież mało takich gier :roll: . Imo SE robi dobrze ,że stara się wprowadzić innowacyjne rozwiązania. Nie zawsze im to wychodzi od razu ale raczej efekt końcowy jest satysfakcjonujący :wink: .


Jest roznica miedzy innowacyjnym przemyslanym rozwiazniem a tylko innowacyjnym rozwiazniem. Niech przykladem bedzie TERA Online, to jest innowacyjna gra, ktora jednoczesnie zachowuje zwyczajne standardowe elementy ktore sa dobre i sprawdzone.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 20:24 
 
iniside napisał(a):
A wyglada tak. Hard to learn, easy to master.


Dziwne spostrzeżenie jak na kogoś kto nie grał bo gra jest zbyt prymitywna.

iniside napisał(a):
zmienia gre na taka ktora pasuje do standardow wyznaczonych na PC przez zachodnie produkcje


To dopiero był by fail.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 20:33 
 
Samotnik napisał(a):
iniside napisał(a):
A wyglada tak. Hard to learn, easy to master.


Dziwne spostrzeżenie jak na kogoś kto nie grał bo gra jest zbyt prymitywna.

iniside napisał(a):
zmienia gre na taka ktora pasuje do standardow wyznaczonych na PC przez zachodnie produkcje


To dopiero był by fail.

No w XIV nie gram bo servery leza. Ale z tego co zobaczyle to do D20 nie podskoczy.

A fail. No dla fanbojow napewno.

Po prostu zawsze sie denerwuje jak widze jak potencjał jest marnowany bo developerzy sa zbut dumni, zeby isc z duchem czasu -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 20:41 
 
iniside napisał(a):
Ale z tego co zobaczyle to do D20 nie podskoczy.


No dla fanbojow napewno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 20:43 
 
Samotnik napisał(a):
iniside napisał(a):
Ale z tego co zobaczyle to do D20 nie podskoczy.


No dla fanbojow napewno.

No ja fanbojem nie jestem ;p. D20 po prostu spelnia wymog o ktorym pisałem wyzej (Easy to learn, hard to master).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 21:00 
 
No ja fanbojem FFXIV nie mogę być, ponieważ takowej gry jeszcze nie wydano, ale grałem już od alphy i widziałem róznice po wyjściu bety na tyle duża aby przestałem mówić, że z wersją końcową się do grudnia 2011 nie wyrobią. Co do tego jak będzie wyglądała w dniu wydania i na ile później się zmieni zadecydują testerzy i gracze w pewnym choć pewnie niewielkim %.
Masz tyle uwag do FFXIV, mam nadzieję, że napisałeś porządny feedback na stronie bety, w końcu po to się do niej zapisałeś. Jeśli nie to Twoje wywody tutaj to zwykła hipokryzja, a jeżeli system całkowicie Ci nie odpowiada to nikt nie każe Ci grać. Ja nie gram w wow, aion, warhammer etc. bo to nie dla mnie, ale nie jestem na tyle egoistyczny, żeby uważać iż jak coś nie dla mnie to jest to marnotrawstwo lol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 22:15 
 
Wersja końcowa to wrzesień 2010, a nie grudzień 2011...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 22:22 
 
tczewiak napisał(a):
Wersja końcowa to wrzesień 2010, a nie grudzień 2011...


Gdzie napisałem, że oficjalny start to grudzień 2011?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.