mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 19:18 
 
FFXIII - Nowy Mob - Moze dadza takie w FFXIV ??? :


Obrazek


Ostatnio edytowano 4 wrz 2009, 08:06 przez Scorpio, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 19:30 
 
Nie dziola :<

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 19:47 
 
Gokulo napisał(a):
Nie dziola :<

Pewnie masz filtr dla nieletnich :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 19:49 
 
Potwierdzam, popsute (o żadnym filtrze u siebie nie wiem ;P)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 19:49 
 
Poprawione :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 19:55 
 
Kupuje ps3 w środę :D

i btw. Kamilus takie cytowanie jest bezsensu ucinasz wszystko i wyjmujesz to z kontekstu (brak szacunku). Ato ma rację nie chciał bym zaczynać od początku tego samego tylko w innej oprawie graficznej, taka gra mnie już nie zaskoczy.. i jeszcze jedno Ato wyraża swoją opinie o tym, a ty kroisz jego posty w taki sposób :/

Wiem to z doświadczenia, dobrym przykładem jest Ragnarok Online i Ragnarok Online 2, identycznie jak z FFXI i FFXIV. W RO2 jest tylko poprawiona grafika a tak to wszystko jest to samo i totalnie mi się już nie chciało zaczynać od początku i się przerzuciłem na FFXI. Tak samo zrobię jak FFXI się skończy - przejdę na coś innego, ponieważ nie opłaca mi się zaczynać czegoś od początku co jest takie same lub podobne (w mniejszym lub większym stopniu).

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 19:57 
 
Ragni napisał(a):
Kupuje ps3 w środę :D

i btw. Kamilus takie cytowanie jest bezsensu ucinasz wszystko i wyjmujesz to z kontekstu (brak szacunku). Ato ma rację nie chciał bym zaczynać od początku tego samego tylko w innej oprawie graficznej, taka gra mnie już nie zaskoczy.. i jeszcze jedno Ato wyraża swoją opinie o tym, a ty kroisz jego posty w taki sposób :/

Wiem to z doświadczenia, dobrym przykładem jest Ragnarok Online i Ragnarok Online 2, identycznie jak z FFXI i FFXIV. W RO2 jest tylko poprawiona grafika a tak to wszystko jest to samo i totalnie mi się już nie chciało zaczynać od początku i się przerzuciłem na FFXI. Tak samo zrobię jak FFXI się skończy - przejdę na coś innego, ponieważ nie opłaca mi się zaczynać czegoś od początku co jest takie same lub podobne (w mniejszym lub większym stopniu).


Wez sie chowaj teraz bo Kamilus Cie wytropi i zabije swoim wygladem :D


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 20:07 
 
Ragni napisał(a):
Wiem to z doświadczenia, dobrym przykładem jest Ragnarok Online i Ragnarok Online 2, identycznie jak z FFXI i FFXIV. W RO2 jest tylko poprawiona grafika a tak to wszystko jest to samo i totalnie mi się już nie chciało zaczynać od początku i się przerzuciłem na FFXI. Tak samo zrobię jak FFXI się skończy - przejdę na coś innego, ponieważ nie opłaca mi się zaczynać czegoś od początku co jest takie same lub podobne (w mniejszym lub większym stopniu).


To samo? RO2 to taki fail, ze wstyd w ogole porownywac do RO. To nie jest to samo, to jest cofniecie sie w rozwoju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 20:10 
 
Bartelius napisał(a):
zabije swoim wygladem :D

Grunt, że nie sterydami :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 20:11 
 
Gokulo napisał(a):
Ragni napisał(a):
Wiem to z doświadczenia, dobrym przykładem jest Ragnarok Online i Ragnarok Online 2, identycznie jak z FFXI i FFXIV. W RO2 jest tylko poprawiona grafika a tak to wszystko jest to samo i totalnie mi się już nie chciało zaczynać od początku i się przerzuciłem na FFXI. Tak samo zrobię jak FFXI się skończy - przejdę na coś innego, ponieważ nie opłaca mi się zaczynać czegoś od początku co jest takie same lub podobne (w mniejszym lub większym stopniu).


To samo? RO2 to taki fail, ze wstyd w ogole porownywac do RO. To nie jest to samo, to jest cofniecie sie w rozwoju.


nooo ciekawe czy sytuacja sie nie powtorzy w naszej kochanej serii FF w takim razie? :)


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 20:13 
 
Powtórzyła się już w FFX-2 i FFVII

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 20:13 
 
Kamil pisz czesciej plz bo mamy z Ciebie zajebisty ubaw :D


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 20:14 
 
Nooo ciekawe, a moze powtorzy sie sytuacja z Lineage :p
RO a FF to dwa rozne swiaty, wiec nie ma sensu gdybac tak.

