mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:55 
Cytuj  
Jakieś normalne wrażenia z gry będzie można poczytać myślę tak 5-6 tygodni po premierze jak odpadną ci co ogólnie są znudzeni grami mmo i ci co trafili przypadkowo do gry.
Jest to normalne w każdej grze tylko że większość tych gier zaliczało faila ze strony supportu, devsów, bugów, exploitów, brak contentu itp.

Dlatego tak pisałem mocno by nie rozkręcać hype na grę bo zawsze się to mści na grze, juz teraz widać że wielu wbija na bete tylko po to by móc napisać to co wiedzieli nawet nie widząc gry ( przykładowo moje pierwsze wrażenia z gry ).

Jestem bardzo ciekaw jaka gra będzie miała populacje po miesiącu od premiery i czy to będzie grywalne na max lvl.

Co do animacji, gram dwarfem, który porusza się tradycyjnie jak worek ziemniaków czyli ok :)
Dynamika walki typowa jak w WoW na średnich lvlach, animacje walki za szybka do tego co widziałem na turnieju walk bronią białą :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 12:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
@Huragan slaby jestes widac :p wczoraj caly wieczor siedzialem na warfroncie 10-19 swoim rangerkiem i przegralem moze ze 2 warfronty. AOE silence plus instant dmg plus headshoty o pecie nie wspomne.


Moze rangerem, ja levelowalem Marksmana i przynajmniej do lvl 15 AOE nie mial :)
Anyway dzisiaj posiedze na WFie clerykiem, bo w sumie na Warfroncie najlepiej mi sie leveluje. Questow w stylu idz i zabij 15 swinek nie trawie, rifty nuda.. wiec pozostaje tylko warfront .


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 12:04 
Cytuj  
clerem bedzie ci niebo latwiej bo moj dmg done w porownaniu do heal done clera zwykle byl mientki.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 12:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehe tego nikt nie wie do konca.
moze poza tym, ze grajac solo moze sie znudzic bardzo szybko.
ale w grupie znajomych to wlasnie ten stary dobry wow sprzed 6 lat.
i na wf i w dungeonku.

wczoraj siedzielismy w tej pierwszej instancji do 1.30 - dopoki nie polozyli serwera ;/


dokladnie , mendol powiedzial cos co chyba najlepiej oddaje istote zabawy takimi grami - stalismy sie na chwile podczas tej zabawy w dungeonku 6 lat mlodsi , a zaden z ekipy ktora tam byla nie jest juz nastolatkiem, i to od dawna :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 12:19 
Cytuj  
Milo to slyszec, nie ukrywam, ze licze na fajne pve, pvp zawsze bylo dla mnie w mmo dodatkiem :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 12:23 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Milo to slyszec, nie ukrywam, ze licze na fajne pve, pvp zawsze bylo dla mnie w mmo dodatkiem :)


Jezeli itemki z dunga beda lepsza od tych za pvp favor to trza bedzie chodzic proste. ale chodzic na instancje bo sie lubi to akurat dla mnie chore. bo po co ci kolejny ten sam item inna bajka ze pomaga sie kompletowac set dla gildi ale to juz inna bajka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 15:17 
Cytuj  
wiecej w MMO gralem poza EVE jeszcze w WOWa BC i WARa wiec jakis czas temu. po troche ponad godzinie gry nie wydaje mi sie ona zla, ale jakos mieszane uczucia wiaza sie z tym, ze nie wiem,czy chce mi sie znow w cos tak grac jak kiedys w WOWa :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 15:49 
Cytuj  
Mam dokladnie te same wrazenie jak kolega wyzej. Gra jest OOOOKKK ale to juz było ;/ i nie mowie tu o jakis daremnych grach tylko w dobrych tytulach w ktore sie gralo dluugo i znudzilo sie juz farmienie instancji, grindqestowanie statyczny combat . POwiem rownie dobrze Rift mogly byc jednym z dodatkow z gier wczesniejszych poprawiajacy bledy i grafike.

moze te pierwsze 20 lvl tak na mnie wplywa, gra mi sie przyjemnie ale jak na dziendobry assasin ma 2 skille typu sap, ambush do tego punkty combo normalnie same innowacje to troche sie wymiekam


Musze chyba znalezc tu jakas klase ktora nie ma odzwierciedlenia w innych mmo co polecicie ???? moze w ta strone pojde :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 16:18 
Cytuj  
zle myslisz mkmiko. praktycznie kazdy skill juz gdzies kiedys byl lub przynajmniej podobny. tu masz ta innowacje ze bedac sinem mozesz byc jednoczesnie healerem czy bufferem albo tankiem ktory agruje i tankuje. i to w ciagu 2 sec.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 16:28 
Cytuj  
mkmiko napisał(a):
Mam dokladnie te same wrazenie jak kolega wyzej. Gra jest OOOOKKK ale to juz było ;/ i nie mowie tu o jakis daremnych grach tylko w dobrych tytulach w ktore sie gralo dluugo i znudzilo sie juz farmienie instancji, grindqestowanie statyczny combat . POwiem rownie dobrze Rift mogly byc jednym z dodatkow z gier wczesniejszych poprawiajacy bledy i grafike.

moze te pierwsze 20 lvl tak na mnie wplywa, gra mi sie przyjemnie ale jak na dziendobry assasin ma 2 skille typu sap, ambush do tego punkty combo normalnie same innowacje to troche sie wymiekam


Musze chyba znalezc tu jakas klase ktora nie ma odzwierciedlenia w innych mmo co polecicie ???? moze w ta strone pojde :P

Zrób sobie barda albo sabotera :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 17:15 
Cytuj  
Ja dzisiaj pograłem ~4h.

