mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 12:49 
Cytuj  
Edit: wycofuje to co napisalem ponizej, zeby nie bylo, ze ktos przeze mnie kase wydal niepotrzebnie.
Gra ma klimat L2, jesli ktos gral to wie o co chodzi. Takie gry tez maja swoich fanow, choc w 2010 napewno mniej niz 10 lat temu.
FFXIV to zmudny grind i powtarzalnosc w ladnej oprawie i przy sporym lagu serwera. Kolejny level joba czy craftu nie przynosi satysfakcji tak jak w FFXI, tylko bardziej ulge (przynajmniej ja tak to odbieram).

==============================================

Pomyslalem, ze czesc z was napewno sie zastanawia czy warto juz teraz grac w ta niedorbke jaka jest FFXIV?

Moim zdaniem TAK, gra jest jak najbardziej grywalna, nie jest to FF naszych marzen, ale tez nie jest totalnym bublem.

Warto zaczac juz teraz i sobie na luzaku robic GL raz na 2 dni olewajac cala reszte. SE napewno doda wkrotce jakis sensowny content, a za pare miesiecy dogonienie obecnych graczy bedzie meczace. W XI dalo sie szybko expowac, tutaj niestety nie ma takiej mozliwosci na teraz.

Fajnie byloby pobawic sie razem w endgame w grupie Polakow.


Ostatnio edytowano 11 paź 2010, 09:01 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 13:45 
Cytuj  
Ja tam zamówiłem sobie wczoraj z ultimy i zobaczymy jak to będzie.

Tak czy siak na jakiś czas, a może i dłużej moja upierdliwa osobowość zagości u was ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 13:54 
Cytuj  
Moim zdaniem, jeśli ktoś ma mieszane odczucia odnośnie FFa to zaczynać teraz zdecydowanie nie warto. Lagi, UI, brak szukania itemów u retainerów itp. prawdopodobnie szybko taką osobę wykurzą. Radziłbym poczekać na kilka patchy naprawiających podstawowe feature'y gry.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 14:17 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ja tam zamówiłem sobie wczoraj z ultimy i zobaczymy jak to będzie.

Tak czy siak na jakiś czas, a może i dłużej moja upierdliwa osobowość zagości u was ;)


wpadaj wpadaj!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 14:18 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Moim zdaniem, jeśli ktoś ma mieszane odczucia odnośnie FFa to zaczynać teraz zdecydowanie nie warto. Lagi, UI, brak szukania itemów u retainerów itp. prawdopodobnie szybko taką osobę wykurzą. Radziłbym poczekać na kilka patchy naprawiających podstawowe feature'y gry.


GL dzialaja ok, reszte mozna olac chwilowo

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 14:20 
Cytuj  
Olać nie olać, ale jeśli ktoś przyszedł z "normalnie działającego" mmo bo oczekuje czegoś nowego i ciekawego, raczej się ślimaczo działającym ui i resztą rzeczy zrazi. Zresztą, przykłady mamy na lsie codziennie.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 14:31 
Cytuj  
Tak Keii, nie martw sie juz o mnie, nie bede tobie i Deshterowi i pozostalym trul dupy o tym, ze gra jest bublem --> ACCOUNT CANCELED !
Jednego marudy mniej, w koncu spokoj bedzie na LSie :)

Milej zabawy wszystkim zycze !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 14:40 
Cytuj  
Ale wróć do nas, jak SE w końcu naprawi wady ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 14:43 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Olać nie olać, ale jeśli ktoś przyszedł z "normalnie działającego" mmo bo oczekuje czegoś nowego i ciekawego, raczej się ślimaczo działającym ui i resztą rzeczy zrazi. Zresztą, przykłady mamy na lsie codziennie.


Pisalem to do starych kumpli z XI.

/goodbye Bodziu :D To jest gra dla twardzieli! SE celowo robi lagi zeby mieczaki poodpadaly.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 14:54 
Cytuj  
Jak się ma nie wiadomo jakie oczekiwania, to nie warto. Nie ma sensu się rozczarowywać i zrażać na zapas. Gra nie ucieknie, można poczekać do czasu, aż SE dorobi ten produkt.
Osobiście już czuję się z lekka uzależniona i nic mnie nie zraża lol >>' (ale to pewnie przez długo tłumiona tęsknotę za XI) Fajnie będzie cieszyć się jakimiś drobiazgami, które będą z czasem poprawiane (oby!).


