mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 79  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 20:15 
Cytuj  
Guardiany zasysają w PvP :(
Rogue zasysa w PvP - war mnie kładzie 3-ma strzałami po 1000+ per hit w jakieś 1.2s.
i zjebał mi się zaledwie 6-tygodniowy dysk SSD :(

Kuzwa!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 22:22 
Cytuj  
ta guardianie niestety zasysaja ;/

rogal na 50 jest dobry 1v1 warki atm sa troche op i nie patrz na nizsze lvl w pvp. jutro prezentacja nowego soula dla rogala bedzie ownage.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 22:26 
Cytuj  
warki są OP? coraz poważniej zaczynam się zastanawiać nad reaktywacją subskrypcji :D warek to moja ulubiona klasa w tej grze ale ostatnio jak grałem to był taki raczej najsłabszy ze wszystkich :P a nie lubię grać UP postaciami bo potem wszystkie porażki zrzucam na to że postać jest za słaba i nie staram się poprawić :P


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 22:37 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
warki są OP? coraz poważniej zaczynam się zastanawiać nad reaktywacją subskrypcji :D warek to moja ulubiona klasa w tej grze ale ostatnio jak grałem to był taki raczej najsłabszy ze wszystkich :P a nie lubię grać UP postaciami bo potem wszystkie porażki zrzucam na to że postać jest za słaba i nie staram się poprawić :P


warek rb+champ owni albo 51 champ, no ale jak kazda klasa musi miec heala ale fajnie jak sie wpada czasem w grupe nubow i pada ze 3 :P do tego aoe fear i w nogi.

jak zacznie ktos grac na blightweal dajcie znac zawsze to lepiej razem posiedziec na ts i pogadac o cyckach.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 23:32 
Cytuj  
Btw jak ktoś ma dostęp do bety to ma już też dostęp do forum bety, a tam są opisane zmiany w soulach. tak pokrótce to są one gigantyczne, praktycznie każdy soul przebudowany. Ogromna liczba nowych skilli, efektów, mechanik itd. Wygląda to zajebiście (przynajmniej magowie).

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 23:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Guardiany zasysają w PvP :(
Rogue zasysa w PvP - war mnie kładzie 3-ma strzałami po 1000+ per hit w jakieś 1.2s.
i zjebał mi się zaledwie 6-tygodniowy dysk SSD :(

Kuzwa!


War jest najbardziej OP między levelami 31-49. Rift Strom miażdży na low levelu.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 paź 2012, 16:36 
Cytuj  
W sumie pograłem dzisiaj i muszę powiedzieć, dziwi mnie stosunkowo mała ilosć graczy w RIFCIE nie jest to nci odkrywczego, ale naprawde solidnie zrobione MMO. Gra ktoś z was na jakimś serwerze PvP? Ewentualnie jaki polecacie.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 11 paź 2012, 17:45 
Cytuj  
Nie wiem czemu, ale wszystkie gildie/wyjadacze poprzenosili się na PvE, nawet Ci zagorzali PvPowcy o ile się nie mylę. Nie znam przyczyny, może Lokken nam powie :) To jest w tej chwili najbardziej wiarygodne i w sumie najlepsze źródło wiedzy na temat Rifta w tej chwili :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2012, 20:49 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
W sumie pograłem dzisiaj i muszę powiedzieć, dziwi mnie stosunkowo mała ilosć graczy w RIFCIE nie jest to nci odkrywczego, ale naprawde solidnie zrobione MMO. Gra ktoś z was na jakimś serwerze PvP? Ewentualnie jaki polecacie.


serwery pvp sa martwe, open pvp poki co nie istnieje takze niestety pozostaje serwer pve, icewatch wiecej luda troche ale mniej polokow, blightwead mnie luda troche wiecej polokow. jedyne pvp to wf i cq a te sa crossserwerowe (cq to taki wvwvw z gw2 tylko bardziej taktyczny imho)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 18:40 
Cytuj  
Tak jak Piszpan napisał najbardziej aktywny jest Icewatch (PvE). Aktywność na Blightweald (PvE) jest dosyć mniejsza ale nadal zadowalająca. Wiele z trybów rozgrywki (warfronty, conquest, insty poprzez system LFG) jest połączona w jeden duży EU cluster (razem z serwerami DE i FR), więc aktywność na serwerze na którym gramy nie ma aż takiego fundamentalnego znaczenia jak w innych MMO.

