mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 21:43 
Cytuj  
Ja mam jeszce ze 30 dni suba. Poklikam sporadycznie. W RC nawet kurz nie został :) Może jeszcze C9 jakos sie trzyma...


_________________
BF3: hungrymumin

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 09:58 
Cytuj  
anastol napisał(a):
Ja mam jeszce ze 30 dni suba. Poklikam sporadycznie. W RC nawet kurz nie został :) Może jeszcze C9 jakos sie trzyma...


teraz to gildia tylko pve. nie wiem jak sie trzyma bo nie gram ale generalnie bylo coraz gorzej ale to tez z tego wzgledu ze coraz mniej ludzi gralo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 18:26 
Cytuj  
Wreszcie mam net w domu i pogralem troche (wczesniej w becie tylko obejrzalem jak gra wyglada). Kurwa ile jeszcze razy devsi beda probowali sprzedac ten sam produkt pod roznymi nazwami??

Questy, questy, questy. Klepanie leveli z nadzieje, ze w pewnym momecie zacznie sie jakas zabawa. Chyba juz tego wiecej nie kupie...

Gra dziala fajnie, wyglada tez w miare fajnie, ale w 2011 roku to troche za malo. Nawet nie zobacze zadnego pvp, bo przez pierwsze godziny grania tworcy funduja nam singleplayer klepanie questow przerywane scenkami fabularnymi, a jakos totalnie mnie nie ruszaja problemy Telary. Jak by sie dalo chetnie bym ominal rifty szeroki lukiem i poszukal graczy wrogiej frakcji, ale sie nie da (przynajmniej na poczatku).

/goodbye Rift

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 19:27 
Cytuj  
Od 10 lvla możesz jebać heady do woli i olać questy ;) Czyli jakieś 1.5 godziny przy nieznajomości gry


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 20:25 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Od 10 lvla możesz jebać heady do woli i olać questy ;) Czyli jakieś 1.5 godziny przy nieznajomości gry


Ok to moze sie pomecze jeszcze z 30 min (mam chyba 8 lvl).

Jeszcze pytanie czy dostepne jest normalne pvp czy jakies BG?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 20:32 
Cytuj  
Normalne - bg. W ilości 4 sztuki chyba, nudzi się jeszcze szybciej niż levelowanie. ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 20:57 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Normalne - bg. W ilości 4 sztuki chyba, nudzi się jeszcze szybciej niż levelowanie. ;/


czyli bez zalu mozna wywalac rifta z dysku

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 08:16 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
czyli bez zalu mozna wywalac rifta z dysku
tak samo jak kazdy inny mmorpg...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 06:59 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
mrynar napisał(a):
czyli bez zalu mozna wywalac rifta z dysku
tak samo jak kazdy inny mmorpg...


Ja tam do FE wrocilem (tzn konto mam oplacone caly czas, ale znow gram aktywnie). Wprawdzie to gra craft&quest, ale jak sie pvp poszuka to sie znajdzie, zreszta coraz wiecej ludzi biega z flagami pvp.
Ta gra mi sie nie znudzi, szybciej serwer zamkna. :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 07:25 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Kabu napisał(a):
mrynar napisał(a):
czyli bez zalu mozna wywalac rifta z dysku
tak samo jak kazdy inny mmorpg...


Ja tam do FE wrocilem (tzn konto mam oplacone caly czas, ale znow gram aktywnie). Wprawdzie to gra craft&quest, ale jak sie pvp poszuka to sie znajdzie, zreszta coraz wiecej ludzi biega z flagami pvp.
Ta gra mi sie nie znudzi, szybciej serwer zamkna. :)


Nie martw sie. Nie zamkna. Wkrotce bedziesz mial wielu nowych kolegow z F2P ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 15:17 
Cytuj  
jak nie rozbudują pvp a pewnie nie zrobią tego bo Trion nastawiony jest na pve to pewnie tak będzie....

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 15:19 
Cytuj  
anubis, Templair miał na myśli FE które przechodzi na model f2p, nie rifta.

Następne dwa duże update'y będą dotyczyć PvP więc może coś zrobią, miejmy nadzieję że tak.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 15:33 
Cytuj  
a sorki nie doczytałem, ale i tak uważam że jak coś z pvp nie zrobią, to gra przejdzie na F2P :) w aionie pvp do dupy, w warku teraz też, jedynie w aoc wydaję się fajne ale zony ograniczone do 100 ludzi nie zachęcają mnie do kolejnego powrotu, zastanawia mnie Tera, ale bez grindu pewnie się nie obejdzie :) co wystraszyło mnie też w Aionie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 17:25 
Cytuj  
anubis napisał(a):
jedynie w aoc wydaję się fajne ale zony ograniczone do 100 ludzi nie zachęcają mnie do kolejnego powrotu,


100 ludzi w AoC to juz mega tłok :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 18:25 
Cytuj  
anubis napisał(a):
a sorki nie doczytałem, ale i tak uważam że jak coś z pvp nie zrobią, to gra przejdzie na F2P :)


Ta... napewno. Drugi wieszcz huragan.
3 miechy po premierze, 3 duze patche, liczba graczy wciaz rosnie a nie spada, na niektore serwery sa dalej kolejki a na E3 chwalili sie milionem klientow. No F2P jak nic.

