mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 10:34 
 
swordsman napisał(a):
Jak juz piszecie ze cos wam nie dziala wypadaloby napisac na jakim sprzecie probujecie to odpalic.

Problem wywalania launchera pojawia sie na ogol przy nie spelniajacej wymagan grafice/starych driverach itp

Ja u siebie problem rozwiazalem sciagajac wlasnym torrentem wszelkiei pliki ktore pojawily mi sie w podawanym juz kilkakrotnie folderze np:

C:\Documents and Settings\Saitou\Moje dokumenty\My Games\FINAL FANTASY XIV Beta Version\downloads\ffxiv-beta\bca2a8ae\metainfo

po sciagnieciu wrzucacie pliki do odpowiedniego katalogu i odpalaci eklietna jeszcze raz. PRawdopodobnie sie i tak wywali ale dajcie mu kilka minut bez zamykania go, a powinno si epojawic kolejne okno downloadera.

Jesli Nie dziala, mozna poporosic kogos, lub poszukac na necie, plikow torrenta do zassania byc moze i calego klienta.

Powodzenia!

Ps. Dlatego tez powinno by osobne forum z osobnymi tematami a nie jeden 100 stronicowy watek....


Wlasnie sciagam plik uzywajac torrenta (plik wzialem z c:\Users\Administrator\Documents\My Games\FINAL FANTASY XIV Beta Version\downloads\ffxiv-beta\d96437e6\metainfo\) - plik H2010.08.30.2000.patch ma 4,7 GB ... czy tylko ja tak mam ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 10:35 
 
Mój ma taki sam rozmiar.

A problem z launcherem rozwiązałem próbując kilka wersji sterowników do ATI i w końcu poszło.

zet napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
No mi już utorrent kończy ściągać :< Mam nadzieję, że klucze wyślą nawet dla nowo zarejestrowanych co nie uczestniczyli w CB. :o


Kluczy nie będą wysylać - musisz na nie polować na tej stronie: http://entry.ffxiv.com/eu/index.html

zresztą nie tylko Ty bo nawet osoby zarejestrowane w CB też muszą polować


Ale w jakim sensie polować? Umieszczą je na stronie czy będzie jakiś: enter account name i send? :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 10:36 
 
iniside napisał(a):
zet napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
No mi już utorrent kończy ściągać :< Mam nadzieję, że klucze wyślą nawet dla nowo zarejestrowanych co nie uczestniczyli w CB. :o


Kluczy nie będą wysylać - musisz na nie polować na tej stronie: http://entry.ffxiv.com/eu/index.html

zresztą nie tylko Ty bo nawet osoby zarejestrowane w CB też muszą polować

Jaja sobie robia tbh.


Nie do konca tak bedzie z tego co ludzie "poinformowani" mowia. Osoby z CB klucze dostana bez problemu po zalogowaniu sie, to inni moga miec problemy poniewaz S-E chyba bedzie chcialo stopniowo ludzi dopuszczac.


Yo Nim! :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 10:56 
 
Gokulo napisał(a):
iniside napisał(a):
zet napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
No mi już utorrent kończy ściągać :< Mam nadzieję, że klucze wyślą nawet dla nowo zarejestrowanych co nie uczestniczyli w CB. :o


Kluczy nie będą wysylać - musisz na nie polować na tej stronie: http://entry.ffxiv.com/eu/index.html

zresztą nie tylko Ty bo nawet osoby zarejestrowane w CB też muszą polować

Jaja sobie robia tbh.


Nie do konca tak bedzie z tego co ludzie "poinformowani" mowia. Osoby z CB klucze dostana bez problemu po zalogowaniu sie, to inni moga miec problemy poniewaz S-E chyba bedzie chcialo stopniowo ludzi dopuszczac.


Yo Nim! :D

Sie zobaczy, ich dotychczasowe zachowanie nie nastraja optymistycznie ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 11:06 
 
Nimloth napisał(a):
Wlasnie sciagam plik uzywajac torrenta (plik wzialem z c:\Users\Administrator\Documents\My Games\FINAL FANTASY XIV Beta Version\downloads\ffxiv-beta\d96437e6\metainfo\) - plik H2010.08.30.2000.patch ma 4,7 GB ... czy tylko ja tak mam ?


Czesc Nimloth! Long time no see!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 11:47 
 
Ten limit osiem godzin tygodniowo gry z pełnym expem to na serio czy jakieś brednie źle zrozumiane ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 11:53 
 
Też się podczepiam pod pytanie bo kompletnie nie kleję o co im chodzi i co oni chcą w ten sposób uzyskać.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 11:57 
 
Klucze będą sami wysyłać czy trzeba jeszcze na jakąś zjebaną stronę wchodzić?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 12:04 
 
Limit nie dziala godzinowo, tylko w ilosci expa. S-E sobie wymylilo jakas tam liczbe expa, ktora gracz powinien uzyskac w ciagu godziny. Powiedzmy, ze 10k/h. Teraz, przez 8 takich "jednostek", czyli 80k expa dostajemy exp 100%, czyt. wedlug S-E dla przecietnego gracze zdobycie 80k zajmie +/- 8h. Po tym exp zaczyna spadac, o 10%, tylko ze wzgledu na wyjasnienie nie wiem, czy chodzi, ze co godzine, czy znowu, ze co 10k normalnego expa.


