mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 09:48 
Cytuj  
Huragan a ilu graczy gra w twoja zjebana gre? Ile osob gra w Eve? Nie powiesz, ze to sa miliony...co najwyzej tysiace graczy. Czy jakakolwiek z tych gier upadla/upada, zapowiadaja rychle wylaczenie serwerow? Chyba raczej nie.


Ostatnio edytowano 13 mar 2011, 19:17 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 09:49 
Cytuj  
Ale teraz zobacz z tej strony:

Byla sobie jakas spolecznosc Warhammera gdzie co druga osoba uzywala xfire
Jest sobie jakas spolecznosc Rifta gdzie co dziesiata osoba uzywa xfire

A teraz mi powiedz jak przy takich zalozeniach ma sie to co mowisz.... moglbys sie wysmiewac tak z rifta wylacznie jakby xfire pobieralo info z serverow ile osob gra, ile czasu ird.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 09:52 
Cytuj  
O matko !
nie mam i nie miałem nigdy zainstalowanego xfire- czyli w świecie mmo mnie nie ma, ja nie istnieje , bo mnie nie liczą do żadnych statystyk :cry:

a przecież grałem w WHO i gram w RIFTA- ale ze mnie ciemna masa, że nie użyłem xfire

@Huragan
istotą prawdziwej dyskusji są PRAWDZIWE argumenty a nie te z dupy wzięte- weź przytocz jakieś konkretne dane a nie to ilu użytkowników gadu gadu i skypa gra w jakąś gre- tylko się kompromitujesz
możesz mieć rację , że gra padnie , może nie, ale dyskutuj z konkretnymi argumentami ( choć nie wiem czy to możliwe w Twoim przypadku) - tylko się ośmieszasz, nawet jeśli możesz mieć rację lub nie

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 09:55 
Cytuj  
To huragan cos pisze ?
Ja juz go dawno ignoruje bo mu nawet trolowanie nie wychodzi.


Anyway. Smiesznie to wyglada na WF kiedy stoi 5 warrior i kazdy spamuje Flamespear (wlacznie ze mna ;p).

Od dzisiaj zaczynam wysylac regularny feedback zeby w zwiazku z tym usuneli mane klerykom i magom, bo to naprawde jest smieszne ;p.

Obok oczywiscie zmienia laserowych efektow spelli.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 09:55 
Cytuj  
@lordyp

to bylo apropo stwierdzenia Isengrima, ze Warhammer mial gorszy wynik na xfire niz Rift... a okazuje sie ze mial 3 razy lepszy wynik :) Po prostu sprostowalem bledne informacje Isengrima.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 10:12 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Anyway. Smiesznie to wyglada na WF kiedy stoi 5 warrior i kazdy spamuje Flamespear (wlacznie ze mna ;p).


Banda noskilli, lacznie z toba ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 10:21 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
iniside napisał(a):
Anyway. Smiesznie to wyglada na WF kiedy stoi 5 warrior i kazdy spamuje Flamespear (wlacznie ze mna ;p).


Banda noskilli, lacznie z toba ;[


Byc moze. Wazne ze dziala ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 10:28 
Cytuj  
iniside napisał(a):
tomugeen napisał(a):
iniside napisał(a):
Anyway. Smiesznie to wyglada na WF kiedy stoi 5 warrior i kazdy spamuje Flamespear (wlacznie ze mna ;p).


Banda noskilli, lacznie z toba ;[


Byc moze. Wazne ze dziala ;p.


mowisz ze spamowanie wymaxowanego flamespeara bijacego po 200 w kolesi z 5-8k hp dziala? gg.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 10:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
iniside napisał(a):
tomugeen napisał(a):
iniside napisał(a):
Anyway. Smiesznie to wyglada na WF kiedy stoi 5 warrior i kazdy spamuje Flamespear (wlacznie ze mna ;p).


