mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 12:56 
Cytuj  
Nie zapominam. Twierdzę tylko że wraz ze wzrotem lvla, i wchodzeniu w dalsze zony liczba bugów rośnie wykładniczo. A to uprawnia do niepokoju bo do premiery mniej niż miesiąc. Niestety lagi/freezy nie występowały tylko u mnie ale u wielu osób.
Nie mają wiele czasu na poprawki już.

A co do eventów - na moich 6 eventów tam wszystkie odpaliły bosa po stronie guardianów.

edit: literaki


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 12:58 
Cytuj  
a czy ktos rozkminil dokladnie i moglby opisac, jak dzialaja te eventy z AW?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 13:04 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nightbalde nie ma takiego pierdolniecia jak Assassin. Jego dmg sie bardziej rozklada w czasie, ma tez wiecej AoE i ranged atakow.
No i szkoda ze buffy assassina i Nightblade sie nazwazjem eleminuja.

Ale imo assassin + nightbalde mogloby niezle combo wyjsc.


Tak ale NB zadaje magic damage a tego nam brakowało ostatnio do tego masz ranged snare z talentami więc imo do gry w grupie jest si, na wfach nawet hilerów zdejmowałem nie ma to jak 5s silence :)



Co do AW

Cytuj:
ANCIENT WARDSTONES
* This is a new type of content that will evolve over time. We welcome your feedback and suggestions as we work on turning the awesome up to eleven.
* This system is currently visible in the zone of Scarlet Gorge.
* On entering Scarlet Gorge, a new quest is offered. Defiants should seek out Mariko Bella at Old Mule Run, and Guardians find Paula Becksten at Overwatch. This quest provides the Ascended Power to 'Activate Ancient Wardstone' and shows you what these new objects look like. The next step is to go exploring and find them!
* Once you discover an Ancient Wardstone, use your new ability to start an event. This might be one of several things - they're a bit of a surprise and award experience and Rift currency.
* Completing these events allow the Ancient Wardstone locations to be upgraded. Standard quests are daily repeatable, while area quests reset every 10 minutes while the Wardstone is active. Rewards for the first quest completion are, naturally, higher than subsequent turn-ins.
* Beware! Not only do these Ancient Wardstone locations become Invasion targets, they can also be destroyed by members of the other faction. Guard them with care. For the adventurous - you can activate Ancient Wardstones in areas of zones controlled by opposing factions. Any Ancient Wardstone location can be activated for either Guardians or Defiants.
* Yes, some of the content in opposing areas is PvP oriented, but not all.
* But wait, there's more!
* Deep in Scarlet Gorge, a horrible beast of the Planes has slept for millennia. Behold - Urthura, 'The Dweller Below.' If a single faction controls all Ancient Wardstones in Scarlet Gorge, the sweet smell of power awakens Urthura from her slumber, causing her to rampage across the Gorge, intent on destroying everything in her path. Where she spawns depends on which faction activated the wardstones that summoned her. Once spawned, she can be claimed by either faction, so get that raid together quick!
* Fortunately for the residents of Scarlet Gorge, Urthura tires easily, and can only awaken about once each day.




Ja uruchomiłem jednego takiego w naszej części zony, dostałem daily q po którego wykonaniu dostałem normalny q, jak zrobiłem tego npc obok AW wysłał jakiegoś golema, thats all.
Acha na następny dzień dostałem inny daily ( chyba one upgrejdują aw ) którego nie dało sie wykonać bo był zbugowany.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 13:31 
Cytuj  
a to co zle robilismy z tym AW, ktorego wspolnie znalezlismy?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 13:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a to co zle robilismy z tym AW, ktorego wspolnie znalezlismy?


No to był area quest.

Cytuj:
Standard quests are daily repeatable, while area quests reset every 10 minutes while the Wardstone is active.


Wygląda na to że są 2 rodzaje.


EDIT: Już ludki na beta forum jęczą i płaczą żeby im wprowadzili teleporty do instancji ...


