mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 23:59 
Cytuj  
Ja się wypowiem tak na szybko i w sumie po raz ostatni nt. RIFT'a.
Byłem blisko żeby złożyć preorder po zagraniu w betę, ale po wbiciu na 22 lvl zwątpiłem i w sumie się cieszę bo quitnąłbym po tygodniu. Oto dlaczego:
- Warfronty - nuda, scenario w WAR też do mnie nie docierały, więc pewnie dlatego.
- Rifty, Zone Eventy, Inwazje - na początku bardzo pozytywnie byłem zaskoczony, później - znudzony. No ale też przejmowanie/bronienie outpostów w Tabula Rasa nie było moim ulubionym zadaniem.
- PvE, instancje - nic specjalnego, ogólnie nie podnieca mnie PvE, od biedy można sobie polevelować, ale szybko straciłem ochotę.
- Open PvP - nie wiem, nie doszedłem nigdzie gdzie mógłbym tego doświadczyć, ale nie będę się meczył z levelowaniem żeby sobie pobiegać i zabijać randomów bez sensownych rewardów (scrolle to statystyk - do not want)

Po przetestowaniu gry, resubnąłem sobie Darkfalla i wchłonąłem na kilka tygodni - RIFTa polecam wszystkim tym, którzy są fanami dopracowanego pve z instancjami i public questami, choć imo public questy z WARa przewyższają poziomem te całe rifty, bo są po prostu ciekawsze.
Warfront też odniosłem wrażenie słabszego niż scenario z WARa, ale to tylko moje subiektywne odczucie, no i walczyłem tylko na jednym warfroncie - więc pewnie się mylę co do ich "słabości".
Tbh wolę grać w zabugowaną grę gdzie jest coś ciekawego do robienia, niż w dopracowaną grę gdzie logując się nie mam ochoty nic robić.

Edit: Aha żeby nie było - z plusów dodam że super sprawa z łączeniem tych klas, no i słuchanie devsów jeśli chodzi o feedback - jako przykład opcja dołączania do public party w trakcie riftów - taka mała rzecz, a jak cieszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 00:11 
Cytuj  
Z tym łączeniem klas.. to jak patrze na buildy to większość polega tylko na tym, żeby po prostu wybrać jakiegoś soula w celu pozyskania jednego skilla/buffa, myślałem, że będzie jakieś głębsze wchodzenie w drzewka, aczkolwiek mogę się mylić. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 01:25 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
myślałem, że będzie jakieś głębsze wchodzenie w drzewka


To się nazywa dendrofilia.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 01:33 
Cytuj  
Tak ogolnie moje wrazenia - do 9lvl "ja pierdole znowu to samo". Od 10lvl "o calkiem fajnie", 15+ wracamy do "ja pierdole znowu to samo". Dobilem 17lvl i mam dosc. Nie rozumiem, zachwytow nad ta gra. Ok przyznaje jest solidnie zrobiona, ale nic poza tym, imo nic ciekawego tam jeszcze nie widzialem. Te rifty moze i bylby fajne gdy a) nie bylo ich co 10min b) byloby to w jakikolwiek sposob urozmaicone. Tu zas ciagle to samo w tym samym miejscu. Szybko sie nudzi. Na WF polalem sie kilka razy i tylko raz grupy byly wyrownane. Tak to wyniki 500:10-50 z uwagi na roznice w lvlach, lipa.

