mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 15:10 
Cytuj  
Cytuj:
Free Trial Extension Details

- Eligibility
Only customers who have registered FINAL FANTASY XIV service account and purchased a character by Oct. 25, 2010 will be eligible for the extension of the free trial period. Customers purchasing their first character after that date will be entitled to the standard 30 day free trial period only.

* Character purchase must be done by 23:59 (GMT) on Oct. 25, 2010 / 00:59 BST on Oct.26, 2010.
* Accounts that have been terminated due to violation of the User Agreement are not eligible.
* If multiple service accounts are registered, all service accounts will be eligible.

- Extended Period
The free trial period will be extended by 30 Days (By combining with the initial free trial period, the total will be 60 days.)

* Both the end date of free trial period and billing start date will be extended automatically. There is no change or update that needs to be done manually. A Reminder Notice will be issued before the billing start date.
* Despite the length of the contract period that was selected, whether it be 30 days, 60 days, or 180 days, the extended period will remain 30 days for all eligible players.
After the extended free trial period has come to an end, billing will be processed based on the selected contract period.
* Even in cases where auto-renewable options have been disabled, the free trial period will be extended and players will be allowed to play FINAL FANTASY XIV until the new end date of free trial period.
* Even if you have already received the notification mail on the end of free trial period and the schedule on monthly fee billing, the extension of free trial period will apply.
* The process of extension of the free trial period within the Square Enix Account Management System is scheduled to take place on Oct. 19, 2010. An announcement will be made once the process is complete.
* After the free trial period is extended, the new billing start date will become available on the Square Enix Account Management System.


Jeżeli dobrze zrozumiałem to Square Enix zrobił coś czego nie zrobił do tej pory żaden producent gry MMO :) i zrobiłem wielkie oczy czytając to :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 15:29 
Cytuj  
Ogolnie niezle zaskoczenie z dzisiejszych wiadomosci na Lodestone. S-E w koncu sie zorientowalo, ze tona i musza cos z tym zrobic :P
Nie ma co sie jeszcze jednak za szybko zachwycac, niestety to co mowie S-E, a co robi S-E zwykle sie od siebie rozni, ale niech chociaz spelnia 80% tych obietnic i zrobia to *porzadnie* to moze uda im sie po tych 2 miesiacach free ludzi zatrzymac :p

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 15:57 
Cytuj  
Jak dla mnie 1 miesiąc gracis dodatkowo to już dla większości co chciało quitnąć teraz po trialu zachęta do następnego miesiąca gry;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 16:02 
Cytuj  
Stawiam, ze ludzie masowo canceluja konta i SE probuje to jakos powstrzymac.

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 18:41 
Cytuj  
Haha, a właśnie dzisiaj o tym na LS rozmawialiśmy, że jedyna szansa na zatrzymanie graczy to przedłużenie free triala. Jest to chyba jasny sygnał, że gra nie zasługuje by za nią płacić w tym momencie. Trzymam kciuki, może przez ten miesiąc dadzą w końcu radę. :roll: Ale powtarzamy sobie to od bety. :)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 19:02 
Cytuj  
Samadam napisał(a):
Haha, a właśnie dzisiaj o tym na LS rozmawialiśmy, że jedyna szansa na zatrzymanie graczy to przedłużenie free triala. Jest to chyba jasny sygnał, że gra nie zasługuje by za nią płacić w tym momencie. Trzymam kciuki, może przez ten miesiąc dadzą w końcu radę. :roll: Ale powtarzamy sobie to od bety. :)

Zobacz, że jednak od bety niby ostro walczą:)
Jak dla mnie to bardzo nie po SE:) ale chyba jednak troszkę patrzą teraz na innych i nie chcą skończyć jak reszta ^^. Pamiętam w WHO to praktycznie mieli w dupie to co się dzieje:(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 19:25 
Cytuj  
Podsumowanie tych wszystkich zmian to właściwie "naprawimy wszystko na co narzekaliście". Nie widzę żadnej rzeczy, która obecnie ssie i nie ma być zrevampowana - mam tylko nadzieję, że ten duży update nie będzie dzień po skończeniu się free triala z CE.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 19:58 
Cytuj  
Skoro już przedłużyli i chcą dać już coś w listopadzie to chyba są świadomi tego, że jeżeli dadzą to po trialu to nic się nie zmieni i ludzie cancel dadzą jak teraz ^^ jak nie będą mogli choć części przetestować ^^

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 20:11 
Cytuj  
Kto wie jaką będą mieli strategię marketingową - może pójdą w "przedłużcie, a za dwa dni zobaczycie zmienioną grę". Mam nadzieję, że tak jednak nie będzie i wszyscy będziemy mogli przetestować te szumnie zapowiadane zmiany.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 09:45 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Podsumowanie tych wszystkich zmian to właściwie "naprawimy wszystko na co narzekaliście". Nie widzę żadnej rzeczy, która obecnie ssie i nie ma być zrevampowana - mam tylko nadzieję, że ten duży update nie będzie dzień po skończeniu się free triala z CE.


