mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2012, 20:44 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
A ciekaw jestem (czysta ciekawosc) , czy jak ktos zalozyl konto trial z 7 dniowa mozliwoscia gry , to musial w czwartek zakladac nowe czy mu "upgradowali" .


Automatycznie konto "zamienia" sie na nowe (ograniczone do 20lvlu)


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2012, 21:37 
Cytuj  
Pytanie - wbiłem 50 lvl, kupiłem trochę sprzetu PvP/PvE i mam takie staty:

SpellPower -1046
SpellCrit - 490
Focus - 70

I teraz rozumiem, powinienem trzebac dungi w ekspert mode i chroincles, zeby PoA zdobywać??? Bo jak teraz zmergowali t1 i t2 i na experta nie mogę chodzi bo mam tylko 70 focusa:F... A pewnie trzeba miec 100, zeby nie chodzic jako healer tylko jako DPS tak?

Jak teraz powinien dla mnie wyglądać gear progress?


I drugie pytanie - jako DPS shamek to musze mieć + hit czy + focus??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 lut 2012, 23:12 
Cytuj  
na uzbieranie 100focusa wcale nie trzeba chodzić na jakiekolwiek dungi, wystarczy odwiedzić AH i kupić jakieś ringi, amulet i broń z + focus, powinno wpaść 100 focusa na lajcie. dalej wiadomo, dungi, chociaż polecam brać mark of ascension zamiast plaque of achievement, gear za to drugie jest cholernie marny.

co do drugiego pytania to masz zbierac focus. focus u melee cleryka jest tak jakby convertowany ja hit, tak samo jak spell power na attack power i spell crit na physical crit.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2012, 23:52 
Cytuj  
Broń daje 50 więc żeby uzbierać pozostaje 50 trza mieć chociaż po 13 na każdym itemie. W sumie to jest to do uzbierania tylko trza miec platyne żeby kupować :F...


Pytanie kolejne - czy jest inny sensowny sposób na zbieranie planarite niż Instant Adventure (obrona stone daje w chuj i wiecej planarite).

Oczywiście są jeszcze raid rifty ale nie wiem jak się do nich załapać:F. Są jakieś specjalne kanały czy cus?


A i kolejne - co takiego jest na Ember Isle, że warto tam chodzic?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 00:03 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
A i kolejne - co takiego jest na Ember Isle, że warto tam chodzic?


Tam jest minn od cholery planarite przy okazji robienia daily q i od cholery inscribed sourcestones z inwazjii i to dlatego ludzie nie robia juz raid riftow.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 00:42 
Cytuj  
zaboleq, poczekaj aż na chacie będą szukać ludzi do DRR i się odezwij (DRR - Daily Raid Rift).


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 10:53 
Cytuj  
Ember Isle to podstawa, jak masz 50 lvl to powinieneś tam 80% czasu siedzieć :P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 11:17 
Cytuj  
Czyli trzeba tam się przejść tylko pytanie od czego zacząć na Ember Isle? Czy jest sens questowania solo czy po prostu dołączać się do inwazji i trzaskać eventy?? Bo o questowaniu solo mając sprzęt na poziomie t1/t2 chyba nie mam co myśleć?

Drugie ptyanie - jak wygląda farma kasy? Są jakieś miejsca gdzie w godzinke można zarobić trochę platyny mają łądny AoE specc jak np Duracell albo inny solo spec (np shamek clerica całkiem ładne może bic elity i robić fajne AoE). Ktoś może coś polecić?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 18:28 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czyli trzeba tam się przejść tylko pytanie od czego zacząć na Ember Isle? Czy jest sens questowania solo czy po prostu dołączać się do inwazji i trzaskać eventy?? Bo o questowaniu solo mając sprzęt na poziomie t1/t2 chyba nie mam co myśleć?

Drugie ptyanie - jak wygląda farma kasy? Są jakieś miejsca gdzie w godzinke można zarobić trochę platyny mają łądny AoE specc jak np Duracell albo inny solo spec (np shamek clerica całkiem ładne może bic elity i robić fajne AoE). Ktoś może coś polecić?


