mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 13:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zerg jak zwykle wmawia wszystkim że AoC to najlepsza gra, Huragan trolluje, a znudzeni z WoW-a szukają wymówek i przypominają nam że robimy błąd nie grając w zajebistego WoW-a :).


a embe znowu z braku argumentow trolluje :)

Zerg napisal ze grafika w AoC byla lepsza i .......... ma racje.
Ja napisalem ze do lvl 10 RIFT jest nudny..... bo jest.

i tyle. Zobaczymy dalej jak dzisiaj pogram dluzej, ale poki co raczej nie kupie tej gry. Dlaczego nie przyjmujecie slow krytyki z godnoscia ? :)


_________________



**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 13:54 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Dlaczego nie przyjmujecie slow krytyki z godnoscia ? :)


A czemu ktokolwiek miałby przyjmować TU słowa krytyki bo jakoś nie bardzo rozumiem.

To pytanie (zreszta jak większość twoich quasi-sesownych pytań) jest bezzasadne i głupie.

Jeśli chcesz krytykować udaj się raczej proponuje tu:
http://forums.riftgame.com/forum.php


Pomijając fakt że jak zwykle się motasz i zapomniałeś że kilka dni temu kłamałeś że kupiłeś wersje kolekcjonerską.

Troluj dalej w moim przypadku to dobra zabawa czytać nieudolne wypocinki Zarriego/Huragana/(bandy altów).

:)


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 14:15 
Cytuj  
Huraganie, na vencie sobie pogadamy, a tu ci wytykam że trollujesz bo to co piszesz już przerabialiśmy w kilku dyskusjach i wszyscy o tym wiedzą, podobnie jak to że Szonn zawsze przy premierach innych gier wmawia że i tak AoC ma lepsza grafike itp, o czym tez wszyscy wiedzą choć tu część może się nie zgodzić bo to kwestia gustu.

Nie bronie tu gry bo mimo bety i tego co widzę nie wiem o niej na tyle by napisać że po miesiącu mnie nie znudzi, zwyczajnie nie mam pojęcia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 14:30 
Cytuj  
dzisiaj po pracy wkleje ci prntscr z AoCa i dla porownania z Rift zobaczysz o czym mowie :)
nie mowie ze Rift mi si enie podoba poprostu graficznie odbiega, jesli jednak tym kosztem zyska gra na grywalnosci i plynnosci PvP to jestem za .


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 14:39 
Cytuj  
na szczescie wszyscy dobrze wiemy, ze to zdanie kazdego gracza i maja do tego prawo.
zerg piszac, ze grafika w aoc byla lepsza - ma racje. ale aoc zdechlo i nie ma za bardzo juz o czym rozmawiac.
huragan gra w wow'a, koreanskie stateczki i mu sie podobaja bardziej niz rift do levelu 10. ma do tego prawo.
ja nie dalem rady zrobic tutoriala w statkach ze wzgledu na to jak ta gra wyglada i co oferuje. w rifcie mam fun od 10 levelu (dochodza wf) ale nie oznacza to, ze 1-10 to jakas masakra. powoli wprowadza nas w swiat gry, w to co sie dzieje dookola i tyle.

Huragan - slowa krytyki mozna przyjmowac. niestety nie w twoim przypadku.
nie popierasz swoich slow zadnymi argumentami tylko komentujesz jednym zdaniem i chcesz zeby wszyscy sie z tym zgadzali.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 14:41 
Cytuj  
@ Zerg
ale grafika to nie wszystko, owszem jest ważnym elementem składowym gry ale nie najważniejszym, co mi po grze z zarąbistą grafiką ale jednocześnie zupełnie niegrywalną?
@ iniside
ale co za problem? 1-5lvl robi się w 15 minut... do 10 pewnie w godzinę się uwinę... ale malkontenci muszą swoje wypłakać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 14:45 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
dzisiaj po pracy wkleje ci prntscr z AoCa i dla porownania z Rift zobaczysz o czym mowie :)

Już ci pisałem że wszyscy o tym wiedzą, tak samo że housing w star wars był fajny, że craft w vanguard był super, tak można sporo wymieniać ale co z tego jak te gry padły ?

1-10lvl w rift i tak jest ciekawszy niz w WoW bo przynajmniej masz rozkminianie już skili i drzewek, a o 10-20 to juz nawet nie ma co wspominać, w WoW lvlowanie 1-60 to najczęściej boost na raf-ie w instach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 14:52 
Cytuj  
Jakby grafika miala jakies znaczenie w tym wypadku w wowa juz by nikt nie gral

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 15:10 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Dlaczego nie przyjmujecie slow krytyki z godnoscia ? :)


Może dlatego, że te "słowa krytyki" to w twoim przypadku bezsensowne śmiecenie i marna próba wszczęcia flamu na temat gry której nie widziałeś na oczy. Nikt cię tutaj nie bierze na poważnie i nie powinieneś być zdziwiony z tego powodu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 15:30 
Cytuj  
Tylko nie wiem jak teraz ale czy aoc to dalej instancjonowany swiat? nie mowiac juz o jakosci tych gier porownujac je na starcie, conan po wyjsciu z tortugi to byla parujaca kupa, teraz nie wiem bo nie dalem temu czemus drugiej szansy

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 16:28 
Cytuj  
Pograłem chwilkę.

