mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 02:13 
Cytuj  
Nie ma co im tłumaczyć, przecież najgorsze co może być to zmuszanie się do grania, a przecież to ma dawać fun.

Sam się przekonałem ze w Rift sensownie zaczyna się tak po 13lvl dopiero, że nie można się zamykać w instancji lub na warfront, że nie można grindować questów bo to jest przewidywalne i znane z innych gier.

Dobrze że ludzie mają praktycznie open betę bo nie będą marnować kasy i whinowac po premierze, plus dla devsow że co ma być w grze jest i działa, a nie kończy się tylko na obiecywaniu co będzie po premierze, to pozwala zobaczyć co można oczekiwać od gry.

Moje wrażenia nie zmieniają se, grę mam kupioną i czekam na premiere, na becie nuda bo nie ma motywacji do gry, za dużo też przypadkowych ludzi co nie kuma podstaw działania gier mmo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 03:33 
Cytuj  
embe napisał(a):
(...)na becie nuda bo nie ma motywacji(...).


Dokładnie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 04:15 
Cytuj  
roball napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Huragan napisał(a):
Anyway, bawcie sie dobrze... ja wracam do wowa :)


W ktorym jest dokladnie to samo tylko bez riftow i invazji i z grafika z 2000 roku i jeszcze prosciej.

Coz..... have fun. :)


Czyli cos jak randomowy i powtarzalny daily quest w wowie. Kabraxis troche obiektywnosci pls bo to juz zaczyna byc meczace..


To co napisalem wyzej jest jak najbardziej obiektywne.
A jesli porownujesz rifty, inwazje i zoneeventy w RIFT do daily questow w WoW to coz.... troche przyzwoitosci plz bo to juz zaczyna byc meczace. :)
Serio.
Odpowiednikiem Daily Questow z WoW'a w RIFT sa... o niespodzianko Daily Questy.

Podtrzymuje zdanie WoW to to samo co RIFT tylko brzydziej, latwiej i nudniej (mniej rzeczy do roboty i to poczynajac od lvl 1). Tyle.
Lub innymi slowy RIFT to to samo co WoW tylko ladniej (grafika), trudniej (lacznie z gra solo - zwlaszcza po tym patchu teraz moby cos mocno wala) plus wiecej rzeczy do roboty (Rifty (PQ), inwazje (PvE Land Possesion), zone eventy (organized outdoor raid content od lvl ~15), o wiele wiecej contentu grupowego outdoor, dodatkowe bajery w stylu zbierania ksiazek i artefaktow (Everquest style), troszke bardziej rozbudowany craft (augumentacja) oraz 500 razy bardziej zlozony i ciekawszy system rozwoju postaci.

Reszta czyli instancje, achievementy, mounty, titlesy, combat, warfronty (BG), podzial na frakcje, wbijanie reputacji, system nagrod za PvE/PvP, duzy nacisk na lore i story, itd.... jest wlasciwie identyczna.

Poziom "wypolerowania" gry jest rowniez wg mnie conajmniej rowny Blizzardowi.

To co ma WoW na plus to bardziej zroznicowane rasy, wiecej zon plus mniejsza linearnosc w progressie przez nie. Tyle. Tego mi brakuje tylko.

Oprocz tego nie ma Flying Mountow, phasingu, gearscore, item lvl, cross server dungeon findera i arenek - wszytko to (dla mnie przynajmniej) jest na plus dla RIFTa. Bo to wlasnie te rzeczy rozpieprzyly WoW'a i zrobily z niego gre singleplayer. Ale obiektywnie mozna powiedziec ze RIFT tego nie ma.

Bardziej obiektywnie nie moge - to sa fakty. :) Zadowolony?