Banda noskilli, lacznie z toba ;[


Byc moze. Wazne ze dziala ;p.


mowisz ze spamowanie wymaxowanego flamespeara bijacego po 200 w kolesi z 5-8k hp dziala? gg.

Nie. Mowie o waleniu flamespear za 100 w tych co maja 1k hp -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 13:21 
Cytuj  
To chyba trzeba dodac target dummy na inne levele, zeby sie ludzie ogarneli i nauczyli grac warriorami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 14:17 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
To chyba trzeba dodac target dummy na inne levele, zeby sie ludzie ogarneli i nauczyli grac warriorami.

Po co ? Mam fun == jest dobrze -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 15:23 
Cytuj  
co do tych laserowych spelli to oni maja to zamiar zmienic? atm jest to jedna z niewielu rzeczy ktora mnie ostro irytuje - taki dualwielder paragon - throw your both weapons at enemy target dealing xx dmg. strzelam i co? fioletowy fireball :<. Powiem szczerze ze to chyba jedynu powod dla ktorego nie gram czyms co jest ranged a nie strzela z luku, bo jak tu czuc klimat warriora kiedy strzela sie kolorowymi kulkami.

anyways full champ build na pvp to jest dopiero to - na 35lvlu przy okolo 3k hp ja bije z finishera za 1.2k ze 100% crit buffem, dobijam followerem od cryta za kolejne 700 i potem juz moge executowac za 1k+. ogolnie na kogo sie wbije to 3-4s i ginie i to bez uzywania titan strike'a.
mam nadzieje ze na 50tym jak bedzie to ala resi to troche sie to zmieni bo atm nie wyobrazam sobie grania powiedzmy 10v10 bo doslownie jak 2osoby cie zfocusuja to globala sie dostaje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 15:28 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
co do tych laserowych spelli to oni maja to zamiar zmienic? atm jest to jedna z niewielu rzeczy ktora mnie ostro irytuje - taki dualwielder paragon - throw your both weapons at enemy target dealing xx dmg. strzelam i co? fioletowy fireball :<. Powiem szczerze ze to chyba jedynu powod dla ktorego nie gram czyms co jest ranged a nie strzela z luku, bo jak tu czuc klimat warriora kiedy strzela sie kolorowymi kulkami.



Proponuje codziennie jednego Ticketa wysylac ze ci sie to nie podoba. Jak tak robie. Moze wkoncu zmienia. Nie mowie ze w ciagu tygodnia. Ale na np. jakiegos wiekszego patcha. Graficy pewnie i tak sie opierdalaja a to chyba nie jest az tak duzo roboty ? ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 15:44 
Cytuj  
staram sie robic te feedbacki jak cos mi przyjdzie do glowy, ale jakos spamowac zamiaru nie mam.
gadalem z takim kolesiem w grze co ostro pykal w AoC to mowil ze tam tez animacje spelli normalne spaczowali po jakims tam czasie wiec i tu jest nadzieja.
no i co boli tez to to ze czasami dostaje sie buly a te spelle sa tak malutkie ze nie wiadomo skad i z czego, milo by bylo gdyby dodali tez jakies exclusive animacje do kluczowych umiejetnosci jak naprzyklad Titan Strike, czyli najwiekszy nuke championa i tyczy to sie innych klas. niech chociaz bedzie tak jak w wowie u takiego rogala - envenom to zielona smuga, kidney to czerwona - wtedy mozna to jako ogarnac.
jakies oznaczenia CC nad glowami tez by mogli lepsze zrobic, bo czasami to nie wiadomo czy to jakis retard co nie potrafi sie poruszac czy osoba ktora wylapala feara.

chociaz co jak co jakos specjalnie sie nie obawiam bo so far naprade Rift wydaje sie byc solidnie wykonany(na kilku zaprzyjazionych forach ludzie az czuja ulge ze po tych wszystkich failach wychodzi mmo moze ktore nie jest innowacyjne, ale zdecywonia grywalne przez dobre wykonanie elementow, wiec mysle ze takie zmiany sa realne.