Wszystkie angielskojęzyczne serwery PvP zostały połączone w jeden - Bloodiron. Niestety od jakiegoś czasu jest mało aktywny. Dlaczego ?

Rift jest grą z nastawieniem na PvE z dodatkiem PvP. Oczywiście możemy bawić się wyłącznie w PvP, ale będziemy w znaczniej mniejszości. Najaktywniejsze są gildie nastawione na rozgrywkę PvE/PvP lub czyste PvP. Przez dłuższy czas główny serwer PvP (na początku Whitefall, potem Bloodiron) był najbardziej aktywnym serwerem europejskim. Grały tam gildie stricte PvP, PvP/PvE a nawet PvE. Sam grałem w największej swego czasu gildii PvP EU - Pain Train (od początku do jej końca). Przez ponad pól roku graliśmy wyłącznie w PvP (open world, WFy, rifty). Niestety Rift nie jest grą która szczególnie nastawia się na współzawodnictwo. Po wbiciu max rangi PvP i zdobyciu całego sprzętu część graczy zaczęła się wykruszać z nudów. Ciężko non-stop tłuc te same 5 warfrontów. Open PvP przez dłuższy czas było dosyć aktywne zwłaszcza po wprowadzeniu PvP questów, PvP riftów czy też dużych zone eventów, które przyciagały obie frakcje doprowadzając do walk.

Niestety również tutaj po jakimś czasie siadła aktywność. Ludzi zdobyli max repę we frakcji PvP, a eventy stały się mniej popularne bo lepsze nagrody były z instant adventures. Tu wg mnie widać poważny błąd Trionu bo znacznie obniżył atrakcyjność niektórych trybów rozgrywki (eventy, questy) na rzecz IA czy CQ. Większość graczy potrzebuje być wynagradzana za aktywność oraz będzie wybierała najbardziej efektywny sposób. Dodatkowo brakowało konkretnej rywalizacji pomiędzy gildiami czy frakcjami. To wszystko doprowadziło do stopniowego wykruszania się graczy nastawionych wyłącznie na PvP. Ludzie z mojej gildii albo quitowali grę albo przechodzili do gildii PvP/PvE. Ja odszedłem jako ostatni do takiej właśnie gildii.

Odpływ graczy PvP spowodował, że Bloodiron stracił pierwsze miejsce. Zostały na nim gildie PvP/PvE lub małe gildie stricte PvP, które jednak szybko wymierały. Coraz więcej ludzi przechodziło na serwery PvE bo tam było więcej ludzi a zatem rynek był bardziej rozwinięty, łatwiej bylo zebrać ludzi na PUG raidy, zrobić weekly questy czy rekrutować ludzi. A skoro open PvP i tak było mało aktywne to ograniczenia w world PvP na serwerach PvE nie miało to aż tak dużego znaczenia. Gwoździem do trumy był patch 1.10 i częściowa likwidacja frakcji na serwerach PvE. Dzięki temu znacznie poszerzyła się baza ludzi z którymi można grać. Jeszcze przed wejsciem tego patcha nastąpił masowy exodus z Bloodirona na serwery PvE. Granie na PvP serwerze, którego jedyną zaletą jest nieograniczone open PvP nie miało sensu gdy nie było kogo bić. Często latałem solo po mapie szukając przeciwnika, ale było calkowicie pusto (wyłączając ludzi poniżej 50 lvl których z zasady nie biłem), więc co mi po takim oPvP ? Moja gildia, jako ostatnia z tych dużych, przeniosła się na Blightweald.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 11:47 
Cytuj  
Ej Mark, jak sie nazywa twoj toon i na ktorym serwie? I czy nie masz przypadkiem pelnej skrzynki na mmorpg.pl bo cos nie wysyla PW do Ciebie :)

juz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 13:09 
Cytuj  
icewatch - szaka - po stronie guardians.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 16:49 
Cytuj  
Wyszedł pre-patch dodatku, prawie 770mb :D