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 14:27 
Cytuj  
A to nie ma? AAa... ikonka w miescie hyhyhy. Po co nam miasto, swiat etc. Battlenet mial fajny czat i dolaczanie do gier. Zrobmy drugi WoW ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 14:30 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A to nie ma? AAa... ikonka w miescie hyhyhy. Po co nam miasto, swiat etc. Battlenet mial fajny czat i dolaczanie do gier. Zrobmy drugi WoW ;[


Abstrahując od RIFTa, to pomysl zrobienia gry w ktorej jest tylko lobby, character preview etc. jest poprostu genialny. Same dungeony/areny, brak abonamentu i regularne updatejdy dodajce shiny itamz.
IMO lud by to kupił, jakby było zrealizowane na dobrym technicznie poziomie :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 14:31 
Cytuj  
Dlatego czekam na D3 ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 14:32 
Cytuj  
Ehehehe no tak i w ten sposób cały trud naszego dzielnego herosa który przez pół godziny szukał wejścia do FC poszedłby na marne - a tak ma splendor i chwałę:)

ludzie nie są jednak normalni;(


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 14:32 
Cytuj  
iniside napisał(a):
tomugeen napisał(a):
A to nie ma? AAa... ikonka w miescie hyhyhy. Po co nam miasto, swiat etc. Battlenet mial fajny czat i dolaczanie do gier. Zrobmy drugi WoW ;[


Abstrahując od RIFTa, to pomysl zrobienia gry w ktorej jest tylko lobby, character preview etc. jest poprostu genialny. Same dungeony/areny, brak abonamentu i regularne updatejdy dodajce shiny itamz.
IMO lud by to kupił, jakby było zrealizowane na dobrym technicznie poziomie :D.


Vinductus. Gra jest dosc duzym sukcesem w Azji i USA. Chyba tylko arenek nie ma. Troche inny typ gry ale to mniej wiecej to.

BTW. Jak wprowadza LFD tool z teleportacja do instancji z miasta to ja quituje. Nie chce drugiego WoW, cczyli gry z ktorej moznaby wyciac caly outdoor content poza Ogrimmar/Stormwind i 90% populacji nawet by nie zauwazyla zmiany.

Choc z mija checia powitalbym cos co pomoze szukac grupy, spamowanie chata przez 30 minut szukajac tanka is not cool.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 14:37 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
tomugeen napisał(a):
A to nie ma? AAa... ikonka w miescie hyhyhy. Po co nam miasto, swiat etc. Battlenet mial fajny czat i dolaczanie do gier. Zrobmy drugi WoW ;[


Abstrahując od RIFTa, to pomysl zrobienia gry w ktorej jest tylko lobby, character preview etc. jest poprostu genialny. Same dungeony/areny, brak abonamentu i regularne updatejdy dodajce shiny itamz.
IMO lud by to kupił, jakby było zrealizowane na dobrym technicznie poziomie :D.


Vinductus. Gra jest dosc duzym sukcesem w Azji i USA. Chyba tylko arenek nie ma. Troche inny typ gry ale to mniej wiecej to.

BTW. Jak wprowadza LFD tool z teleportacja do instancji z miasta to ja quituje. Nie chce drugiego WoW, cczyli gry z ktorej moznaby wyciac caly outdoor content poza Ogrimmar/Stormwind i 90% populacji nawet by nie zauwazyla zmiany.

Choc z mija checia powitalbym cos co pomoze szukac grupy, spamowanie chata przez 30 minut szukajac tanka is not cool.

Vindictusa nie ma w EU, a mi sie niechce za bardzo z proxy bawic.
Pozatym jak zobaczylem, ze te gre sie przez przegladarke odpala to zwatpilem -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 14:44 
Cytuj  
Wszytkie gry tej firmy tak sie zjebanie odpala - czemu? nie wiem... wkurwiajace zgodze sie. Ale sama gra calkiem si jest w malych dawkach.
Napewno pogram jak wejdzie do EU bo za free i calkiem ladne.


Jeszcze do do LFD Toola to ludzie sa pojebani ogolnie. Becza ze musza spamowac chat a np. w LOTRO jest zajebiscie rozbudowany LFG Tool i nikt z niego za bardzo nie korzysta - all dalej spamuja chat.

Takie whinowanie dla whinowania imho.

