mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 13:26 
 
Huckster napisał(a):
Mój komentarz do ras:

Uwaga - zupełnie nowe spelle!!!

Flame I, III, III, IV
Flamaga I, II, III
Frost I, II, III, IV
Frostaga I, II, III

oraz:
Revive I, II, III
Shelter I, II, III, IV
Sheltera I, II, III, IV, V

SAME NOWE!!!

Nowe mounty: Chickobo!!!

Zupełnie nowe nacje:
- Hastok
- Van'Dorian
- Bindurst

Wowowow! :)


This


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 13:31 
 
Noo sorry, ale akurat czepianie sie nazw zaklec czy Chocobo, ze sie powtorza w kolejnej czesci jest lekko nie na miejscu :p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 13:56 
 
Cytuj:
*** GAME SYSTEM ***

Game system is named "Armory System", it depends on character's equipment. To change play style, you need to change equipment parts: this modification is executed in real time.

For example, if you're invited to join a team of warriors to fight the enemies, you only need to wear the corresponding equipment to be ready. Once the party disbanded, you only need to change equipment to come back as a crafter, fisherman, etc.

This freedom will make the solo play easier since a warrior who wants to be cured can change into a healer himself. Thereof the number of inventory's slots is more important than FFXI. The developers thought about an easier way to change equipment.

To get more powerful in each specifications, it is advised to balance out the equipment parts between them. In FFXIV, the equipment's level is essential, even more than the character's level itself. The developers insist once again on the huge freedom of this system wherer change can be made whenever. That's probably why the name of the jobs are more neutral than FFXI. The game's team has deliberately chosen to avoid the usual job class.


Czy tylko mi sie ten system wydaje zupelnie nieczytelny? :|


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 13:59 
 
Gokulo napisał(a):
Noo sorry, ale akurat czepianie sie nazw zaklec czy Chocobo, ze sie powtorza w kolejnej czesci jest lekko nie na miejscu :p


No ale jak interpretować to, że te rasy - UMÓWMY SIĘ - w ogóle się nie różnią wyglądem od Hume, Galka, Mithra, Elvan - a jedynie nazwą (no i większą złożonością modelu 3D).


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 14:06 
 
No i super, start od nowa w kolejnym uniwersum FF-a ze znanymi nazwami spelli, klasyczynymi chocobosami i mam nadzieję nazwami przedmiotów (potion, ether itd). Ja w FFXI zrobiłem właściwie wszystko co chciałem i szczerze mówiąc chodzenie cały czas po tych samych lokacjach gdzie jedyną nieznaną rzeczą jest sposób na zabicie AV jest już nudne.

Nie mogę się doczekać eksploracji nowego świata, odkrywania sposobów na walkę z nowymi rzeczami, nowych questów, przedmiotów na widok których w grze będzie mi znów opadała szczęka a nie znajdowania wszystkiego co nowe w datsach zanim przedmiot się nawet pojawi w grze.

Zja, przestań trollować każdy nowy temat finalowy bo to się robi powoli nudne. Wiemy, wiemy WoW> FFXI, wszyscy się cieszymy, że się tam dobrze bawisz. Na pewno granie pomalowanymi na oczojebne kolory mniej lub bardziej ociosanymi pieńkami jest fajowe :wink:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 14:18 
 
[edited]
nvm


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 15:03 
 
chcialbym tylko, aby w nowym finalu system walki byl bardziej dynamiczny niz to, co nam przedstawia XI, bo to sa flaki z olejem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 15:17 
 
LMAO !
Huck masz u mnie piwo hahahaha

Hastok FTW !!! :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 15:42 
 
Targaryen napisał(a):
No i super, start od nowa w kolejnym uniwersum FF-a ze znanymi nazwami spelli, klasyczynymi chocobosami i mam nadzieję nazwami przedmiotów (potion, ether itd). Ja w FFXI zrobiłem właściwie wszystko co chciałem i szczerze mówiąc chodzenie cały czas po tych samych lokacjach gdzie jedyną nieznaną rzeczą jest sposób na zabicie AV jest już nudne.

