mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 01:06 
Cytuj  
Niah napisał(a):
iniside napisał(a):
Szczerze mowiac tylko jakis znikomy procent graczy z tego co widze narzeka na ten element..


co? to jakiś żart?

Mowie o oficjalnym forum.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 01:08 
Cytuj  
Nie wiem srsly o chuj wam z tym combatem chodzi.

Chcecie animacji jak w Crysis czy co?

I tak combat jest lepszy od WAR/LOTRO/WOW.

W WoW masz 3 na krzyz animacje ataku na klase i jedna animacje castowania - idzcie sobie tam ponarzekac.

Akurat Warkiem z 2H nie gralem ale moj nowy kleryk z 1H+shield walczy fajnie. Rogue tez walczy fajnie (i szybko). Zas mag to poezja, animacje castow z uzyciem broni sa super fajne (nie wspominajac juz o tym ze sie zmieniaja w zaleznosci czy masz staff/sword/itp.... Mawet moj kleryk uzywa bulawy do castowania niektorych spelli - zajebiscie to wyglada.

Moze rzeczywyscie te 2H animacje sa niedopracowane - nie wiem. Ale reszta jest na wysokim poziomie. A dynamika, movement i responsywnosc postaci jest na poziomie WoW'a.

Na serio nie wiem czego oczekujecie... full motion capture jak w jakims Tekkenie?

PS. Jak narzekacie na animacje i combat to napiszcie jeszcze z iloma FPSami gracie bo ja po paru tweakach z 15 przeszlem na 30+ i animacje sa plynne i ladne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 01:26 
Cytuj  
Dobilem lvl 15 i jest juz sporo lepiej niz na lvl 1-10
Wreszcie sa skille ktore daja fun :) Testowalem Marksmana a teraz od nowa sie biore za Cabaliste.. zobaczymy.

Na lvl 15 wskoczylismy na WF w 4 Marskmanow, myslac ze zownujemy przeciwnika naszymi "multi shotami"... ale wpadl na nas jeden (slownie : jeden) Cabalista i rozpierdzielil nas wszystkich swoim AOE :)


_________________




Ostatnio edytowano 27 sty 2011, 08:24 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 05:52 
Cytuj  
Ja narzekałem też na animacji ale pomimo tego gra ma dla mnie więcej plusów niż minusów, wniosek prosty, Stonefields baaardzo klimatyczne, świetna nastrojowa muzyczka i ta burza :)

No i w końcu wybrałem klasę na retail :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 08:48 
Cytuj  
Wczoraj skończyłem zaledwie na 13 poziomie bo gro czasu poświęciłem na crafting i zbieranie materiałów. Gra podoba mi się coraz bardziej, może jedną rzecz życzyłbym sobie widzieć inaczej - a mianowicie aby nody gatheringowe były widoczne dla każdego gracza indywidualnie bo nie ukrywam nie znoszę wyścigów do kopania złoża czy zbierania innego surowca. To samo ze zbieraniem artefaktów w sumie. A właśnie, jak uzbierałem już pełną kolekcję tych 3-5 artefaktów to można gdzieś to oddać za jakiś profit? (kojarzy mi się z kolekcjami z EQ2)


_________________
For the pony!

*

Posty: 138
Dołączył(a): 27.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 09:36 
Cytuj  
yabaddi nody gemerowane pod danego gracza to taki troche single player:D
a co do artefaktow tro z tego co pamietam to mozna w stolicy z gostkiem pogadac, bedziesz miec zaznaczony na mpaie jako q do oddania


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 09:58 
Cytuj  
Mam bardzo podobne spostrzeżenia, combat jakby zerżnięty z warhammera. pogram dzisiaj i jutro coś na...spokojnie to może złapie hype, bo na razie wolę poczekać na opinię ludzi PO premierze.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 10:04 
Cytuj  
roball napisał(a):
Rifty mialy byc jakims fajnym eventem a okazuje sie ze to po prostu public questy jak w warhammerze (ktore i tak byly lepiej tam zrealizowane, bo mialy zazwyczaj jakas krotka historie zamiast "zabij jeden, drugi, trzeci wave i dostaniesz nagrode)ostatnio glosno krzyczales. Bo szczerze mowiac, ja tu nic nie widze.


Nom, jesli chodzi o rifty to ja je omijam z daleka..... zaden to feature jak dla mnie. Pierwszy WF jest moze i prostacki, ale jak sie ma juz 15 lvl i fajne skille to fun jest. Zobaczymy nastepne WFy no i glownie czekam na wejscie do jakiejs strefy Open PvP.
Jesli WFy beda fajne oraz bedzie mozna gankowac w strefach PvP to moze ta gre kupie.. a jak nie to bye bye :>


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 10:08 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo szczerze mowiac, ja tu nic nie widze.


Twoj problem. Pisalem juz pierdyliard razy ale napisze jeszcze raz ze mi sie jeszcze MMO nie znudzily i dalej levelowanie, te nie absorbujace BG, itp.. mnie bawi/a. Nie czekam tez na objawienie, zasypywanie mnie nieprzemyslanymi nowosciami i Ultime Online 2.

