mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 14:09 
 
Cytuj:
Currently, we are experiencing technical difficulties with FINAL FANTASY where certain areas of the servers would go down on numerous occassions. The issue is currently being investigated, but we will require some time to address the matter.

Due to these issues, we have decided to temporarily suspend the beta test as of Aug. 12, 2010 at 8:00 (PDT).

Please be advised that we have not been able to determine when the service will be back up, but we will make sure to let you know as soon as it is determined.

We apologize for any inconvenience this may cause and thank you for your patience and understanding.


O 17 naszego czasu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:56 
 
:)

http://www.ffxiv-status.com/

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 16:23 
 
a w ogóle to skąd wam się wziął ten Gabranth :P Nie mogliście Kefki albo Golbeza wybierać? ; )
ale przynajmniej liczniki są :P


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 20:55 
 
a co za roznica?
Jesli roznica jest, to trzeba dobrze sprawe przemyslec.

Gdzie sie wybiera ekipa z Ramuha?

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 06:25 
 
swordsman napisał(a):
a co za roznica?
Jesli roznica jest, to trzeba dobrze sprawe przemyslec.

Gdzie sie wybiera ekipa z Ramuha?


Gabranth. :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 06:27 
 
Tu siedzimy aktualnie :P Niestety nie wiadomo czy nazwy do retaila przejda, czy dadza nowe :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 08:40 
 
No to skoro ramuh idzie na Gabrath to nie ma o czym wiecej dyskutowac :P

To warto ich pomeczyc zeby sie zdecydowali z tymi nazwami serwerow bo to dosyc istotne by community sie wczesniej ustawilo na konkretny serwer, wszyscy sa w takiej sytuacji nei tylko my ^^:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 09:43 
 
A jak chcesz S-E meczyc jak z nimi bezposredniego kontaktu nie ma? :P A nawet jak cos napiszesz maila to oni jak zwykle zadnej informacji nie dadza, tylko kaza czekac do premiery.

W XI bylo tak, ze w Becie byly inne nazwy serverow, dlatego teraz tez obstawiamy zmiane.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 10:11 
 
sorki , że tak się wtrącę do dyskusji, ale mam olbrzymią prośbę

czy ktoś , kto trochę pograł w becie i już nie gra bo nie chce sobie już psuć hype na grę byłby tak dobry i odstąpił /wypożyczył mi konto?

przyznam od razu , że nigdy nie grałem w gry serii FF, ale XIV śledzę od zeszłego roku- niestety nigdzie nie udało mi się załapać na klucz, a strasznie , ogromnie chciałbym ją wypróbować przed zakupem :D

będę bardzo wdzięczny

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 10:24 
 
lordyp napisał(a):
przyznam od razu , że nigdy nie grałem w gry serii FF, ale XIV śledzę od zeszłego roku- niestety nigdzie nie udało mi się załapać na klucz, a strasznie , ogromnie chciałbym ją wypróbować przed zakupem :D

będę bardzo wdzięczny


Jezeli chcesz ja "wyprobowac przed zakupem" to nie polecam :P Tylko sobie checi na gre zepsujesz. To jest naprawde beta wersja jaka udostepnili i jako demo gry sie nie nadaje.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 10:38 
 
Beta to nie trial. Jak się nigdy nie grało wcześniej w FF, zwłaszcza online, to tym bardziej warto poczekać do premiery. Nie ma sobie co psuć pierwszego wrażenia.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 10:47 
 
beta daje posmak gry :D
mam wrażenie , że FF XIV to zupełnie inny rodzaj mmo, może wreszcie to będzie gra , która zatrzyma mnie na dłużej niż kilka miesięcy

obecnie zupełnie nie ma w co grać , więc odpalam jakieś single- ale dla kogoś , kto gra w mmo od kilku dobrych lat single to już nie to samo

po screenach gra wygląda bosko, ale śledząc od początku ten topic można odnieść różne wrażenia ( choć nawet iniside już do gry się przekonał :D )

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 10:54 
 
lordyp napisał(a):
beta daje posmak gry :D
mam wrażenie , że FF XIV to zupełnie inny rodzaj mmo, może wreszcie to będzie gra , która zatrzyma mnie na dłużej niż kilka miesięcy

obecnie zupełnie nie ma w co grać , więc odpalam jakieś single- ale dla kogoś , kto gra w mmo od kilku dobrych lat single to już nie to samo

po screenach gra wygląda bosko, ale śledząc od początku ten topic można odnieść różne wrażenia ( choć nawet iniside już do gry się przekonał :D )

No pierwszey posmak jaki daje to "o ,,, co za crap".
Szczegolnie ze teraz w B3 SE naprawilo pare rzeczy, ale zjebali 2x tyle ;p.