Nie mogę się doczekać eksploracji nowego świata, odkrywania sposobów na walkę z nowymi rzeczami, nowych questów, przedmiotów na widok których w grze będzie mi znów opadała szczęka a nie znajdowania wszystkiego co nowe w datsach zanim przedmiot się nawet pojawi w grze.

Zja, przestań trollować każdy nowy temat finalowy bo to się robi powoli nudne. Wiemy, wiemy WoW> FFXI, wszyscy się cieszymy, że się tam dobrze bawisz. Na pewno granie pomalowanymi na oczojebne kolory mniej lub bardziej ociosanymi pieńkami jest fajowe :wink:

Ta a czym poza grafika sie to rozni od dodatku do ffxi? XD

JEsli to ma byc prawda ze sobie lecisz na mobka bijesz go jakow War zmieniasz equip leczysz sie jako whm zmieniasz equip debufujesz Mobek chce jedbnac uber atak zakladasz tarcze i smiejesz sie z niego potem zakladasz magiczny turbanik sleepujesz go odchodzisz na odleglosc zakaldasz luk prujesz w niego strzala. Nie no zajebiscie to brzmi lol... Opi ma racje sporo SF w tej grze XD


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 16:05 
 
Targaryen napisał(a):
No i super, start od nowa w kolejnym uniwersum FF-a ze znanymi nazwami spelli, klasyczynymi chocobosami i mam nadzieję nazwami przedmiotów (potion, ether itd). Ja w FFXI zrobiłem właściwie wszystko co chciałem i szczerze mówiąc chodzenie cały czas po tych samych lokacjach gdzie jedyną nieznaną rzeczą jest sposób na zabicie AV jest już nudne.

Nie mogę się doczekać eksploracji nowego świata, odkrywania sposobów na walkę z nowymi rzeczami, nowych questów, przedmiotów na widok których w grze będzie mi znów opadała szczęka a nie znajdowania wszystkiego co nowe w datsach zanim przedmiot się nawet pojawi w grze.



Podpisuje sie pod tym co napisal Rha.
Wprawdzie nie wszystko osiagnalem w grze, ale to co jeszcze potrzebuje wymaga HNM LSa i mega grindu na ktory nie mam czasu i ochoty. Brakuje mi kilku itemow dla MNKa i chcialem zrobic porzadnego PLD, ale zapewne juz nie dam rady...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 16:10 
 
Bartelius napisał(a):
Ta a czym poza grafika sie to rozni od dodatku do ffxi? XD

JEsli to ma byc prawda ze sobie lecisz na mobka bijesz go jakow War zmieniasz equip leczysz sie jako whm zmieniasz equip debufujesz Mobek chce jedbnac uber atak zakladasz tarcze i smiejesz sie z niego potem zakladasz magiczny turbanik sleepujesz go odchodzisz na odleglosc zakaldasz luk prujesz w niego strzala. Nie no zajebiscie to brzmi lol... Opi ma racje sporo SF w tej grze XD


Nie ma to jak krytykowac system gry/cala gre o ktorej pojecie mamy tylko z amatorskich tlumaczen japonskich skanow. :-?
Ja rozumiem, ze emocje wami targaja, ale opanujcie sie troche :lol:

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 16:13 
 
Bartelius napisał(a):

Ta a czym poza grafika sie to rozni od dodatku do ffxi? XD

JEsli to ma byc prawda ze sobie lecisz na mobka bijesz go jakow War zmieniasz equip leczysz sie jako whm zmieniasz equip debufujesz Mobek chce jedbnac uber atak zakladasz tarcze i smiejesz sie z niego potem zakladasz magiczny turbanik sleepujesz go odchodzisz na odleglosc zakaldasz luk prujesz w niego strzala. Nie no zajebiscie to brzmi lol... Opi ma racje sporo SF w tej grze XD


Hmmm zapewne fabułą, lokacjami, systemem i całą resztą która będzie tworzyła nową grę w uniwersum FFa. Pewnie, zmienili nazwy i dokonali korekt kosmetycznych dobrze nam znanych ras z XI ale wynika, że będzie tez nowa rasa. Gwoli ścisłości Huck to nowy Galka nie ma teraz ogona :p

Przede wszystkim nie ma nawet bety aby cokolwiek o walce można było powiedzieć co by miało jakiś sens. Na razie możemy sobie jedynie gdybać na podstawie napływających informacji a na ustalanie taktyk wojennych do gry solo jest chyba jeszcze trochę za wcześnie Ato. Równie dobrze mogą wprowadzić prostą rzecz jaka jest w przypadku zmiany zaklęć u BLU- przez minutę po dokonaniu zmian nie możesz ich używać.