Anyway, w XIV sa dwa rodzeja expa: physical exp i class rank.

Physical exp jest ogolnie przypisany do postaci i w momencie jak ten exp zacznie nam schodzic to jedynie zmieni sie to jak minie ta bariera tygodniowa (S-E jednak powiedzialo, ze to zostanie zmienione do czasu wydania).

Class rank jest natomiast przypisany do klasy, ktora obecnie gramy i jezeli zacznie nam exp spadac, to mozemy zmienic klase, a surplus exp zacznie sie znowu regenerowac, czyt. mozliwe jest w ogole nie schodzic ponizej tego 100% jezeli bedziemy grac innymi klasami, plus po tygodniu i tak calosc sie resetuje totalnie. Moze sie to wydac nieciekawe, ale i tak w XIV granie jedna klasa jest nieefektywne.

Tak wiemy, pomysl poroniony i bylo to juz walkowane w setkach postow, S-E sie jednak na system uparlo, wiec narzekanie (szczegolnie tutaj) nic nie zmieni :P

Sidagel napisał(a):
Klucze będą sami wysyłać czy trzeba jeszcze na jakąś zjebaną stronę wchodzić?


Poza tym, ze caly opis jak dostac klucz byl juz postniety, ale powiedzmy, ze nie musisz wiedziec co sie dzialo przez ostatnie kilka stron, to odpowiedz na swoje pytanie masz kurde na tej stronie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 12:11 
 
Gokulo napisał(a):
Moze sie to wydac nieciekawe, ale i tak w XIV granie jedna klasa jest nieefektywne.



hmmm :roll:

Ogolnie chodzi o to, jak ktos juz pisal, SE nie wymyslilo jeszcze contentu i nie chca zeby HC gracze po 2 tygodniach grania nie mieli co robic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 12:13 
 
mrynar napisał(a):

hmmm :roll:



No tak, cos jak subjob system z XI :p Tutaj tez bez skilli zdobytych na innych klasa gracze beda szybko nazywani gimpami i bedzie im trudniej na swiecie :D

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 12:16 
 
Mialem sciagac tego grinda ale wymagania sprzetowe to maja z kosmosu.


Ostatnio edytowano 1 wrz 2010, 12:18 przez GumisPLL, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 12:18 
 
Gokulo napisał(a):
mrynar napisał(a):

hmmm :roll:



No tak, cos jak subjob system z XI :p Tutaj tez bez skilli zdobytych na innych klasa gracze beda szybko nazywani gimpami i bedzie im trudniej na swiecie :D


to musze sobie znalezc inne hobby :wink: , a na powaznie licze na dobry craft w XIV.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 12:26 
 
Mnie osobiscie bardzo wciagnal w becie (pomimo niesamowitych problemow z wolnym UI w czasie CB X.x)

Ale jeden craft tez moze byc trudno robic tym razem, doswiadczenia z bety pokazuja, ze crafty mocno ze soba koreluja Np. meczacy mnie Chainmail w becie :D Poza skladnikami typowo od armorera (jakies bronze rings itp itd) potrzebny jest tabard. Tabard jest robiony przez weavera, sklada sie z 2 czesci: front i back, ale recepta na front wymaga znowu brass buckle, ktore najpierw musi zrobic armorer :P. Zaleznosci jest wiele i to praktycznie od poczatku, nie tak jak w wiekszosci mmo, ze zwykle craft ma swoje materialy i nic wiecej nie potrzebuje, poza pewnymi wyjatkami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 12:28 
 
mrynar napisał(a):
Gokulo napisał(a):
mrynar napisał(a):

hmmm :roll:



No tak, cos jak subjob system z XI :p Tutaj tez bez skilli zdobytych na innych klasa gracze beda szybko nazywani gimpami i bedzie im trudniej na swiecie :D


to musze sobie znalezc inne hobby :wink: , a na powaznie licze na dobry craft w XIV.

No craft jest genilany
Otwierasz okienko 10s.
Szukasz matow z bagach
od 20s do 2min (w miedzy czasie klniesz na wszystko dlaczego UI tak wolno dziala)
Ok udalo sie znalesc maty i jest zaladowac
5s a pojawi sie kolejne okienko wybierasz co chcesz craftowac
5s pojawia sie kolejne okienko
5s znowu okienko
5s OMFGT?HAWTF moge zaczac craftowac!11o1o1!!!!o1
Fai, fail, fail, fail
Item sie nie udal.
OMFGGG.
Tak w skrocie wyglda crafting w FFXIV. Jak chcesz craftowac to ja polecam EVE..