Podczas bet 1-5 ludzie pisali ze PvE to easy mode (questy/male rifty) ala WoW. Buffneli moby to becza ze za trudne i wysypuja sie topici ze kolezka nie moze wziac 3 mobow na klate swoim chloromancerem z punktami wbitymi na random bo kto by tam to czytal... przeciez w WoW'a da sie grac nawet bez talentow rozdanych. :)

Ogolnie natrafic na sensowny topic na forum RIFT jest ostatnio trudno. Nie dziwie sie ze devsi moga byc troche zagubieni.
Niech juz kurwa bedzie retail, nawet z bugami i postowanie i feedback tylko dla ludzi z kontem - wtedy moze cos sensownego z tego bedzie.

Narazie jest taki sam syf jak na forach WoW'a - whine na wszytko, glownie z powodow ze "nie ogarniam".

To co jest teraz a to co bylo w czasie pierwszych trzech beta eventow to niebo a ziemia doslownie. Niepotrzebnie tyle ludzi wpuscili. W koncu to CLOSED BETA.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 14:49 
Cytuj  
Taaa ja mam nadzieję że większość tych płaczek odpadnie bo nie wytrzymam i mi nerw-żyłka na czole pójdzie :)

Naszukałem się tego wejścia ale imo był fun no i pomijając jednego wipa poszło nam całkiem nieźle :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 14:56 
Cytuj  
Blood - imo połowa funu z tej instancji to było właśnie szukanie wejścia ;) Ja znalazłem przy tej okazji wardstona, tagnałem go, prawie zrobilem questa, zostałem zabity przez guardianów, opierdoliłem Tomu że do mnie nie dojechał wcześniej itp ;)
Ech zobaczymy co ten trion wymyśli - ale coś mi się wydaje że pójdą w WOW stronę niestety.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 14:59 
Cytuj  
Ten wardstone byl ciekawszy. NPC sie spawnowal, mialem tez nadzieje ze z czasem spawnie caly mini camp. No ale sam kamyk to pada w 20sec.


PS. ja tam mialem DC ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 15:04 
Cytuj  
Tomu pewnie nie dc miał tylko znów robił suicide szarżę na jakiegoś guardiana ;)


Fakt że szukanie było fun, szczególnie jak Inside miał nam pomóc :P, gdyby nie to że i tak dużo czasu zeszło to miałem parę fajnych okazji na kille po drodze :p

Mam nadzieję że nie pójdą jednak w stronę WoW i mają choć trochę własnego rozumu oraz jakieś swoje pomysły, okaże się już niedługo.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 15:16 
Cytuj  
Ale uwaga znalazłem coś naprawdę wartego uwagi!
Z forum bety:

Default World PvP makes it unable to quest

On Seastone US, my friend and i have been questiing and we just got to scarwood vale... but there's not point in even questing because of how many defiants there are running around. We gave up after a while and did warfronts. after loosing 7 in a row, we decided to roll defiants. I don't know if it is that clerics and mages are OP and we can't kill them anywhere, or there's just too many defiant at 30+... but yea, that's my rant.

A później się dziwić...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 15:21 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
BTW. Jak wprowadza LFD tool z teleportacja do instancji z miasta to ja quituje. Nie chce drugiego WoW, cczyli gry z ktorej moznaby wyciac caly outdoor content poza Ogrimmar/Stormwind i 90% populacji nawet by nie zauwazyla zmiany.

Choc z mija checia powitalbym cos co pomoze szukac grupy, spamowanie chata przez 30 minut szukajac tanka is not cool.


Wystarczy dodać w UI okienko LFM Dungeon, zakładam party i klikam jaka instancja i że szukam do niego tanka, healera czy dps, ktoś otwiera okno i widzi że o ta grupa potrzebuje healera i dołaczam.
Druga sprawa, niby wygodne to teleportowanie party jak jedna osoba wejdzie do instancji ale jaj bym do wywalił, pvp pod dungeonami zawsze było ciekawe.

Druga opcja to czerpać pomysły z bardzo dobrego dungeon findera w WoW, pominąć jedynie teleport, sam pomysł z wyborem roli zawsze był świetny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 15:43 
Cytuj  
Na 10 levelu mam zajebane całe 2 bary skillami z dwóch souli. Ciekawe jak to bedzie wyglądać na max.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 17:11 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

BTW. Jak wprowadza LFD tool z teleportacja do instancji z miasta to ja quituje.


Nie rozumiem, teraz jak się znajdzie grupę to wystarczy jedna osoba przy wejściu do instancji i reszta grupy teleportuje się bez problemu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.