mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 20:27 
 
Spoko nie ma tu zadnej ironii. Jak sam przyznales meczarnia jest grania klawa + mysz i zawsze tak bylo wiec po sie meczyc??
Ta gra jest robiona z mysla o konsolach a na konsolach kombinacje mysz + klawa sa nadal dosc malo spotykane. Joypad only :P


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 20:36 
 
Jakbyś nie zauważył ta gra jest na PC ;) i mogę Cię zapewnić że 90% osób posiadających tą grę na komputery wolałoby użyć myszy i klawiatury, ja wiem że pad jest super i wogóle, ale nie dla mnie, ja chcę normalne sterowanie na PC ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 20:37 
 
Caspian napisał(a):
Spoko nie ma tu zadnej ironii. Jak sam przyznales meczarnia jest grania klawa + mysz i zawsze tak bylo wiec po sie meczyc??
Ta gra jest robiona z mysla o konsolach a na konsolach kombinacje mysz + klawa sa nadal dosc malo spotykane. Joypad only :P


Mmorpg robione z mysla o konsolach taaaaaa....


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 20:38 
 
Ja mam nadzieję ,że jak będą się brać za naprawę mysz + klawa to nie skąpią czegoś z sterowaniem na padzie :) .


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 20:39 
 
Ja wogole nie wiem jak w grze gdzie macra to podstawa mozna grac na padzie ....


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 20:44 
 
Jeden przycisk na 1 palete macra ,a tam szybko zasuwasz strzałkami na dane macro :D . Jak dużo się gra na konsoli to łatwo wyćwiczyć :P .


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 20:47 
 
Na padzie grają pedały :P
Prawdziwi twardziele to tylko klawiatura :P

A tak na serio - nie rozumiem jak w grę mmo, w której trzeba rozmawiać można grać na padzie. To jest chore.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 21:24 
 
tczewiak napisał(a):
Na padzie grają pedały :P
Prawdziwi twardziele to tylko klawiatura :P

A tak na serio - nie rozumiem jak w grę mmo, w której trzeba rozmawiać można grać na padzie. To jest chore.


Zaraz Ci napisza ze szybkie okladanie pada i przesiadka na klawiature i siegniecie po pada w trakcie tez jest do wycwiczenia :D
wybierania macra na palecie strzalka jest moze spoko jak sie uzywa 2 macra na minute. Jak sie ma 60% haste i sie tankuje to sie uzywa 5 macr na 10 sekund (windowerowych macr) takich w grze to z 20. Caly x hit build wogole nie ma sensu na sam jak nie mozesz mzienic equip od razu po ws np. ale takich sytuacji sa tysiace. Pad jest dobry jak farmujesz solo EP moby i podsypiasz :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 21:57 
 
Cytuj:
Zaraz Ci napisza ze szybkie okladanie pada i przesiadka na klawiature i siegniecie po pada w trakcie tez jest do wycwiczenia


W trakcie walki - no wiesz rzadko kiedy coś pisałem ale jak gram to mam klawe przed sobą ,a pada trzymam 5 cm nad biurkiem wiec strasznie długo też to nie trwa. No nie będę się sprzeczał ,że gra na padzie jest "szybsza" czy też "wygodniejsza" bo co do pierwszego to oczywiste ,a co do drugiego to zależy :wink: . Co do rozmów to mam nadzieje ,że w 14 będą już "głosowe". Na początku gry tak częste odkładanie pada było dość uciążliwe ale po czasie (dość długim) weszło w nawyk. :)


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 22:37 
 
http://www.ffxivcore.com/topic/8808-rec ... itsu-blog/


_________________
Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 00:19 
 
osobiscie nie wyobrazam sobie grania bez pada - wygoda to podstawa - jedyny mankament to milion mtish bo w jednej rece trzymam pad a druga pisze - ale cos za cos, ciesze sie ze juz jest opcja pada w becie

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 02:21 
 
TandK napisał(a):
osobiscie nie wyobrazam sobie grania bez pada - wygoda to podstawa - jedyny mankament to milion mtish bo w jednej rece trzymam pad a druga pisze - ale cos za cos, ciesze sie ze juz jest opcja pada w becie



Szczerze...
Nie wyobrażam sobie, żeby najlepiej wyequipowany gracz gral lepiej na padzie niz avg gracz na klawiaturze. Windower macra przebijaja caly hq equip jaki mozecie zdobyc :D Oczywiscie to sie nie tyczy wszystkiego tylko raczej 10% gry, ale te 10% jest zazwyczaj najwazniejszym ( w sensie skupienia, potencjalu postaci itd.) % gry.

NP.
Na cholere byc pro i miec
MDT
PDT
Enmity
Ichi
Ni
fakeCure
TP
Idle
sety i nie miec mozliwosci ich zmieniac co chwile zeby ich uzyc?
Leci spell masz sekunde na reakcje zeby wrzucic MDT i co klikasz w palete zaczynasz wybierac strzalka i ... chuj za pozno. Zrrobiles Ws w 3/5 Hecastomb i chcesz spowrotem uderzyc w TP secie a tu zonk nie zdazyles zmienic i walnac z heca z 30% slow. Ktos powie ze to tylko gra i ze wymyslam i ze sie podniecam i przejmuje drobiazgami to ja powiem tak:
Dlamnie takie osoby moga sobie robic co chca i nie do nich mowie peace