Edit:
Tak pozatym to pomysl jest ciekawy, ale realizacja jest tragiczna.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 12:35 
 
iniside napisał(a):
mrynar napisał(a):
Gokulo napisał(a):
mrynar napisał(a):

hmmm :roll:



No tak, cos jak subjob system z XI :p Tutaj tez bez skilli zdobytych na innych klasa gracze beda szybko nazywani gimpami i bedzie im trudniej na swiecie :D


to musze sobie znalezc inne hobby :wink: , a na powaznie licze na dobry craft w XIV.

No craft jest genilany
Otwierasz okienko 10s.
Szukasz matow z bagach
od 20s do 2min (w miedzy czasie klniesz na wszystko dlaczego UI tak wolno dziala)
Ok udalo sie znalesc maty i jest zaladowac
5s a pojawi sie kolejne okienko wybierasz co chcesz craftowac
5s pojawia sie kolejne okienko
5s znowu okienko
5s OMFGT?HAWTF moge zaczac craftowac!11o1o1!!!!o1
Fai, fail, fail, fail
Item sie nie udal.
OMFGGG.
Tak w skrocie wyglda crafting w FFXIV.


Mi pasuje. Im trudniej tym mniejsza konkurencja. Nie ma nic gorszego niz crafty w stylu wow czy lotro.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 12:56 
 
dalej nie wiadomo co z kluczami
dalej nie wiadomo co OB

żenada

to mój pierwszy kontakt z FF i jak na razie to jakiś koszmar

OB ma 2 postacie:
1.dostają się wszyscy , którzy stworzą konto
2.dostają się wszyscy, którzy stworzą konto i wyrażą chęć uczestnictwa w OB, wtedy dostają na maila klucz

SE wymyśliło nowy rodzaj OB: być może ktoś dostanie klucz, ale jeszcze nie wiemy kiedy i w sumie nie wiemy jak te klucze i kiedy rozdawać

ktoś tam bierze ogroooooomne pieniądze , żeby to wszystko wymyślać- dostanie pewnie też na koniec września ogrooooomną premię :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 12:58 
 
lordyp napisał(a):
dalej nie wiadomo co z kluczami
dalej nie wiadomo co OB

żenada



Na glodzie czy co? Nie ma jeszcze to nie ma. Nie umrzesz czekajac az beda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 12:59 
 
mrynar napisał(a):
iniside napisał(a):
mrynar napisał(a):
Gokulo napisał(a):
mrynar napisał(a):

hmmm :roll:



No tak, cos jak subjob system z XI :p Tutaj tez bez skilli zdobytych na innych klasa gracze beda szybko nazywani gimpami i bedzie im trudniej na swiecie :D


to musze sobie znalezc inne hobby :wink: , a na powaznie licze na dobry craft w XIV.

No craft jest genilany
Otwierasz okienko 10s.
Szukasz matow z bagach
od 20s do 2min (w miedzy czasie klniesz na wszystko dlaczego UI tak wolno dziala)
Ok udalo sie znalesc maty i jest zaladowac
5s a pojawi sie kolejne okienko wybierasz co chcesz craftowac
5s pojawia sie kolejne okienko
5s znowu okienko
5s OMFGT?HAWTF moge zaczac craftowac!11o1o1!!!!o1
Fai, fail, fail, fail
Item sie nie udal.
OMFGGG.
Tak w skrocie wyglda crafting w FFXIV.


Mi pasuje. Im trudniej tym mniejsza konkurencja. Nie ma nic gorszego niz crafty w stylu wow czy lotro.

Tu niechodzi o to ze jest trudno bo jest jakies przemyslnie sprytne. Tu jest trudno dlatego ze to dziala jakby chcialo a nie moglo ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 13:07 
 
Cytuj:
FINAL FANTASY XIV Open Beta Test Will Start on Sep. 2!

We would like to take this opportunity to provide an update regarding FINAL FANTASY XIV Open Beta Test, which was announced to be postponed on Aug. 31, 2010.

Along with the completion on investigation and correction of the critical issue, we have decided to begin FINAL FANTASY XIV Open Beta Test on Sep. 2, 2010 at 02:00 (GMT).

Starting on Sep. 2, 2010 at 02:00 (GMT), acquisition of registration code required for FINAL FANTASY XIV Open Beta Test will become available on "FINAL FANTASY XIV Open Beta Test Application Site." For more details, please refer to "FINAL FANTASY XIV Open Beta Test Application Site."

http://entry.ffxiv.com

We are looking forward to your participation in FINAL FANTASY XIV Open Beta Test!


The FINAL FANTASY XIV Beta Test Site can only be accessed by those who have been granted Beta Test accounts.

Beta testers can log in from the link below using their Square Enix Account.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.