Ja sie przekonalem, bo bylem uparty (no przeciez az takie gowno to byc nie moze ;p).

Na screenach wyglada fajnie, ale w grze juz tak sobie. Najgorsze jest to, ze gra działa duzo gorzej od Crysis .. i wyglada gorzej. Ja tam moze super sprzetu nie mam, ale cholera tak byc nie powinno ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 11:36 
 
chcecie powiedzieć , że na miesiąc przed premierą beta znacznie różnić się będzie od retaila?

no chyba już powinna baaardzo przypominać to co oddadzą graczom

z betami jest różnie - ja po betach Aiona nie mogłem się doczekać final, po czym jak doszedłem do 50 lvl odechciało mi się grać

jak pisałem chodzi mi o zasmakowanie FF, bo wiem , że screeny to jedno, tak samo zapowiedzi twórców co ma w grze być i jak funkcjonuje , a to co gra ma to czasami zupełnie coś innego

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 11:41 
 
Beta Aiona byla beta komercyjna. Gra juz rok dzialala w Korei, a my testowalismy co najwyzej tlumaczenie. A tak dostalismy w pelni funkcjonalny program.

Co do tej bety: moim zdanie beta i dzien przed premiera bedzie sie znacznie roznic od retaila: S-E poprostu ma do tego inne podejscie. To jest wlasnie poligon testowy do roznych rzeczy dla nich, a nie kampania PR. Moze w OB juz lepiej dzialajaca wersje. I wlasnie na OB co najwyzej polecam czekac, pewnie na poczatku wczesnia gdzies bedzie.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 21:07 
 
Nie można mówić o "zasmakowaniu" FFa online -_- Zwłaszcza nie betą, dzizas. Ściągnij triala XI to sobie posmakujesz gotowej gry, a nie bety, w której gracze są królikami doświadczalnymi, a sama beta miejscem do sprawdzania co działa, co nie etc.

Grałam długo w XI i z niecierpliwością czekam na XIV, ale kurczaki, na gotowa (mniej lub bardziej) grę, a nie na beta testy. Rozumiem, że są zapaleńcy, którzy to lubią, ale oni nagrali się w XI i nie będą oceniać gry po zobaczeniu bety, jak pewien user, co już tu raczył napsioczyć chyba lol.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 21:59 
 
Lothlorien napisał(a):
Nie można mówić o "zasmakowaniu" FFa online -_- Zwłaszcza nie betą, dzizas. Ściągnij triala XI to sobie posmakujesz gotowej gry, a nie bety, w której gracze są królikami doświadczalnymi, a sama beta miejscem do sprawdzania co działa, co nie etc.

Grałam długo w XI i z niecierpliwością czekam na XIV, ale kurczaki, na gotowa (mniej lub bardziej) grę, a nie na beta testy. Rozumiem, że są zapaleńcy, którzy to lubią, ale oni nagrali się w XI i nie będą oceniać gry po zobaczeniu bety, jak pewien user, co już tu raczył napsioczyć chyba lol.

Z zalzem stwierdzam, ze nie maosoby ktora by nie krytykowala FFXIV jak narazie ;p. I w sumie nie ma sie co dziwic. Miesiac do premiery a w tej grze dalej wiecej nie dziala niz dziala..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 00:54 
 
no nic , wynika , że przyjdzie mi poczekać na OB
tak tylko z ciekawości zapytam- czy XIV różni się bardzo od XI, czy czujecie się jak w domu ? :D
bo popróbować XI w przypadku gdy XIV to zupełnie inna gra to jak grać w triala Lineage2, myśląc , że to prawie Aion :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 10:16 
 
Gokulo napisał(a):
A jak chcesz S-E meczyc jak z nimi bezposredniego kontaktu nie ma? :P A nawet jak cos napiszesz maila to oni jak zwykle zadnej informacji nie dadza, tylko kaza czekac do premiery.

W XI bylo tak, ze w Becie byly inne nazwy serverow, dlatego teraz tez obstawiamy zmiane.


Probowac zawsze mozna, a jezeli jestes przekonany, ze bedzie jak mowisz to poki jest czas, trzeba wymyslec jaksi sposob komunikacji z reszta ludzi z Ramuha by ustalic serwer w momencie premiery.
Jakichs reprezentantow + lista mailowa / forum / lancuszek na GG heh.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 10:21 
 
Skoro mamy forum, o którym wie większość (?) byłych graczy, to chyba nie ma co panikować, że się nie znajdziemy ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.