Miedzy 10 a 15 lvl chcialem nawet zrobic preordera, ale to chyba glownie hypem tutaj. Na szczescie juz mi przeszlo, jeszcze sprobuje pograc w nastepnej becie bo w tej to tylko 1h polalem sie na wf. Gra na pewno nie jest zla, ale brak tam czegos "nowego" co by zachecilo do grania. Moze jeszcze mi sie odmieni i postanowie kupic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 02:01 
Cytuj  
jeśli chodzi o WF - zdecydowanie za duży jest rozrzut lvl- jak się trafi jest walka wyrównana , a jak się nie to 18-19 leją jak chcą 10-12
tu powinno być chyba 5 lvl różnicy, bo 9 lvl to na tych etapach ( jak i później pewnie też) zdecydowanie za dużo

pomijam to że chodzenie z randomami na WF to tylko latanie i bicie co popadnie az się padnie i tak w kółko- dziś byłem chyba na 10 WF (10-19lvl) i Defianci strasznie nie ogarnięci- bez bufowania , bez healowania , a co na targecie Guardian to 3 rządki bufków - zaczynam się obawiać czy faktycznie gro dzieciaków nie wybierze właśnie Defiantów dla ich "klimatyczności" , a efekty tej gry będą takie jaki dziś widzaiłem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 02:26 
Cytuj  
Na WF powinno automatycznie level podnosić + staty + level skilli. Tak jak w Warhammerze. Brak tego oznacza, że tak na dobrą sprawę wchodzenie bez max lub prawie max na dany przedział nie ma sensu.

Co do samej gry to mnie też nieco już nudzi tbh, performance jak był zjebany tak jest, jeżeli w ostatniej fazie beta testów nie będzie znaczącej poprawy to zgodnie z "umową" nie kupuję na pewno. Sprzęt mam może nie najnowszy, ale gra nie prezentuje poziomu graficznego który uzasadniałby wymagania sprzętowe.

No i w becie nie będzie można przetestować endgame, nie wiem czym jest to spowodowane, ale wygląda nieco jak próba ukrycia czegoś. Chętnie wstrzymam się z zakupem i poczekam na rozwój wydarzeń.

Tak czy siak życzę panom z Trionu powodzenia.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 04:04 
Cytuj  
Performance zjebany? No teraz to sobie jaja robisz. Dwa ostatnie patch'e, które pojawiły się w alfie, a które są już w becie dały niezłego kopa. I mała rada. Skoro nie masz highendowego sprzętu to ustaw Shadow Map Resolution na 1.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 08:13 
Cytuj  
A mi sie wydaje ze dali nizszym lvom buffa do dmg.. ale moge sie mylic.. w becie 1-5 mialem wrazenie ze robie slaby dmg i mnie wyzszy lv rozwala, w becie 6 juz tego uczucia nie mialem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 08:21 
Cytuj  
Thou napisał(a):
A mi sie wydaje ze dali nizszym lvom buffa do dmg.. ale moge sie mylic.. w becie 1-5 mialem wrazenie ze robie slaby dmg i mnie wyzszy lv rozwala, w becie 6 juz tego uczucia nie mialem.

Dali warhammerowego bolstera.
A to ze sie przegrywa 500:10 to wina tego ze postronie defiantow gra atm duzo kreytnow ;p


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 08:26 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Na WF powinno automatycznie level podnosić + staty + level skilli. Tak jak w Warhammerze. Brak tego oznacza, że tak na dobrą sprawę wchodzenie bez max lub prawie max na dany przedział nie ma sensu.

Masz boost lvl (miss etc), hp, statów i skilli. Do 17-18 lvl. Bedac na 10lvl jedyna twoja slabosc to brak paru fajnych skilli, ale mozna spokojnie wpierdalac czereśnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 08:32 
Cytuj  
Event zbliża się do końca i pewnie już nie zdążę zagrać po pracy to sobie pozwolę na mały monolog.

Mi ( to ja ) się Rift nadal podoba, jak mi się znudzą questy to lecę na rifty, znudzą się rifty to wf to sie znudzi to opvp to sie znudzi to AW sobie buffuję/przejmuję albo zbieram artefakty czy skilluję ( nudny niestety ) craft, czas zawsze potrafię sobie zorganizować, ale gra nabiera rumieńców ( jak każde MMO ) przy grze w grupie.

Co mi się podoba to krótkie instancje, tyle że po 2-3 razach jak mam iść tam znowu to nie mogę się przemóc...