Z mila checia powitam gre ktora robi to samo co WoW z lepsza grafika i w bardziej dojrzalym klimacie - duzo wiecej mi nie trzeba by sie dobrze bawic. De facto to od dawna na cos takiego czekalem. Plus RIFT robi to lepiej (trudniejsze instancje, lepszy rozwoj postaci, zyjacy swiat, duzo contentu grupowego, itd...).

Nudza mnie tez "recenzje" gry po 15 lvlach - prawda jest tak ze niewiele widziales roball. OK moze ci sie nie podobac ale nie porownuj tego do WoW, bo RIFT juz od 10lvl oferuje o wiele wiecej niz WoW.

Jakbym mial napisac wrazenia z WoW po 15lvlach to nie wiem czy bym 3/10 wyciagnal przy pozytywnym nastawieniu.


PS. Rifty sa fajnym eventyem - poprostu tego nie widziales. Wada "recenzowania" gry po 15 lvlach i kilku godzinach grania.

I nie, nie zabraniam ci miec swojej opinii. Moze ci sie gra niepodobac - /care. Tylko ze po 15lvlach twoja opinia o riftach, endgame (lol!) i innych rzeczach jest tak wartosciowa jak opinia Dody o muzyce klasycznej.

Dla mnie ta gra jest najlepszym MMO od czasu WoW Vanilla. Je na sniadanie wszytkie Aiony, WARy i AOCi. Je takze WoW'a AD 2011. Jedynie LOTRO daje rade przy RIFT. Kazda kolejna osoba, ktora ma zamiar uzyc mojego nicka w swoim poscie moze to sobie sama wkleic jako odpowiedz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 10:30 
Cytuj  
@Huragan slaby jestes widac :p wczoraj caly wieczor siedzialem na warfroncie 10-19 swoim rangerkiem i przegralem moze ze 2 warfronty. AOE silence plus instant dmg plus headshoty o pecie nie wspomne.

@Roball z jednej strony cie rozumiem bo: animacja tez mnie drazni, calosc biegania atakowania jakas taka sam nie wiem ale czasem mam wrazenie ze nie czuje sterowania postaci. W grze czasem brakuje tego czegos ale po 1 waarfroncie powiedzialem sobie ech takie sobie ujdzie po 3-5 zaczalem chodzic w party z kumplami. skonczylo sie na 2 lvl wbitych na warfroncie. Az sie nie moge doczekac na mapke 20-29 nie mowiac o open zonie. Mozna skupic sie prkatycznie na pvp (sprzet mounty itd za pvp pointy) no i exp. Rift jest taki troche dziwny ma rzeczy ktore odrzucaja ale tez w sumie sam nie wiem do konca czemu wciaga.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 10:33 
Cytuj  
hehe tego nikt nie wie do konca.
moze poza tym, ze grajac solo moze sie znudzic bardzo szybko.
ale w grupie znajomych to wlasnie ten stary dobry wow sprzed 6 lat.
i na wf i w dungeonku.

wczoraj siedzielismy w tej pierwszej instancji do 1.30 - dopoki nie polozyli serwera ;/

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 10:36 
Cytuj  
Heh w nocy przed downtime robiliśmy IT w forumowym teamie. I jak to celnie ujął Mendol " czuję się 6 lat młodszy ". Poziom trudności jak z początków WoWika także jak dla mnie bomba.

Jeśli pozostałe dungeony są równie wymagające na bossach i ich nie znerfią to będzie przemiło.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 10:53 
Cytuj  
Dodajcie mnie do friendsow (Kaax) bo poszedlbym wieczorkiem na IT ale z randomami nie chce sie meczyc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 10:57 
Cytuj  
Dla mnie gra kapitalna, WoW od wotlk jest mialki. W TBC jeszcze jakos dawal rade, ale pozniej wszystko im sie posypalo.

Nie wiem czy w Rift nie bedzie podobnie, ale jak na dzien dzisiejszy 1-10 w kazdej grze jest nudne, tu stoi mniej wiecej na poziomie Lotro, czyli z pewnoscia wyzej niz w WoWie. W Warka nigdy nie gralem wiec ciezko mi sie wypowiadac. Pozniej jest juz duzo lepiej i ten rozwoj postaci :), jest gitara :).

Mowiac krotko, moj apetyt w jakims stopniu zostal zaspokojony, ale mam ochote na jeszcze ;). Dobrze wiedziec, ze to wciaz tylko beta. Chociaz mysle, ze najwiecej rzeczy poprawionych zostanie w 1 roku po wydaniu gry. Jesli dalej nie bedzie smetnie, to mysle ze gra odniesie spory sukces...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:16 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Mam bardzo podobne spostrzeżenia, combat jakby zerżnięty z warhammera.

