mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 14:19 
Cytuj  
Jak w temacie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 14:26 
Cytuj  
Tos pogral dlugo. ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 14:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tos pogral dlugo. ;)

A coś mi nie idzie. Wszystko fajnie, gra fajna ale nie moge sie zabrać ;)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 17:31 
Cytuj  
Kabra Ciebie też ostatnio nie widać ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 18:20 
Cytuj  
Ale gdzie?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 06:04 
Cytuj  
Ano właśnie ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 19:27 
Cytuj  
ta gra to sprytnie zrobiona farma - trzeba dać punkcik devom, że bardzo sprytnie ją zamaksowali.
Tak naprawdę to nawet nie ma co mówić o end-gamingu - bo nie wiem czy jest ktokolwiek na serwerze kto wymaksował PA level. Po wbiciu maxlvl levelujemy dalej..

PvP jest zdupcone - mnie irytuje, że newb który włazi na PvP dostaje z dupy bonusy i praktycznie jego staty są identyczne z moimi. Więc pytam - na ch... ja farmię? By po założeniu full PvP mieć 5% lepsze staty niż zbonusowany newb w random greenach? Trochę to "niewarte" świeczki.
Już nie wspomnę o balansie - tu w ogóle jest komedia. Ostatnio gram łatwymi klasami, w rifcie rollnąłem rogue ranged dps - niby glass canon z max dps. Tak myślałem... Tak naprawdę dps mieści się w strefach niskich, w praktyce prawie każdy (oprócz tanka czy healera) mnie outdpsuje z palcem w dupie, a glass cannon - owszem jak najbardziej.

Takie moje żale :P

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 19:45 
Cytuj  
Dlatego nie żałuję, że nie kupiłem dodatku w sumie jedynym smaczkiem dla mnie jest PvP, outdoor nawet na serwerach PvP leży a napieprzanie tych 5 czy 6 warfrotnów już mnie znudziło a mam dopiero 25 rank nie wyobrażam sobie napierdalania tych 6 warfrontów do ranka 80.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 20:09 
Cytuj  
pvp w rifcie jest fajne nawet te nudne kilka warfrontow kwestia paru ciekawych osob i ts (plus wskazane sa uzywki alkoholowe)

sam nie wiem tez czemu gram, ciagnie mnie jakos znowu zeby jebnac runa w d3 :) ale zobaczymy jak bedzie z gildia bo zapedy maja ciekawe semi hardcorowe ja poki co z boku sie przygladam. zobaczymy jak odpala cq czy bedzie z kim biegac wieksza grupa.

falangista zes zaszalal z tym pewepe.

marek jak ci pisalem nie wiem jak jest na 60 moze cos sie zmienia chociaz nie sadze nie wiem tez jak to bedzie mialo sie na cq ale zwykle na cq liczylo sie to co miales na sobie czyli bez sprzetu pvp moze byc tak ze 5 osobowa grupa pvp przejedzie przez raid kolesi pve jak przez qpe. mam ciagle nadzieje i czekam.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 20:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ta gra to sprytnie zrobiona farma - trzeba dać punkcik devom, że bardzo sprytnie ją zamaksowali.
Tak naprawdę to nawet nie ma co mówić o end-gamingu - bo nie wiem czy jest ktokolwiek na serwerze kto wymaksował PA level. Po wbiciu maxlvl levelujemy dalej..

PvP jest zdupcone - mnie irytuje, że newb który włazi na PvP dostaje z dupy bonusy i praktycznie jego staty są identyczne z moimi. Więc pytam - na ch... ja farmię? By po założeniu full PvP mieć 5% lepsze staty niż zbonusowany newb w random greenach? Trochę to "niewarte" świeczki.
Już nie wspomnę o balansie - tu w ogóle jest komedia. Ostatnio gram łatwymi klasami, w rifcie rollnąłem rogue ranged dps - niby glass canon z max dps. Tak myślałem... Tak naprawdę dps mieści się w strefach niskich, w praktyce prawie każdy (oprócz tanka czy healera) mnie outdpsuje z palcem w dupie, a glass cannon - owszem jak najbardziej.

Takie moje żale :P


Ludzie mieli max PA prawie rok temu. Niedoceniasz farmerów. W następnym patchu dodają T3 PA.

Jeśli chodzi o PvP na 60 lvl to jest ono mniej więcej znormalizowane, czyli nie ma dużych różnic w statystykach pomiędzy graczami, a kolejne sety pvp są jedynie nieco lepsze. Liczy się build, skill, zgranie.

