mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 18:43 
Cytuj  
tak naprawde wszystko jest wtorne. ktos kiedys to juz uzyl itd. z nudzeniem sie jest podobnie. ja nie moge zrozumiec kolesi co robia po kilka instancji dziennie i och i ach. i jak jest nowa instancja to znowu och i ach. na wzmianke o pvp na pvp serverze niektorzy dostaja wysypki ale ok staram sie ich zrozumiec. kabra kiedys w sumie dobrze powiedzial ze nastawiajc sie na rifta pod katem pvp to fail. tylko ze oczekiwania byly inne. byc moze po dodaniu nowegog cfgontentu pvp bedzie sens wrocic dla graczy pvp. poki co musze przyznac ze rift to gra pve z mala domieszka fun nudnego pvp .. ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 20:17 
Cytuj  
Ciekawa sprawa, wszyscy tacy pr0 pefałperzy, a jak przychodzi co do czego, to serwery pvp są zamykane jako pierwsze, albo zaraz po rp :)
Rift fajna gierka do pogrania każualowo - szybkie dungeony, pierdyliard frakcji, achivementów i innych pierdułek. A jak się znudzi, to zawsze można pyknąć garden albo codex (po pozostałe są kiepskie). IMO Trion powinien porobić więcej dungeonow, małych raidów zamiast bawić się w PvP które jest doskonale zbędne. I znowu zaczną się płacze o balans na forum.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 21:27 
Cytuj  
masz problemy z logicznym mysleniem? rift poki co to jednak nie jest gra pvp dlatego czesc osob ktora mimo wszystko sie nastawiala na gre pvp odchodzi. zreszta nvm.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 21:28 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
masz problemy z logicznym mysleniem? rift poki co to jednak nie jest gra pvp dlatego czesc osob ktora mimo wszystko sie nastawiala na gre pvp odchodzi. zreszta nvm.

Nie jest bo nigdy nie miał być. Nikt tego nigdy nie ukrywał. Wiec po co ktoś kto chciał PvP wogóle zaczynał grać. To pierwsze i podstawowe pytanie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 21:36 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Piszpan napisał(a):
masz problemy z logicznym mysleniem? rift poki co to jednak nie jest gra pvp dlatego czesc osob ktora mimo wszystko sie nastawiala na gre pvp odchodzi. zreszta nvm.

Nie jest bo nigdy nie miał być. Nikt tego nigdy nie ukrywał. Wiec po co ktoś kto chciał PvP wogóle zaczynał grać. To pierwsze i podstawowe pytanie.


bo mimo wszystko czesc gry byla pvp. w dobie totalnej posuchy na rynku fajnie bylo nawet pograc pvp w rifta 1 miesiac pozniej drugi ale juz po 3 sie nie dalo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2011, 20:49 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Ludzie dociagaja do 50, robia kilka T2 i odchodza bo nie maja z kim robic 20-tek. Dlatego pisalem, ze troche latwiejsza (mniej wymagajaca sprzetu) 10-tka by zalatwila sprawe.


dokładnie

ja własnie z tego powodu odpuściłem sobie RIFTA-a
muszę przyznać , że do 50 lvl grało mi się wyśmienicie, przede wszystkim dlatego , ze to co miało być było, nie było większych bugów i ogólnie kilka rzeczy było nowych w swiatku mmo, grało się z ciekawością co będzie dalej

niestety po osiągnięciu 50 gra jakby staje w miejscu-robi się te same instancje, raidy klanowe może i inne za każdym razem- inne rifty itp , ale ogólnie to samo a najbardziej wqrzające zebranie odpowiedniego party na ins- wieczne braki w tankach, healerach itp- tak oczywiście to nie wina TRION-u tylko samych graczy, ale wejście na 2 godz do gry i czekanie na party ponad godzinę staje się bezsensowne- tu dla mnie te ograniczenia odnośnie sprzetu w poszczególnych tierach, instancjach itp tylko komplikują zebranie party, a z drugiej strony to ciągłe chodzenie w to samo miejsce żeby tylko zdobyć określone rękawice, pasek ,buty itp staję się szybko nudne- generalnie sztuczne wydłużanie rozgrywki- najpierw trzeba uzbierać T1 , potem T2 itp- po cholerę to - chcę to idę na T2 , padnę 5 razy to padnę , ale ogólnie mogę tam iśc i mogę walczyć a nie mieć same missy

musze też dodać , że rozgrywkę zepsuło mi znerfienie mojego barda i w ogóle uczynienie z niej postaci tak naprawdę mało potrzebnej- po prostu wszystkie klasy maj jakieś swoje bufy- czasami jest nawet tak , że inne klasy mają na sobie więcej swoich bufów niż bufer- to chyba jedyne co mogę zarzucić TRION-owi- o ile na początku bardkiem grało się super , to potem czułem się jak piate koło u wozu- rozumiem 1-2 bufy własne ale po tyle ile jest obecnie to pomyłka- nie mówię już o tym , ze tak naprawdę ma sie po 1 athem i fanfare do wyboru a te motify działajace 20 sek to śmiech na sali , przy bufach innych 1 godz

na razie więc odpuszczam, czekam co bedzie za jakiś czas i przyznaję , że mimo wszystko RIFT to jedna z nielicznych tak dobrze przygotowanych mmo

