mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 14:10 
 
mam klienta całęgo jupi ;D ale kodu brak :D to sobie potestowałem :D zobaczymy co SE wyciagnie z tej OB wnioski ;D bo headstart tak samo może wyglądać :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 14:14 
 
mrynar napisał(a):

LOTRO tez nie mialo zadnych problemow na starcie, ale nie pamietam czy byla OB. Jednak w zamknietem becie gra byla juz calkowicie gotowa sporo przed premiera.


O gotowosci gry nie mowie w tym momencie, bo sie zgodze, ze ma ogromne braki. Natomiast 3/4 gier w OB w pierwszym dniu miala problemy. Potem sie wszystko uspakajalo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 14:20 
 
Gokulo napisał(a):
O gotowosci gry nie mowie w tym momencie, bo sie zgodze, ze ma ogromne braki. Natomiast 3/4 gier w OB w pierwszym dniu miala problemy. Potem sie wszystko uspakajalo.


nie Gokulo nie mogę się z Tobą zgodzić - NIELICZNE gry miały problemy z OB- tak jest prawda

to bardzo ciekawe- kilka postów wcześniej zauważyłem , że ci mają klucz bronią SE , a ci co nie mają przeciwnie- wszystko niestety zależy od tego jak się leży :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 14:26 
 
Zwazywszy, ze na rynku jest teraz tylko pare duzych platnych tytulow, to nie wiem jak mozesz powiedziec nieliczne. Moze tez przesadzam z tymi 3/4 ale... Gry takie jak Aion, WoW czy WHO mialy problemy powazne, inne mniejsze lub wieksze.

A moja opinia na ten temat od dawna jest ta sama, posiadanie klucza nie gra tutaj zadnej roli.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 14:27 
 
lordyp napisał(a):
to bardzo ciekawe- kilka postów wcześniej zauważyłem , że ci mają klucz bronią SE , a ci co nie mają przeciwnie- wszystko niestety zależy od tego jak się leży :D


Czyli Ci co widzieli grę bronią SE, a Ci co nie narzekają? ;D


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 14:43 
 
Lord_Deshter napisał(a):
lordyp napisał(a):
to bardzo ciekawe- kilka postów wcześniej zauważyłem , że ci mają klucz bronią SE , a ci co nie mają przeciwnie- wszystko niestety zależy od tego jak się leży :D


Czyli Ci co widzieli grę bronią SE, a Ci co nie narzekają? ;D


Raczej fanboye bronią gry i będą jej bronić nawet jak będzie grać sami w 20 osób a SE czczą jak bustwo :D a normalni gracze mmo sąwnerwieni bo nawet nei mogą zerknąc na to co oni stworzyli a w ciemno nic nie beda kupowac a chca zobaczec czy warto

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 14:46 
 
elitper napisał(a):
Lord_Deshter napisał(a):
lordyp napisał(a):
to bardzo ciekawe- kilka postów wcześniej zauważyłem , że ci mają klucz bronią SE , a ci co nie mają przeciwnie- wszystko niestety zależy od tego jak się leży :D


Czyli Ci co widzieli grę bronią SE, a Ci co nie narzekają? ;D


Raczej fanboye bronią gry i będą jej bronić nawet jak będzie grać sami w 20 osób a SE czczą jak bustwo :D a normalni gracze mmo sąwnerwieni bo nawet nei mogą zerknąc na to co oni stworzyli a w ciemno nic nie beda kupowac a chca zobaczec czy warto



Nie chcesz - nie graj - mi sie na dzis dzien XIV nie podoba - nie gram i sie nie produkuje bez sensu na forum ....
Z kolei twoje wszystkie posty tutaj to bezpodstawna krytyka - i nic wiecej ... Napisz prosto do SE - moze cie wysluchaja i zrozumieja


_________________
COLD is BACK !

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 14:47 
 
http://wdl.square-enix.com/ffxiv/downlo ... vsetup.exe - link do klienta.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 14:59 
 
mam pytanie do tych co grają i grali także z CB
czy widać jakieś widoczne zmiany? , szczególnie oczywiście na lepsze

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 15:01 
 
Nawet jakby nie było OB FFXIV i same krytyczne posty we wszystkich forach na świecie lub jest OB i same krytyczne posty na świecie to ci którzy piszą w tym poście na 99% kupią grę. (Czy będą grać miesiąc czy dłużej to już inna sprawa. Mam klucz i nie wiem co dalej zrobię jeszcze :) ) FF ma magie która nie podlega rozumowi dlatego można nas usprawiedliwić za to że piszemy dziwne rzeczy :) .


