mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 14:04 
Cytuj  
Seph napisał(a):
To open beta nie jest open i trzeba się zapisywać?
Trochę to się kłóci z przesłaniem "open".
W każdym razie mam nadzieję, że konto z poprzedniej bety wystarczy.


A to dlatego, jak ktoś już tu napisał, to beta phase 4 :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 14:04 
Cytuj  
Do tej pory wystarczało.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 15:17 
Cytuj  
Seph napisał(a):
To open beta nie jest open i trzeba się zapisywać?
Trochę to się kłóci z przesłaniem "open".
W każdym razie mam nadzieję, że konto z poprzedniej bety wystarczy.


Nie tyle co zapisywać, a po prostu zgłosić się po kod 17.08 podając swojego maila na stronie. Rozsyłanie kodów ma być natychmiastowe i bez limitów. Kod ten umożliwi pobranie klienta i już, gracie. Oczywiście trzeba mieć założone konto Squere Enix Account, aby móc ten kod do niego przypisać. Ot tyle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 15:33 
Cytuj  
Dzięki Amateru :). Czyli pozostaje czekać do 17 i wtedy zobaczyć czy uda się pograć w OB, która jednak ma być open a nie jak niektórzy twierdzą "nie do końca open".


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 16:04 
Cytuj  
Ok, dzięki. Wygląda to w miarę dobrze.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 06:13 
Cytuj  
Oskar! lol dalej masz siga z ToAU;)


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 06:44 
Cytuj  
Info o Open Becie i Early Access z PS3 (JP):

Mam już wpisane klucze do Open Bety i do Early Access, a także 6,4 GB klienta ściągniętego. ^^b

Wygląda to tak:

Obrazek

Dla tych co nie czytają japońskiego i nie mają zielonego pojęcia co to za krzaki na fotce:

アーリーアクセス権  = Dostęp do Early Access
オープンβアクセス権 = Dostęp do Open Beta

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 07:02 
Cytuj  
W życiu bym na to nie wpadł :P.

BTW pytanie - nie będzie żadnych ograniczeń, jak założe Square Enix Account na Europe/Polskę? Żadnych ograniczeń co do form płatności etc? Bo rozumiem, że serwery w Europie też będą i ping będzie znośny ;)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 07:22 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
BTW pytanie - nie będzie żadnych ograniczeń, jak założe Square Enix Account na Europe/Polskę? Żadnych ograniczeń co do form płatności etc? Bo rozumiem, że serwery w Europie też będą i ping będzie znośny ;)?


Podejrzewam, że będą ograniczenia co do form płatności w zależności od regionu. Tak samo jak i były w FFXI. Karty kredytowe z Polski nie mogły opłacać kont USA.
Dodatkowo będą w sklepach w Europie (nie wiem czy w Polsce też) karty czasowe do kupienia, na 30, 60 i 90 dni, które również będzie można użyć tylko do kont z danego regionu.

Nie ma ani jednego serwera FFXIV w Europie! Są tylko w USA i Japonii. To co na liście serwerów jest podpisane jako US/EU to serwery umieszczone w USA ze znośnym pingiem (według SE) dla Europy... Moim zdaniem bzdura, no ale cóż.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 08:18 
Cytuj  
Uhmm to trochę zastanawiające i w sumie niezbyt dobra nowina - nie wiedziałem o tym.

Co prawda "jakość Internetu" się w PL poprawia ale nie wiem jak będą wygląda pingi do US. Z tego co wyczytałem, Moogle jest EU serwerem czyli jest zlokalizowany w USA?

Zapewne znajdą się i tacy z tego forum, co będą grali na JP.

Amateru Ty będziesz na EU siedzieć czy raczej z oczywistych powodów JP:)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 08:27 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Uhmm to trochę zastanawiające i w sumie niezbyt dobra nowina - nie wiedziałem o tym.

Co prawda "jakość Internetu" się w PL poprawia ale nie wiem jak będą wygląda pingi do US. Z tego co wyczytałem, Moogle jest EU serwerem czyli jest zlokalizowany w USA?

Zapewne znajdą się i tacy z tego forum, co będą grali na JP.

Amateru Ty będziesz na EU siedzieć czy raczej z oczywistych powodów JP:)?


Ja Ci napiszę tak. Nie napiszę w jakie gry grałem, aby flame nie było :lol: ale w parę gier grałem w wersji amerykańskiej i miałem tam mniej lagów niż grając w ich wersje europejskie. Zapewne jest to po części spowodowane "wspaniałym", "cudownym" Gameforge, ale jednak.

