mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2010, 21:42 
 
elitper napisał(a):
Gokulo napisał(a):
lolnik1 napisał(a):
Ściągnęłem downloadera, uruchomiłem, wybrałem gdzie zainstlować, zainstalowało się, uruchomiło się i pisze: donloading version update files.
I przez 10 minut ani 1% się nie ściągnęło. Wogule się nie ściąga upload: 0.00, download 0.00.


That's sad...
Masz pare ostatnim stron tematu zeby poszukac rozwiazan :P


TO SE powinno szukać rozwiązania nie zwykli gracze :)


Jak poradzic sobie z problemami na jego kompie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2010, 21:43 
 
Nie, jak napisać soft który działa w XXI wieku.

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2010, 23:03 
 
ja też mam ten sam problem z launcherem :D nie dziala a mam windowsa xp to wina SE a nie wina uzytkownika:) problem z launcherem teraz a co bedzie przy kazdym updacie? od nowa gre zasysac z innego zrodla ? no tnx teraz nie dziala prawidlowo i pozniej tez nie bedzie jak tego niezauwaza a przy updatach gry bedzie masa osob co bedzie zapychala launchera tez problem ten nie ma 1 czy 2 osoby a tysiące :)


Ostatnio edytowano 31 sie 2010, 23:04 przez elitper, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2010, 23:03 
 
delicious tears


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2010, 23:17 
 
Targaryen napisał(a):
delicious tears


Elaborate?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2010, 23:20 
 
Marudzicie jakby to była retail wersja za którą zapłaciliście ciężkie pieniądze w sklepie a to jest beta. Można by poszukać rozwiązania na tych stronach lub pogadać z kimś kto był w CB aby poszukał na CB forach jeśli tu nie ma.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2010, 23:36 
 
To fakt, ale rozwiązanie jest tylko trzeba go poszukać. Ale co ja tam wiem, lepiej ponarzekać, od razu się człowiek lepiej czuje.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2010, 23:47 
 
Kiedyś wszyscy narzekali że FFXI miała "niedociągnięcia" od samego początku jej istnienia po ... sam koniec. Teraz wychodzi FFXIV która przed startem stwarza problemy. Albo my jesteśmy nienormalni że ekscytujemy się takimi SE bublami albo kupujemy też w realu spleśniały chleb, wadliwe samochody po premierze, monitory z 5 bad pixelami, karty graficzne które zawieszają system 5x na dzień itd. Na samym końcu po przejściu kampanii Starcraft2 leci lista osób biorących udział w tworzeniu i obsłudze tej gry. Tym 3000 ludziom należy się szacunek że potrafili i zrobili coś z czego są dumni, SE należy się szacunek że są tylko "dumni" .


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 01:36 
 
O błędach na tym etapie należy wylewać żale na forum bety - oficjalnym. Publicznie to można śmiać się z mechaniki tej gry :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 06:02 
 
Oyci3C napisał(a):
Nie, jak napisać soft który działa w XXI wieku.


Nie mowie o launcherze, tylko o tym, ze ktos nie potrafi sobie poradzic z odpowiednia konfiguracja zeby sciagac P2P. Z launcherem jedni maja problemy, inni nie, natomiast rozwiazanie na wiekszosc ludzie znalezli - teraz wystarczy znalezc gdzie :P


Starcraft 2 - osme cudo swiada :D


Posty: 24
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 07:17 
 
Co do wspolnego serwera...

Moze wybierzemy pierwszy serwer w kolejnosci alfabetycznej?
Pewnie bedzie to jakis Atomos, albo inny Bahamut :).

Nawet jesli nie wiemy jakie beda nazwy serwerow w retailu, to tym sposobem kazdy bedzie sie orientowal, na ktorym zalozyc postac.


_________________
FFXI: Shadee, Sephy
FFXIV 1.0: Lina Inverse
FFXIV ARR: Lina Reverse

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 07:25 
 
Nie wiem jak u was ale u mnei znowu luncher zdechl, naszczescei znalazlem linki na megaupload, mam nadzieje ze bedzie dzialac

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 07:31 
 
powered_jj napisał(a):
Co do wspolnego serwera...

