mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 12:14 
Cytuj  
Blood - discharge z empover było zdecydowanie op.
Ale empover wyjebali - nie ma już tego skila więc dalszy nerf discharge jest imo bezsensu bo robiło na lvl 38 jakieś 600 dmgu.
A poza tym jeżeli porównać stopień "skomplikowania" wycastowania discharge z empover vs detonate z anihilation bomb sabo to detonate sabo powinno być wypierdolone w kosmos 30 patchy temu :(

Zresztą przeczytaj mój opis "jak efektywnie użyć discharge wraz z empover".


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 12:22 
Cytuj  
bo feare od reavera przerywa dmg czyli jak mial dota to automatycznie wychodzil z feara.

Tomu ja mysle tak. Rb/Reaver. RB wiadomo, reaver do zmniejszania dmg, dmg z dotow i heal z dotow. Na pve wiadomo, na pvp widze grupe wrzucam aoe sil lub aoe root wpadam na pizdzie rzucam 1-2 doty dmg/heal i wale dalej a aoe rifta w razie czego poprawiajac silence. Badz tez rb/pally poacztek podobny pozniej aoe stun z pally. Rb z championem ok cc super sprawa wpadasz robisz mass stuna/mass fear/ praktycznie mass fear moze latac z mass silence na przemian 2 championow wpadajac w grupe moze narobic zamieszania.

Tylko widzisz Tomu w czym ja widze problem passivy championa dodaja do physical abilities a glowny dmg bedzie pochodzil ze skilli rb czyli non phys/doty/bursty dodatkowo w tarcze i bron moge wrzucic 2x rune co zwiekszy dmg. Reaver ma passivy na doty plus bonus do hp i redukcje obrazen w sumie z rb powinno byc cos ze 30% redukcji plus dodatkowe 9 na magie plus tarcza. Pod tym katem mysle o rb/reaver badz tez rb/pally. 2handed weapon nijak ci nie zweikszy dmg na rb tak samo passivy z championa.

Jeszcze tak:
Avatar of water -10% do obrazen
Imb Armor - 5%
Power from the mases - do 10% redukcji przy 10 przeciwnikach
Crest Mastery - 9% do magicznych obrazen
Buff z void knighta -5% do magicznych
Przy 30% health dodatkowe 20%

podsumowanie 45% redukcji na all przy 30% health 59% na magie. Doliczyc jeszcze absorpcje z tarczy.

Dmg do skilli i heal (o ile wyjdzie ze opis z rb non phys abi liczy sie tez do dotow reavera):
50% z rift fury
30% z enchanced burst
10% z planar attement
12% z death attement
5% z blinding of affi
mamy 107% zwiekszone dmg i teraz pare dotow aoe reavera z tym bonusem na rank 1:
77 soul sicknes jednoczesnie leczy nas za 100
361 creeping death leczy nas za 451
319 master of the abyss leczy nas za 319
109 concusion bez leczenia

wszystko to sa doty per target przy 5 targetach mamy jakies 4,5k heala przy 10 cos kolo 9k plus niewiarygodny dmg i to na skillach rank 1.

Moze moje rozumowanie jest bledne takze zapraszam do dyskusji:) ale jesli to wypali bedzie jeszcze wiekszy op niz rb.

Reasumujac pod pve glownie bedzie uzywany rb pod pvp rb tylko jako opener (silence/dot/root) pozniej juz reaver pod dmg i heal. Naprawde z checia bym potestowal. I to wszystko biegajac w plate z bronia i tarcza... oj.

http://rift.zam.com/en/stc.html?t=1cLAg.xhRzdsMGLzz.Ezqxu0kMbk


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 22 lut 2011, 14:08 przez Piszpan, łącznie edytowano 4 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 12:26 
Cytuj  
DObra nie doczytałem cos widocznie, sorrki.

Detonate to jedyny finisher sabo a anihhilation żeby mieć musisz wejść wysoko dosyć w drzewko więc jakbys mu detonate zabrał to do xx levelu nie mógłbyś sabo grać bo bys nie miał czym detonować bombek, do tego damage z detonate jest wieksze niż z annihilation bomb.

Sorrki za lekki ot .


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 18:44 
Cytuj  
przy okazji pytanie myslicie ze idzie jakas klasa tak powiedzmy na lvl 35 zrobic ta pierwsza instancje solo?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 19:20 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
przy okazji pytanie myslicie ze idzie jakas klasa tak powiedzmy na lvl 35 zrobic ta pierwsza instancje solo?


Ranger i necro.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 19:34 
Cytuj  
Justicar, może jeszcze Elementalista i Druid.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 19:37 
Cytuj  
myslicie ze pet wytankuje 3 elity?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 19:57 
Cytuj  
Roblismy IT z tankiem na 31 lvl i gdyby nie healer to by padl. Wiec watpie ze na 35 duzo sie zmienia.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 19:59 
Cytuj  
dodam podwchytliwie ze ja zanm odpowiedz poparta dowodem:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 20:26 
Cytuj  
Pety Elementalisty są dobre do tankowania, pety necro i rangera można leczyć, więc wydaje mi się że tak. Co do Justicara to nie mam wątpliwości. Satyr druida też może być leczony.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 21:00 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Pety Elementalisty są dobre do tankowania, pety necro i rangera można leczyć, więc wydaje mi się że tak. Co do Justicara to nie mam wątpliwości. Satyr druida też może być leczony.


mozna leczyc i sa dobre do tankowania ale nie wytankuja nawet 1 elity nie mowiac o 3.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 21:08 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mozna leczyc i sa dobre do tankowania ale nie wytankuja nawet 1 elity nie mowiac o 3.