Na Ember ja używam single target raczej, mobki są za mocne, żeby je brać w grupach, bo za długo się trzeba z nimi bawić. Gram tam tym buildem poniżej, fajny burst damage, no i nadaje się do pvp, którego tam raczej nie brakuje. Przynajmniej w daily pvp questach.

http://rift.zam.com/en/stc.html?t=10jdo.V0x.EEkigtkqz.V


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 19:17 
Cytuj  
goatguy napisał(a):


Zamiast 5 w caba, lepiej 5 w wardena dla 10 % dmg do instantow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 19:31 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
goatguy napisał(a):


Zamiast 5 w caba, lepiej 5 w wardena dla 10 % dmg do instantow.


I drugi knockback się przyda.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 11:43 
Cytuj  
Kup sobie runki zwiększające fokusa, 2 są po 18 na ubrania plus na broń i wand. 2 runki i możesz śmigać po expertach. Dużo planaritu leci z invazji, a także z riftów, kasę zdobędziesz chodząc na craft rifty, tam lecą matsy do craftu, wystarczy, że ktoś otworzy takiego rifta a Ty będziesz stukał mobki, dostaniesz nagrodę, był czas, że przy dobrym posiedzeniu zgarniałem z tego do 200 platyn. Zrób sobie runcraftera i sprzedaj runki, drugą profesje outfitera, zbieraj szmatki i rób z nich ubrania, a te później rozbijaj runcrafterem. Wypadną matsy na runki, albo sprzedaj, albo zrób runke i sprzedaj :)
Dobra kasa wpada z artefaktów, u mnie na serwerze zwykłe białe chodzą nawet po 3-5 platyn, możesz spokojnie biegać po niskolevelowych zonach i je zbierać, jak będziesz miał 25k planaritu kup sobie okulary, biegając z włączonymi będziesz widział Twisted artefakty, normalnie ich nie widzisz.
Generalnie kasa nie jest w grze potrzebna na późniejszym etapie.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 11:56 
Cytuj  
kasa na start jest baaardzo przydatna :) runki, sprzęt, mount, matsy do craftu ewentualnie, to wszystko kosztuje. warto też zważyć na to, że sprzęt kupiony na ah (chodzi mi o setowe rzeczy które kosztują 100 - 150 platyn) kosztuje masę pieniędzy a jest znacznie lepszy niż sprzęt z vendorów czy expertów.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 14:10 
Cytuj  
No tylko trza się załapać na te craft rifty etc :). Zbieranie artefaktów też może być ok i pewnie to nie jest zły pomysł. Szkoda tylko, że przez egzamin z analizy w tym tygodniu w ogóle sobie nie pogram:P, ale z pewnością nadrobię zaległości ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 10:12 
Cytuj  
Chcialem sobie dzisiaj pograc w tego Triala do lv20 i cos sie polaczyc z serverem nie idzie po stworzeniu postaci? :<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 12:01 
Cytuj  
Mount kolejny po tym podstawowym to na ktorym lvl jest i ile kosztuje?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 12:10 
Cytuj  
Jest bodajże na lvlu 40 i kosztuje 35platyny albo 13k Favoru o ile dobrze pamiętam.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 184
Dołączył(a): 20.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 22:19 
Cytuj  
Na czym polega mercenary system.
Drugie pytanie, mam 50 lvl ale exp mi leci, dlaczego? Właśnie miałem niby lvl up, ale jakim cudem na 50 lvlu? Co mi się zwiększyło?

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 22:33 
Cytuj  
goompas napisał(a):
Na czym polega mercenary system.
Drugie pytanie, mam 50 lvl ale exp mi leci, dlaczego? Właśnie miałem niby lvl up, ale jakim cudem na 50 lvlu? Co mi się zwiększyło?


1. W celu zmniejszenia kolejek system moze cię przydzielić do drużyny przeciwnika i możesz razem z nimi radośnie pizgać swoich zanajomych.

2. Naciśnij "U" to zobaczysz. Po wbicia 50-tki nabijasz poziomy Planar Attunement. Te bonusy nie daja wiele, ale zawsze przynajmniej jest jakiś progress.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 20.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 22:41 
Cytuj  
Dobre, nie było tego jak grałem :D
Można to resetować czy jest na stałe?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.