Sorry ale obiektywnie (czyli lista features) to tu nawet nie ma co porownywac bo WoW jest 100 lat za murzynami. Subiektywnie no to coz... kazdy ma swoj gust i moze sie nudzic w dowolnie wybranej przez siebie grze. Ja wole sie nudzic w RIFT niz nudzic w WoW. :)

PS. Mysle tez ze taka rozpiska przyda sie moze komus swiezo zainteresowanego gra.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 08:30 
Cytuj  
Ja dziś rano znalazłem AW z jakims npc który dał mi najpierw daily q a jak go zrobiłem to single q i potem zespawnował jakiegoś golema.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 09:45 
Cytuj  
no ja niestety troche jestem wkurzony, o czym pisalem w innym temacie.
zreszta nie tylko ja.
idea ancient wardstonow nie sprawdzila sie jak na razie prawie w ogole.
jest juz dyskusja na ten temat na oficjalnym forum.
znalezienie ich graniczy z cudem, komus udalo sie jeden upgradnac ale w sumie nic po za tym. zadnych markow na mapie.
i co najsmieszniejsze jest to po prostu kolejny pve event.
wioski 'zjebali' i juz. nie ma dyskusji na ten temat.
" The one I activated only spawned one NPC too. So that's kind of laughable. They expect you stand around all day in the middle of no where to defend this thing? "
dokladnie to co przezylismy :)
no ale coz, radosne pizganie ludzikow rodem z tarren mill jednak nigdy sie nie nudzi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 11:00 
Cytuj  
mozna zapomniec o fajnej zabawie w wioskach niestety , npc maja malo hp ale pizgaja za chory dmg i maja w chuj armora co sie przeklada na maly dmg otrzymywany :)

ancient wardstony to kolejny exp sploit , jebiesz questa za 4k exp bez przerwy = farma


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 11:08 
Cytuj  
jesliby zrobili ze 2 AW ktore by dawaly niesamowity exp + planarite + dropy na opvp zonie to moze wtedy bylby sens.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 11:10 
Cytuj  
Ja mam takie pytanko: Niby jest dynamic content w tej grze. To jak moga gracze zmienic swiat chociaz na jakis czas? Rifty i inwazje sie pojawiaja ale to poprostu zone wide albo lokalny grind punktow na lepsze itemy. Czy gracz moze zrobic cos ze swiat na serverze A rozni sie od tego na serverze B?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 12:11 
Cytuj  
rifty i inwazje sie niestety nudza i to szybko , wczoraj z shapem siedzielismy na skalce w stone bo juz nam sie nie chcialo po raz setny rozpierdalac 50 mobow :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 12:28 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
rifty i inwazje sie niestety nudza i to szybko , wczoraj z shapem siedzielismy na skalce w stone bo juz nam sie nie chcialo po raz setny rozpierdalac 50 mobow :)

A mnie sie nie znudzily ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 12:35 
Cytuj  
no na forum ludzie maja pare fajnych pomyslow.
ja tez podrzucilem jeden - np. wystarczyloby (na zasadzie DF w daocu) zrobic FC otwarte dla frakcji, ktora kontroluje wiecej wardstoneow.
plus do tego jak ludzie pisali bonus do expa, golda, dmgu (relici w daocu).
mozliwosci jest mnostwo bez duzego nakladu pracy (tak mi sie wydaje).
niestety beta sie konczy a na serverach pvp jest go coraz mniej.
troche to smuci bo ok, instancje robi sie fajnie po paru latach odpoczynku od nich, rifty i inwazje pyka sie juz automatycznie, ale nadal jest ok - natomiast to co daje najwiekszy fun troche niestety zanika.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 12:39 
Cytuj  
Ja na becie wymęczyłem 21lvl i nie chce mi się nawet logować, za dużo jest ludzi, którzy nie mają zamiary grać po becie, totalne nieogary nie kumające podstaw gry w grupie i w mmo.
Wole spokojnie poczekać na premierę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 12:39 
Cytuj  
Rift, jak kazda gra, jest czasem nużący. Nic dziwnego jak sie siedzi 5 godzin przy kompie.

To racja, ze w becie nie ma za duzo motywacji. Ja podobnie jak MB, czekam na premiere. Jestem dobrej mysli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 12:40 
Cytuj  
tym bardziej, ze moze w retailu uda sie zebrac faktycznie zdecydowanie wiecej ludzi razem a wtedy i guardzi w wioskach nie beda nam straszni :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 12:41 
Cytuj  
Ja póki co nie kupuję retaila, rifty itp. to dla mnie trochę za mało, żeby się przesiąść na inne mmo.