Z WAR ma niewiele wspólnego, bo brakuje w Rift spelli castowanych w ruchu, plater based,czy morale. Dlatego jest taki trochę statyczny, cholernie przypomina WoW. W pve to żadna wada, bo nikt przed mobem tańczyć nie będzie, ale na WF trochę posysa. Same WF są chyba trochę za duże, a bez bolstera jest mało śmiesznie na niskich levelach. Ale podobno mają dodać bolster. Ogólnie PvE mi się bardzo podoba, a od PvP to są inne gry. Mam tylko nadzieję że devsi Rifta nie zaczną nagle "poprawiać PvP" i nie skończy się wszystko skończy klapą, jak bywało przy innych grach gdzie słuchali feedbacku od mało rozgarniętych.
No i ilość rogali chętnych do duelu... jak w wow.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:21 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Mi sie tam podoba, na pewno kupie retaila, przynajmniej na ten miesiac, ale pare rzeczy mnie jednakze irytuje.
Przede wszystkim combat jest do poprawienia w kwestii ogolnego feelingu. Musza zwiekszyc czcionke combat logu, albo przynajmniej umozliwisc jej powiekszenie, bo sa pewnie tacy ktorym pasuje jak jest. Dalej, animacje skilli sa mocno takie sobie, 2h nasz bohater macha jak cepem, mam wrazenie ze bije powietrze, a nie mobka przede mna, 2h lub 1h jest juz troche lepiej, ale tez daleko do idealu. Dzwieki skilli tez nie wspomagaja wrazenia, ze moja postac cos uderza. To jest moj najwiekszy zarzut na chwile obecna. Casterem gra sie troche lepiej, ale tylko troche, imho.
Wkurza tez targetowanie mobow - pod tym, ktory targetujemy pokazuje sie kolko, ale problem jest taki, ze tego kolka w wiekszosci wypadkow zwyczajnie nie widac i czasem cholera wie, ktorego mobka mam na targecie.


mam podobne odczucia , wszystko bardzo mi się podoba tylko ten combat strasznie zasysa. nie mówię to animacji czy dynamice, jesli chdzi o mele to jest dokładnie jak raggnarok napisał, ja uzywam skilli, a moja postać macha przed sobą tym 2H jakby trochę bez związku z tym co ja robie. jakoś nie wyobrażam sobie że mogliby to teraz zmienić, ale mogliby chociaż poprawić dźwięk bo on też jakoś kiepsko jest dopasowany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:29 
Cytuj  
przyjrze sie swojemu marksmanowi bo nie zwracalem uwagi na te animacje.
w pve sie nie chce, a w wf nie ma czasu :)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:44 
Cytuj  
kab ja rowniez z jednej strony cie rozumiem, a z drugiej kompletnie nie. mnie rowniez bawi mmo na zasadzie lvlingu itd wcale wielkich nowosci dostawac nie musze zeby sie bawic. ale sa pewne granice. jak piszesz, ze na 15 lvlu shit wiesz o grze... wszystko prawda tylko... zaraz zaraz przeciez gramy dla zabawy? jak komus do 15 lvlu gra nie przyniosla 'funu' z tych czy tamtych powodow i dopiero powiedzmy po tym lvlu zaczyna mu sie przyjemnie grac to jak dla mnie cos nie halo z kontentem gry. mi osobiscie nie podoba sie w ogole fizyka postaci. postacie jak dla mnie poruszaja sie jak w smole, do tego ja bardzo lubie dynamiczna walke z bieganiem na okolo siebie itd (ta wiem bieganie w kolo moba jak debil... ale to pokazuje jak to moze wygladac w przyszlosci walczac z graczami). w rifcie czegos mi w fizyce poruszania/walki brakuje. nawet nie wiem czy do konca chodzi o szybkosc czy moze co innego ale cos mnie 'kluje' w oczy.
licze jednak, ze gra bedzie obfitowala w mocne pvp - klejenie drzewek wydaje sie naprawde fajnym pomyslem


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:51 
Cytuj  
hmm zwykle na wf sin biega naokolo mnie. Mi brakuje (ale moze pozniej to bedzie) jakis zamkow do zdobywania obrony i ogolnie takich celow na pvp bo po 10k warfrontow i skompeltowaniu full sprzetu i soula pvp co dalej... ale mysle ze devsi to przemysleli. Styknie ze beda rifty a'la zamki do utrzymywania i wysylania inwazji na miasto przeciwnika i bedzie och i ach. Tera i GW2 nie wyjdzie przed koncem roku takze bedzie w sumie co wieczorkami robic. A jakby jeszcze dodali jakies turnieje cos a'la oly z L2 mmMmmmMm. Jedno czego mi tutaj brakuje to mozliwosci bicia swojej rasy bo wtedy sa najwieksze dramy i najwiekszy miod (rodem z L2).


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:54 
Cytuj  
no na pewno latwiej byloby zrobic questa :)
ale niestety raczej nie spodziewam sie, takiego serwera od razu w retailu.
moze za jakis czas

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.