Każdy mmorpg to w pewnym sensie grind danego tematu aby coś osiągnąć, nie wiem czemu tu się dziwicie. Niektóre gry mają tylko grind expa a niektóre (jak FFXI) questy, misje, dynamisy, salvage i masę innych rzeczy do wyboru do koloru od lvl 20 do 75.

Ator nie możesz być tak negatywnie nastawiony do nowej gry tylko dlatego, że nie zdążysz zrobić relika przed wyjściem bety :p


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 16:17 
 
Kolejna porcja skanow dla ludzi ktorzy nie sledza BG :P

Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 16:21 
 
Środkowa misja "ugotuj tarutaru w sosie z dwóch królików" już mi się podoba :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 16:56 
 
Problem w tym Rhae ze wiekszosc gier Ff mi sie zajebiscie podobala bo wszystko bylo nowe jesli chodzi o fabule, inny swiat innego jego zasady. wiadomo ze podobienstwa byly ( chocobo, summony, tiery spelli) ale to co teraz jest to jest to samo z innym system gry ktora juz na starcie z opisu ma tyle prawdopodobnych wad ze szkoda wymieniac ale kilka sprobuje:
1. Znajac SE i ich zajebiste upodobanie do robienia 10 mobkow z tego samego szkieletu zmieniajac im kolory, dodajac rozki albo inne gowno to w systemie gdzie glownie bedzie sie liczyl equip to ffxi ze swoimi kopiami strojow wszedzie to nic w porownaniu z kopiami swojej osoby w ffxiv.
2. Skoro najwazniejszy bedzie equip i do tego chca postawic wiecej na solo juz widze kampienie NMow co wyrzucaja jakies ulepszenia do equipu i kampienie ich dniami i nocami to jest SE zaloze sie ze pojecie instancji nadal nic im nie mowi (nawet w glupich 2 ostatnich dodatkach kurwa musieli zrobic farmoanie itemow z 2% drop rate na 5 mobach i 20 osob biegalo w jednym miejscu probujac zabic moba albo mining i harvest gdzie jest 4 spoty na zone. Mandragory w qufim tez kurwa lol 200 osob czeka bo nie mozna bylo zrobic instancji tylko popowalne mandragory z 1(!) spotu i na dodatek z daley po zabiciu do nastepnego popniecia)
3. zmienianie jobu w locie nawet z daley jest potencjalnym wprowadzeniem do MEGA grindu bo nie wystarczy byc dobry magiem czy dobrym Warkiem bo zaloze sie ze rozwina questy solo w strone wlasnie zmieniania jobow i ich zbalansowania ( zeby zaliczyc wiekszosc questow bedzie trzeba sie rozwijac w kazda strone )

Tak wiem same zalozenia zero faktow blebleble


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 17:30 
 
Ato, ale ty naprawdę nie musisz w to grać :roll:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 17:49 
 