Ja z polakami nie gram bo wiekszosc niestety wogole sie nie zna na tej grze i mysli ze jak beda grac jako tako to bedzie ok a gowno bedzie nie ok. Pozniej wychodza kwiatki ze sie wipuje w 10 na czyzms co dobrzy gracze robia we 2. Najgorsze jest to ze wystarczy troche poczytac o swoim jobie i z ta wiedza polowa ludzi by byla znacznie lepsza, ale wiekszosc jest po prostu leniwa i to tylko gra. To jest tylko gra a marnujac czas w tej grze marnujesz go takze w RL ;)

aha i ejstem pewny ze piszac to jestem troche jak Palikot znaczy pisze szczerze co inni Polacy o Polakach mysla tylko boja sie powiedziec, zreszta to sie nie tyczy Polakow tylko wszystkich gimpow co wola grac wygodnie zamiast grac dobrze i wola pojsc sobie na event na zywiol zamiast sie przygotowac. Na zywiol to sie fajie idzie 1-2 razy a nie jak sie grinduje moba po raz 10.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 05:46 
 
Bartelius napisał(a):
Szczerze...
Nie wyobrażam sobie, żeby najlepiej wyequipowany gracz gral lepiej na padzie niz avg gracz na klawiaturze.

Mam dobry przykład :)
http://www.mymym.com/en/news/18709.html
Oni też sobie nie wyobrażali, że mogą przegrać:p

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 07:48 
 
Cytuj:
Ja z polakami nie gram bo wiekszosc niestety wogole sie nie zna na tej grze i mysli ze jak beda grac jako tako to bedzie ok a gowno bedzie nie ok


no i w sumie dobrze bo jest spokoj na LS-ie i nikt w nikogo miesem nie rzuca.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 07:49 
 
Sidagel napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Szczerze...
Nie wyobrażam sobie, żeby najlepiej wyequipowany gracz gral lepiej na padzie niz avg gracz na klawiaturze.

Mam dobry przykład :)
http://www.mymym.com/en/news/18709.html
Oni też sobie nie wyobrażali, że mogą przegrać:p


Fajny koles, fajny artyklu , wyjatek potwierdzajacy regule :D


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 08:01 
 
Ato no troche gadasz jak palikot...

Gram monkiem na padzie, nie uzywam windowera a co za tym idzie windower macr (wiem, jestem pojebany, ale wykorzystuje tylko legalne ulatwienia ktore daje dane gra, nie uzywam nielegalnych addonow, takie juz mam poczucie uczciwosci, nic na to nie poradze). Nie pamietam zebym z czyms nie zdazyl, a w grze nie tylko farmowalem EP moby. Macr uzywam bardzo duzo.
Wiem, ze Monk dla wielu to job dla debili, moze grajac innymi jobami nie zdazalbym z czyms na padzie, nie wiem.

Jesli chodzi o gre Polakow to najlepsi gracze w FFXI byli glownie Polakami, wiec pisanie ze Polacy graja slabo, a Francuzi albo Szwedzi zajebiscie jest ciut smieszne. W kazdym narodzie zdarzaja sie osoby grajace slabo, nie przykladajace sie do gry, co jest normalne, bo mimo wszystko to tylko gra. Jeden lubi byc perfekcjonalista w grze, a inny wchodzi do gry zeby sobie popykac albo pogadac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 08:18 
 
Opik - nie wiem po co mu to wyjasniasz ale on i tak bedzie wiedzial swoje. Rha, Huck chyba (bo pewny na 100% nie jestem) grali na konsoli :) No ale coz ... pro gracze to tylko klawiszowcy LOL :) Osobiscie to mi to gila, kto na czym gra, wazne aby gral dobrze. Gra to ma byc przede wszystkim rozrywka, a nie kolejna praca, a kto z kim gra to juz jest indywidualny wybor kazdego z nas :)

Kiedys troche stronilem od casual-game, teraz jestem coraz bardziej za tym, fajnie moc pograc spokojnie, bez wyscigu szczurow, tyle ile mamy czasu bez ograniczania reala, niektorym sie to nie podoba, coz wszystkich sie nie zadowoli, a ze tych casuali jest najwiecej, tak tez target gier jest w tym kierunku.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 08:20 
 
gralem ponad rok na klawie a jak sie przesiadlem na pada to nie wyobrazalem sobie powrotu. 100x lepiej sie w 11 gra na padzie od |PS2 niz klawie


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 09:37 
 
Wszystko jest kwestia przyzwyczajenia. Od początku grałam mysz + klawiatura i nie narzekałam. Bardziej mnie absorbowało poznawanie gry, reguł i szukanie mobków na questy.

Jak ktoś potrafi zapierniczać z padem i do tego klawiaturą, to gratuluję. Mimo wszystko jakoś sobie tego nie wyobrażam.

Jak nie skopią tego w XIV (może być jak w XI, mnie rybka), to będę zadowolona. Szczerze bardziej mnie martwi ciągłe zerkanie do wiki, żeby coś zrobić lub system walki.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 10:11 
 
Ja grałem w FFXI tylko na klawiaturze, sterowanie postacią na numerycznej, kamera na follow cały czas więc widziałem gdzie biegnie (nie jak w ffxiv teraz), myszka mi była potrzebna tylko do latania po necie, jedną rękę zawsze miałem wolna do skakania po macrach nawet jak biegłem. Mam nadzieję, że w ffxiv też będzie taka opcja, nie bawi mnie sterowanie postacią tą samą ręką co wybieranie ability, no jak się ktoś postara po pewnie da radę na raz wciskać "w a s d" i 1 2 3 4...etc dla mnie to jest niewygodne. Lubie grac w ten sposób nawet mi myszka nie jest potrzebna o ile kamera jest "sprawna".Sterowanie "w a s d" i klikanie po skrótach umiejętności myszką aka zachodnie produkcje to masakra, nie wiem jak to może być dla kogoś wygodne, nie mówiąc już o tym ile czasu się traci na najechanie na ikone i click w porównaniu do uderzenia w jeden klawisz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.