mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 07:45 
Cytuj  
Mam pytanie.

Gdzie znajde najwiecej aktywnych polskich gildii?Na jakim serwerze i po jakiej stronie?

Po przygodzie w SWOTR dobijajac 50 lvl jakos gra mnie hm...znudzila - nie moje klimaty.

Takze chyba wyproboje ten tytul.

Gre mozna kupic w MM czy w Empiku?

Jak wyglada sprawa lvlowania.Nudne , zmudne ect?Czy calkiem przyjemne?Jak wyglada end game?Ilu osobowe sa instancje?

Dziekuje z gory z odpowiedz.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 08:27 
Cytuj  
Gdzie kupic? Chyba warto poczekac na jakas promocje. Co chwile sa. Czas temu nawet za darmo rozdawali ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 08:37 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Mam pytanie.

Gdzie znajde najwiecej aktywnych polskich gildii?Na jakim serwerze i po jakiej stronie?

Po przygodzie w SWOTR dobijajac 50 lvl jakos gra mnie hm...znudzila - nie moje klimaty.

Takze chyba wyproboje ten tytul.

Gre mozna kupic w MM czy w Empiku?

Jak wyglada sprawa lvlowania.Nudne , zmudne ect?Czy calkiem przyjemne?Jak wyglada end game?Ilu osobowe sa instancje?

Dziekuje z gory z odpowiedz.


Było zajebiście po premierze jak dużo osób latało, każdy rift był oblegany itp. teraz pobiegałem jak był ten darmowy weekend i to już nie jest to samo.. levelowanie tak jak w wow, questy bardzo podobne, instancje także, pvp masz 4 battlegroundy zwane warzonami.
Ja bym bez większej ekipy nie podchodził, bo samemu się może znudzić, chyba że jesteś samotnikiem i sam sobie gdzieś koxasz.
Tak jak pisałem dla mnie esencją tej gry był fakt, że wszyscy latali po świecie, walczyli z inwazjami, zamykali rifty a przy tym robili pvp - teraz już tego nie ma na tak szeroką skalę, pewnie jakieś "bandy" latają, ale ostatnio na żadną nie trafiłem.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 08:42 
Cytuj  
Zerknijcie tutaj ...

Standart Edition

Ashes of History Edition


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 08:44 
Cytuj  
Tak, było podawane kilka razy.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 08:47 
Cytuj  
Z tego co zauwazylem to chyba Hierogamy zrzesza wieksza ilosc naszych rodakow , wiec jesli cos to tam bede zaczynal gre.

Propomocje to mnie nie interesuja , jak ta gra kosztuje 25 zloty :P

Chodzilo mi o to czy mozna kupic wersje pudelkowa zeby nie sciagac az 10 GB , bo to troche potrwa.

A jak PvE?

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 08:53 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
[...] pewnie jakieś "bandy" latają, ale ostatnio na żadną nie trafiłem.


Nie wiem na jakim serverze grasz/les ... ale ja nie mam problemu ze spotkaniem jakiejs "ekipy".

W ramach ciekawostki ... wiekszosc serverow jest zapelniona na medium ... kilka na high.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 08:59 
Cytuj  
Jakies info jesli chodzi o bonusy klasowe , bo nie moge tego odszukac.

I jakas podpowiedz (tak zeby nie zaczac zla klasa grac )

Czy zlozmy rogue range (hunter) dobrze wypada w DPSie?

Jaki jest najlepszy tank?

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 09:06 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Z tego co zauwazylem to chyba Hierogamy zrzesza wieksza ilosc naszych rodakow


Polecam Bloodrion PvP ... jest tu kilku polakow ... tendencja wzrostowa

k4czy napisał(a):
A jak PvE?


IMO najciekawsze ktorego doswiadczylem od 2 lat. Pewnie spora czesc ludzi sie nie zgodzi ... ale damn ... nie czuje tu takiej nudy jak np w SWTOR.

k4czy napisał(a):
dobrze wypada w DPSie?


Ja gram Rogue'm ale przyznam szczerze ze Mage i Warrior ma tez swietny DPS. Mysle ze dla kazdego znajdzie sie cos "milego"

Na PvP dobry Warrior siecze niemilosierni i potrafi niezle krwi upuscic.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 09:15 
Cytuj  
A rozumiem ze jak wybiore warriora na poczatku to nie ma przypisania na poczatku do roli tanka , dpsa ect.