A FFX-2 failem nie bylo. Ok, moze i komus nie podoba sie bieganie paniami Charlie's Angels, a glowny watek nie byl najwyzszych lotow(o, to tak samo jak FFX) to system walki imo byl baaardzo dobry. No ale to wszystko to kwestia gustu wlasnie. FFX-2 sie sprzedal chociaz, a RO2 z tego co wiem to ostatnio podupada (i nie bronic FF marka, bo RO duza fan-base tez sobie zdolalo zbudowac, moze nie taka jak FF, ale wystarczajaca, zeby grze sie powodzilo... gdyby nie byla crapem) i nic dziwnego, bo nie ma nic totalnie do zaoferowania. Aha i kolejna rzecz, nie ma sensu chyba porownywac MMO i singlow, co? ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 21:13 
 
RO2 tym samym? Przecież jest 3D, zmieniony system, klasy, rasy i brak pvp (a przynajmniej na początku tak było). Jest dużo biedniejsze od poprzedniczki. Kiepska analogia.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 22:41 
 
Ator --> lokacje sa podobne ale czego sie spodziewac? jak twoim zdaniem powinny wygladac lokacje w ff14 zeby nie bylo ksera ff11? moim zdaniem wszystko bedzie wygladac podobnie ale lepiej, natomiast lokacje bardziej "fantastyczne" (via emptiness) bedzie mozna pokazac lepiej, ba malo tego w takich lokacjach mozna sie popisac fantazja. Laka to laka nie mozna z niej zrobic nie wiadomo czego niesamowitego, natomiast pomyslcie jakby zrobic odpowiednik sky, do ktorego access bylby oczywiscie zwiazany z fabula defacto inna i bardziej epicka (o czym przeciez caly czas pisza) a wygladaloby to jak hmmm... pamieta ktos z devil may cry 3 wejscie do nieba?

Kwestia mobow, wiecej niz pewne jest ze beda odswiezone, natomiast czego rewolucyjnego oczekujesz aby nie bylo tego samego? rycerza na wiewiorce z jajkami przywiazanymi do sznurowek?

A ze beda podobienstwa w systemie, coz, kazdy final jest do siebie troche podobny, a jednoczesnie i tak sa inne. gdyby faktycznie nie bylo w nich roznic to by ludziom sie po ff1 znudzilo i by juz nie grali.

Na razie wiadomo ze bedzie odpimpowana grafika i to wszystko, sam system praktycznie jest nieznany poza tym ze nie bedzie klasycznego levelowania, sa tylko male przecieki z ktorych niewiele wynika. Sam ten tekst ze bedzie mozna robic postepy w fabule nie walczac wogole. jak? craftem? w jaki sposob?

Realnie trzeba poczekac na playable bete i wtedy sie zastanawiac czy wprowadzone zmiany sa na dobre czy tez nie.

Kamil daj tez sobie na wstrzymanie i zrozum ze odzywka to nie to samo co steryd, na nawet jezeli to jest szkodliwe, to i tak ch** ci do tego i jestes nieco bezczelny wrzucajac jako argument ze Ator je to co je.

Ator... lolku po co dajesz sie prowokowac :P

sry za brak jakiegokolwiek porzadku ale godzina o ktorej pisze post powoduje niezly smietnik w mojej gramatyce/ortografii :P

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2009, 00:15 
 
Zangetsukun napisał(a):
Ator --> lokacje sa podobne ale czego sie spodziewac? jak twoim zdaniem powinny wygladac lokacje w ff14 zeby nie bylo ksera ff11? moim zdaniem wszystko bedzie wygladac podobnie ale lepiej, natomiast lokacje bardziej "fantastyczne" (via emptiness) bedzie mozna pokazac lepiej, ba malo tego w takich lokacjach mozna sie popisac fantazja. Laka to laka nie mozna z niej zrobic nie wiadomo czego niesamowitego, natomiast pomyslcie jakby zrobic odpowiednik sky, do ktorego access bylby oczywiscie zwiazany z fabula defacto inna i bardziej epicka (o czym przeciez caly czas pisza) a wygladaloby to jak hmmm... pamieta ktos z devil may cry 3 wejscie do nieba?

Kwestia mobow, wiecej niz pewne jest ze beda odswiezone, natomiast czego rewolucyjnego oczekujesz aby nie bylo tego samego? rycerza na wiewiorce z jajkami przywiazanymi do sznurowek?

A ze beda podobienstwa w systemie, coz, kazdy final jest do siebie troche podobny, a jednoczesnie i tak sa inne. gdyby faktycznie nie bylo w nich roznic to by ludziom sie po ff1 znudzilo i by juz nie grali.

