mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 14:41 
Cytuj  
Enderhawk - arenki masz w wowie i bedziesz mial w gw2.
wiekszosc graczy nie chce tego rozwiazania w Rifcie i tyle.
kazdy ma jakies tam swoje powody.
mnie akurat cieszy fakt, ze trion nie kopiuje bezmyslnie wszystkich pomyslow z innych mmo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 14:42 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Typowy wow whine


nie dziwne skoro 99.9% RIFTowego playerbase to wowiarze :)


_________________



***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 14:43 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Enderhawk napisał(a):
na forum nie trzeba czytać takich topiców.


Nie trzeba też czytać naszych postów masz przycisk ignore


Zapominasz że forum jest do dyskusji a nie do dawania ignore każdemu kto ma inne zdanie niż ty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 14:43 
Cytuj  
Tak patrze na ten dzial o gildiach i nic ciekawego chyba nie bedzie. Jedynie forumowa gildia i RL maja jakies szanse a tak to raczej lipa. Myslalem ze te qq to jakies kozaki ale jak widze teksty ze idziemy na server pve zeby gra byla spokojniejsza.... i ze servery pvp pierwsze umieraja bo ludzie whinuja ze dostali baty... a strona RL przestala dzialac. Na innych gildiach jest po 1 - 3 osob w dziale rekrutacja... no nic.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 14:44 
Cytuj  
@enderhawk
Dziękujemy za twoją opinię, jest dla nas bardzo ważna zostaw swoje gg abyśmy mogli w przyszłości się z Tobą skontaktować.
A teraz "ulubione słowo Asmaxa"


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Ostatnio edytowano 2 lut 2011, 14:45 przez Neonin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 14:44 
Cytuj  
mysle, ze sie mylisz huragan i to mocno. z tego co zauwazylem na chacie jest dosc duzo graczy, ktorzy grali w daoc'a, warhammera, dfo.

racje masz z tym, ze 99% graczy pewnie probowalo/gralo w wow'a.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 14:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Enderhawk - arenki masz w wowie i bedziesz mial w gw2.
wiekszosc graczy nie chce tego rozwiazania w Rifcie i tyle.
kazdy ma jakies tam swoje powody.


GW jest strasznie wow-like, za dużo cukierków..

Rift teraz wygląda na najciekawsze MMO jakie wyjdzie w q1/2011, wreszcie mmo w jakiejś "doroślejszej" oprawie. Będzie mi żal braku arenek - na wf nie będzie takiego planowania, taktyki innej na każde konfiguracje teamów, zawsze ciekawa odskocznia od reszty pvp.
Może i część graczy nie chce takiego rozwiązania z różnych powodów, ale mam wrażenie że całą tę ankietę "czy chcecie taki a taki content" większość głosujących zrozumiała jako "jeżeli dodamy taki a taki icontent to czy będziesz z niego korzystał".

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 14:51 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Tak patrze na ten dzial o gildiach i nic ciekawego chyba nie bedzie. Jedynie forumowa gildia i RL maja jakies szanse a tak to raczej lipa. Myslalem ze te qq to jakies kozaki ale jak widze teksty ze idziemy na server pve zeby gra byla spokojniejsza.... i ze servery pvp pierwsze umieraja bo ludzie whinuja ze dostali baty... a strona RL przestala dzialac. Na innych gildiach jest po 1 - 3 osob w dziale rekrutacja... no nic.