Amateru napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Dodatkowo będą w sklepach w Europie (nie wiem czy w Polsce też) karty czasowe do kupienia, na 30, 60 i 90 dni, które również będzie można użyć tylko do kont z danego regionu.


Na muve.pl już można zamawiać:

http://muve.pl/digital/karty-pre-paid-a ... -dni/48328


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 09:10 
Cytuj  
1. zastanawiam się czy najlepszą opcją nie będzie zakup wersji US, rejestracja na hawajach i kupowanie GTC z US za $ zamiast €...
2. serwery są w US co absolutnie nie jest problemem - wszystko zależy od ISP i tego jaki ma routing do US. Wszelacy oparci o TKTelekom będą mieć ok (hi Tobi - dopóki jesteś w Telkabie to będzie ok), ci co na infrastrukturze Netii - hyhyhyhy (chociaż to też zależy od regionu, bo również korzystają z usług TKTelekom gdzieniegdzie) :P
3. Amateru - jak oni zamierzają rozwiązać płatność za mule w przypadku używania GTC? Trzeba będzie kupować te spedalone crysta oddzielnie i nimi dopłacać?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 09:43 
Cytuj  
Tczewiak już nie bądź taki skąpy ;) - 20zł w skali miesiąca Ci żał :P?. Co prawda pewnie nikt nie będzie robił problemów żeby zarejestrować wersje US ale nigdy nie wiadomo jak z weryfikacją płatności za GTC - może być tak, że tylko karta i wtedy będzie problem. Nie wiem czy PP w takich sytuacjach też weryfikują(bo nie ma np nic na koncie i ściąga z karty zamiast z salda PP).

Póki co GMG ma problem z moim kontem PP(cały czas jakiś babol) więc FF XIV jeszcze nei kuipony. Poczekam do soboty i zobaczę bo może być tak, że FF jeszcze mi nie przypasi :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 09:49 
Cytuj  
Jak to jest z tym FF XIV Reborn? Na GOLu piszą, że gra miała premierę w 2010 roku. A Wy piszecie, że jakaś beta jest teraz i będzie premiera?! oO


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 09:52 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Jak to jest z tym FF XIV Reborn? Na GOLu piszą, że gra miała premierę w 2010 roku. A Wy piszecie, że jakaś beta jest teraz i będzie premiera?! oO


W 2010 miala premiera wersja 1.0, ktora okazala sie az takim niewypalem, ze trzeba bylo napisac gre praktycznie od nowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 10:30 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Tczewiak już nie bądź taki skąpy ;)

Nie chodzi o 10-20zł, a zasady (nie płacić VATu tym kurwom z Europy).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 10:42 
Cytuj  
Tczewiak rozmumiem, że nawet jak kupisz wersję US to można grać na jakimkolwiek serwerze?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 10:53 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Tczewiak rozmumiem, że nawet jak kupisz wersję US to można grać na jakimkolwiek serwerze?


Tak, w tej kwestii nie ma znaczenia, jak chcesz to nawet na JP serewerach mozesz grac :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 10:56 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Tczewiak rozmumiem, że nawet jak kupisz wersję US to można grać na jakimkolwiek serwerze?


Oczywiście, że tak. Serwer wybiera się samemu, nie ważne czy jest to serwer US czy JP... i napiszę ponownie, nie ma serwerów znajdujących się w EU, wiec gdyby były takowe blokady to było by ciut "śmieszne"! :] To co jest napisane w nazwach serwerów jest to propozycja/zaproszenie/ułatwienie dla graczy, którzy chcą grać z ludźmi z tej samej strefy czasowej. :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 11:08 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Amateru Ty będziesz na EU siedzieć czy raczej z oczywistych powodów JP:)?


Tak, moim głównym serwerem będzie JP, być może Chocobo.
Krążą plotki, że jest to dość popularny serwer (słodka nazwa?), więc to zależy od tego czy się przypadkiem nie zapełni.

Nie wiem jakie powody są oczywiste, ale... głównie strefa czasowa.
Również znajomi, dla których język angielski jest jak dla większości z was japońskie krzaczki, więc nie przejdą na inny serwer niż JP. Dobre pingi to w sumie taki bonus, bo gdybym była w PL to i tak bym pewnie do teraz grała na Neostradzie :lol: , a nie na światłowodowym łączu.

Jednak stworze postać na którymś z "Waszych" serwerów. Może chociaż w weekendy ktoś będzie grał w tych samych godzinach co ja...? :roll:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.