mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 mar 2011, 19:38 
Cytuj  
@Piszpan
tylko ze valor gowno daje. w full gearze pvp bedziesz mial jakies 20-25% redukcji dmgu jak nie mniej - i super, tylko ze koles ktory bedzie mial na tym samym poziomie pve gear zyska podobnie bo bedzie mial naprzyklad duzo wiecej % crita + wiecej str jako tradeoff valoru i endurance.
staty ala resilience, ktore redukuja income dmg w pvp maja sens tylko na small scale pvp, gdzie ta roznice czuc, a nie w walce 10v10 czy wiecej gdzie naprawde to 20-25% redukcji da ci tyle ze przyjmiesz na klate jednego hita wiecej ergo pozyjesz sekunde dluzej, bo teraz i tak leci taki global, ze healer zanim zacznie castowac to juz sie lezy.
dlatego tez moim zdaniem jedyny fun jaki mozna miec na tak beznadziejnym pvp to wlasnie maxowanie ofensywnych statow i uzycie jak najwiekszej ilosci skilli z ladnym dmgem zanim zdarzy sie zginac.

no i caly whine na pvp system polega nie na tym ze gear jest do dupy, a ile czasu potrzeba na jego wyfarmienie w porownaniu z pve.
na moim shardzie biega masa ludzi w total op pve gearze globalujac wszystko co sie rusza, podczas gdy rank6 maja tylko boty, ktore notabene mimo licznych reportow ciagle sobie biegaja i smieja sie innym w twarz, ze sa nietykalni.


a co do gry samej w sobie to moim zdaniem Rift jako gra Pve ma szanse cos tam osiagnac, ale na dobre PvP to imo ten silnik poprostu jest do bani.
moze to jakies zboczenie od WoWa i innych starszych gier, ale dla mnie te ostatnie nowe gry maja zbyt malo przejrzysta grafike, aby mozna bylo grac cos innego oprocz zerga bo poprostu nic nie widac.
ogolnie mysle, ze sporo gier online, nie tylko mmo cierpi na tym ze tworcy skupiaja sie na wodotryskach zamiast na dobrej 'widocznosci' i milej dla oka, przejrzystej grafice.

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 28 mar 2011, 20:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mnie nie jara i nie wzbudza respectu koles, ktory nolifeujac wyfarmil sobie jakis epaxik lub szybko nabil levelek. Respekt natomiast wzbudzila by we mnie gildia, ktora dzieki swojej dobrej organizacji zdobyla by przewage na serverze nad innymi gildiami (przewage militarna, ekonomiczna, polityczna).


To by wymagalo od czlonkow tej gildii podporzadkowania zycia grze. Zly kierunek imho. Ja bym wolal robic w grze co chce, gdzie chce, kiedy chce, z kim chce (sam tez) i miec szanse. Krotko mowiac wole gre gdzie sukces bardziej zalezy od szczescia niz orgranizacji. Moze dlatego ze nie chodze juz do gimnazjum i nie mam kolegow z klasy na instancje itd ;)
Zatem w rift nie pasuja mi elementy wow (czyli 80% gry?), gdzie stawia sie na grupowe klepanie instancji itd leee :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2011, 20:40 
Cytuj  
Eaikon, ok, czyli dla ciebie idealne sa gry single-player a nie mmo :)

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 28 mar 2011, 21:06 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Eaikon, ok, czyli dla ciebie idealne sa gry single-player a nie mmo :)


Fakt ze ten kierunek rozwoju mmo niespecjalnie mi odpowiada. Ja czekam na gre w ktorej jakosc twojego gearu nie bedzie zalezala od organizacji, bo w tym my Polacy nie jestesmy mistrzami ;)
A do tego czasu bede klepal w Rifta bo ma piekna graficzke i nie zamula mi kompa na max detalach ;D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 07:44 
Cytuj  
Ja nie wiem ile osób odeszło z rifta, wiem tylko że wczoraj jak próbowałem zalogować się po 20stej to kolejka 15 min była.

Co do instów T1/T2 to ja po niecałych 2 tyg od dingnięcia 50 mam prawie same 'fiolety" z T1/T2 , muszę tylko 2 blue wymienić.

Po przejściu paru T2 jak wlazłem do T1 to czułem się jak po wejściu do normal, latam głównie z randomami bo insty expert są bardzo proste jednak z paroma rodzynkami jak ostatni boss w DD.

Ja mam co robić nadal w Rift ale przyznam że jednak nie tego troszkę oczekiwałem skoro prawdziwa gra miała zacząć się po 50tym.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 08:33 
Cytuj  
Jestem ciekaw co z eventem najbliższym. Czy będzie wystarczająco ciekawy i czy pojawi się za miesiąc następny :)
Mi odpowiada taki każualowy styl Rift z prostymi i szybkimi inst, nagrodami "za wszystko". Brakuje paru pomocy, np okienka z otwartymi rajdami po riftach i bardziej ciekawego i zróżnicowanego pvp.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 09:59 
Cytuj  
Wfy by mogły być gdyby nie to że na 50tym to jeden wielki AoE grind.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 10:04 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Wfy by mogły być gdyby nie to że na 50tym to jeden wielki AoE grind.