*

Posty: 106
Dołączył(a): 21.06.2011
Offline
PostNapisane: 21 cze 2011, 21:24 
Cytuj  
Ja do 50 nie dobiłem :(.
O ile na poczatku gra mnie bawila. To juz pozniej nie zdzierzylem kolejnej kopii wowa :roll: (a sie staralem).
Mimo wszytko uwazam ze gra jak na ostatnie wypusty jest calkiem niezla.
Pamietam beta testy Lotro i Rifta i musze powiedziec ze gra zapowiadala sie ciekawiej.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 20.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 15:33 
Cytuj  
IndiPL napisał(a):
Ja do 50 nie dobiłem :(.
O ile na poczatku gra mnie bawila. To juz pozniej nie zdzierzylem kolejnej kopii wowa :roll: (a sie staralem).
Mimo wszytko uwazam ze gra jak na ostatnie wypusty jest calkiem niezla.
Pamietam beta testy Lotro i Rifta i musze powiedziec ze gra zapowiadala sie ciekawiej.

O rly omg wtf kolejna kopia super mario bross.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 17:21 
Cytuj  
Mnie zastanawia na cholerę ludzie tak narzekają (ogólnie o klonach EQ czyli WoW, Rift itd.).
Patrząc na oczekiwania, to chcecie max oryginalnej gry (to rozumiem) z neverending contentem - przecież żadna gra nie ma takiego czegos.
MMO nie jest równe pojęciom niekończącej się gry - w któryms momencie gra jest mega wtórna i powtarzalna a cel gry sprowadza się do social gamingu, thrash talk i jebanie się cepami po głowach w mindless pvp.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 21.06.2011
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 17:32 
Cytuj  
Nie narzekam na to ze jest klonem, a ze jest tylko klonem. Nie wprowadzila nic na tyle ciekawego abym chcial grac dalej. Ot to wszystko, natomiast wierze ze komus sie podoba i w nia gra.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 17:55 
Cytuj  
Mi się podoba. Mam narazie 18Lv i mało czasu na granie. Siadam sobie czasem, zrobię ze dwa questy (w sumie bicie mobów) i cya - logout. I o to mi chodziło.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 19:34 
Cytuj  
IndiPL napisał(a):
Nie narzekam na to ze jest klonem, a ze jest tylko klonem. Nie wprowadzila nic na tyle ciekawego abym chcial grac dalej. Ot to wszystko, natomiast wierze ze komus sie podoba i w nia gra.


Ale to wlasnie o to chyba chodzi w Rifcie. Dla mnie to WoW w easy mode - mega podrasowany klon. W WoWie za cholere nie chcialo mi sie robic kila razy w tygodniu raidy, zbierac guild points, kupowac w chuj drogie poty i aby wyrobic na czas z farmieniem kasy to albo 8-12h tygodzniowo farmic albo za 10$ od igxe gold kupić. Jednak co jak co, lubiłem tą grę - tylko hardkorowość PvE była za mocna.

Tak było przynajmniej za czasów podstawki przed dodatkami. Nie wiem jak teraz jest.

Za to Rift to jest bezczelna kalka WoWa i co najlepsze - mało wymagająca od gracza.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 21.06.2011
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 19:37 
Cytuj  
Heh ale przeciez o to chodzi w wowie. Na wszystko potrzebujesz kase i albo bedziesz przez kilka lat gral te 8-12h dziennie albo bedziesz kupowal kase od chinczykow. Wiekszosc zapewne kupuje, dzieki temu mamy na serwerach armie skosnych oplacajacych(czasami kradnacych) konta. Wszyscy sa zadawolenie: gracze nie musza farmic, a blizz ma mega playerbase:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 19:49 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ale to wlasnie o to chyba chodzi w Rifcie. Dla mnie to WoW w easy mode[...]Jednak co jak co, lubiłem tą grę - tylko hardkorowość PvE była za mocna.

Tak było przynajmniej za czasów podstawki przed dodatkami. Nie wiem jak teraz jest.
Jest inaczej. W tej chwili jedyną grą gdzie moby są trudne jest Perpetuum (ale już to zmieniają) i tyle.
Cytuj:
Za to Rift to jest bezczelna kalka WoWa i co najlepsze - mało wymagająca od gracza.

E tam, wymaga tyle samo, może nawet więcej bo wypada opanować różne role.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 20:13 
Cytuj  
Content rajdowy w RIFT jest bardziej wymagajacy niz w WoW (moze z wyjatkiem entrylevel czyli Greenscale) i pod wzgledem poziomu trudnosci i pod wzgledem "przygotowania" (gear, opanowanie roznych buildow).