W sumie to ja nie widziałem officialnego infa jakie różnice ma mieć serwer PvP od PvE. Więc się nie wypowiem. Grając na PvE serwie są zony pod pvp otwarte te na wyższe lvl tu i tu warfronty. Więc ja nie widzę różnicy między tymi 2 serwerami póki co... tylko początkowe mapki są safe zone. Ktoś mi może wyjaśni różnice dokładnie ?:D czy pve czy pvp to nie widzę różnicy ;p jedyna to tylko że tą flagę można założyć zdjąć ale i tak sporo zon pvp jest na serwerze pve

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:00 
Cytuj  
roznica jest prosta na serwerach pvp masz flage pvp non stop na pve wlaczasz wylaczasz.
Chcesz sobie popizgac bo juz wbiles max lvl masz uber itemki i sa kolejki na wf czy codexa lecisz na open pvp i szukasz czy ktos moze laskawie zarzuci flage pvp a on ci pokaze srodkowy palec i dalej wroci do klepania mobka czy pukania roslinek. Na serwerze pvp robiac questa czy tez zamykajac rifta musisz uwazac zeby ci nic na plecy nie wjechalo. No i sama radosc isc i popizgac ludkow zeby pozniej whinowali na forach i quitowali na servery pve bo questa nie moga zrobic bo wyszedl za miasto i sie przewrocil bo kaax.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:00 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
mam wrażenie że całą tę ankietę "czy chcecie taki a taki content" większość głosujących zrozumiała jako "jeżeli dodamy taki a taki icontent to czy będziesz z niego korzystał".


Hmmm a rozumiem że jeżeli większość playerbase nie będzie korzystała z np. aren to warto ładować siłę roboczą w implementację?


Mogę tylko dołączyć 'ulubione słowo" itd.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:05 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Tak patrze na ten dzial o gildiach i nic ciekawego chyba nie bedzie. Jedynie forumowa gildia i RL maja jakies szanse a tak to raczej lipa. Myslalem ze te qq to jakies kozaki ale jak widze teksty ze idziemy na server pve zeby gra byla spokojniejsza.... i ze servery pvp pierwsze umieraja bo ludzie whinuja ze dostali baty... a strona RL przestala dzialac. Na innych gildiach jest po 1 - 3 osob w dziale rekrutacja... no nic.


Jeżeli miałeś na myśli nas, to chciałbym zauważyć, że wszystkie wątki rekrutacyjne są przenoszone do działu dostępnego tylko dla członków gildii RAVEN (by aspirujący do dołączenia do nas wysilili swoje szare komórki i napisali podanie od siebie a nie kopiowali i zmieniali dane od tych co pisali dobre podania wcześniej) a 3/4 działów jest niewidoczna dla osób spoza gildii. Jest nas na tą chwilę ponad 20 osób, samych rekrutów do Rifta też już kilku przybyło. Tak więc proszę o nie wypowiadanie się w kwestiach, o których nie masz zielonego pojęcia :)


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:18 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Tak patrze na ten dzial o gildiach i nic ciekawego chyba nie bedzie. Jedynie forumowa gildia i RL maja jakies szanse a tak to raczej lipa. Myslalem ze te qq to jakies kozaki ale jak widze teksty ze idziemy na server pve zeby gra byla spokojniejsza.... i ze servery pvp pierwsze umieraja bo ludzie whinuja ze dostali baty... a strona RL przestala dzialac. Na innych gildiach jest po 1 - 3 osob w dziale rekrutacja... no nic.


Jeżeli miałeś na myśli nas, to chciałbym zauważyć, że wszystkie wątki rekrutacyjne są przenoszone do działu dostępnego tylko dla członków gildii RAVEN (by aspirujący do dołączenia do nas wysilili swoje szare komórki i napisali podanie od siebie a nie kopiowali i zmieniali dane od tych co pisali dobre podania wcześniej) a 3/4 działów jest niewidoczna dla osób spoza gildii. Jest nas na tą chwilę ponad 20 osób, samych rekrutów do Rifta też już kilku przybyło. Tak więc proszę o nie wypowiadanie się w kwestiach, o których nie masz zielonego pojęcia :)


o bejbe juz myslalem ze dzis bedzie nudno na forum ale moze nie:)
ok Elonis i tak:

1. Po 1 to reklamujac swoja gildie laskawas (piszesz tak troche jak dziewczyna no i ten nick) podac linka do gildi a nie kopiuj/wklej.
2. Na waszej stronie ruch jest maly ostatni koles ktory sie u was zarejestrowal pare dni temu od tego czasu sie nawet nie logowal ;/
3. Macie 2 posty w dziale rekrutacja jeden koles ktory wychwala tibie prawie zostal przez was przyjety dobrze ze chociaz jeden z was sie ogarnal.
4. Drugi post to style znam kolesia z Aiona wzieliscie go on jednak poszedl gdzie indziej nie bardzo to swiadczy o was.
5. Nie chce ci zarzucac klamstwa ale jesli przenosiscie posty z rekrutacji do dzialu dostepnego tylko dla gildi... jaki w tym sens?:) nikt tak nie robi.

anyway hf&gl


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:22 
Cytuj  
A chuj cie obchodzi co oni robia? Nie pasuja ci gildie oglaszajace sie w tym dziale? Nie sa dla ciebie wystarczajaco pro? To wypierdalaj, nie psuj topica i daj ludziom bawic sie tak jak chca, kiedy chca i z kim chca.

Pro rozkurwiacz z lajnejdza sie znalazl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:23 
Cytuj  
Spokoj :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:26 
Cytuj  
Royal Legion - I WSZYSTKO JASNE (rekrutacja otwarta)

Klikasz w linka i...IPS error

Faktycznie eagle, wszystko jasne


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
A chuj cie obchodzi co oni robia? Nie pasuja ci gildie oglaszajace sie w tym dziale? Nie sa dla ciebie wystarczajaco pro? To wypierdalaj, nie psuj topica i daj ludziom bawic sie tak jak chca, kiedy chca i z kim chca.

Pro rozkurwiacz z lajnejdza sie znalazl.


Nie nerwuj sie tak kabra to nie jest fun. Pro rozkurwiacz ze mnie zaden a nic tez nikomu nie zabraniam. Pisze tylko to co widze ze najwiecej ludzi idzie do gildi forumowej i RL. "I chuj cie to obchodzi a jak nie to wypierdalaj".


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Spokoj :)



Nie myślałem że kiedyś zobaczę Mendola piszącego te słowa :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:33 
Cytuj  
RL zawsze był masówką z ludźmi nastawionymi na PVE i tak pozostanie:) nic tego nie zmieni :) w sumie póki co 80% polaków idzie na stronę defiantów ;/ a po stronie guardians mało nas jest :D

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:37 
Cytuj  
Nie wiem jaki jest sens w tym co piszesz, niemniej poziom Twojej wypowiedzi jest poniżej poziomu morza.

1. Jeżeli dla Ciebie ktoś, kto potrafi zachować kulturę wypowiedzi i szacunek do rozmówcy jest dziewczyną, to samo się nasuwa w jakim otoczeniu się wychowywałeś. Niemniej, adres strony jest, nie zauważyłem, że forum nie robi linków więc poprawiłem.
2. Na stronie nie pokazuje kto się zalogował przez ostatnie 24 godziny, tylko kto jest online. Polecam nauczyć się czytać bo jest to tam bardzo wyraźnie napisane.
3. Jestem liderem sekcji Rifta, to co robią moi koledzy nie zależy ode mnie, ja wyraziłem swoją opinię w tej sprawie w temacie.
4. Myślę, że wykazałbym się brakiem profesjonalizmu i kultury, jeżeli zacząłbym pisać za niego. Jeżeli będzie chciał to napisze tu, ma tu konto i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z niego skorzystał.
5. Sens jest, o nim napisałem wyżej. Zarzucasz mi kłamstwo, więc pozwól, że Ci udowodnię, że istnieje u nas coś takiego jak archiwum: Obrazek.

Skończ pisać takie bzdury bo tylko się ośmieszasz. Nie wiem jaki jest cel w tym co robisz, ale żadnych profitów Ci to nie przyniesie.


_________________
steam: Deathel


Posty: 41
Dołączył(a): 8.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:43 
Cytuj  
czas na cole i chipsy, zapowiada sie dosyc interesujaco ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.