Powiem tak. Gdyby nie było WoW-a, to uważałbym RIFT za rewolucję, jest fajnie.
Ale w moim pierwszym poście dotyczącym BETY, napisałem w ostatnim podpunkcie "ale to już było".

Z tego co widzę, nie tylko ja mam takie odczucie, gra na pewno odniesie sukces, ale jeżeli chodzi o mnie to nie. Chyba po prostu ten system rozgrywki mnie nudzi już, co z tego że dostajemy inny świat i grafikę, jak po 5h gry stwierdzamy, że znowu mamy to samo w co graliśmy wcześniej.

Nie chcę mi się grać w coś, w co grałem tyle lat i dostałem znowu to samo ale w innym wydaniu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 17:19 
Cytuj  
Zrobiłem 20 lvl i sie z muliłem, tez odczułem syndrom "ale to juz było"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 17:30 
Cytuj  
Bo to rzeczywiscie bylo. Rift nie wprowadza rewolucji, tylko ewolucje. Jest pare nowych rozwiazan, ale dla kogos szukajacego czegos swiezego to raczej nie ten tytul, szczegolnie ze presentation value tez nie zachwyca. Czasem czlowiek ma czysty fun z samego napierdalania, nie patrzy na lore/content pve/design swiata, etc. a tu imho nawet ten element szwankuje :)
Problem jest taki, ze obecnie wszyscy devsi powielaja rozwiazania z WoW + dorzucaja swoje 3 grosze do elementow rozgrywki. Niestety jak ktos gral dluzej w WoWa to ma juz chyba dosc tego samego typu zabawy tylko w innym opakowaniu. Tak sobie mysle, ze mnie osobiscie moze juz chyba tylko zainteresowac SWTOR, ktory bedzie stawial rownie mocno na fabule co w singlach + bedzie miec duzo elementow z mmo. Takich gier brakuje imho - jak widze tak zajebisty rozwoj postaci jak w Rifcie, to az prosi sie aby zrobic gre single player z takim systemem, SWTOR ma szanse cos takiego zrobic :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 17:37 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Zrobiłem 20 lvl i sie z muliłem, tez odczułem syndrom "ale to juz było"


to już było, wracam do wowa? :wink: :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 18:01 
Cytuj  
Widzę, że tu już nikomu nie da się dogodzić:)
Nic nowego nie da się już zbytnio wymyślić. Jak gra zachowuje rozwiązania sprawdzone (WOW) to uważacie to za odgrzewanego kotleta, jak gra ma całkowicie inne podejście i nie przypomina WoWa to marudzicie, że go nie przypomina i jest dlatego beznadziejna:)))
Powinniście się zdecydować czego chcecie i przestać porównywać to do WoWa. NIE da się zrobić czegoś totalnie nowego bo praktycznie wszystko zostało już zrobione, można tylko posiłkować się, bo inaczej zrobimy Turowe MMO i to byłaby nowość! albo jakiś Arcade MMO :))) z naparzaniem w klawisze:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 18:07 
Cytuj  
Nie zgadzam sie. MMO ma jeszcze imho mnostwo do zaoferowania i mnostwo rzeczy mozna w tym gatunku wymyslic. Problem jest w tym, ze firm, ktore moglyby zrobic to na poziomie jest masakrycznie malo, dlatego ten gatunek rozwija sie tak powoli, oraz dlatego, ze mmo to teraz mocno ryzykowany interes. IMHO na dzien dzisiajeszy ciekawie rokuja tylko SWTOR i ten nowy mmo Blizza (ale tylko dlatego, ze to Blizz i na pewno nie bedzie to 'WoW bis').

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 18:11 
Cytuj  
Ja jestem ciekaw jak i czy wyjdzie StarGate ^^

Dla mnie idealnym MMO byłby typowy SandBox z samokreującym się światem:) ale raczej nikt czegoś takiego nie napisze.
Heh jak sobie przypomnę czasy praojców MMO, czyli MUDów ^^ jakoś nikt nie narzekał na grafikę :P i wszyscy patrzyli na grywalność i mechanikę.

PS. Jak tak potraficie tylko psioczyć na wszystkie produkcje i każda jest be to może sami coś napiszcie, na pewno okaże się to WIELKIM SUKCESEM!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 18:37 
Cytuj  
Właśnie!

To jest to czego chcę. Chciałbym żeby nie było wowheada, żeby mi wyleciał legendarix z byle jakiego moba w czasie grindu na filmie, chciałbym żeby każde miejsce które odwiedzam zmieniało się za każdym razem kiedy do niego powrócę. Po prostu, chciałbym czegoś kompletnie nie przewidywalnego, coś co mnie na każdym kroku zaskoczy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 21:06 
Cytuj  
Wyjedz do Somalii. :) Tam jest dosc nieprzewidywalnie.

Cos takiego to moze za pare lat. GW2 cos w ta strone probuje - jak wyjdzie i na ile to zobaczymy.


BTW. Doszedlem do Stonefield (przedtem gralem guardianami i nie widzialem za bardzo tej zony) no i zaczelo sie robic ciekawie. Mniej ludzi - rifty wymagajace, zone event failniety 2 razy pod rzad, questy ciekawsze - trolle, Titan's Lore, itp... zdecydowanie fajniej niz we Freemarch. :)
No i klimacik na 100% - Titans Rest zajebista miejscowka. :)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 21:35 
Cytuj  
Wrzucaj scr z lepszymi detalami, bo jak ktoś nie gra to pomyśli, że tak paskudnie to wygląda. :]
A nie jest tak źle. ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.