mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:21 
 
Będziecie grać w XI jak wyjdzie XIV?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:38 
 
FFXIV miało wyjść na X360. I nici z planów.

Square Enix miało w planach wydanie Final Fantasy XIV również w wersji na Xboksa 360. Okazuje się jednak, że pojawiły się pewne przeszkody w zrealizowaniu wyznaczonego celu. Przeczytajcie o co dokładnie poszło.



Ostatnio nagromadziło się trochę plotek o tym, że Square Enix miało podczas E3 ogłosić, że Final Fantasy XIV ukaże się również na platformie Microsoftu. Nic z tego. Firmie zależało na tym, by - podobnie jak w przypadku FFXI, posiadacze Xboksa dostali swoją wersję online'owego Final Fantasy. Na drodze do celu pojawiły się jednak pewne przeszkody...

Reżyser FFXIV wyjaśnił w ostatnio udzielonym wywiadzie, że Square Enix musiało zrezygnować ze swoich pierwotnych zamiarów przez problemy, które tkwią w samej strukturze Xbox Live:

"Winny jest system Xbox Live. Live jest odmienne od zwykłego środowiska internetowego. FFXIV musi być kompatybilne z serwerami przeznaczonymi na wszystkie platformy. Nie mieliśmy problemu z połączeniem serwerów PC z PS3 - to był więc naturalny wybór. Microsoft widzi sprawy inaczej: oni chcą mieć zamknięte środowisko dla Xbox Live. Cały czas rozmawialiśmy z Microsoftem, ale nie mogliśmy dojść do porozumienia w sprawie Xbox Live."

Prezes Square Enix Yoichi Wada potwierdził słowa swojego podwładnego w oddzielnym wywiadzie mówiąc, że liczyłby na to, że w przyszłości Microsoft zaimplementuje przyjazne środowisko sieciowe dla deweloperów third party.

Ostatnio Microsoft utraciło już Champions Online od Cryptic Studios właśnie poprzez opieszałość w działaniu systemów Xbox Live (przynajmniej według relacji COO Cryptic Studios Jacka Emmerta). Teraz sytuacja powtarza się z Final Fantasy XIV. Trudno tutaj zrozumieć zachowanie Microsoftu, który nie chce zwiększyć elastyczności i przyjazności Live'a dla gier spod szyldu Massive Multiplayer Online. Można odnieść wrażenie, że Microsoft wygania z własnej zagrody kury znoszące złote jajka...

Źródło: Link

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:53 
 
Ale to dość stara informacja - pewnie zdąży się jeszcze 3 razy zmienić i koniec końców wyjdzie na x360.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 11:08 
 
Huckster napisał(a):
Będziecie grać w XI jak wyjdzie XIV?


Ja od pazdziernika zawiesze XI, ale jak mi sie XIV nie spodoba to wroce do XI.

Na teraz bardzo mi sie podoba XI, a XIV to tak sobie po tym co czytalem i ogladalem, ale trzeba obadac XIV, moze nie bedzie tak zle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 11:10 
 
Shinji-kun napisał(a):
FFXIV miało wyjść na X360. I nici z planów.

Square Enix miało w planach wydanie Final Fantasy XIV również w wersji na Xboksa 360. Okazuje się jednak, że pojawiły się pewne przeszkody w zrealizowaniu wyznaczonego celu. Przeczytajcie o co dokładnie poszło.



Ostatnio nagromadziło się trochę plotek o tym, że Square Enix miało podczas E3 ogłosić, że Final Fantasy XIV ukaże się również na platformie Microsoftu. Nic z tego. Firmie zależało na tym, by - podobnie jak w przypadku FFXI, posiadacze Xboksa dostali swoją wersję online'owego Final Fantasy. Na drodze do celu pojawiły się jednak pewne przeszkody...

Reżyser FFXIV wyjaśnił w ostatnio udzielonym wywiadzie, że Square Enix musiało zrezygnować ze swoich pierwotnych zamiarów przez problemy, które tkwią w samej strukturze Xbox Live:

"Winny jest system Xbox Live. Live jest odmienne od zwykłego środowiska internetowego. FFXIV musi być kompatybilne z serwerami przeznaczonymi na wszystkie platformy. Nie mieliśmy problemu z połączeniem serwerów PC z PS3 - to był więc naturalny wybór. Microsoft widzi sprawy inaczej: oni chcą mieć zamknięte środowisko dla Xbox Live. Cały czas rozmawialiśmy z Microsoftem, ale nie mogliśmy dojść do porozumienia w sprawie Xbox Live."

Prezes Square Enix Yoichi Wada potwierdził słowa swojego podwładnego w oddzielnym wywiadzie mówiąc, że liczyłby na to, że w przyszłości Microsoft zaimplementuje przyjazne środowisko sieciowe dla deweloperów third party.