Jest ich za malo i sa za male. Przydalby sie jeden WF taki jak AV 40vs40 i zerg po srodku.

Port scion jest strasznie maly.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 11:19 
Cytuj  
No jest mały ale i tak większy niż BG, największy chyba jest Whitefall z zergiem pośrodku ^^ ale fakt że takie AV 2.0 by sie przydało nawet 60 vs 60 bo i tak ludzie by sie rozproszyli.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 12:42 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
nawet 60 vs 60 bo i tak ludzie by sie rozproszyli.


Defianci możliwe, guardiani natomiast stoją przeważnie w dziesięciu na metrze kwadratowym. 60v60 wyglądało by raczej tak: (60vs1)*60 guardians vs defiants :)

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 15:06 
Cytuj  
black garden bylby fajny 5v5(czasami sie w nocy trafia ze tylko tyle osob wchodzi i gra sie naprawde fajnie).

whitefall steppes mniejszy i na 10 osob, zbieranie flagi z podlogi powinno byc instant(co z tego za dam rade ubic FC kiedy kolo niego 2 innych biegnie, jak beda napierdalac aoe co mi uniemozliwi odebranie flagi)

codex - immunities, czy shieldy nie przerywaja capowanie co jest kurewsko irytujace kiedy taki riftstalker czy jak on ma wbija sie w 10 i smiejac sie w twarz capuje Codex, kiedy reszta napieprza AoE z gory aby unimozliwic odbior. gain punktow za posiadanie wszystikch node'ow czyli totalna dominacje jest zalosny - potrzeba kolo 6min jak nie wiecej, aby wygrac od 0 do 1k majac 4 bazy non stop, podczas gdy potrzeba zaledwie 11 minut majac 2 bazy(codex + random).

port scion - calkiem fajny, ale cala gra sie zamyka do capowania 'flag'. ostatnio zabralem jako tank ze soba grupe 10 osob i polecielismy ubic te niby generatory po czym polecielismy po bossa, ktorego tluklismy jakies 15min i przegralismy, poniewaz przeciwny team capowal flagi a boss po takim czasie mial ciagle okolo 20% hp. niby majac kontrole nad ich bossem latwo mozna przerwac capowanie flag, ale wnocu tutaj pojawiaja sie klasy z immunity czy blinkami, ktorych poprostu nie da sie zatrzymac.
soulacja to zablokowanie mozliwosci oddawania flag, kiedy boss jest w combacie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 15:42 
Cytuj  
jak wbilem wczoraj ranke 4 i zobaczylem ze na 5 musze wbic 225k to mi sie z deka odechcialo...

naprawde musza szybko cos wprowadzic bo codziennie robienie questow crafterskich 1 questa pvp daily plus mase wf czy w sumie jednak srednio ciekawego gankowania (naprawde jest malo ludzi do bicia;/) po prostu sie nudzi...

ja szczegolnie czekam na jakis ciekawy content pvp. mogliby wprowadzic jakies outdoorowe bossy ze spawnami raz na 2-3 dni to moze open pvp by sie ruszylo bo tak to jedyne masowe to poki co jet po zabiciu bossa z inwazji.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 16:32 
Cytuj  
@Kole0

Whitefall Steps + Codex - na shieldzie dmg nie przerywa tez podnoszenia/castowania flagi - wystarczy się dogadadać z purifierem i nie ma problemu.
Dwa - knockback/pull zawsze przerywa castowanie - tym się da załatwić gości na immune/shieldzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 18:07 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja szczegolnie czekam na jakis ciekawy content pvp.


Pomylily ci sie gry chyba :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 19:09 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Piszpan napisał(a):
ja szczegolnie czekam na jakis ciekawy content pvp.


Pomylily ci sie gry chyba :)


ciiicho bo mam nadzieje ze wprowadza a tak zapeszysz w chuj.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 19:14 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Huragan napisał(a):
Piszpan napisał(a):
ja szczegolnie czekam na jakis ciekawy content pvp.


Pomylily ci sie gry chyba :)


ciiicho bo mam nadzieje ze wprowadza a tak zapeszysz w chuj.

Huragan pierwszy raz cos sensownego napisal tbh.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 19:29 
Cytuj  
Też jestem tego samego zdania, po prostu za dużo wymagacie od gry pve, w której pvp to tylko dodatek. Jeśli będą odpowiednie naciski ze strony community to trion będzie musiał się do tego ustosunkować. Ale tak czy siak nigdy to nie będzie natywna gra pod pvp tak jak choćby warhammer.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 20:48 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Huragan pierwszy raz cos sensownego napisal tbh.


LOL, mowie wam o tym od miesiaca :) Mendol szykuj flaszke, hehe

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 20:59 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... tml/page/1

Trochę się zdziwiłem negatywnym artykułem na mmorpg.com, które wzieło kase za reklame.(Poniekąd negatywny)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 21:29 
Cytuj  
A ja sie pytam : Gdzie jest Kabraxis ? Od tygodnia nic nie napisal, czyzby juz quitnal z nudow ? :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.