Rogue to akurat jest obecnie chyba najsilniejsza postać na PvP a Marksman czyli ranged dps jest powszechnie uważany za najbardziej OP build. Największa mobilność, duży burst dmg, cc. Zobacz czy używasz optymalnego buildu, popracuj nad makrami (jeśli jest sens jakieś robić).
Czasem robię duo warfronty z kumplem z gildii grającym MM (ja na healu) i praktycznie zawsze jest w top KB, dmg.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 23:33 
Cytuj  
Nie piszę o PvP, zresztą w skrócie: Warrek w plate, z 2x większym HP, potrafi wyciągnąć 50% większy dps niż rogue marksman. Tak wygląda na dzien dzisiejszy balans.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 01:39 
Cytuj  
Ale przecież marksman nie jest soulem do PvE DPS.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 07:03 
Cytuj  
no wlaśnie.
I na pewno nie jest tankiem, healerem czy supportem :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 09:36 
Cytuj  
oj marek marek nie placz prosze.

Rogal potrafi wykrecic najwiekszy heal na pvp to fakt.
Rogal potrafi wykrecic najwiekszy dps lacznie z kb na pvp to tez fakt.
Rogal to imho najlepszy tank na pve/raid.

nie kumam jak mozna narzekac na op postac ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 10:41 
Cytuj  
dps - owszem tak jak lokken napisal z healem na plecach, podczas gdy inni odwiedzaja co chwila respawn point pewnie ze moze - przeciez nie przecze.

do tankowania - trzeba miec calkiem inny sprzet = farma.
do healowania czy robienia jako support - identycznie. A pisanie, ze rogal swoimi healami przebije pure heal cleric-a to imho jakies nieporozumienie. Ale przynajmniej sie usmialem.
Marksman mial byc klasa glass cannon - wysoki dps, niska przezywalnosc. Owszem przezywalnosc jest kiepska, ale dps tez jest kiepski.

Pogadaj z Eula Piszpan jak nie wierzysz.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 10:58 
Cytuj  
Nadal nie wiem o co ci chodzi właściwie.

W PvP nie liczy się dps jako taki tylko połączenie burst dmg, cc, mobilności i przeżywalności. A Marksman obecnie jest w tym najlepszy. I wcale nie musi mieć heala na plecach by topować rankingi kb/dmg.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 12:25 
Cytuj  
marek do healowania i dpsu masz ten sam sprzet jedynie do tankowania owszem inny ale juz na pvp nie bardzo. Jak konczysz wfy posortuj sobie po heal done zaskocza cie wyniki :) no i to co pisze ci lokken mozesz miec jebniecie ale bez mobility bedziesz czesciej ginal czyli robil mniejszy dps na pvp. mi sie zdarzylo raptem pare razy byc top1 w dps czesto w czolowce ale zwykle w dps jako 1 jest rogal lub healer. Moze poczytaj jakies buildy na forum czy cos ;) A rogal tank to sam trion stwierdzil ze warrior tank jest o jakies 10% w tyle za rogalem tankiem i w najnowszym paczu dostanie upa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 16:54 
Cytuj  
Mele rogal na wfach zamiata wszystko. Tyle.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 20:43 
Cytuj  
Wf rządzą się swoimi prawami, i uważam że rogale są na nich mocna klasa. Ale na pewno nie marksmani, bo ten spec jest totalnie papierowy i mega zależny od grupy. Melee rogal jakaś tam mieszanka asasina z rifstalkerem jest bardzo mocna i daje radę. Ale jeżeli chodzi o czysty dps PvE to rogal jest aktualnie najgorsza klasą. Warrior jest najmocniejszy, kolesie w blue crapach z łatwością wyprzedzają mnie w dps, a jestem na ta chwile dobrze ubrany ( 2657 ap, 1762 dex w MM specu ). To trochę dla mnie żałosne że typowa klasa meele jak warek wyprzedza mnie bez problemu używając ranged speca tempest. Rogal w PvE jest bardzo dobrym tankiem i potrzebnym ale gimpowato leczącym suportem. Granie bardem jest poza tym tak chujowe że możne to być istotny powód by quitnąć Rifta na dobre.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 21:05 
Cytuj  
to healuj tacticianem. imo jest lepszy od barda, a w odpowiednim buildzie buffy bardowe tez bedziesz mial.


_________________
steam: Deathel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.