Ostatnio Microsoft utraciło już Champions Online od Cryptic Studios właśnie poprzez opieszałość w działaniu systemów Xbox Live (przynajmniej według relacji COO Cryptic Studios Jacka Emmerta). Teraz sytuacja powtarza się z Final Fantasy XIV. Trudno tutaj zrozumieć zachowanie Microsoftu, który nie chce zwiększyć elastyczności i przyjazności Live'a dla gier spod szyldu Massive Multiplayer Online. Można odnieść wrażenie, że Microsoft wygania z własnej zagrody kury znoszące złote jajka...

Źródło: Link


Dosc dziwne tlumaczenie, bo przeciez XI dzialala na xboxie i chyba nie bylo zadnych problemow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 11:23 
 
Z XI tez byl ten sam problem na poczatku, ale chyba poprostu doszli do porozumienia czy cus? A tym razem widac Microsoft idzie w zaparte.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 11:32 
 
http://na.finalfantasyxiv.com/

cała strona zmieniona.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2010, 15:24 
 
Mam nadzieje, ze u nas sie w koncu pre-ordery pojawia. Jak narazie najtaniej tutaj wychodzi:
http://www.game.co.uk/Final-Fantasy-XIV ... ded=350413

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 06:54 
 
Mysle ze do konca lipca spokojnie mozna poczekac :) Ma ktos moze jakies wtyki w Ultimie, moze oni beda gierke rozprowadzac ? :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 07:36 
 
Napisałem wczoraj e-mail do ultimy - jak odpowiedzą to dam znać :wink:


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 07:42 
 
Tokimu napisał(a):
Napisałem wczoraj e-mail do ultimy - jak odpowiedzą to dam znać :wink:


O, gut, nie bede sie sam fatygowal :D

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 08:41 
 
Gokulo napisał(a):
Mam nadzieje, ze u nas sie w koncu pre-ordery pojawia. Jak narazie najtaniej tutaj wychodzi:
http://www.game.co.uk/Final-Fantasy-XIV ... ded=350413


Napisali, że 3-5 dni wysyłka - pytał się ich ktoś czy kody mailem puszczą przed zapakowaniem do paczki?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 10:23 
 
zet napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Mam nadzieje, ze u nas sie w koncu pre-ordery pojawia. Jak narazie najtaniej tutaj wychodzi:
http://www.game.co.uk/Final-Fantasy-XIV ... ded=350413


Napisali, że 3-5 dni wysyłka - pytał się ich ktoś czy kody mailem puszczą przed zapakowaniem do paczki?


Watpie, wiekszym sklepom nie chce sie w to bawic, otwieranie pudelek itp, ale wszesniej zamawialem rozne mmo z UK i zazwyczaj dochodzily jeszcze przed startem serwerow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 11:19 
 
Tak Toki, dzwoniłem do Ultimy się dowiedzieć wczoraj to pytali czy ja wysyłałem maila ;D Ja zamówiłem z Game, najwyżej cancelnę jak będzie niższa cena u nas :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 11:49 
 
Kang napisał(a):
Tak Toki, dzwoniłem do Ultimy się dowiedzieć wczoraj to pytali czy ja wysyłałem maila ;D Ja zamówiłem z Game, najwyżej cancelnę jak będzie niższa cena u nas :)


Ale to co w koncu powiedzieli? :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 11:52 
 
No tak oczywiście nic nie napisałem :D Powiedzieli że narazie czekają na jakieś info i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu się okaże czy będą mieli skąd sprowadzić, bo narazie żaden polski dystrybutor nie potwierdził tytułu w ofercie.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 12:11 
 
Gokulo napisał(a):
Mam nadzieje, ze u nas sie w koncu pre-ordery pojawia. Jak narazie najtaniej tutaj wychodzi:
http://www.game.co.uk/Final-Fantasy-XIV ... ded=350413


Zamówione :D
Teraz pozostaje tylko czekać :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 12:20 
 
Ktos juz dostal z Amazon takie cos :D

Dear Customer,

Greetings from Amazon.co.uk.

Please be advised that we have a revised delivery date for the items you ordered on July 01 2010 (Order #xxxxxxxxxx).

"Final Fantasy XIV - Collectors Edition (PC CD)"
Estimated arrival date: October 05 2010 - October 06 2010


Albo za wiele zamowien, albo S-E sie pospieszylo?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 12:43 
 
Ech... przerąbane... teraz trzeba będzie znaleźć czas aby pograć w FF14. Ech, za wcześnie będzie wypuszczone, za wcześnie...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 13:05 
 
ja z zetem zamówiliśmy z tego game.co.uk.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.