Moze wybierzemy pierwszy serwer w kolejnosci alfabetycznej?
Pewnie bedzie to jakis Atomos, albo inny Bahamut :).

Nawet jesli nie wiemy jakie beda nazwy serwerow w retailu, to tym sposobem kazdy bedzie sie orientowal, na ktorym zalozyc postac.


Jezeli nazwy servery pozostana takie jak w Closed Beta to postanowilismy grac dalej na Gabranth. Jezeli natomiast zostana zmienione to mamy cala Open Bete zeby wybrac jeden server.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 08:58 
 
ktoś już gra?
czy wiadomo już jak dostać klucz?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 08:59 
 
Jak juz piszecie ze cos wam nie dziala wypadaloby napisac na jakim sprzecie probujecie to odpalic.

Problem wywalania launchera pojawia sie na ogol przy nie spelniajacej wymagan grafice/starych driverach itp

Ja u siebie problem rozwiazalem sciagajac wlasnym torrentem wszelkiei pliki ktore pojawily mi sie w podawanym juz kilkakrotnie folderze np:

C:\Documents and Settings\Saitou\Moje dokumenty\My Games\FINAL FANTASY XIV Beta Version\downloads\ffxiv-beta\bca2a8ae\metainfo

po sciagnieciu wrzucacie pliki do odpowiedniego katalogu i odpalaci eklietna jeszcze raz. PRawdopodobnie sie i tak wywali ale dajcie mu kilka minut bez zamykania go, a powinno si epojawic kolejne okno downloadera.

Jesli Nie dziala, mozna poporosic kogos, lub poszukac na necie, plikow torrenta do zassania byc moze i calego klienta.

Powodzenia!

Ps. Dlatego tez powinno by osobne forum z osobnymi tematami a nie jeden 100 stronicowy watek....

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 09:10 
 
Cytuj:
FINAL FANTASY XIV Open Beta Test Postponed: Follow-up

We would like to take this opportunity to provide an update regarding the FINAL FANTASY XIV Open Beta Test, which was announced to be postponed on Aug. 31, 2010.

A critical issue where the client software for the open beta test would not respond on certain rare occasions has been addressed. As of now, we are in the final stages of preparation for the start of the FINAL FANTASY XIV Open Beta Test.

A new schedule will be released at a later date. Until then, we ask for your patience in this matter.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 09:57 
 
No mi już utorrent kończy ściągać :< Mam nadzieję, że klucze wyślą nawet dla nowo zarejestrowanych co nie uczestniczyli w CB. :o

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 10:11 
 
Oyci3C napisał(a):
No mi już utorrent kończy ściągać :< Mam nadzieję, że klucze wyślą nawet dla nowo zarejestrowanych co nie uczestniczyli w CB. :o


Kluczy nie będą wysylać - musisz na nie polować na tej stronie: http://entry.ffxiv.com/eu/index.html

zresztą nie tylko Ty bo nawet osoby zarejestrowane w CB też muszą polować


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 10:16 
 
zet napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
No mi już utorrent kończy ściągać :< Mam nadzieję, że klucze wyślą nawet dla nowo zarejestrowanych co nie uczestniczyli w CB. :o


Kluczy nie będą wysylać - musisz na nie polować na tej stronie: http://entry.ffxiv.com/eu/index.html

zresztą nie tylko Ty bo nawet osoby zarejestrowane w CB też muszą polować

Jaja sobie robia tbh.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 10:21 
 
iniside napisał(a):
zet napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
No mi już utorrent kończy ściągać :< Mam nadzieję, że klucze wyślą nawet dla nowo zarejestrowanych co nie uczestniczyli w CB. :o


Kluczy nie będą wysylać - musisz na nie polować na tej stronie: http://entry.ffxiv.com/eu/index.html

zresztą nie tylko Ty bo nawet osoby zarejestrowane w CB też muszą polować

Jaja sobie robia tbh.


To i tak lepiej niz w DFO gdzie trzeba bylo polowac na klucze od retaila.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.