Na razie wiadomo ze bedzie odpimpowana grafika i to wszystko, sam system praktycznie jest nieznany poza tym ze nie bedzie klasycznego levelowania, sa tylko male przecieki z ktorych niewiele wynika. Sam ten tekst ze bedzie mozna robic postepy w fabule nie walczac wogole. jak? craftem? w jaki sposob?

Realnie trzeba poczekac na playable bete i wtedy sie zastanawiac czy wprowadzone zmiany sa na dobre czy tez nie.

Kamil daj tez sobie na wstrzymanie i zrozum ze odzywka to nie to samo co steryd, na nawet jezeli to jest szkodliwe, to i tak ch** ci do tego i jestes nieco bezczelny wrzucajac jako argument ze Ator je to co je.

Ator... lolku po co dajesz sie prowokowac :P

sry za brak jakiegokolwiek porzadku ale godzina o ktorej pisze post powoduje niezly smietnik w mojej gramatyce/ortografii :P


Nie zgodze sie co do ffxiv, ale chcialem napisac cos innego.
Wkoncu post na poziomie z argumentami ( nawet zabawnymi mialem polewke z tego rycerza :D ), ktore do mnie docieraja i mysle nad nimi. Jak widac da sie, ucz sie Kamilus moze za kilka lat dojdziesz do takiego poziomu kultury osobistej, ale raczej watpie. Zang a Ty myslisz ze ja to biore do siebie? Cokolwiek tu Kamilus napisze to jest fun na kilkanascie minut :)

Widzisz roznica podstawowa miedzy mna i Kamilusiem jest taka ze ja zdaje sobie sprawe ze duzo osob mnie nie lubi z ronych powodow i szanuje to szanuje ich powody i jesli musze z nimi przebywac/grac/rozmawiac np z Deshterem to staram sie ignorowac jego zaczepki, staram sie byc w miare mily i olewam to ze 90% jego wypowiedzi to chamskie pyskowki lub aluzje jaki to jestem zly. Nawet jak mnie wkoncu zirytuje to nie gadam do niego bezposrednio tylko staram sie odreagowac rozmowa z kims innym, zeby go jeszcze bardziej nie nakrecac. Natomiast Kamilus wydaje mi sie ze wogole nie zdaje sobie sprawy albo nie chce przyjac do wiadomosci ze nie lubi go prawie nikt. Niestety swoje kompleksy probuje rozwiazac wjezdzajac na innych poniewaz mysli ze innym kompleksy ktore wytyka dokuczja tak bardzo jak jemu. Paradoksalnie wydaje mu sie tez ze jest super cool gosciem. Swoje lenistwo lubi usprawiedliwiac negujac rozne rzeczy np nie chce mu sie ruszyc dupy i pocwiczyc wiec pogada troche o sterydach. Jest tez msitrzem hipokryzji, ale najzabawniejsza rzecza jaka mi kamilus zarzuca jest to ze traktuje gre zbyt powaznie, tymczasem zaloze sie ze gdyby Kamilusiowi zabrac komputer i jego wirtualny swiat ( nie mowie o ffxi tylko ogolnie ) to by sie za cholere nie odnalazl w RL. Taka jest prawda ze Kamilus zyje glownie w sieci i chce byc sieciowym bogiem bo tu moze o swoich RL kompleksach zapomniec i sie dowartosciowac. Tym postem koncze dyskusje z Kamilusiem wogole zaluje ze nie ma /blist na forum bardzo by sie przydal.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2009, 02:39 
 
Jest ignorelist :lol:
Kompleksy to ci się zaczęły pewnego dnia jak najechałeś na Naifa, a ja cię odpowiednio wyśmiałem :lol:
Różnica jest tylko taka, że część osób mnie nie lubi (ta większa), a część lubi (ta wartościowsza). Ciebie lubiłem ja i kilka innych person - zraziłeś do siebie chyba wszystkich.
Jakby odłączyć mnie od sieci to nie odnalazłbym się, bo... sieć to moja praca, mój zawód i sposób na zarabianie. Więc argument jak zwykle chybiony.
Na argumenty to ja mogę rozmawiać z ludźmi, z którymi to ma sens. Twoje bezsensowne posty w tym temacie stały się już tak przewidywalne, nudne i ciągle powtarzające się, że tego sensu brakuje.

Gdy pewnego dnia zrozumiesz znaczenie takich słów jak ironia, sarkazm to może zrozumiesz mój "przedpoprzedni" post.

Ja trzymam dystans do swoich kompleksów - nie widzę powodów, dla których jakiś facet miałby podziwiać mój wygląd (masz jakieś problemy z orientacją?) - grunt, że jedna niewiasta go akceptuje. Kiedyś napisałeś, że jestem gruby (lol). Jakiś kolejny kompleks po tym jak udało ci się zrzucić brzucha? Mi urósł dość niedawno i i tak łatwo się go pozbyć. Za tydzień mogę ważyć 75kg. A ty nadal będziesz przykurczem :lol:
I głupkiem (nie potrafisz nawet odróżnić S od Ś).