Jak warrior ma 8 "podklas" , to mozna to switchowac w kazdym momencie , tak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 09:20 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Jak warrior ma 8 "podklas" , to mozna to switchowac w kazdym momencie , tak?


Tak, mozesz tworzyc rozne buildy i zmieniac je w dowolnym momencie w zaleznosci od "zachcianki"

CLICK!

Polecam powyzsza strone


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 09:23 
Cytuj  
Na serwerze blighweald po stronie defiant działa gildia Exsulis, progres HK 10/11, czasem nawet pod 40-50 osób online. Rozpoczynając grę zdobywasz 3 dusze, sam wybierasz jakie, pozostałe możesz kupić w głównym mieście. Sam decydujesz jak ma wyglądać Twoja postać, rift daje Ci tu niemal nieograniczone możliwości.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 09:34 
Cytuj  
A czy jest mozliwosc zakupienia wersji pudelkowej w Polsce zeby nie sciagac az 10 GB?

Czy wybor rasy daje jakies bonusy?

Czyli potem jak te 3 kamienie sie wybierze to i tak rozumiem ze mozna zmienic?Nie jest to dozywotni wybor? :D

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 10:02 
Cytuj  
nie wiem czy kupisz wersje pudelkowa ale chyba w dobie internetu dasz rade sciagnac.

wybor rasy jest prawie tylko kosmetyczny -dostajesz active skilla nieuzywalnego w combat i chyba jakies resisty (nie pamietam, dawno gralem)

soule to nie kamienie tylko drzewka. oczywiscie mozna je resetowac. zreszta predzej czy pozniej wykupisz wszystkie i wtedy zaczyna sie najfajniejsza zabawa w rifcie - tworzenie wlasnej klasy


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 10:04 
Cytuj  
Mnie sie wydawalo ze chyba w MM widzialem ale nie jestem pewien.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 10:04 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Atherius napisał(a):
[...] pewnie jakieś "bandy" latają, ale ostatnio na żadną nie trafiłem.


Nie wiem na jakim serverze grasz/les ... ale ja nie mam problemu ze spotkaniem jakiejs "ekipy".

W ramach ciekawostki ... wiekszosc serverow jest zapelniona na medium ... kilka na high.


W dniu premiery i przez miesiac na whitefall a jak dali teraz ten darmowy week to przetransferowalem sie na bloodiron jak wiekszosc osob, z ktorymi wczesniej gralem.

Nie wiem czy grales od razu po premierze i masz porownanie, ale to jest przypadlosc kazdego mmo, ze na poczatku swiat zyje, wszedzie mozna kogos spotkac a iles miesiecy po juz kazdy siedzi w miescie i kolejkuje sie do insty i pvp.
Ja bym wrocil, przez ten free week fajnie mi sie gralo, ale jak dobije 50 to za bardzo nie bedzie co robic, 4 wf na krzyz, insty mnie srednio zachecaja. Moze jakby duzo ludzi z rc chcialo wrocic i pobiegac razem, ale to juz raczej nie realne. Czekaja na gw2 i tsw, takze juz tak duzo ludzi nie bedzie sobie zawracac tylka riftem..


k4czy - jest wersja box, wystarczy wejsc na allegro zeby sie przekonac


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 31 sty 2012, 10:06 przez Atherius, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 10:04 
Cytuj  
Z questów początkowych dostajesz 3 drzewka, pozostałe 5 wykupisz w mieście u trenera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 10:08 
Cytuj  
Wszystkie da sie dostac z questow, przynajmniej tak bylo jak gralem.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 10:13 
Cytuj  
teraz jest inaczej. początkowe 3 dostajesz z questów a resztę dokupujesz u trenera, tak jak napisał.

Przede wszystkim, jest 5 warfrontów, nie 4 ;)

W MM i Empiku są wersje pudełkowe Rifta, ale droższe niż klucze na allegro.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 10:13 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Nie wiem czy grales od razu po premierze i masz porownanie, ale to jest przypadlosc kazdego mmo, ze na poczatku swiat zyje, wszedzie mozna kogos spotkac a iles miesiecy po juz kazdy siedzi w miescie i kolejkuje sie do insty i pvp.


Po premierze nawet SWTOR byl pelny ;) A teraz ludzi jest zdecydowanie mniej ...

Reasumujac: RIFT prawie rok po premierze ma sie niezle.


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.