mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:07 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Uwierz mi że na lvlu 49 TS bije średnio za 1,7k. A rogal po to ma swoje blnki srinki stealthy zeby uciec od warka.
)


To poczekaj na 50ty i az bedziesz mial itemki za pvp nawet za 2 prestige, to już sie nie da a zeby mieć blinki srinki to musisz miec władowane w rifstalkera ( tank sould rogue ) a żeby miec porzadny stealth to musisz władować dużo w sina bo nb owszem ma ale tylko na 25 sec i do tego cie w nim dobrze widać.

Zaraz pewnie będzie że płacze ale inni też to robią.

IMo nerf barda i BM bez sensu jest , boosta dmg maga nie rozumiem ale ok teraz będzie jeszcze więcej niezabijalnych cannonów w GoSie stało.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:10 
Cytuj  
wyjasnie ci to wieczorkiem na vencie bloodzik :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:14 
Cytuj  
Oj tam oj tam, nie wejdę i już, mojego GG tez nie dam!11oneone


Idę wieczorkiem jebać prestige rank 3 albo dolevelować maga :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:33 
Cytuj  
Hm, widze ze beda nerfic sabo. Bardzo przemyslane, ubijac jedyny spec ktory nie odstawal od reszty klas w pve dps i mial jakies szanse powalczyc cos w mass-pvp. Nie wydaje mi sie zeby przez to nagle reszta rogalowych specy stala sie zajebista, raczej wszystkie beda rownie chujowe. :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:42 
Cytuj  
3k fajerball to czysty przypadek na max buffach i debuffach.
tak srednio mozna z crita wyciagnac 1,2k, cinder za 2-2.5k.
z dupy sa te 3-5k raz na ruski rok sie zdarzy i odrazu drama. a do tego czary maja cast time, OP! nerf it!

co nie zmienia faktu ze zmiany sa kompletnie z dupy. Dalej najkepszym pve dps bedzie archon...
necro/lock ma kosmiczna rotacje, stormcaller bedzie gorsza wersja cabalisty, a elementalista w sumie do niczege sie nie nadaje poza paroma skilami


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 11:57 
Cytuj  
Nishruu napisał(a):
Hm, widze ze beda nerfic sabo. Bardzo przemyslane, ubijac jedyny spec ktory nie odstawal od reszty klas w pve dps i mial jakies szanse powalczyc cos w mass-pvp. Nie wydaje mi sie zeby przez to nagle reszta rogalowych specy stala sie zajebista, raczej wszystkie beda rownie chujowe. :>



Tylko na tę wypowiedź czekałem ;)

Dokładnie jak Nish powiedział zabierają rogalowi ostatni dający jakiś fun i mogący coś zrobić w pvp build.


@Inside ja nie wiem ale dostawałem bardzo często te crity za 3-3,5k z fireballa w Port Scion , chyba że miał tyle sourcestone buffa najebane.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 12:06 
Cytuj  
a czemu archon taki dobry?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 12:11 
Cytuj  
oj idzie flame za rifta mimo ze nikt nie zauwazyl ze znerfili w chuj przy okazji reavera/bm/paragona/champa jeszcze champa nerfa badz paragona bym zrozumial ale rifta z jego smiesznym dmg czy reavera z dotami bijacymi po 100 a teraz po 50... kurde srio zebym wiedzial ze nie bedzie ranged warka to bym tym nie gral. Wolabym zrobic takiego maga co ma pierdolniecie z zasiegu lub kleryka co moze wszystko tak naprawde a tu zonk. Zrozumialbym zeby zescalowali rifta z eq ale zabranie dla ranged klasy ranged skilla do nabijania ap to po prostu koniec tej klasy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 12:13 
Cytuj  
Nie da się zrobic crita z fireballa za 3.5k na port scion. NIE DA SIĘ
Tam nawet nie ma power upa

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 12:27 
Cytuj  
Eh kurwa szkoda po prostu gadać:(
skonczy sie na tym ze warior te bedzie tylko tank w pve a w pvp to juz sam nie wiem co to moze byc. Bo nie oszukujmy się - te zmiany to początek - wydawałoby się że trion zamiast drogi na skróty pozwoli zachować unikalność klas - a tu dupa. Wszystko zmierza do drogi przyjętej przez Blizza. Najpierw nerf wariora, potem maga nastepnie kleryka i tak w kolko. Brainless :(


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 12:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a czemu archon taki dobry?