Możliwe, że nie jest to reguła ale widziałem Elementaliste/Chloromancera, który solo tłukł pojedyncze elitki mając raptem 2-3 levele przewagi.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 21:12 
Cytuj  
No ja tluklem tak warriorem, ale moby w 5 man to inna bajka. Tam sa balansowane pod 5man z tankiem i dedicated healerem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 21:18 
Cytuj  
@Piszpan

Z tym, że tu jest różnica 20 poziomów ;)


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 21:22 
Cytuj  
nie ma znaczenia zreszta niewazne zaden pet nie wytankuje a tylko zasmiecilem swoje jakze bezcenne rozwazania. Tomu co sadzisz o moim buildzie?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 21:55 
Cytuj  
Sec, wlasnie zauwazylem. Szalony dzien za mna.

Edit:
Okej, testowalem troche reaverblade(tm) i fajnie sie gralo, ale rzeczywiscie padalem i mimo wszystko bylo ciezko. Ofc tarcza i wszystkie skille na defence.

Jakis czas temu doszedlem do moze nie idealnego builda http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=855988#855988 tak testowo, bo chcialem jakiegos ciezkiego soula zrobic. Ale to inna historia, chociaz ingame lepiej to sie spisywalo.


Reaverblade uzywa tylko finisherow RB, reszte z reavera - troche sie RB skille marnuja tbh. Szczerze mowiac, to build fajny, ale nie wiem czy w praktyce da rade bez bardziej tankowego wsparcia.
Jak masz 2 healerow to idz w ciemno w takie cos heheheh.

1> wpadasz w grupe, Stun, stun break, drugi stun jakis knockbakc maly i juz ci sie rotacja sypie.

2> doty/hoty dzialaja wolno i masz problem wyboru miedzy wycofaniem sie a overcommitment czesto. Dasz im przezyc czy zadotujesz na smierc camemu ginac?

3> Twoje CC jest zajebiste pod warunkiem ze sam pod wplywem CC nie jestes.

4> Tarcza bez builda pod nia nie jest az tak zajebista, a enchanced burst podnosi tylko elemental dmg, no i pamietaj o Cooldownie na skillach, nieczesto bedziesz mial te najfajniejsze i leczace na optymalnel ilosci celow.


5> Nadal uwazam ze sciagajac 50% z przeciwnika jestes efektywniejszy ;]


I to takie złe uwagi moje. Build fajny jak biegasz na WF 5 man grupka z CC i dobrym healem. Wyobraz sobie jakiegos rogue wpadajacego z toba, slow od sabo i od razu koles odpala wszystkie anti dmg reacticve skillle. Zanim sie zoierntuja ze wsadziles im 5 dotow na twarz + chmurke rifta + tornado reavera to zdechna.

PS. Wspomnialem, zebys sie o healing mocny modlil? ;]

PS2. Nie bralem z championa skilli do 2h physical dmg. Same utility tylko.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 22:31 
Cytuj  
pety necro mają szanse wytankowac elitki na podobnym levelu, co prawda nie wszystkie ale zamknalem kiedys sam pierwszy 3 stage major riftow (2-3 lvle przewagi).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 22:32 
Cytuj  
Lath... nikogo juz to nie obchodzi, a mowa nie byla o weakzorkach skalowanych na riftach.
/edit

Bump tej :F

Planuje ktos 51lvl rifta (ja!), 51lvl reavera? (ja!)

Albo fajne kombo Beastaragona? (zgadnijcie jakie to klasy).

TO ostatnie mnie interesuje, bo pogralem 10min i wywalilem. Ale moze bedzie fajne.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 22:47 
Cytuj  
pod tanka bedzie pally/reaver. Rb skille bardziej do solo reavera pod aoe. powinno grac. co do 1 instancji widzialem dzis filmik kolesia reavera co ja zrobil solo razem z last bossem. bral po kilka elit na klate zarzucal doty i bil z mele dodatkowo. skille z rb sie nie beda marnowaly bo te z reavera maja cooldowny. doty z revera maja mnie trzymac przy zyciu po prostu trwaja po 10-15 sec cooldowny 8 90 i 120 sec. zobaczymy jak wyjdzie w praniu. pally z reaverem to bedzie tank ze och i ach. co do championa to pewnie zrobie takiego typowego dps/cc z 51 pkt te liczby robia wrazenie. reszte byc moze w paragona dla crit chance i dmg z critow. reasumujac bedzie co robic w tej grze oj bedzie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2011, 09:08 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):

Planuje ktos 51lvl rifta (ja!), 51lvl reavera? (ja!)

Albo fajne kombo Beastaragona? (zgadnijcie jakie to klasy).


Beastmaster+Paragon :) Też o tym myślałem, jednak rogue z petem bardziej mi przypasował.

51 punktowego Riftblade'a mam zamiar zrobić jako drugą postać. Mam tylko dylemat czy robić go pod dualwielda i parry (korci mnie) czy też 1h i tarcza/block? Decisions, decisions...


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.