mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 22:37 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
iniside napisał(a):
Piszpan napisał(a):
iniside napisał(a):
Piszpan napisał(a):
a jaka jest roznica miedzy magiem a warkiem w przezywalnosci? 1,5k hp? armor nie dziala na pvp i dmg wchodzi tak samo 2k+ fireballa od maga 3-4k od sabo i inne gowna. Pokaz mi wariora ktory moze jebnac z zasiegu za 2k . Jak juz z zasiegu to tylko 20m i taki rift bije za 250 cryt z bursta za 1k normal hit 500-700 zajebisty dmg po prostu. Jeden heal u clera to 1k? a z energia u wariora bez przesady 3-4 skille i czekasz az sie odnowi. Klerzy w tej grze sa przegieci w chuj nie dosc ze taki potrafi dmg najwiekszy wycignac to sie jeszcze i uleczy i cc ma w chuj. masakra.

NA klerów masz VK i Doma.


ta bede robil vk tylko po to zeby winowac 1 v1 z clerem. wez.

Na tym wlasnie polega ta gra. Live with or quit.


na czym zeby zrobic postac przeciwko jednej klasie? lol
goatguy piles cos kto sie maze? i kto ma sie nauczyc grac?


Dokladnie na tym. Bylo wiadomo, od samego poczatku, ze gra tak bedzie wygladać. I nie postac, tylko jedna role.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 22:44 
Cytuj  
IMO zmiany u Barda są do bani - MoR jest dobry na solo PvE, a teraz jakieś sensowne leczenie będzie od 21 punktów - trochę dużo na support soula. I to kiepskie leczenie jeszcze obcięli, ograniczając do party. Z fajnego soula zrobili coś, co będzie miało sens tylko w PvE na instach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 23:32 
Cytuj  
Dzisja(?) wchodzi nowy patch na Alpha Server. Nie ma jeszcze Patch Notes.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 05:37 
Cytuj  
btw co do op dmgu warriora to dzis mnie cos zaskoczylo. zmienilem build z kilku punktow w paragonie jako champion na kilka punktow w riftbladzie - co sie okazalo? moj dmg byl jakis niski, o polowe albo o 1/3 - nie moglem ogarnac co sie dzieje i myslalem ze jakis stealth nerf poszedl, a tu co? dzis na forum takie ciekawe cos wyczytalem:
Paragon is bugged right now and ignores 100% of armor instead of 5%. Hopefully fixed in the next patch.

stad chyba robi warr taki dmg - niby armor na pvp nie dziala, ale naprawde mniej teraz bije zarowno w pve i pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 08:14 
Cytuj  
Ogólnie to sie pierdami zajmują. Grafike spelli maja mi zmienic kuwa!

I Life Leech dalej jest na Cast Time.

I jeszcze Nerfneli Chloro.

Ogólnie to chuja a nie zmiany u magow ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 08:56 
Cytuj  
Meh dopiero dziś przeczytałem, zmiany u Barda masakryczne i tak już w stosunku do chloro ssał jako support soul, cóż życie...

Zmiany u warka wkońcu nie będą mnie kurwa spamować noobspearem magowie w plate co na mnie jumpują na grind spocie i napierdala taki buildem pala/rift i jest nie do zajebania, no i w końcu nerfneli TS ja nie wima jak na 50tym możecie z tego walić za 1,5k jak na warkiem na 36 walę za 1,6k z proper timing.


Powinni kurde jeszcze dps clera nerfnąc ! Dostałem ostanio crita za 12000 hp od clera , pewnie jakiś bug był ( mam nadzieję :P ) chain stun kurde ma lepszy niż ja na rogalu i instanty które pizgają za 1,5k do tego chain armour + shielda i self heale.


Swoją drogą ciekawe za ile teraz mag będzie walił bo dostaję non stop crity za 4k od pyro, do tego połączenie pyro z GoS + chloro w tej chwili jest niezabijalne, w Port Scion laliśmy cały czas takiego gostka w 5 żeby go ubić :)


Za rady że mam coś zdispelować moim rogalem dziękuję z góry ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 09:13 
Cytuj  
No i właśnie mnie wkurwia - nerf BM (PO CO KURWA NERFOWAĆ BM), nerf voida (to już kurwa jest żałosne).