- grafika niezła, chociaż mogła być lepsza imo,
- optymalizacja nie wiem, chodzi jak marzenie ze wszystkim na maxa w full hd,
- fajnie, że jest możliwość edytowania interfejsu,
- przyjemna animacja, nieźle się grinduje,
- doznałem w pewnym momencie czegoś takiego "ale to już było"

Generalnie nie jest źle, mam nadzieje że posiedzę dłużej na dniach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 16:51 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Huragan napisał(a):
Dlaczego nie przyjmujecie slow krytyki z godnoscia ? :)


Może dlatego, że te "słowa krytyki" to w twoim przypadku bezsensowne śmiecenie i marna próba wszczęcia flamu na temat gry której nie widziałeś na oczy. Nikt cię tutaj nie bierze na poważnie i nie powinieneś być zdziwiony z tego powodu.


Alez mylisz sie Razotku, gram, juz lvl 12 i poki co zmuszam sie do tej gry. Bylem na 1 battlegroundzie i jest bez sensu. Wszyscy stoja i napierdzielaja z tego co maja.... naprawde, staram sie jak moge polubic ta gre, no ale kufa nie moge. Koslawe i WOLNE poruszanie sie postaci w trakcie walk jest nie do przyjecia.
Moze dociagne do lvl 20 ale juz powoli trace sile...


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 16:58 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Bylem na 1 battlegroundzie i jest bez sensu. Wszyscy stoja i napierdzielaja z tego co maja....


No i wlasnie dlatego nikt cie nie traktuje powaznie. Super feedback i opinia.

Huragan napisał(a):
Koslawe i WOLNE poruszanie sie postaci w trakcie walk jest nie do przyjecia.


Pomijajac ze nie jest az tak koslawo i wolno to wlasnie troszke wolniejsza walka jest fajna. Wiecej miejsca na taktyke i zastanowienie sie niz wyuczone na pamiec napierdalanie 3 przyciskow w kolko z predkoscia karabinu maszynowego.

Huragan nie musisz grac (dla RIFT i jego community to nawet lepiej) ale plz oszczedz nam swoich zajebistych opinii.

A co do wolnego poruszania sie polecan zagrac kombo Bladedancer/Assasin/Riftstalker naprzyklad - postac na 25lvl jest bardziej mobilna i szybsza niz rogal w WoW na 85lvl.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 17:47 
Cytuj  
no wlasnie ja mam podobne wrazenie co do poruszania sie postaci i ogolnie walki - jakies toto slamazarne. moze za bardzo przyzwyczailem sie do innych mmo ale jakos tak... wolno to idzie :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 17:56 
Cytuj  
Nie wiem po co probowac dyskusji z opiniami czy czyimis odczuciami. Jak ktos uwaza, ze cos jest slamazarne czy bez sensu i zmusza sie do gry bo lubi sie umartwiac to ich sprawa. Co wiecej takie opinie akurat mnie gowno obchodza. Tak samo jak teksty, ze chyba szukal czygos innego w mmo, to nie to etc.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 18:01 
Cytuj  
A ty grasz?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 18:06 
Cytuj  
Udalo mi sie wbic na 40 minut wczoraj blizej polnocy. Nawet widzialem robala jadacego po WARze na ogolnym. Dzis moze wczesniej wejde, pingne kogos z gildii o invite.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 18:15 
Cytuj  
Szybkość walki jakoś mi nie przeszkadza, a nawet się podoba. Przecież przez pierwsze lv ma się 3 skile na krzyż:P to nie ma za dużego wyboru. ale z tego co widziałem z drzewek to później takich, które będzie się używać będzie wiecej i gra moim zdaniem będzie czymś pomiędzy napierdalaniem 3 przycisków przy posiadaniu 40 skilli (WOW), a typowo taktycznych FFXI. Jak dla mnie jest ważne co i dlaczego używam i co mi to daje niż zabijanie 3 klawiszy na klawiaturze:)

PS. W FFXIV też mi się wydawało, że to będą "szachy" na low lv, jak zrobiłem 20+ to się okazało, że braknie czasu między CD na używanie skilli, bo używałem około 10-12.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 18:24 
Cytuj  
senti napisał(a):
A czemu ktokolwiek miałby przyjmować TU słowa krytyki bo jakoś nie bardzo rozumiem.

Jeśli chcesz krytykować udaj się raczej proponuje tu:
http://forums.riftgame.com/forum.php


Bo to nie jest dział "Chwalimy RIFTa" i krytyka jest na miejscu. Mi tam się np. śmiać chcę jak czytam posty niektórych osób. Mam wrażenie, że niektórzy fapują widząc każdą najdrobniejszą zmianę i jarają się jak to devsi nie dbają o nich. Zobaczymy po premierze, czy będą równie aktywni.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 18:27 
Cytuj  
Czy wszystkie skille w Rifcie dziela ten sam CD? W LOTRO (prawie) kazdy skill mial swoj cooldown i odpowiedni timing czyli wyczucie kiedy dany skill wcisnac mial duze znaczenie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.