mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 17:33 
Cytuj  
czyli jak to w koncu będzie, własciciele 1.0 dostaną 30 dni gratis? :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 17:36 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
czyli jak to w koncu będzie, własciciele 1.0 dostaną 30 dni gratis? :)


Nope, 2 tygodnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 14:24 
Cytuj  
Ktoś wie jaki jest stosunek tanków do dpsów i healerów? Bo nie wiem czy brac pugilista - dpsa na start czy może będzie dpsów od zatrzęsienia. I czy dps nie jest zbyt nudny potem?:] (na początku mi się fajnie grało)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 14:35 
Cytuj  
To nie WoWlike. Klasę można zmieniać w każdej chwili, być wieloklasowcem, także ciężko o takie statystyki.
Doświadczenie z ff11 i ff14 1.0 podpowiada jednak, że będzie spora konkurencja w DD, a tank oraz healer będą zawsze w cenie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 15:18 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Ktoś wie jaki jest stosunek tanków do dpsów i healerów? Bo nie wiem czy brac pugilista - dpsa na start czy może będzie dpsów od zatrzęsienia. I czy dps nie jest zbyt nudny potem?:] (na początku mi się fajnie grało)


to nie ma znaczenia bo mozesz zrobic wszysktie klasy na 1 postaci i grasz tym co ci sie podoba, jedyne co to musisz sie zdecydowac ktora klase bedziesz ubieral w dungach bo gear bierze sie dla klasy ktora jestes w dungu, nie masz mozliwosci needowac na gear dla innej klasy, dzieki bogu odpada sytuacja kiedy healer needuje gear dla tanka...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 16:00 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
to nie ma znaczenia bo mozesz zrobic wszysktie klasy na 1 postaci i grasz tym co ci sie podoba, jedyne co to musisz sie zdecydowac ktora klase bedziesz ubieral w dungach bo gear bierze sie dla klasy ktora jestes w dungu, nie masz mozliwosci needowac na gear dla innej klasy, dzieki bogu odpada sytuacja kiedy healer needuje gear dla tanka...

Właśnie to jest złe Zjaw.
Instance:
1. Mam THM, CNJ, GLD.
2. Brakuje ekipie tanka więc idę jako GLD.
3. Zależy mi na sprzęcie tylko i wyłącznie dla THM.
4. W efekcie pierniczę i nie będę chodzić jako GLD, ekipa nie ma tanka, trzeba iść z randomem i wszyscy są nieszczęśliwi.

System powinien być dwojaki predefiniowany w momencie składania party. Freeneed lub classneed w przypadku random party.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 16:10 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Duszek napisał(a):
to nie ma znaczenia bo mozesz zrobic wszysktie klasy na 1 postaci i grasz tym co ci sie podoba, jedyne co to musisz sie zdecydowac ktora klase bedziesz ubieral w dungach bo gear bierze sie dla klasy ktora jestes w dungu, nie masz mozliwosci needowac na gear dla innej klasy, dzieki bogu odpada sytuacja kiedy healer needuje gear dla tanka...

Właśnie to jest złe Zjaw.
Instance:
1. Mam THM, CNJ, GLD.
2. Brakuje ekipie tanka więc idę jako GLD.
3. Zależy mi na sprzęcie tylko i wyłącznie dla THM.
4. W efekcie pierniczę i nie będę chodzić jako GLD, ekipa nie ma tanka, trzeba iść z randomem i wszyscy są nieszczęśliwi.

System powinien być dwojaki predefiniowany w momencie składania party. Freeneed lub classneed w przypadku random party.


Jak idziesz ze swoimi to nie problem, bo wszyscy robią PASS a Ty robisz GREED.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 16:15 
Cytuj  
chcesz gear dla THM - idziesz THMem, nie podoba ci sie DF to idziesz z ludzmi z LSa, prosta sprawa


DF zoistal stworzony dla ludzi ktorzy chca sobie ubrac job ktorym graja bez obaw ze ze ktos im go zabierze, decydujac sie na DFa wybieram tylko klase ktora chce isc :) nikt nikoigo nie zmusza do uzywania tego narzedzia

dla mnie rozwiazanie - tylko gear dla klasy ktora wchodzisz do dunga - jest IDEALNY


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 16:48 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
chcesz gear dla THM - idziesz THMem, nie podoba ci sie DF to idziesz z ludzmi z LSa, prosta sprawa


DF zoistal stworzony dla ludzi ktorzy chca sobie ubrac job ktorym graja bez obaw ze ze ktos im go zabierze, decydujac sie na DFa wybieram tylko klase ktora chce isc :) nikt nikoigo nie zmusza do uzywania tego narzedzia

dla mnie rozwiazanie - tylko gear dla klasy ktora wchodzisz do dunga - jest IDEALNY


+1


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 19:57 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Jak idziesz ze swoimi to nie problem, bo wszyscy robią PASS a Ty robisz GREED.


z lotowanie jest tak, że gear dla klas magicznych mogą lotować osoby, które w danym momencie są w instancji jako magowie.
i tak samo dla melee.
ale fakt, idąc ze swoją ekipą można się dogadać co kto lotuje w razie dropu.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 20:11 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Jak idziesz ze swoimi to nie problem, bo wszyscy robią PASS a Ty robisz GREED.


z lotowanie jest tak, że gear dla klas magicznych mogą lotować osoby, które w danym momencie są w instancji jako magowie.
i tak samo dla melee.
ale fakt, idąc ze swoją ekipą można się dogadać co kto lotuje w razie dropu.