Jakolwiek hardcorowosc w WoW zkonczyla sie na Sunwell (patch 2.4). Teraz to no brain mode od lvl 1 do Firelands . :P

Wbrew pozorom i wbrew temu co pisze pieszczoch RIFT wymaga troche wiecej niz WoW (co nie znaczy ze wymaga duzo - ale to chyba dobrze). Ja tez nie mam ochoty na powtorke hardcoru z BWL/AQ/Naxx czy nawet Black Temple, RIFT w PvE jest fajnym wyposrodkowaniem pomiedzy skrajnym debilizmem i prostota Warcrafta atm a tym czym Warcraft byl za czasow vanilli.

IMHO.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 22:21 
Cytuj  
ja pierdole Black Temple i hardcore. kurwa co za ignorant jebany no. trudne w black temple to moglo byc co najwyzej zbieranie resist gearu.
na chuj sie wogle wypowiadasz jak zapewne w tbc przestales grac i info wysysasz z palca?
pamietam jak core sklady 'dobrych' gildi, ktore biegaly z glaivami i wipowaly na twinsach a w ulduarze przy progressie hardmodow sypaly sie bo ludzie nie dawali rady...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 22:24 
Cytuj  
i to mowia ludzie, ktorzy zapewne nie widzieli nawet contentu hard mode w wowie ;p nie mowie, ze on jest trudny ale gadanie jaki on to banalnie latwy... troche zal. jednak nawet topwym gildiom na swiecie troche zajelo zeby go wyczyscic. problemem wowa sa rzadkie patche i ogolna nuda a nie trudnosc contentu - bo hard mody sa mniej wiecej na dobrym poziomie.

pvp w wowie>>> od rifta dzieki rated. tyle wlasciwie

czekam na patcha do rifta zeby moc sobie troszke world pvp tez pograc, ciekawiej


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 22:25 
Cytuj  
ta lol black temple to top gildie pierwszego weeka wyczyscily - ale hardcore


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 23:17 
Cytuj  
WoW dogs agroo... oh noes !!!

PLX idzcie do swojego dzialu podniecac sie hardmodai w Ulduarze. To ze pare walk jest fajnych i trudnych to nie ratuje calej gry, ktora jest plytka i banalna i calego contentu radiowego post TBC, ktory jest latwy, nudny i chujowy a przede wszytkim ZBYT PRZYSTEPNY przez co wyzuty z jakiejkolwiek epickosci i poczucia robienia czegos fajnego. Choc oczywiscie zaraz wpadnie Cypis czy jakis inny i napisze ze on gra 30 minut na tydzien i jest ultra casualem i takie rozwiazanie jest zajebiste dla gry i wogole dla MMO.

A to ze najwiekszym problemem WoW'a jest czestotliwosc update'ow to nie jest prawda bo te update'y i expansiony sa poprostu za plytkie, za latwe i za chujowe atm. To zeby jebali tak jak Trion co miesiac duzy patch wiele by nie zmienilo bo po 2 dniach i tak wszytko jest "na farmie" przez 50% playerbase (lekka hiperbola tutaj ale tak mniej wiecej jest) a sam patch to instancja i nie wiele wiecej.

Porownujac z RIFTem gdzie oprocz contentu raidowego instancjonowanego w 1.3 dostaje sie 3 tygodniowy event z masa nowego outdoor contentu i solo i grupowego i raidowego, kilkadziesiat nowych questow, plus fabularny rozwoj gry dziejacy sie de facto na naszych oczach to nawet nie ma co porownywac. Nie mowiac juz ze taki patch, dzieki eventowi zapewnia zajecie przez spokojnie miesiac dla wiekszosci playerbase. Plus content jest ladnie rozdystrubuowany po wszytkich zonach i kazdym lvl range, mimo ze glownym tematem gry jest engame i raidowania a glownym tematem patcha jest nowy 20osobowy raid.

Oprocz tego kazdy, czy raiduje czy nie ma poczucie uczestniczenia w czyms "epickim", wielkim, w czyms poprostu fajnym na co "pracuje" caly serwer. Ma sie poczucie ze swiat gry zyje i sie rozwija a nie jest statyczny i nudny jak przemowienia w polskim sejmie.

I to jest jeden z glownych powodow chujowosci WoW'a atm... wszytko jest zrobione po najmneijszej linni oporu, wszytko jest plytkie, krotkie, malo epickie, swiat jest martwy nawet w dzien wydania patcha, itp...

Blizzard wiecej uwagi poswieca wymodelowaniu nowego mounta do Item Shopu, zaby sie zajebiscie swiecil niz contentowi (raidowemu czy jakiemukolwiek innemu) czy zrobieniu czegokolwiek z gra aby czlowiek grajac w nie nie mial wrazenia ze gra w Hello Kitty Online - taka smutna prawda.

To ze hardmody sa nawet fajne nic a nic nie zmienia.

Tyle ode mnie w kolejnej kwestii WoW vs RIFT.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 06:06 
Cytuj  
Kabraxis Ciebie ktoś chyba skrzywdził, podejrzewam anal-butt-rape nośnikami od WoW.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.