Ragni napisał(a):
Kamilus takie cytowanie jest bezsensu ucinasz wszystko i wyjmujesz to z kontekstu (brak szacunku)

Niby dlaczego? Niczego nie uciąłem i nic nie było wyjęte z kontekstu. Cały post masz chwilę wcześniej. Więc wiadomo o co chodzi. Brakiem szacunku byłoby gdybym pociął to tak by zmieniło całkowicie sens i wrzucił w zupełnie innym serwisie - bez podania linku do źródła. Wówczas dopiero post utraciłby swój pierwotny sens.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2009, 07:44 
 
Wprawdzie nie bede wprowadzal takiej dramaturgii w swoj post jak Ator, ale generalnie i ja patrze krzywo na FFXIV, ktore dotychczas nam zaprezentowano.

Jestem juz chyba za stary aby podniecac sie grafika, z reszta, gdyby to mialo mnie do gry przyciagnac to pewnie wlasnie instalowalbym Aion czy inny Age of Conan :P

Ale FFXIV generalnie na razie prezentuje sie bardzo ubogo ...i nawet niespecjalnie oryginalnie. Armory System poki co jest bardzo niejasny, ale z tego co dotad zostalo powiedziane i pokazane to system bedzie tym roznic sie od Job System, ze profesje bedzie mozna zmieniac w czasie walki. Gok wkleil link kilka postow wyzej - 4 profesje, kazda powstala na podstawie broni, ale powiedzcie mi czym Marauder rozni na pierwszy rzut oka od WARka?
A jak profesje bedzie mozna zmieniac w czasie walki to ja nijak nie widze zwiekszonej dynamiki gry? Raczej jeszcze wiekszy nacisk na solo, a czy to dobrze to juz kwestia podejscia.
Job System to byla naprawde jedna z najwiekszych zalet FFXI i ciezko bedzie stworzyc cos conajmniej tak dobrego w FFXIV ...chyba ze bedzie to (prawie) to samo ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2009, 07:50 
 
Kamil - przeginasz z inwektywami. Spasuj (last warning).


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2009, 08:05 
 
Mnie natomaist martwi to co zostało powiedziane odnośnie systemu walki.
Mianowicie, ze bedzie pasek akcji na ktorym beda rozne rodzaje akcji mozliwe do wykonania, rozniace sie np accurancy czy dmg w mele, i że nie będą wyoływane samodzielnie, czyli nie wystarczy wejsc w tryb walki tylko jeszcze trzeba caly czas klikac te akcje zeby nabic TP i zadawać dmg. Nie wiem jak czesto trzeba bedzie wymieniac myszke w takim przypadku, ale nie podoba mi sie to zbytnio. Rozumiem rozne ciosy specjalne itp, ale klikanie zeby wykonac atak za kazdym razem np 1 to sie lekko robi bezsensu.
W sumie, we wszystkich grach jest cos takiego jak autoatack, a skille sa odpalane zgodniez timerem, ale mimo to mozna walczyc tylko na auto, a nie klikac klikac klikac ...

Szkoda że rozdzielaja klasy crafterskie od pozostalych, to troche taki system jak kiedys byl w SWG, i chyba dalej jest ... zupelnie cos innego niz np w WoW, WHO, LOTRO AION itd ... czyli ze resource albo musza pochodzic z innej postaci, albo beda nie zalezne od materialów pozyskiwanych z padłych stforków ... troche tego nie widze jakoś w FF, owszem w SWG o sie sprawdzało bo wiekoszsc surowcow byla pozyskiwana przez stacje wydobywcze ustawiane przez craftera, natomiast pewne elementy specjalne pozyskiwane byly przez wojownikow na ich jakby potrzeby ... czy tak tez bedzie w FF ? Wątpie, jesli materialy beda pochodzily z mobow lub zbieractwa to crafter nie dysposnujacy bronia i mozliwoscia walki nie bedzie w stanie ich samodzielnei pozyskac ... czyli bedzie calkwoicie zalezny od ludzi z guild lub swojego alter ego na innej, badz innych postaciach jesli np czesc itemow bedziepochodzic z innego craftu ...

Posumowując - pozyjemy, zobaczymy. Szkdoa ze nie ma facetow mithra ,,,

Ps : Chłopaki wzucicie sobie na luz bo wasze whine jest ciezkostrawny, zwlaszcza ze nie porowadzicie dyskusji o grze tylko nawzajem sobie wytykacie cos tam gdzies tam co jest całkiem nie na miejscu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.