PS. jak wy ogarniacie kto jaki dps robi? na kilku stronach czytalem jakis mini theorycrafting co ile robi, ale jak to sie mierzy? jest jakis built-in dps meter?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 16:59 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
PS. jak wy ogarniacie kto jaki dps robi? na kilku stronach czytalem jakis mini theorycrafting co ile robi, ale jak to sie mierzy? jest jakis built-in dps meter?


instaluja sobie 3rd-party software dps-mettery a potem zdziwienie ze ktos im na konto sie wlamal :) bo to przewaznie keylogery, hehe


_________________



**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 22:10 
Cytuj  
Hmmm, a mógłby tak ktoś z dłuższym stażem w WoW odpowiedzieć na pewne pytania ? Szukam MMO, może nie na całe życie ;), ale po wielu porażkach (aion, aoc, tabula rasa itd.) wolę troszkę bardziej się rozejrzeć ;)

Rozumiem, że gra czerpie garściami z WoW (przynajmniej UI, korzystanie ze skilli itd.) i mam kilka pytań:
1. Jak wygląda robienie instancji ? Czy jest podział na healera, tanka trzymającego aggro i dps, czy może jest to jakaś taka młócka jaką pamiętam np. w AoC - bicie bez ładu i składu, totalny chaos ???
2. Jak prezentuje się sam model animacji związany z walką ? Czy bohaterowie mają animację jakby mieli kij w d... , czy może jest ona płynna tak jak np. w WoW ?
3. Czy crafting ma jakieś ręce i nogi, czy jest to na zasadzie tego co jest w Wow, czyli wszyscy mają praktycznie te same recepty ?

Mam ochotę pograć w jakąś grę, ale nie chcę znowu aż tak wyrzucać pieniędzy w błoto. Za odpowiedzi będę "dźwięczny" ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 22:28 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
Hmmm, a mógłby tak ktoś z dłuższym stażem w WoW odpowiedzieć na pewne pytania ? Szukam MMO, może nie na całe życie ;), ale po wielu porażkach (aion, aoc, tabula rasa itd.) wolę troszkę bardziej się rozejrzeć ;)

Rozumiem, że gra czerpie garściami z WoW (przynajmniej UI, korzystanie ze skilli itd.) i mam kilka pytań:
1. Jak wygląda robienie instancji ? Czy jest podział na healera, tanka trzymającego aggro i dps, czy może jest to jakaś taka młócka jaką pamiętam np. w AoC - bicie bez ładu i składu, totalny chaos ???
2. Jak prezentuje się sam model animacji związany z walką ? Czy bohaterowie mają animację jakby mieli kij w d... , czy może jest ona płynna tak jak np. w WoW ?
3. Czy crafting ma jakieś ręce i nogi, czy jest to na zasadzie tego co jest w Wow, czyli wszyscy mają praktycznie te same recepty ?

Mam ochotę pograć w jakąś grę, ale nie chcę znowu aż tak wyrzucać pieniędzy w błoto. Za odpowiedzi będę "dźwięczny" ;)


1. tak jak w wow
2. w wow jest dla mnie płynniejsza, bardziej miła dla oka, ale w rift nie jest najgorsza, zależy od rasy
3. podobnie jak w wow


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 23:01 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
1. tak jak w wow
2. w wow jest dla mnie płynniejsza, bardziej miła dla oka, ale w rift nie jest najgorsza, zależy od rasy
3. podobnie jak w wow


nom, Rift to taka gorsza kopia WoWa. Combat jest troche slamazarny, ale dla staruszkow na emeryturze to akurat :>


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 23:51 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=uX5I1vyvTLs

Jak nazwać "combat" w tym czymś ? Szachy ? :]


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 00:26 
Cytuj  
huragan proponuje ci zrobic level 40 maga albo rogala i wtedy potestowac combat.
ewentualnie porownac go sobie do combatu w twoich stateczkach :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.