mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 22:03 
Cytuj  
Dokładnie, immune jest tylko na kilka sekund. Jeżeli wrzucisz Rougowi dotę trwającą powiedzmy 10 sekund i on w tym momencie wejdzie w stealtha to po tych paru sekundach go ze stealtha wyrzuci. Chyba trwało to 6 sekund ale nie dam sobie głowy uciąć.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 22:32 
Cytuj  
Kilka pytanek ode mnie z nastawieniem na pvp:

1) Jako, że średnio przepadam za craftingiem, ale coś trzeba rozwinąć, żeby nie zostać w tyle to co polecacie dla rogala ?
Ewentualnie jakaś dobra literatura na ten temat.

2) Jaka rasa najlepsza ze względu na raciale, eth ze "sprintem" ?

3) Bawiłem się trochę buildami pod pvp i miałem mały dylemat, jeśli chodzi o 3ciego soula - riftstalker albo assa, ten pierwszy ze względu na "shadow shift" a assa oczywiście na "stealth". Teraz pytanko odnośnie tego drugiego, czy bez "silent footsteps" jest sens w ogóle używać stealth'a, nie będę widoczny jak na dłoni ? Jeśli tak to już konkretnie trzeba wejść w to drzewko - 12 pkt.

4) MM jako główny soul, maxować go czy łączyć z rangerem ? Ogólnie nie przepadam za petami i z tego co zauważyłem dosyć szybko są zdejmowane. Tak myślałem nad saboteur, "nimble fingers 5/5", dodatkowo "adhesive bomb" też chyba bardzo przydatne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 22:40 
Cytuj  
1) Outfiter, Runecrafter, Apothecary
2) Ta ktora najładniej wygląda. Raciale i tak sie zmienią.
3) Nie bedziesz.Ludzie to nie komputery nie maja wszedzie oczu ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 22:40 
Cytuj  
Pokaz jakiego builda wysmarowales, to powiemy ci, co zmienic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 22:48 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Kilka pytanek ode mnie z nastawieniem na pvp:

1) Jako, że średnio przepadam za craftingiem, ale coś trzeba rozwinąć, żeby nie zostać w tyle to co polecacie dla rogala ?
Ewentualnie jakaś dobra literatura na ten temat.

Bez zabijania mobków albo zbierania nodów się nie bardzo da.
Ale najwięcej korzyści z apothecary- foraging i butchering. Sprzęt można kupić za marki.
Cytuj:
2) Jaka rasa najlepsza ze względu na raciale, eth ze "sprintem" ?

Prawdopodobnie nie będzie passiv +10 racial. Więc wygląd i ooc Etha speed run 70% - dogonisz każdego.
Cytuj:
3) Bawiłem się trochę buildami pod pvp i miałem mały dylemat, jeśli chodzi o 3ciego soula - riftstalker albo assa, ten pierwszy ze względu na "shadow shift" a assa oczywiście na "stealth". Teraz pytanko odnośnie tego drugiego, czy bez "silent footsteps" jest sens w ogóle używać stealth'a, nie będę widoczny jak na dłoni ? Jeśli tak to już konkretnie trzeba wejść w to drzewko - 12 pkt.

3 soul do czego? U rogala prawie zawsze jest "zależy do czego"
Cytuj:
4) MM jako główny soul, maxować go czy łączyć z rangerem ? Ogólnie nie przepadam za petami i z tego co zauważyłem dosyć szybko są zdejmowane. Tak myślałem nad saboteur, "nimble fingers 5/5", dodatkowo "adhesive bomb" też chyba bardzo przydatne.

Rang ma na ten przykład 5 do crita - peta do tego nie trzeba. Rang ma sporo synergicznych skili dla MM. IMO MM/Rang/Bard to najlepszy build "do wszystkiego"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 22:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
1) Outfiter, Runecrafter, Apothecary


podałeś mu same crafty i o ile runecrafter może być beż zbieractwa to zarówno outfiter jak i apotheary nic mu nie da bez gatheringu, a dla obu jest inny, wiec zbiór trochę bez sensu

dla rogala wg mnie najlepszy wybór to :
butchering- zbierasz skórki
Outfiter- robisz z tych skórek i z dropowanych clothów z mobów ( humoidalnych) cały armor dla siebie
jako trzeci polecam Runecrafting- z tego co tam pocrafcisz i innych dropów zrobisz runki , ktore wstawisz do armora i broni
ewentualnie Apothecary- tu wykorzystasz czesc matsow z butcheringu


Ostatnio edytowano 21 lut 2011, 22:56 przez lordyp, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 22:56 
Cytuj  
Jeżeli zależy Ci na jak najlepszym DMGu u Marksmana to polecam Ci coś takiego: http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0Mifp ... VukR.V0xch

Ogólnie to tak. Masz 15% zwiększenia dmgu u NB + 5% jak wskoczy Hellfire Blades, 15% więcej dmgu dzięki stalker phase i 15% więcej attack power, dwa blinki, debuff na ap i sp no i wiadomo, najpotrzebniejsze skille Marksmana. Ogólnie masz większy bonus do dmgu niż Sniper Pedestal za 51 pkt u mm, i nie musisz przy tym stać w miejscu, masz jeszcze debuff aoe , blinki i bańkę na redukcję obrażeń po użyciu blinka. Gdybym grał Rougiem tak pewnie bym go robił.

@down

jakby 5% robiło na tyle znaczącą różnicę, żeby poświęcić 15% + 5% dmg extra za nic to bym się z Tobą zgodził. jednak tak nie jest.