NIe moge sie nadziwic ze nawet teraz, 3 miesiace po premierze niektorzy:

- nadal stawiaja RIFTa w jednym zdaniu z grami-failami jak AOC, WAR czy FFXIV
- nadal na sile szukaja PvP tam gdzie go nie ma i raczej nie bedzie bo ani ona jakos super potrzebne nie jest ani nikt za bardzo go nie chce
- mimo niewatpliwego sukcesu komercyjnego, dobrych recenzji i odbioru przez graczy dalej pisza o jakims F2P itp....

Deal with it... RIFT jest sukcesem juz teraz a jesli zachowaja poziom i szybkosc updateowania to bedzie jeszcze wiekszym. Zadnego F2P nie bedzie, bo niby czemu? Gra jest popularna i ma ok. milionowy playerbase. No nic tylko zwijac serwery.

A co do PvP to w tej grze ma MARGINALNE znaczenie i kto ma to wiedziec i wie i komu sie to nie podoba to juz dawno nie gra i juz dawno quitnal. Nie bedzie zadnego odplywu ludzi "bo nie ma PvP" bo taki odplyw juz byl. JEdynie co to bedzie wzrost ilosci graczy jak dodadza cos do PvP. Mimo to i tak patche 1.4 i 1.5 maja byc PvP centric co imho jest glupota ze strony Trion bo przy ich tempie (wywalaja jeden raid na 2 miesiace a pewnie mogliby wiecej jesliby robili je nieinstancjonowane i skorzystali z dynamic content) to moga na PvE utrzymac graczy LATAMI - dokladnie jak w WoW.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 19:03 
Cytuj  
@Kabraxis PVP nigdy nie będzie dobrego w Rifcie, bo Trion pvp ma w dupie, a te patche nie wiele zmienią, nie mówię że gra jest beznadziejna bo jest zajebista ale ja szukam w mmorpg głównie pvp/rvr a obecnie takiej gry nie ma :( i to mnie martwi

ps - dobrze że mam ps 3 :) przynajmniej mam w co grać :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 19:22 
Cytuj  
anubis napisał(a):
@Kabraxis PVP nigdy nie będzie dobrego w Rifcie, bo Trion pvp ma w dupie, a te patche nie wiele zmienią, nie mówię że gra jest beznadziejna bo jest zajebista ale ja szukam w mmorpg głównie pvp/rvr a obecnie takiej gry nie ma :( i to mnie martwi

ps - dobrze że mam ps 3 :) przynajmniej mam w co grać :)

Oczywiscie ze nie bedzie. Trion od poczatku mowil ze robi gre PvE.
A przylaza do niej jacys wannabe pvp plaerzy i placza ze w grze PvE nie ma PvP :roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 20:05 
Cytuj  
Na razie to robia gre dla graczy, ktorzy nic innego nie lubia tylko rajdowac. Juz pisalem wczesniej jak to wyglad w tej chwili w Rifcie. Content rajdowy jest wydawany bardzo szybko, a reszta - wlacznie z innymi aspektami PvE - lezy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 20:20 
Cytuj  
No jasne bo przeciez w ciagu 3 m-cy oprocz 3 raidow to powinni wydac conajmniej 7 instancji 5osobowych, ze 3 zony do robienia questow i ze 4 nowe klasy. To oczywista oczywistosc.

Pozatym jesli cala reszta "lezy" (lacznie z PvE) to chcialbym zeby w kazdej grze tak lezala (rozniez lacznie z PvE) i chcialbym zeby kazda gra (z WoW na czele) byla tak chujowo (tylko dla raidujacych) rozwijana jak RIFT.

Srsly niektorzy to chyba oczekuja ze jeszcze Trion im przyjdzie i laske zrobi... kolesie robia fabularne world eventy, kazdy patch to nowe vanity items, nowe zone-scale invazje i eventy, nowe kolekcje, nowe RIFTy ktore potem zostaja wlaczone do normalnej rotacji, nowe achivementy, pierdoly w stylu Wardrobe czy nowe bossy od Ancient Wardstones juz nawet pomine. : ) Niewspominajac juz o 3 raid instancjach w ciagu 3-4 miesiecy i o tym ze od premiery z outdoor contentu dodano bodajze 4 raid rifty i 4 expert rifty.

No kurwa normalnie zero contentu, syf i ubostwo a gra lezy i kwiczy. Nie to co np. od Blizzarda co 7 miesiecy patch z 10 daily i raid z 6 bossami a w przerwach wycinanie kontentu i zmienianie mu kolorkow albo LOTRO jedna zona na rok i dodatek jak dobrze im idzie to co 3 lata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 20:40 
Cytuj  
fanboy detected

Rift jest porzadnie zrobiony i sprawnie rozwijany, chyba nikt tego nie kwestionuje, ale tez do bolu wtorny. Takie LOTRO podobnie, ale ratuje je LORE, a w rifcie mamy 2 nijakie frakcje i potwory "zlazace z nieba".

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.