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 21:49 
Cytuj  
Holy cow, nie umiem nawet ogarnąć na razie przeczytania tego wszystkiego...

Btw. kupując teraz early acces, mogę zacząć grać 30.10 i kontynuować beż żadnych wipeów ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2012, 11:22 
Cytuj  
Od wipe jest test serwer i beta, wszelkie accesy etc dotycza serwerow live, wiec wipow nie ma na nich :)

Ps. Wczoraj sobie rajdowalismy HK juz z pozmienianymi drzewkami - wiem jedno, warden jest masakryczny, 15000000 razy lepszy niz spece z DoLem z przed pacza, low HK pukalismy z jednym wardenem i jednym puri, nie bylo potrzeby na wiecej healerow :). Tylko nasze dpsy mialy problem z wyciaganiem aoe dpsa, pewnie jeszcze chwila minie, zanim ludzie opanuja nowe drzewka.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 19 paź 2012, 13:05 
Cytuj  
No ludzie ogarniają twardo, wczoraj przebiegałem przez miasto gdzie są ta battle dummys i myślę sobie WTF co tak zamula, a nagle mój stary wysłużony lap załadował kilkadziesiąt charów nakurwiających w kukiełkę w celu ogarnięcia nowych drzew :) Btw. dobrze, przynajmniej dla mnie, że to zmieniono teraz, bo jeszcze nie zacząłem na nowo ogarniać starych buildów...więc teraz ogarnę raz, a porządnie tylko te nowe. I tak dla bezpieczeństwa, żeby sobie wszystko poprzypominać olałem swojego clera starego i robie do 50 nowego, tylko tym razem jako defianta.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 16:45 
Cytuj  
Mozna znalesc jakas polska guilde w Guild Finder
Chce zaczac grac od "zera" a nie wiem czy te guilie z listy kontaktowej sa aktywne.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 20:29 
Cytuj  
nie ma polskich gildii w rifcie. zbyt malo polakow w to gra zeby stworzenie takiej mialo jakis sens


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 07:02 
Cytuj  
kapra L - pewnie nie.
Krzyk jest w jakiejś gildii gdzie gra kilku polaków, ja też od wczoraj. Dawaj na Icewatcha jak coś.
Z tego co wczoraj widziałem to gildia jest mieszana? Defiants/guardians?

Falangista też biega z mocnym nastawieniem na PvP, więc jak coś to byśmy pobiegali we trójkę.
Z drugiej strony jak się trafi mocny charek z kosmicznym highendowym sprzętem to zdarza się, że pół raidu osób go klepie przez ~10-15s, podczas gdy ja noob jestem na 2-3 strzaly od niechcenia ;) Więc weź też pod uwagę, że dopóki nie nastukasz PvP ranków/favoru to nie będziesz wymiatał.
Ale da się to zrobić w miarę szybko - wczoraj się przyczaiłem wpadłem na conquest do nightfall-i, pojezdziłem za grupą zergiem która rozpiżdżała przez 1-2h wszystkie inne zergi, potionki +100% do favoru, 100% do tego expa PvP i favor miałem po wyjściu zcapowany i rank mi skoczył o 2lvl.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 09:19 
Cytuj  
w sl caly highendowy sprzet ktory mam teraz idzie sie jebac... to mnie troche znechecilo do grania przed sl.

mowisz nastawiony na pvp, jaka to gildia?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 79  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.