mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 08:22 
Cytuj  
Zakladam nowy temat, zeby wazne informacje nie ginely w gaszczu mniej lub bardziej glupich dyskusji:

Tez to dostaliscie zapewne:

"As you may already be aware, the UK release date for Final Fantasy XIV Collector's Edition has changed to 30-Sep-2010. Changes to release dates are relatively common in the videogames industry and are unfortunately beyond our control.

Don't worry, your order is still live and will be despatched prior to its release date via your chosen method of delivery."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 08:31 
Cytuj  
Z tego co czytałem na forum testerów, niedługo potem przyszedł mail o przywróceniu 22.09 jako daty premiery CE (z informacją, że tamta zmiana była pomyłką).

Edit:
Cytuj:
I got the same email from Gamestation (Same company) I fired them off a product query and got a 2nd email telling me it had been put back to the 22nd. Seems like just a general mistake.

I ktoś inny:
Cytuj:
EDIT: Yep, just got an email myself putting the date back. Phew


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 08:39 
Cytuj  
Te dostalem... a potem 1h pozniej ze 22 jednak...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 08:52 
Cytuj  
Nie ufalbym informacjom wysylanym przez sklepy, jezeli zmiana nie zajdzie najpierw na oficjalnej stronie. Amazon tez juz raz przesuwal date gdzies w ogole na pistopad czy cos... Oni nie wiedza co sie dzieje w ogole czasami :D

Anyway, szkoda, ze u nas nadal cisza w temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 09:16 
Cytuj  
Tak, rzeczywiscie info o 22.09 przyszlo chwile po tym o 30.09.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 16:11 
Cytuj  
jeśli oni planują wypuścić tą grę po jedynie dwóch miesiącach beta testów, biorąc pod uwagę brak możliwości testowania gry przez ciągle odwoływane terminy, to mam uzasadnione wątpliwości czy w ogóle to kupię.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 17:11 
Cytuj  
Przesunięcie daty premiery o TYDZIEŃ to rzeczywiście BARDZO wazna informacja lol...


_________________
Obrazek

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 17:20 
Cytuj  
Owszem, ważna - wiele osób zapewne zapłaci więcej za CE właśnie z powodu tego tygodniowego headstartu.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 23:40 
Cytuj  
uwazajcie przy zakupach:
Service accounts for FINAL FANTASY XIV and the FINAL FANTASY XIV Collector's Edition can only be added for the same region as your Square Enix account (Japan, North America, or Europe). The game cannot be played if the product region is different from the Square Enix account region, so be sure to check the region for which the product is intended before making a purchase.


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 23:44 
Cytuj  
Było w temacie o XIV :P
Ale tbh co z tego, skoro wystarczy założyć S-E accout na USA.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 00:18 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Było w temacie o XIV :P
Ale tbh co z tego, skoro wystarczy założyć S-E accout na USA.


Bo

a) niektorzy maja tokeny z ffxi i chyba to oznacza ze jak chca uzywac tokena w ffxiv to account musi byc ten sam
b) nie polecam "klamac" SE ze sie mieszka w stanach i takie tam. Ragni probowal juz wszystkiego zeby odzyzskac konto Frila i gowno z tego wyszlo skurwysyny jebane


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 05:43 
Cytuj  
niestety, ale musze zgodzic z atorem :D


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 06:01 
Cytuj  
Jak ktos planuje zamowic CE to i tak dostanie nowego tokena :D

A co do punktu drugiego: wystarczy nie doprowadzic do sytuacji, ze musimy w ogole konto odzyskiwac ;)

Cytuj:
jeśli oni planują wypuścić tą grę po jedynie dwóch miesiącach beta testów, biorąc pod uwagę brak możliwości testowania gry przez ciągle odwoływane terminy, to mam uzasadnione wątpliwości czy w ogóle to kupię.


Ciagle odwolywane terminy? Na razie odwolali raz i to z dosc logicznego powodu: zrobili stress test i servery w koncu nie wytrzymaly, teraz pracuje nad ich usprawnieniem. To chyba nie jest takie nietypowe.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 10:53 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
nie polecam "klamac" SE ze sie mieszka w stanach i takie tam.


Moje konto NA zostało skradzione jak miałem przerwę w grze i normalnie odzyskałem je, po czym zleciłem Game Data Recovery. Wyjaśniłem, że kupiłem grę w USA ale teraz mieszkam w Polsce i nie było problemu.
Ale może po prostu miałem szczęście i trafiłem na wyrozumiałego agenta :)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 12:39 
Cytuj  
a nie lepiej kupić grę z półki ze sklepu obok którego będzie się przechodziło kiedyś ?
można mieć wrażenie że na serio wszyscy jesteście tacy ważni że kilka dni spóźnienia z zakupem spowoduje jakąś tragedię narodową albo coś gorszego : ktoś prędzej niż "ja" zdobędzie jakieś g*wienko w grze :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 13:02 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
a nie lepiej kupić grę z półki ze sklepu obok którego będzie się przechodziło kiedyś ?
można mieć wrażenie że na serio wszyscy jesteście tacy ważni że kilka dni spóźnienia z zakupem spowoduje jakąś tragedię narodową albo coś gorszego : ktoś prędzej niż "ja" zdobędzie jakieś g*wienko w grze :D


Narazie sie zapowiada, ze w zadnym sklepie na polce u nas nie bedzie wiec wiesz. :p

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2010, 11:18 
Cytuj  
Ja czekam!
Moze bedzie jednak mozna kupic FFa z pulki :]
(i nie ma to nic wspolnego z tym ze mam za slaby sprzet na 14ke a nie mam anwet pieneidzy by zamowic gre z uk) :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 00:09 
Cytuj  
Watpie aby Edycje Kolekcjonerska mozna bylo dostac w sklepie jak np w empiku w dniu premiery. Bez oficjalnego dystrybutora bywa roznie.
Nie widze tez problemu z zalozeniem nowego SE Account i zlinkowania go z odpowiadnia wersja gry. Ja wraz z przyjsciem FFXIV zegnam sie z kontem US i zakladam nowe EU wraz z tokenem z wersji Kolekcjonerskiej.
A data premiery moze sie jeszcze zmienic nie raz nie dwa - trzeba sie na to tez przygotowac. Zreszta kto testuje ten wie ze jeszcze gra surowizna z lekka powiewa :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 18:41 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):

A co do punktu drugiego: wystarczy nie doprowadzic do sytuacji, ze musimy w ogole konto odzyskiwac ;)


Pamietasz jak była taka akcja z kartami kredytowymi i kontami NA? Jakbym znal wtedy przyszlosc to moze bym uniknal, ale wtedy wygralbym tez w totka wloskiego 100M euro i kupil sobie 10 postaci z relicami za dzienny %przychod z wsadzenia tej kasy na konta.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 18:52 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Gokulo napisał(a):

A co do punktu drugiego: wystarczy nie doprowadzic do sytuacji, ze musimy w ogole konto odzyskiwac ;)


Pamietasz jak była taka akcja z kartami kredytowymi i kontami NA?


Jakos nie czaje zwiazku z odzyskiwaniem konto.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.