mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 10:30 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Niestety kolejny weekend w becie potwierdził większość naszych obaw i o zgrozo słuszność tego co mówił Kabra.
World PVP zmieniło się w kolejny pve event, zmniejszając fun praktycznie do zera.

Czyli bieda :)


ja ciagle wierze, ze to wina bety gdzie kazdy chce zrobic max level jak najszybciej. i po prostu bylo malo ludzi w zonie, w ktorej sie krecilismy.
ale jesli trion nie zmieni aw w cos sensownego to z world pvp bedzie fail.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 10:45 
Cytuj  
Mi się z levelem nie spieszy, imo parcie na level to ludzie dopiero w retaliu będą mieć ( dużo ma nawyk z WoWa ) dobrze że w późniejszych zonach huby questowe się przeplatają, ale na bank ludzie będą płakać że ich gankują na quest spotach, mnie tylko raz próbowali jak rifta biłem solo ale ten "vanish" sina i pozamiatałem :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 10:51 
Cytuj  
Zone 25-30 byla troche dziwna tbh. Osobiscie najmniej ja lubie ze wszystkich dotychczasowych. Mobki zrobili trudniejsze, wiec tez mnie ludzi sie przewijalo.
Podobnie z riftami, niby ich mniej a tak naprawde po prostu nie widzielismy tych, ktore guardiani mieli.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 10:51 
Cytuj  
no chcialbym zeby plakali :)
no nic, zobaczymy w retailu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 11:01 
Cytuj  
Ja zacząłem wczoraj questy obok tej wioski na którą robiliśmy "naloty" no i tam już dreszczyk emocji spory bo te same moby biją guardiani więc nie dość że uważasz żeby nie zaagrować mobów to jeszcze guardiani naparzają:)

A wczoraj miałem dziwne - walka jak 2 holy paladinów z WOW;)
Ja full paladyn lvl 31 trafiłem na drodze kleryka lvl 35 (guardian). Koleś chciał przejechać a ja nie chciałem go puścić, problem był tylko taki, że ja za diabła nie mogłem go zabić a on mnie też nie (imo miał full heal soula włączonego). Tak się z 10 minut bez sensu okładaliśmy aż koleś poprosił żeby już przestać bo i tak nie ma sensu... i co najgorsze miał rację. Nie było bata żeby się zabić.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 11:05 
Cytuj  
Pojednynki healerow ;]
Wczoraj ogaldalem justicar/inqui/druid vs bard/ranger, 10minut sie bawili, w koncu justi zaczal castowac spelle i cadence nie nadazal bard odpalac, po 2 min inqui wygral, ale jak chcial go w melee ganiac to nie mial szans zabic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 11:13 
Cytuj  
Palek to nie healer :) ale ciężki jest do zajebania:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 11:18 
Cytuj  
Blokiem i reactive skillami sie healuje ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 11:24 
Cytuj  
Mylisz gry - nawet jak palek nie healuje sie to ktorys z souli moze mu dawac ta mozliwosc :) Tutaj kazdy moze robic wszystko teoretycznie ^^.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 11:36 
Cytuj  
O ja pierdolę Thou chyba wiem czym gram i wiem czy jakiś soul wariora którym gram daje mi heala.

Tomu - ten heal jest mały przy bloku, ja bym za healera tego nie liczył ;) No chyba ze ten heal raz na 10 minut za full hp;). No i shielda na 600 hp.... hmmm


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 11:39 
Cytuj  
Ale ten paldek cośmy go wtedy naparzali całym rajdem to prawie jak raid boss był ^^

Ja na bank mam zamiar na q spotach się naparzać najwyżej mi potem tyłek zcampują :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 11:44 
Cytuj  
Ogarnij sie mlody, czym ma sie paladin31 lvl healowac?

EDIT: o, zdeazyli ci napisac.

Blood, no bo nie mielismy prawie magic dps.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 12:01 
Cytuj  
No fakt, następnym razem jako jedną z ról wezmę nightblade, próbowałem w wfach i jest całkiem si, szkoda że nie ma perma stealth jak sin ale ten opener na 5sec silence jest całkiem niezły :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 12:07 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
No fakt, następnym razem jako jedną z ról wezmę nightblade, próbowałem w wfach i jest całkiem si, szkoda że nie ma perma stealth jak sin ale ten opener na 5sec silence jest całkiem niezły :)

Nightbalde nie ma takiego pierdolniecia jak Assassin. Jego dmg sie bardziej rozklada w czasie, ma tez wiecej AoE i ranged atakow.
No i szkoda ze buffy assassina i Nightblade sie nazwazjem eleminuja.

Ale imo assassin + nightbalde mogloby niezle combo wyjsc.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 12:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no chcialbym zeby plakali :)
no nic, zobaczymy w retailu.


Ty juz Mendol lepiej szykuj flaszke dla mnie :)
Polowa ludzi zrezygnowala z tej gry po samej becie, druga polowa quitnie po 1 miesiacu :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 12:28 
Cytuj  
Jesli ktokolwiek zrezygnowal/zrezygnuje to ci so szukaja tu na sile Open PvP ale oni i tak sa w RIFT przez przypadek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 12:29 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Jesli ktokolwiek zrezygnowal/zrezygnuje to ci so szukaja tu na sile Open PvP ale oni i tak sa w RIFT z desperacji.


fix'd


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 12:35 
Cytuj  
huragan jakby nie patrzec od ilu eventow gramy to miesiac minie zanim retail sie zacznie ;p
ktos tam dobrze mowil, zeby ustalic dokladnie od kiedy liczymy, bo inaczej to niestety masz przechlapane :)

grac bedziemy, tak jak wspominalismy na poczatku. 1/3 gry to pizganie mobow/inwazji/riftow/instancji/pvp a 2/3 to opowiesci dziwnej tresci na mumble. tym bardziej, ze juz w sobote udalo sie zebrac prawie 10 osob z gildii do wspolnego biegania i bylo calkiem wesolo.
takze, ja jestem mimo wszystko dobrej mysli :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 12:37 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Jesli ktokolwiek zrezygnowal/zrezygnuje to ci so szukaja tu na sile Open PvP ale oni i tak sa w RIFT przez przypadek.


Kabra nie zaczynaj znowu - bo znów komuś nerwy puszczą.

Wczoraj zaczęły się dziwne lagi na skilach / freezy pomimo dobrego latency. Bugują się instancje / rifty i inwazje (nie można zabić bosów). Bieda i nędza. zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej. Bosowie inwazji spawnują się po stronie guardianów i nie ma jak ich zabić (problem z dotarciem do nich bo wszędzie pełno guardów /hi Kabra).

Im dalej w las tym gorzej to wygląda niestety. Miała być tak zajebiście dopracowana gra (i jest do 20 lvlu) a później zaczyna się robić kupa nawet w "cudownym i innowacyjnym pve", które jest przecież głównym punktem programu.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 12:46 
Cytuj  
Chyba zapominasz ze to wciaz jest beta i grasz po to aby takie bugi znalezc i zglosic do poprawek. Nie po to zby sobie pograc za friko w finalny produkt.

Lagow i freezow nie uswiadczylem - mi gra chodzi jak marzenie.
Reszta nawet jak sie buguje to spokojnie jest do poprawki.

BTW. W Scarlet Gorge sa conajmniej 3 zone eventy plus ten z Ancient Wardstonami, czyli conajmniej cztery - nie zawsze bossy sie spawnuja po stronie Guardianow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.