Co mi się baaaardzo nie podoba to znów farma repy na wfach żeby kupić sobie pvp gear, przy ilości repa jaką dostaje się na niektórych to trzeba by chyba z nich do 50 lvevlu nie wychodzić -_-

Zawiodłem się też baaardzo na ancient wardstonach ot kolejny pve feature choć według devsów to świetna sprawa do PvP..


Maga zjebali kompletnie w tej becie, dla porównania zrobiłem sobie clera cab/inq czyli też caster dps, pomijam już heal który mam z wardena ale nosz, na 18 levelu u clera mam już snare i unbreakable root na 5 sec u maga mam... wielkie g, brak cc, zrobiłem sobie też hilera na wfy i już na tym levelu mam shielda , knocback i silence jakby cler nie miał dosyć możliwości przeżycia, niestety z maga zrobili tylko glass bez canon i bez możliwości cc ( nie mówie tu o domi który nie robi żadnego damage tylko ma cc )


Co do heala to na riftach bardziej się liczy niż dps, wczoraj w 45 min zrobiłem na riftach 4 levele i dostałem za heal 12 niebieskich kamyczków.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 08:50 
Cytuj  
Przesiedzialem cale dwa dni przy kompie i mysle ze warto dac grze szanse.
Nie ma zadnych udziwnien, instanty sa takie jak lubimy. Grafika na poziomie, nie straszy transformersami.
Roznorodnosc buildow i brak dps metera pozwoli ludziom grac tym co im sie podoba a nie jedynym slusznym buildem.
Ktos napisal ze rifty co 10 minut irytuja. Zgadzam sie tylko trzeba zwrocic uwage ze przez weekend trwal event ktory mial na celu spawnowac ich jak najwiecej. Jak bedzie ich mniej to ludzie chetniej beda je robic.
Bugi ? No pare sam znalazlem, ale to raczej drobiazgi niz cos co mialoby powodowac ze gra jest niegrywalna.


Posty: 41
Dołączył(a): 8.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 09:14 
Cytuj  
Cytat z innego tematu
"Chciałbym poinformować że DPS Metter już jest dostępny hahha lol
jak ja nie cierpie addonów " elitper
Troche chyba sie przeliczyles

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 09:42 
Cytuj  
engey napisał(a):
Cytat z innego tematu
"Chciałbym poinformować że DPS Metter już jest dostępny hahha lol
jak ja nie cierpie addonów " elitper
Troche chyba sie przeliczyles


A liczy moj dps czy innych ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 09:48 
Cytuj  
A i riftach to im wyższy level tym niestety jest ich mniej w Scarlet George była jedna inwazja i parę riftów to wszystko co tam widziałem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 10:04 
Cytuj  
Niestety kolejny weekend w becie potwierdził większość naszych obaw i o zgrozo słuszność tego co mówił Kabra.
World PVP zmieniło się w kolejny pve event, zmniejszając fun praktycznie do zera.

Czyli bieda :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 10:05 
Cytuj  
A ja juz w stonefield mam wrazenie ze jest ich coraz mniej - co jakis czas jest Rift i to wszystko.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 10:06 
Cytuj  
Mam wrażenie że sie skalują z ilością graczy w zonie. Im mniej ludzi tym mniej riftów?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 10:10 
Cytuj  
Ano, tak to ma działać.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 10:14 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Mam wrażenie że sie skalują z ilością graczy w zonie. Im mniej ludzi tym mniej riftów?


Raczej średnio im to wyszło bo jak ludzi w Stone było naj.....e to i tak były tylko od czasu do czasu, w scarlet jest jeszcze mniej, ale jeżeli faktycznie się skalują z ilością graczy w zonie to nastepny powód żeby się nie spieszyć z levelem :P

Acha i kufa dlaczego rajd boss eventowy zawsze się musi spawnować na ress spocie guardianów -_- /whine


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.