Blood - warkowie są po to żeby być zabójczy w malee a kolejne nerfy sprawiają że

Rogal może mnie stunloknąć i zajebać z 7k hp do zera, mag napierdala 3k+ firabale chloro i bard jest praktycznie nie do zajebania w pojedynke.... a nerf bat leci na wariora no kurwa mać. Macie zasięg 2 x większy niż warior wystarczy kitować. Ale nie tylko płakać, ja jebie.
Jeżeli chodzi o titan strike - 2 x mi się zdarzyło jebnąć TS za 2k. Zazwyczaj biję za jakieś 1,5 - 1,6 k. RAZ NA MINUTE.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 09:19 
Cytuj  
I jeszcze jedno - z tego co czytam to większość bosów w T2 dungeonach wygaga ranged dps bo inaczej healerzy nie wyrabiają i nie da się dpsujacych warkow wyleczyc. Czyli w PVE warek = tank i tyle. Witaj drogo Blizzarda.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 09:26 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
I jeszcze jedno - z tego co czytam to większość bosów w T2 dungeonach wygaga ranged dps bo inaczej healerzy nie wyrabiają i nie da się dpsujacych warkow wyleczyc. Czyli w PVE warek = tank i tyle. Witaj drogo Blizzarda.

Wiekszosc nie ogarnia ze trzeba stac na plecach bosa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 09:39 
Cytuj  
jak cie rift/reaver zabijal z dmg 250-300 to gg. rzeczywiscie nerf dmg u fita byl potrzebny lol. zamiast zajac sie championem to znerfili rifta i dopakowali paragona. teraz combo champion paragon bedzie miazdzylo. no nic trza bedzie zrobic 3 makrowa postac i walic heady.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 09:48 
Cytuj  
Zasięg sabo 15/20 metrów. Bard jako niewiadomo co, problem z efektywnym buildem do levelowania. Trochę kiepskie te zmiany. Imo powinni dać zasięg 20/25 a u barda przesunąć w górę invigorated a MoR zostawić.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 10:02 
Cytuj  
Piszpan - jak będziesz mial pomysl na sensowny build para/champ to daj znac ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 10:23 
Cytuj  
Neon to ja bym chciał ten build gdzie mogę stunloknąć i zdjąć 7k hp warkowi srsly, ja też napiszę że nie mogę tego zrobić a wy chcecie znerfić rogala, neon ja moim warem jak pisałem na 36 lvl bije za 1,6k z TS na 50tym jak warek na mnie wpada to mam roota+stuna i w tym czasie jak mam ten skill z pvp soul na cd jestem martwy i nic nie mogę zrobić bo mam stun OD warka, czyli wg ciebie to jest si?

I pewnie że mogę kitować warka tyle że non stop mam na sobie freezing armor/stone spear/earth burst/slow championa/fear i padam po 2-3 hitach od wara no chyba że dostaje jakiegoś heala to padam po 5.

Teraz będzie jeszcze gorzej po nerfie range dla sabo bo już wogóle nic nie zrobię dlatego że nie podejdę na odlegość umożliwiająca założenie charge bo sabo to first target jest a ginie jak szmata, moge oczywiście zrobić sobie build na survival tyle że wtedy moim damage będę co najwyżej smyrał po jajkach.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 10:33 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
mag napierdala 3k+ firabale


Skąd wy te liczby bierzecie ? Na 46 lvl (+ 15 % dmg z Archmage) bije za 600 non crit (rank 9). Nawet zakładając, że mi SP wzrośnie dwukrotnie to nie wydaje mi się to prawdopodobne. Być może oberwałeś z Fulminate albo Cinder Bursta, ale na pewno nie z fireballa. Albo koles miał power upa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 10:34 
Cytuj  
wkurwia mnie bo wydalem w chuj kasy na build jaki mam teraz sprawdza sie wysmienicie na kazda sytuacje i pvp i pve i masowki i solo po prostu imba. ale chuje musieli mi zepsuc.reaver dostal po dupie i rift dostal po dupie. reaver byl zajebisty na pve solo zamykanie riftow itd. trzeba czekac na cyferki w skillach i liczyc ale juz widac ze paragon jakos zasiegowy bedzie imba plus 50% prawie bonus do dmg za 3 ap tez ladnie moze namieszac w aoe championa.

