mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 10:25 
Cytuj  
Ja poczekam az beda same keye do kupienia. Pudelkowy fetyszym i bonus item mnie nie bawi ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 10:31 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ja poczekam az beda same keye do kupienia. Pudelkowy fetyszym i bonus item mnie nie bawi ;p.


I tak mowiles, ze raczej kupisz dopiero po premierze :D
Dla wielu CE to przede wszystkim head start (to akurat mnie nie interesuje, bo mnie akurat bede w tych dniach wakacjowal)
Dla mnie to np. token (bo jezeli jego cena bedzie taka jak w XI to wychodzi taniej, a swoj obecny mam podpiety pod konto US), no i inne smaczki oczywiscie tez :) Ale to rzeczywiscie tylko dla zainteresowanych.


@Opi:A nie masz mozliwosci w takim razie robic preorder w jakims sklepie w Berlinie i odbior osobisty?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 10:41 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):

@Opi:A nie masz mozliwosci w takim razie robic preorder w jakims sklepie w Berlinie i odbior osobisty?


No musze sie zainteresowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 10:47 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
iniside napisał(a):
Ja poczekam az beda same keye do kupienia. Pudelkowy fetyszym i bonus item mnie nie bawi ;p.


I tak mowiles, ze raczej kupisz dopiero po premierze :D
Dla wielu CE to przede wszystkim head start (to akurat mnie nie interesuje, bo mnie akurat bede w tych dniach wakacjowal)
Dla mnie to np. token (bo jezeli jego cena bedzie taka jak w XI to wychodzi taniej, a swoj obecny mam podpiety pod konto US), no i inne smaczki oczywiscie tez :) Ale to rzeczywiscie tylko dla zainteresowanych.


@Opi:A nie masz mozliwosci w takim razie robic preorder w jakims sklepie w Berlinie i odbior osobisty?

No kupie. Bo watpie zeby same keye na allegro byly przed premiera :D. A nie bede kupowalkeya za 50$ w USA bo to sie zwyczajnie nie kalkuluje ;o.

Wlasciwie to pudelko mozna by ze wzgledu na plyty, bo przypuzcza ze instalkama lekko z 15Gb.. + patche potem do sciagniecia oczywiscie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 11:10 
Cytuj  
http://ffxiv.zam.com/story.html?story=23016 - trailer EK.
Jak na to, czym miał być jest tragiczny - nie pokazują nawet tej ekskluzywnej zawartości.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 11:28 
Cytuj  
Napisalem do www.game.co.uk w sprawie CE - choc podobno zostalo to juz wczesniej wyjasnione.
Oto odpowiedz:

Hi ,

Thank you for your email.

I apologise for the delay in receiving a response to your email (TYDZIEN PRAWIE). I have spoken to our web department and I can confirm that this product will be dispatched internationally. Therefore, you should expect to receive this on the day of release.

If you have any further queries, please do not hesitate to contact us.

Regards,

Lisa B

The Team at GAME

Wiec jeszcze tylko dzien i jeden miesiac!!!
Odliczanie czas zaczac :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 19:25 
Cytuj  
Super, nie bede musiał kasować zamówienia i robić w innym sklepie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 23:01 
Cytuj  
Chyba poszli po rozum do glowy i nagieli troche swoje zasady transportu - straciliby full klientow - nie informujac ich odpowiednio wczesniej o zaistnialej sytuacji. Zeby w dniu premiery sie dowiedziec ze nie mozna kupic CE??!! Brrrr...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 22:54 
Cytuj  
Ostatecznie:

Hi ,

Thank you for your email.

I can confirm that we will be shipping Final Fantasy XIV the collectors edition, internationally.


If you have any further queries, please do not hesitate to contact us.

Regards,

Lisa B

The Team at GAME


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 23:19 
Cytuj  
http://www.gameover.pl/index.php?p2023, ... asy-xiv-pc

Jak komuś nie zależy na CE. Inne miasto, a dostawę miałam z dnia na dzień o_O (nie mówię o XIV). Polecam.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 23:30 
Cytuj  
Edycje zwykłą można kupić wszędzie, Ultima też rzuciła. W końcu mamy polskiego dystrybutora - teoretycznie 30.09 powinno być na półkach sklepowych.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 13:48 
Cytuj  
Kontaktowalem sie dzisiaj z Ultima w sprawie sytuacji z CE. Niestety, nadal nie wiedza czy beda mieli gre na czas i "probuja to ustalic z dostawcami". A premiera tuz tuz... ._.;

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 14:05 
Cytuj  
strata czasu - preordery w innych sklepach zaczeto miesiac temu...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 14:08 
Cytuj  
Wait, what?
W Ultimie zaczęli bodaj 2 tygodnie temu, po prostu nie wiadomo kiedy dostawa będzie.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 14:19 
Cytuj  
Wiecie, dla mnie to co najmniej niepowazne podejscie Ultimy, skoro daja preorder to powinni miec juz obcykane co i jak, przeciez CE ma head start, ktory dla wielu moze byc istotnym elementem zamowienia, a oni na 9 dni przed premiera nie wiedza co i jak LOL :/ Mam nadzieje, ze ktos tam podejdzie do sprawy profesjonalnie i wszystko bedzie zalatwione jak powinno O_o


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 14:25 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
strata czasu - preordery w innych sklepach zaczeto miesiac temu...


Wut are you talking about? Ultima jako jedyna w ogole stara sie CE zalatwic, nigdzie indziej u nas nie dostaniesz. Oczywiscie jest opcja zamowienia z UK (sam zamawialem, ale zrobilem cancel...) ale wtedy i tak zapomnij o head starcie.

Bodziu napisał(a):
Wiecie, dla mnie to co najmniej niepowazne podejscie Ultimy, skoro daja preorder to powinni miec juz obcykane co i jak, przeciez CE ma head start, ktory dla wielu moze byc istotnym elementem zamowienia, a oni na 9 dni przed premiera nie wiedza co i jak LOL :/ Mam nadzieje, ze ktos tam podejdzie do sprawy profesjonalnie i wszystko bedzie zalatwione jak powinno O_o


Powazne, nie powazne, ale tak jak mowie: Ultima przynajmniej stara sie caly czas zalatwic ten CE, trzeba miec nadzieje, ze im sie uda. Gdyby wydawca na nasz region nie byl takim syfem to takiej sytuacji by nie bylo.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 14:39 
Cytuj  
Ja tam kupuję CE (w Ultimie) dla tokena, bo w XI praktycznie przestałam grac tuz przed ich wypuszczeniem. Na czasie mi tak bardzo nie zależy, bo i tak mój laptop raczej tego nie udźwignie (a tym bardziej PC)...już o bezprzewodowym necie nie wspomnę lol.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 14:46 
Cytuj  
No dla mnie tez head start nie jest najwazniejszy, bardziej chodzi o fakt, ze Polska moze znowu zostac w tyle ogolnie jezeli chodzi o dostepnosc gry, co w tych czasach jest lekko zenujace...

Plus, jak gry nie bedzie dostepnej 22go to nie bedzie mial kto CC zalozyc :D A najwygodniej by bylo jakbysmy wszyscy jednego dnia mogli wystartowac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 14:50 
Cytuj  
Ja kupuję CE dla kubka, wydaje się bardzo solidny.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 15:23 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Ja kupuję CE dla kubka, wydaje się bardzo solidny.


LMAO ! :D

Good point, szczegolnie ze go nie ma w tej z Ultimy ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.