Nie próbowałem deep Archona, więc też się zastanawiam. Czytałem na forach, że niby jego dps pve jest dobry, ale nie wiem dokłądnie z czego to wynika.

Wiem tyle, że Pillaging Stone ma jakiś dziwny przelicznik dmg bo zadaje o wiele większy dmg niż wynika z opisu. Do tego dochodzą dwa selfbuffy na Intelligence, passive 15 % dmg. Może pozostałe earth skille też zadają większy dmg.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 12:54 
Cytuj  
lathspell napisał(a):
Nie da się zrobic crita z fireballa za 3.5k na port scion. NIE DA SIĘ
Tam nawet nie ma power upa


Powiedz to mojemu combat logowi.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 13:27 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
lathspell napisał(a):
Nie da się zrobic crita z fireballa za 3.5k na port scion. NIE DA SIĘ
Tam nawet nie ma power upa


Powiedz to mojemu combat logowi.


Pokaż go

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 14:27 
Cytuj  
lathspell napisał(a):
Pokaż go


A myślisz że mam ss zrobiony? Nigga pls..

Następnym razem jak mi mag zajebie za 3k z fireballa to zrobię specially for you bo się nie bawię w ssy jak gram pvp.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 14:40 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
lathspell napisał(a):
Pokaż go


A myślisz że mam ss zrobiony? Nigga pls..

Następnym razem jak mi mag zajebie za 3k z fireballa to zrobię specially for you bo się nie bawię w ssy jak gram pvp.


Na 99% dostałeś crit z fulminate, też na f i wygląda jak większy fireball oraz crituje za 3k+
To jedyne co chcę udowodnić ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 15:05 
Cytuj  
Obrazek

koles wkleil na ircu :)

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 15:35 
Cytuj  
btw co do tego insane dmgu to nie gadajcie ze z pvp gearem nie mozecie tyle wyciagnac - on jest do dupy. u mnie gildia na shardzie pve herosow dominuje na bgsach bo wszystko praktycznie one shootuje. to pve gear jest op. dzis robilem rifty to dwoch kolesi z tej gildii podjechalo - warrior i sabo. sabo mi walnal finishera za 3/4hp cryta a warrior przyjebal z titan strike za 2k, kiedy ja majac rank3/4 pvp gear wale za 1.5k max z tego samego ability.
notabene ten warrior ma jakas macke co ma kolo 38.9dpsu, podczas gdy moj epicki axe z crafta ma 31.
tak samo mag z tej samej gildii wali od 5 do 6k z fulminate bez powerupow bo przyjebal mi za tyle na opvp i potem z nim gadalem i potwierdzil ze taki dmg idzie wyciagnac w pve gearze z greenscale'a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 16:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a czemu archon taki dobry?

a) masz praktycznie nieskonczona ilosc many
b) fireball castuje sie 1.6s
d) duza ilosc debuffow i buffow, ktore zwieksza dmg.

Warlock by byl nawet lepszy do Archon gdyby nie GCD 1.5s..

@Piszpan. Przestan siac drame. Jak ci sie tak zmiany nie podobaja. To napisz porządnego posta, na oficjalnym forum. Gwarantuje ci ze go przeczytaja. Czy sie z tym zgodza to zupelnie inna sprawa.

Ja tam osobiscie dalej bede sie domagal instant Life Leech. Tak długo, az dostane.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 19:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a czemu archon taki dobry?


przezajebiste self-buffy i bardzo dobre debuffy , jednym spellem sciaga 3 staty , i dostal teraz swietna tarcze (crimson flames) , z wyeliminowanymi wszystkimi slabymi punktami jakie miala


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 20:01 
Cytuj  
na ofi juz napisalem niejednego ale to bez sensu. gralem riftem bo postac byla ciekawa i nietypowa po prostu reaver zreszta tez. melasy mnie nie pociagaja wogole a teraz bede zmuszony do grania melasem. to nie drama ale np tak jakby magowie nagle musieli castowac czary z 1m zasiegu zeby sobie nabic ap co bys powiedzial? nie siej dramy?:) po prostu kompletna wywrotka postaci plus reaver bedzie unplayable.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.