Pytanie czy im sie uda, bo jakby to bylo tak proste dla nich to juz przed premiera pewne rzeczy bylyby naprawione. Moim zdaniem chyba troche im brak skilla, albo ten silnik jest tak do dupy, ze ciezko w nim pewne rzeczy zrobic.

Ja nie rozumiem jednego, ludzie tona w imtemach i nie ma co z nimi zrobic, nie da sie przerzucic na alta bo nie ma poczty, nie da sie zrobic drugiego czy trzeciego retainera, nie ma AH, nawet sprzedawanie do NPCa jest trudne. Bazarow nie wystawiam, retainer jest zlagowany. Ostatnio wywalam itemy, co jest sprzeczne z moja growa natura, w XI nawet insect wingi zbieralem i sprzedawalem na AH. :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 10:09 
Cytuj  
Tylko czas pokaże co z tego będzie. Korporację SE stać na zatrudnienie profesjonalnych programistów, którzy "mają skilla" aby bieżące problemy rozwiązać. :]

Też miałem nadmiar przedmiotów, potem zacząłem craftować... Teraz nie mam przedmiotów a retainer stoi w market wardzie i sprzedaje śmieci z których nie craftuję.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 10:22 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Tylko czas pokaże co z tego będzie. Korporację SE stać na zatrudnienie profesjonalnych programistów, którzy "mają skilla" aby bieżące problemy rozwiązać. :]

Też miałem nadmiar przedmiotów, potem zacząłem craftować... Teraz nie mam przedmiotów a retainer stoi w market wardzie i sprzedaje śmieci z których nie craftuję.


Rha ty grasz incognito? :)

SE zapewne stac na zatrudnienie programistow, tylko pytanie czemu do tej pory tego nie zrobili i wypuscili gre najgorzej przygotowana z wszystkich premier ostatnich lat, imo nawet gorzej niz AoC i WAR. FFXIV broni sie tylko zzytym community z XI, paroma orygnialnymi rozwiazaniami, ladna grafika i nadzieja na rozbudowane endgame (na wzor tego z FFXI).

Ja tez craftuje, ale brakuje mi czasu i krysztalow, zeby wszystko przerobic. Chetnie bym odlozyl itemy do cookingu +1 +2 +3 i potem zrobil z tego food albo oddal komus kto gotuje (na teraz w CC chyba nie ma kucharza...).

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 11:57 
Cytuj  
Nie, jesteśmy nawet w tym samym LSie :p
Też mi kryształów/shardów zaczyna brakować ale może podczas podciągania gladiatora trochę znów wpadnie. Podoba mi się craft i harvesting, bardzo anty-botowy :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 12:49 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Nie, jesteśmy nawet w tym samym LSie :p
Też mi kryształów/shardów zaczyna brakować ale może podczas podciągania gladiatora trochę znów wpadnie. Podoba mi się craft i harvesting, bardzo anty-botowy :D


Mi tez! Harvesting podobal mi sie od poczatku, a craft od momentu jak Sai podal informacje, ze HQ jednak zwiekszaja statsy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 13:15 
Cytuj  
craft sie robi jeszcze ciekawszy jak sie nazbiera crafting skilli!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 13:17 
Cytuj  
Szkoda, że są takie drogie i ciężko mięć w okolicach 15 lv craftu więcej niż 2.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 15:30 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Tylko czas pokaże co z tego będzie. Korporację SE stać na zatrudnienie profesjonalnych programistów, którzy "mają skilla" aby bieżące problemy rozwiązać. :]

Też miałem nadmiar przedmiotów, potem zacząłem craftować... Teraz nie mam przedmiotów a retainer stoi w market wardzie i sprzedaje śmieci z których nie craftuję.

Nawet najlepsi programisci z dobrym lead, nie zdzialaja cudow kiedy baza jest zjebana ;p. Bo ugrzezna w kodzie z wielkim WTF!?, albo musz wszystko przepisac od zera ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2010, 13:42 
Cytuj  
Wlasnie zmienila mi sie data bilingu: 23. Nov. 2010 :)

Obrazek


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.