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 14:59 
Cytuj  
Opik - jakich twardzieli ? Koszmarny dlugi czas interakcji z czymkolwiek to nie jest dewiza twardzieli, raczej cierpliwych, upartych. Dla mnie gra ma byc relaksem po mozolnej pracy a wkurwianiem sie ze na wszystko trzeba czekac, stad taka decyzja.

Keii - spoko mysle ze na PS3 bedzie lepiej, bo mimowymiany karty grafiki, mam koszmarne lagi, ciecia ze objawy epilepsji mnie dobijaja, nie kupie plyty, procka i ramu dla jednej gry, skoro wszystko inne mi chodzi :) Dam druga szanse na premiere PS3, moze na tym bedzie gra smigac juz fajnie :) Na stan dzisiejszy: Thanks for offer but I have to pass !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 15:26 
Cytuj  
Niesamowite, dramy beze mnie. Zły Desio, zły!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 15:28 
Cytuj  
D: Ja wiem, jestem okropny i wstrętny D:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 15:35 
Cytuj  
Kurna myslalem, ze ja jestem zly i niedobry, buuuu ...


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Posty: 14
Dołączył(a): 19.09.2010
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 16:11 
Cytuj  
Gra ogólnie jest w porzadku i na pewno przez dłuższy czas sie pobawie... jednak zgadzam sie z przedmowcami - tempo gry jest niezwykle slamazarne... po raz pierwszy w zyciu zasnalem przed kompem (!) :o


_________________
There can be only one my friend...

..:: Saluz Noble ::..

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 08:33 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Opik - jakich twardzieli ? Koszmarny dlugi czas interakcji z czymkolwiek to nie jest dewiza twardzieli, raczej cierpliwych, upartych. Dla mnie gra ma byc relaksem po mozolnej pracy a wkurwianiem sie ze na wszystko trzeba czekac, stad taka decyzja.



Jestem mieczakiem Bodziu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 08:39 
Cytuj  
Ja i Kalcia czekamy na wersje na PS3.
Pol roku to chyba dobry okres, aby ocenic na czym gra stoi i w ktorym kierunku idzie.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 09:04 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Ja i Kalcia czekamy na wersje na PS3.
Pol roku to chyba dobry okres, aby ocenic na czym gra stoi i w ktorym kierunku idzie.


Bylem ciekaw co z wami.

Ja mam coraz wieksze watpliwosci czy z tej gry uda sie zrobic cos sensownego. :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 10:00 
Cytuj  
A ja siedze se teraz w pracy cholera i patrze a paczka dalej nie wyslana! :/
Moglem pomyslec i zamowic jak chorowalem - 2 tyg na dupie siedzialem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 10:33 
Cytuj  
Opik - ty mieczaku ! :P Nie poddawaj sie ! Dalej jest lepiej, osobiscie mam chwile zalamania, bo jak mozna sie nie wkurwiac na spieprzone podstawy gry ? Ale potem jest juz ciekawiej, na lvl17+ nowe lokacje, partowanie tez juz jest inne bo i skilli wiecej, ostanio nawet regimenty probowalismy, dzialaja co prawda, ale za slabe mobki byly i zanim one sie odpalily to mob juz padl :) Craft tez jest ciekawy choc strasznie niestabilny, raz robie z 6 sukcesami pod rzad a nastepny raz ten sam item z 5 failurami - dlatego polecam goraco support brac za kazdym razem i odnawiac jak sie tylko skonczy :)
Reasumujac poczatek faktycznie zniechecajacy, sam bylem w stanie to walnac i poczekac az poprawia niedorobke, ale sukcesywnie jest coraz lepiej, Guild Leves na wyzsze lvle to juz jakies wyzwanie, solo sie nie da rady, mozna sie partowac i pogrindowac razem jak w FF11 :) Na pewno sie to rozkreci, kwestia czasu, ale tu juz wybor zalezy od nas samych, czy chcemy teraz w takim "gownie" sie paprac czy tez damy sobie spokoj i wrocimy jak gra zostanie pozbawiona tych "bubli" :)
Osobiscie po ostanim weekendzie zmienilem troche stosunek do gry, najwazniejsze miec plan mimo roznych przeciwnosci i jego konsekwentne realizowanie :) Moj jest: osiagnac max rank LNC oraz jakichs tam dwoch craftow. Jeslli po tym sie nic nie zmieni, rzuce to w cholere i znajde cos innego :)

ps. jak mi sil nie wystarczy to zawsze moge zrobic cancel acc.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 11 paź 2010, 10:51 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.