_________________
steam: Deathel


Ostatnio edytowano 21 lut 2011, 22:59 przez EloNis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 22:57 
Cytuj  
malo critow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 23:00 
Cytuj  
iniside napisał(a):
1) Outfiter, Runecrafter, Apothecary
2) Ta ktora najładniej wygląda. Raciale i tak sie zmienią.
3) Nie bedziesz.Ludzie to nie komputery nie maja wszedzie oczu ;p.


Bardziej chodzi mi o mechanizm, czy widać taką postać podczas poruszania itp. Fakt, że nie będę się zbliżał bezpośrednio do celu.

tomugeen napisał(a):
Pokaz jakiego builda wysmarowales, to powiemy ci, co zmienic.


Builda póki co nie wysmarowałem na razie to takie myślenie na głos.

Tak na szybko, niedokończone, najbardziej mnie interesuje drzewko mm:

mm/sab/rift - http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0MpfT.V.EGtRqz0ubo.V
mm/sab/assa - http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0MMfT.0V.EGtRqz0ubo.V

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 23:08 
Cytuj  
Wykrycie chyba od levela zależy.W tłum niezauważony nie wejdziesz, inna sprawa że na plecach to tłumów nie ma ;0

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 23:13 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Jeżeli zależy Ci na jak najlepszym DMGu u Marksmana to polecam Ci coś takiego: http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0Mifp ... VukR.V0xch

Bard zamiast Rifta, ranger zamiast blejda i będzie w miarę build

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 23:21 
Cytuj  
@Insegrim
widzę , że podobnie myślimy

mój najbardziej prawdopodobny build w soulach ranger/MM/bard

http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0MNfc ... dR.Vckmfoo

u rangera to co nieoddzowne- Cripling i piercing shot + coś z peta
u barda dojscie do Coda of restoration- a wiec 3 heale
u MM to co najbardziej tez potrzebne- dalsze inwestowanie to tylko ulepszenia , a ostatni piedestał wg mnie nie tak bardzo nieoddzowny

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 23:29 
Cytuj  
Insegrim, widzę że mimo, że zacytowałeś to nie doczytałeś. DO JAK NALEPSZEGO DMGU. Ani bard ani ranger nie zapewnią Ci 30% dmg z niczego i 15% ap.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 23:30 
Cytuj  
http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0MfNc.EGzoqdhuko.VGo0uc.xIz to moj " do wszystkiego". Bardziej cenię dmg od heala, ale zasadniczo wielkich różnic nie ma :)

@Elonis - najlepszy dmg to dla mnie najbardziej efektywny w największej ilości konfiguracji - zasięg, cryt i dmg+ debuffy reda i buffy dają mi bonusa. Chyba że przeciwnik na mnie jumpnie - od tego mam kopa i speed . W PvP liczy się wszechstronność lub specjalizacja w zgranej grupie. Ja gram na luzie i wolę solo buildy, ale staram się grać tak, by nikt przeze mnie nie musiał wciskać "respown".


Ostatnio edytowano 21 lut 2011, 23:44 przez Isengrim, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 23:34 
Cytuj  
Te piedestały to na jakiej zasadzie działają, obszar, czy rogal stoi za amboną i nie może się ruszyć ? :o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 23:34 
Cytuj  
hm nic nie dałeś u MM w Increased Fire Powder- wg mnie bardzo pożyteczny skill passiv- mi zawsze sie włączał ( wystarczy ze wjedzie ci 1 crit) a 25% do ataku piechota nie chodzi :D

edit
@Atherius- zejscie z piedestała powoduje utratę jego właściwości , ale on nadal tam jest i możesz na niego wrócić


Ostatnio edytowano 21 lut 2011, 23:36 przez lordyp, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 23:35 
Cytuj  
@piedestały:
Placek wielkosci duzej pizzy na ktorej musisz stac. Znerfili ostatnio.


edit:
hm nic nie dałeś u MM w Increased Fire Powder- wg mnie bardzo pożyteczny skill passiv- mi zawsze sie włączał ( wystarczy ze wjedzie ci 1 crit) a 25% do ataku piechota nie chodzi


Bo ludzie nie znaja jeszcze przelicznika attack power/spell power na dmg i konkretne skille wiec odruchowo unikaja tych talentow. Taka kolej rzeczy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 08:17 
Cytuj  
Jak napisali powyżej Slip Away zdejmuje z ciebie wszystko i jesteś immune.

Co do maga to się zgadzam w 1001% nie ma zalet, wad też nie ot taki medicore, ale po graniu i bardem i chloro do levelu 30+ to stwierdzam że i jeden i drugi jest świetnym hilerem na mass pvp tylko każdy healuje inaczej i bardem jest prościej bo mniej skilli do ogarnięcia.

Acha i jeżeli ktoś jest oom na chloro to nie umie nim grac imo :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 10:13 
Cytuj  
Można się było spodziewać:

MARKSMAN
* Swift Shot: Damage reduced.
* Empowered Shot: Damage reduced.
* Deadeye Shot: Damage reduced.
* Strafe: Damage reduced.
* Hasted Shot: Damage reduced.
* Marksman’s Pedestal: Damage bonus has been increased from 5% to 10%.
* Sniper’s Pedestal: Damage bonus has been increased from 25% to 30%.

RANGER
* Dire Wolf, Blood Raptor: Damage reduced.
* Shadow Fire: Damage reduced.
* Splinter Shot: Damage reduced.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 10:16 
Cytuj  
heh. no to ladnie przegieli.
wszyscy teraz beda sabo grac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.