Zapomniałem o tym podziale na discipline of war oraz discipline of magic.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2013, 20:16 
Cytuj  
Mam pytanko. Co prawda teraz i tak to nie ma znaczenia (koniec bety), ale nie chciałbym, aby mnie to spotkało w open becie / retailu. Wbiłem 21 level gladiatora (i kilka pomniejszych w innych klasach), ale dla tego gladiatora nie mam żadnych questów mniej więcej na mój level. Coś, gdzieś ominąłem / zrobiłem źle? Odwiedziłem każdy dostępny w grze teren, podjechałem do każdej osoby, która daje quest. Mam tylko questy na niskie levele (przypuszczalnie startowe dla innych klas).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 02:05 
Cytuj  
To jest closed beta, gdybyś tak jak powinien beta tester, czytał beta forum wiedziałbyś że nie wszystko jest zaimplementowane/udostępnione w Fazie 3. Z tego właśnie powodu nie ma więcej questów, ale będą w docelowej grze.

Główny storyline jest do 20 lvl, sub-que do 20, class que dla wojowników i magów do 15 lvl, a dla crafterów do 30, lvl cap to 35 w BETA TEST PHASE 3.


Posty: 8
Dołączył(a): 7.06.2013
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 10:51 
Cytuj  
Na sidequests i tak nie nabijesz expa bo tych questow jest za malo (i pewnie w open tez bedzie za malo).
Mozna expic na Guildleves dostepne w kazdym oboze. Masz limit 100 i co 12h dostajesz 4 nowe.
Jest jeszcze FATE i instancje tak za jest na czym expic.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 11:53 
Cytuj  
Bez większego problemu dobiłem 33lvl zbierając seale na armor dla mojego chocobo robiąc hunting log dla immortal flame i faty dla expa/sealów.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 17:44 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
To jest closed beta, gdybyś tak jak powinien beta tester, czytał beta forum wiedziałbyś że nie wszystko jest zaimplementowane/udostępnione w Fazie 3. Z tego właśnie powodu nie ma więcej questów, ale będą w docelowej grze.

Główny storyline jest do 20 lvl, sub-que do 20, class que dla wojowników i magów do 15 lvl, a dla crafterów do 30, lvl cap to 35 w BETA TEST PHASE 3.


Nie wiem czy wiesz, ale w większości przypadków takie closed / open bety to takie swego rodzaju chwyt marketingowy. I piszę to z własnego doświadczenia.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 18:16 
Cytuj  
W pewnym momencie jest problem z expieniem i trzeba uderzyć w stronę hunting loga albo powtarzać instancje do momentu aż będziemy mogli wejść do kolejnej.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 19:00 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Nie wiem czy wiesz, ale w większości przypadków takie closed / open bety to takie swego rodzaju chwyt marketingowy. I piszę to z własnego doświadczenia.

Closed beta to closed beta, open to sobie może być chwyt marketingowy, closed ma zazwyczaj na celu TESTOWANIE.
To, że banda zjebów traktuje to jako free game access to już inny problem, ale jak komuś zależy, by dany tytuł nie był chłamem to zajmie się rzeczywiście testowaniem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 20:11 
Cytuj  
A ja slysze taką mantre od zawsze (CB służy do testowania, w retailu bedzie inaczej) a potem okazuje sie w retailu, ze jest dokladnie tak samo jak w CB.
Wiec nie gadajcie. Jak bedzie - to zobaczymy. Ale nie ma co ludziom obiecywac ze bedzie inaczej, bo moze nie bedzie :)

juz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 20:27 
Cytuj  
Closed Beta gdzie na ostatni phase jest kilka tysięcy kluczy łatwo dostępnych w sieci, nie nazwałbym testowaniem. 1.0 miało jakiś krótki okres closed/open beta testów, a retail nie różnił się niczym poza większym contentem. Tu na mój gust z jednej strony chcą też pokazać mnogością testów, że zależy im na dopracowanym produkcie (sami pisali po ogłoszeniu road map, że "zrobili ludzi w uja" swoim produktem jakim był 1.0). I w tym przypadku różnica między CB/OB, a retail'em będzie taka, że uruchomią po prostu cały content/opcje.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.