mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 20:14 
Cytuj  
fajne ! ;D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 21:29 
Cytuj  
W sumie to fajnie jest teraz. Przede wszystkim, same AFy to kupa fajnych walk, fajna fabula ze swietnymi CSami :) Mozna robic wyzwania tak jak sam robilem z 3-ka osob event na 8 ppls. Zgranie i wykorzystanie wszystkich mozliwosci jobow. Walki nie sa latwe z randomami, natomiast we wlasnym gronie to juz nie takie strasznie :)

Mozna dodatkowego mounta zdobyc:

Obrazek


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 14:35 
Cytuj  
No to pochwale sie jeszcze nowym bardingiem na choco :)

Obrazek


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 14:56 
Cytuj  
O, jakie fajne. Kure mozna ubrac!


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 17:20 
Cytuj  
hej. skad mozna sciagnac gre? przegladalem rozne strony torrentowe, to niby sa jakies US wersje, ale patrzylem po komentarzach, to trzeba jakiegos buddypassa, zeby w ogole w to grac. nie za bardzo jestem w temacie. oswieci mnie ktos? kupowanie gry na amazonie odpada, a w Polsce to chyba nigdzie tego nie mozna dostac.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 17:52 
Cytuj  
getserious napisał(a):
hej. skad mozna sciagnac gre? przegladalem rozne strony torrentowe, to niby sa jakies US wersje, ale patrzylem po komentarzach, to trzeba jakiegos buddypassa, zeby w ogole w to grac. nie za bardzo jestem w temacie. oswieci mnie ktos? kupowanie gry na amazonie odpada, a w Polsce to chyba nigdzie tego nie mozna dostac.


hej ja kupilem na amazonie..jak masz kogos w uk albo innym kraju to bez problemu. Ja dalem 6 euro. Sciagnalem z torrenta us wersje, bo jest tylko jedna wersja. Niewiele osob teraz gra ale za to ludzie sa bardzo w porzadku. Polecam ;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 06:06 
Cytuj  
getserious napisał(a):
hej. skad mozna sciagnac gre? przegladalem rozne strony torrentowe, to niby sa jakies US wersje, ale patrzylem po komentarzach, to trzeba jakiegos buddypassa, zeby w ogole w to grac. nie za bardzo jestem w temacie. oswieci mnie ktos? kupowanie gry na amazonie odpada, a w Polsce to chyba nigdzie tego nie mozna dostac.


swego czasu np. w mm byly z tego co pamietam, moze jeszcze sa

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 08:04 
Cytuj  
allegro za 35 zł + wysyłka są

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 13:42 
Cytuj  
Na Gamecodes masz za 40 pln kluczyk.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 11:26 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Na Gamecodes masz za 40 pln kluczyk.

Dzięki za info. Może uda mi się przekonać dziewczynę na spróbowanie XIV, bo jest fanką FF, ale nówka kosztuje tu w sklepie 300 zł...

Co do powrotu, znalazłem na GAFie posta z rozpiską "co ciekawego można robić w grze solo/w grupach":
Cytuj:
There has been plenty of added group content thanks to last patch, and with the changes to existing solo content, its now possible, (easily I might add) to solo on just leves for about any class. Leves are now 4 every 12 hours and can 'stack' (Once you go to the leve counter for the first time post patch 1.19) up to 99. So if you go away for week suddenly you have like 70 leves you can use and the leve counter 'refreshes' every time you finish a single leve on top of every 12 hours when the next leves are issued. I actually have trouble using all the leves I currently have, and I play nearly every day these days.

Basically for Solo stuff this is what you have:
*Almost all the leves (except high tiered faction) can be soloed and basically designed for solo now.
*Behest can be soloed which is basically a free battle leve every 30 minutes at specific camps.
*Lots of little one time quest which give items/gil on top of experience, more open up as you get more levels.
*The Main scenario is still a mostly solo affair, as are the class quests (These were all in when the game launched).

Group Content
*Job Quests (If you do them at the recommended level that is, its possible to solo everything up to the lvl 45 quests as a lvl 50).
*3 Timed Dungeon Raids at lvl 45+
*1 timed Instanced dungeon at lvl 25 and 1 non-instanced dungeon at lvl 15
*2 Primal (Summon) battles at lvl 45 with a third to come next week.

On top of this there are Umbral Era "Events" that happen periodically which act like drop in public quests although they aren't terribly impressive yet (The one right now has you fighting a barrage of imperial troops culminating with you fighting a 'boss' at the end which is easily taken care of in a smallish group). We are also getting the first stage of Hamlet defense next week as well which has solo and group components to it. There is also Company's which has exchangeable items, special company leves and quests and its also the only place at the moment to get your own chocobo mount. Most of the company stuff can be soloed but some of the quests require you to go into beastmen strongholds which need around 2-3 characters just get through the gates much less in the inner parts of the place.


_________________
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 22:19 
Cytuj  
Dobra, pogralem chwile.. Mam kilka pytan. Oprocz guildleve i storyline questow jest jakis endgame w tej grze? Chodzi mi o to, co jest w FFXI. Uber moby z fajnymi itemami. Jak zauwazylem, to wiekszosc rzeczy trzeba wycraftowac? Jakies badziewia maja w sklepach ;) (w FFXI zreszta tez bylo gowno) Afy pewnie przez questy mozna jedynie zdobywac? Gram z kolega na Sargatanas. Wy na jakim gracie serverze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 22:31 
Cytuj  
getserious napisał(a):
Dobra, pogralem chwile.. Mam kilka pytan. Oprocz guildleve i storyline questow jest jakis endgame w tej grze? Chodzi mi o to, co jest w FFXI. Uber moby z fajnymi itemami. Jak zauwazylem, to wiekszosc rzeczy trzeba wycraftowac? Jakies badziewia maja w sklepach ;) (w FFXI zreszta tez bylo gowno) Afy pewnie przez questy mozna jedynie zdobywac? Gram z kolega na Sargatanas. Wy na jakim gracie serverze?

End-game jest taki sam jak w kazdym innym themeparku.
Ale spokojnie. Zanim wbijesz chociaż jedna klasa level 50, to bedzie FF XIV 2.0 No chyba, ze sie bedziesz boostowal w party ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 22:44 
Cytuj  
napisz jaki masz nick tam ja jestem Ara Firot, Yvain Bodziu moze dodwac do Linkshella.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 14:54 
Cytuj  
moj nick to Rocket Fuel, kolezki Scare Face.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 15:18 
Cytuj  
getserious napisał(a):
moj nick to Rocket Fuel, kolezki Scare Face.



ok to spoko, pozniej was dodam. Moh sig nie dziala...mam juz 29 chyba poziom.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:14 
Cytuj  
Na gamestopie jest za $9,99 do kupienia FF14.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.