Bartelius napisał(a):
Problem w tym Rhae ze wiekszosc gier Ff mi sie zajebiscie podobala bo wszystko bylo nowe jesli chodzi o fabule, inny swiat innego jego zasady. wiadomo ze podobienstwa byly ( chocobo, summony, tiery spelli) ale to co teraz jest to jest to samo z innym system gry ktora juz na starcie z opisu ma tyle prawdopodobnych wad ze szkoda wymieniac ale kilka sprobuje:
1. Znajac SE i ich zajebiste upodobanie do robienia 10 mobkow z tego samego szkieletu zmieniajac im kolory, dodajac rozki albo inne gowno to w systemie gdzie glownie bedzie sie liczyl equip to ffxi ze swoimi kopiami strojow wszedzie to nic w porownaniu z kopiami swojej osoby w ffxiv.
2. Skoro najwazniejszy bedzie equip i do tego chca postawic wiecej na solo juz widze kampienie NMow co wyrzucaja jakies ulepszenia do equipu i kampienie ich dniami i nocami to jest SE zaloze sie ze pojecie instancji nadal nic im nie mowi (nawet w glupich 2 ostatnich dodatkach kurwa musieli zrobic farmoanie itemow z 2% drop rate na 5 mobach i 20 osob biegalo w jednym miejscu probujac zabic moba albo mining i harvest gdzie jest 4 spoty na zone. Mandragory w qufim tez kurwa lol 200 osob czeka bo nie mozna bylo zrobic instancji tylko popowalne mandragory z 1(!) spotu i na dodatek z daley po zabiciu do nastepnego popniecia)
3. zmienianie jobu w locie nawet z daley jest potencjalnym wprowadzeniem do MEGA grindu bo nie wystarczy byc dobry magiem czy dobrym Warkiem bo zaloze sie ze rozwina questy solo w strone wlasnie zmieniania jobow i ich zbalansowania ( zeby zaliczyc wiekszosc questow bedzie trzeba sie rozwijac w kazda strone )

Tak wiem same zalozenia zero faktow blebleble


Ato napisz na podstawie jakich informacji wyciagasz takie idiotyczne wnioski.
Wymieniles glowne wady FFXI i uwazasz, ze wlasnie te wady SE skopiuje do nowej gry. Mysle, ze XIV bedzie wlasnie wolna od glownych wad FFXI, co oczywiscie nie znaczy ze nie bedzie miala nowych. Osobiscie bardziej sie boje narzekania, ze za latwo, drop rate za wysoki, ze w FFXI to bylo super zajebicie itp

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 18:00 
 
Lord_Deshter napisał(a):
Ato, ale ty naprawdę nie musisz w to grać :roll:

W sumie to mi by było żal. Wtedy ja bym był tym największym malkontentem ;P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 18:02 
 
FFXIV na 100% będzie trudniejsze od jakiejkolwiek innej gry FF czy MMORPG, gdyby zrobili łatwiejszą to strzelili by sobie w kolano robiąc grę na 3 miesiące po których w świat by poszła opinia że to gra na 5 minut i by po roku zamknęli serwery bo ludzie by się rozeszli do 20 innych mmorpg'ów które wyjdą w tym czasie (i tak się rozejdą żeby potestować i już na pewno nie powrócą niektórzy do gry typu FFXIV która ... będzie stwarzać jakieś 'znane' problemy :) (?))

postacie, wygląd, rasa itd NIE BĘDĄ mieć raczej znaczenia dla graczy którzy będą chcieli na poważnie dłużej sobie pograć, szczególnie po FFXI gdzie każdy już wie że liczą się job+statystyki a nie kto ile zajmuje ekranu

nie ma co wierzyć ludziom którzy mówią/piszą że będą grać "rozrywkowo" w FFXIV :) , będzie hardcore itemowo-czasowo-eventowo-mobkowo-questowy i nic poza tym, jak ktoś myśli że nie to niech pokaże jak umie grać na luzie w FFXI to się trochę pośmiejemy :) :) :) , wrażenia na tym forum mile widziane :)

problemy z płatnościami w FFXI są od pierwszego posta pierwszego gracza, do dzisiaj jeszcze grają osoby które miały ze 10-20-30x problemów na przełomie miesięcy żeby się zalogować i nie z winy SE, jest/będzie jakiś problem ze strony SE z płatnościami kartą kredytową VISA ?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 18:13 
 
Nadzieja w tym, ze:
- nie bedziemy juz placic przez POL czy inne ustrojstwo
- SE juz powiedzialo, ze zmieni system platnosci i nie bedziemy placic za "miesiac z gory" i to tak, ze jak zaplacimy pod koniec to sobie duzo nie pogramy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.