Mendol i ekipa - skoro tak lubicie biegać sobie i pizgać heady to dlaczego nie gracie w młotka, na prawdę tam o każdej porze dnia i nocy biegają jakieś grupki i radośnie się pizgają, także na pewno jest więcej roboty niż w rift jeśli chodzi o pvp. :]

Kabra - dla mnie "combat feeling" jest o wiele lepszy w warcrafcie, nie wiem jak dla Ciebie ale w rift nie czuć tak jak w wow, że poszczególne skille "wchodzą". Do tego dochodzi animacja, fakty grafika aż prosi się o zwiększenie chociaż liczby poly (bo styl musi zostać taki jaki jest - warcraft3), ale otoczenie wygląda już w miarę ok - drobne ulepszenia graficzne z cata dają radę.

Co by było jakby blizz wprowadzić jakieś public questy itp. coś co by wyciągnęło graczy z tych pieprzonych miast i trochę bardziej zmobilizowało to grania w grupie a nie samotnego levelowania. Powinni zrobić coś w tym kierunku, bo w zasadzie jest albo questowanie/insty/pvp, potrzeba czegoś więcej.
To tak offtopując o wpływach wow na roft i odwrotnie.

Fakt faktem rift nie wnosi aż tak dużej dawki świeżości, żeby to była gra na lata, ale jak komuś sprawi fun przez kilka miesięcy to i tak dobrze, mając na uwadze fakt, że teraz posucha.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 12:51 
Cytuj  
probowalismy, ja probowalem i niestety z tego co slyszalem to srednio mi sie to podoba. ok sa siege (ale po tych daocowych to crap), wiekszosc gra przy pomocy jednoklawiszowych makr.
moze teraz juz sie to zmienilo ale pare miesiecy temu nadal panowaly lagi z dupy. no i nie ma co ukrywac, ze war niestety dogorywa.
w rifcie jeszcze tydzien temu byl ten fun co w vanilla wow - wioseczka, pizganie ludzi - w sam raz dla casualowego pogrania. i dlatego sie podobalo.
ale zobaczymy w retailu - wczoraj byl fun w raidzie, lecialy 'kurewki', mi tez sie udal jeden piekny pull guardow, po ktorym wipenelismy ;)
mozliwosci sa - i chyba niestety trzeba pogodzic sie powoli z mysla, ze w grach bedzie coraz wiecej pve niz pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 13:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Aldatha napisał(a):
rifty i inwazje sie niestety nudza i to szybko , wczoraj z shapem siedzielismy na skalce w stone bo juz nam sie nie chcialo po raz setny rozpierdalac 50 mobow :)

A mnie sie nie znudzily ;/


tobie sie ta gra znudzi "dopiero" na 50 levelu :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 13:09 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
iniside napisał(a):
Aldatha napisał(a):
rifty i inwazje sie niestety nudza i to szybko , wczoraj z shapem siedzielismy na skalce w stone bo juz nam sie nie chcialo po raz setny rozpierdalac 50 mobow :)

A mnie sie nie znudzily ;/


tobie sie ta gra znudzi "dopiero" na 50 levelu :wink:

A którą postacią ?:D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 13:40 
Cytuj  
Ale to prawda, gra na etapie bety jest dużo lepiej wykonana i dopracowana jak większość gier do tej pory łacznie z tym co było po premierze WoW-a.
To czy się znudzi i jak szybko to już nie problem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 13:41 
Cytuj  
Mi rowniez nie znudzily sie Rifty - powiem wiecej, chce wiecej :) Robie questy - bum rift a w miedzyczasie czeka na mnie wf.. :)testowalem gre tylko od strony PvE i craftu a jeszcze cale PvP zostalo (procz wf na ktore chodze) na retail :). Anyway byl gdzies u nas spis kto jaki craft?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.