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 15:04 
 
Btw. dla grajacych magami: skill odnawiajacy MP ma teraz CD 10 min, a nie 30, a MP magow ogolnie wydaje sie byc wieksze. Problemy z mp management wydaja sie znikac powoli :P

Btw. Swiat nie jest jednak w 100% seamless... biegnac z Ul'dah do Gridania jest jakis loading screen z tego co mowia ludzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 15:17 
 
Swiat dostepny w OB (i raczej taki bedzie przy premierze):

http://www.ffxivcore.com/index.php?app= ... ch_id=5058

Cytuj:
At the following time, we will be performing emergency maintenance. During this maintenance period, FINAL FANTASY XIV will be unavailable for play.
* The Beta Tester Site will continue to be available during maintenance.

We apologise for any inconvenience this may cause and thank you for your understanding.

[Date & Time]
Sep. 2, 2010 at 14:00 (GMT)
* Maintenance completion time is subject to change.

[Affected Service]
- FINAL FANTASY XIV

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 15:29 
 
Hahaha, jak sie ciesze ze nie mialem cisnienia na CB ani nawet nie mam na OB, poczekam spokojnie na retaila :) Nie chce mi sie "strestestowac" :P
A z tego co widze to gra bedzie w pelni gotowa na premiere na PS3 :] a PCetowa wersja to na platna bete sie zapowiada, chyba ze SE ma w zanadrzu kilka assow :D We will see ...


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 15:36 
 
young japanesse ass


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 15:36 
 
Jak wyglada podzial statystyk:

Obrazek

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 15:42 
 
ja jestem tym 1% jak nie przetestuje na OB to nie kupie :D tylko fani FF kupią w ciemno grę reszta poczeka na opinie jak nie będzie mogła gry przetestować. Imo OB powinna być otwarta dla wszystkich jak to jest w grach F2P dzięki temu zyskują więcej osób

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 15:43 
 
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 15:44 
 
/sry za dubel

ej to jest zajebisteh! pierwsze wrażenie bardzo gud :

+ gra zaczyna się krótkim tutorialem na statku (nie wiem czy wszystkie rasy tak mają, Hyur tak ma) no i sa cutscenki in-engine jak w normalnych fajnalach, przy czym pierwsza scenka masakruje fajnością
+ grafika świetna (proof ---> clickie), ładnie zrobione modele lepsze niż w Aion i nie mają na sobie lube
+ muzyka jak wchodzi to jest sweet (ta z trailera - click)
+ customize jest dość standardowy ale można mieć farbowane pasemka, duży plus :>
+ nie odrzuca na kilometr infantylością jak Aion

- kontrola kamery jest jakaś zamulona, UI i sterowanie wygląda jakby to było robione pod pada, podepne sobie później pada i porównam
- alttab crashuje gre

ale na razie mi sie podoba, jak tak dalej pójdzie to jeszcze to kupię :]
wbijać na Lindblum :]

PS. zrobiłem małą galerię, w intrze coś się dzieje na statku ale no spoilz :> fajna scenka to mało powiedziane
---> clicko


Ostatnio edytowano 2 wrz 2010, 16:18 przez redruM, łącznie edytowano 5 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 15:44 
 
/wave Leo!

eliper: nikt nie chce pryszczaków z darmówek w płatnej produkcji. To co przyciągało do ff11 na dłużej to brak dzieciarni.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 16:06 
 
<3 graphic

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.