Blood 7k hp maja warki tanki i to full tank spec. Zwykle melee zasiegowe z badziewnym dmg. full dps warior ma kolo 5k hp i zwykle tez melee zasieg plus 2-3 skille ranged. ty na rogalu powinienes miec kolo 4,5k hp zasieg prawie 2x wiekszy i dmg tez wiekszy. kurde blood zrob sabo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 10:55 
Cytuj  
Piszpan kurde gram sabo które będzie teraz miał zasięg 20m z talentami, sabo jest super ale jak napisałem pada jak szmata, tak dokładnie mam 4,5k hp na rogalu i jeszcze żaden rogal ( na 50tym) mnie nie zjechał do 0 na stunlocku a priest/warr i owszem, ba nawet mam itemki za prestige/pvp i nadal ginę jak szmata a teraz będę musiał wbiegać jeszcze bliżej żeby założyć charge, żeby mieć super zasięg to muszę miec mm+ew ranger tyle że takim builidem to możesz co najwyżej po jajkach posmyrać bo zabić to tym kompletnie nic nie zabijesz.


@Lokken mi combat log pokazuje że dostaje crity z fireballa.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 10:57 
Cytuj  
Blood - nie znam buildu tego rogala - w shimmer lata w uj defiantów wiec zazwyczaj questowalem w tank specu - kolesie zazwyczaj odpuszczaja sie nie mozna mnie dlugo zabic ale...
W full tank specu mam 7,2 k hp - wpadl na mnie rogal - nie wyszedlem ze stuna - da sie...

Uwierz mi że na lvlu 49 TS bije średnio za 1,7k. A rogal po to ma swoje blnki srinki stealthy zeby uciec od warka.


Lokken cyferki biorę od kolegi grajacego magiem lvl 50.
Piszpan - niestety pasywne bufy champa nie skalują sie z typi pasywnymi paragona:( wiec bede szukal polaczenia odpowiedniego. Najwyzej TS trzeba bedzie jakos laczyc sensownie z SLI tylko jeszcze nie wiem jak :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:00 
Cytuj  
Sory za dbl post - a flamesper uzywalem tylko do dobijania uciekajacego przeciwnika ewentualnie do budowania AP. A 300 dmgu z FS to smiech.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:00 
Cytuj  
pamietajcie, ze to pierwszy miesiac gry tak na dobra sprawe.
jak rowniez kombinacji souli jest masakrycznie duzo, wiec ciezko to zbalansowac tak zeby kazdy byl zadowolony.
poza tym trion mowil juz dawno, ze nie bedzie patrzyl na 1v1.
i nie sadze zeby kiedykolwiek bylo tak, ze rogal moze zabic klera, warriora, maga - warrior moze zabic rogala, klera, maga itd.
moze trzeba pokombinowac z soulami, moze trzeba pisac na forum oficjalnym. jak widac, probuja cos zmieniac i nie od reki wychodzi dobrze.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:06 
Cytuj  
Chce się chwycić za głowę jak warki whinuja na siebie i a contrario wyolbrzykurwamiaja engel wszystkich pozostałych callingow. 3k dmg fireball? Że co? Mając r5, 51 pyro z 15 punktami w obok soulu podnosząc powerupa i do tego mając + 20% crit domaga do 2.6k jeszcze nie doszedłem, nie mówiąc o tym, że normalne hity wchodzą lekko ponad 800 z zestackowanymi buffami. Wielce jestem ciekaw, jak rogala zadaje 7k dmgu tankowi (bo dps warki mają 5-6k) w stunie, bo mojemu magowi w szmatach on ledwo 3 mi zdejmuje. Sabo większym dpsem od champa? Chyba nie, champ zadaje w ciągu 2s od szarży taki damage jak Sabo z pełnego deto, ma możliwości follow-upa oraz ranged ataku z zestackowanym r5 skillem po 1.6k. Sprawdźcie również dysproporcję pomiędzy pvp drzewami warka a rogala i maga. Jest ona w chuj widoczna, a najlepszy skill został nie ruszony

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.