mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 15:01 
Cytuj  
Wogle te ich fixy sa dosc smieszne - patrzac na to za ile ja sprzedalem te itemy to teraz wyobraz sobie ile kasy trzeba na wymaxowanie cookingu teraz, podczas gdy jeszcze wczoraj wystarczylo kilka srebra + kilkaset karmy.
To samo bylo z cenami itemow za karme na 80tym - masa ludzi kupila po niecale 3k za czesc, a teraz te same itemy sa po 64k.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 15:25 
Cytuj  
ArenaNET..... 'when its done" i 'we dont like grind in ArenaNET". :) Dlatego wam wrzucimy tone grindu do gry w ktorej go wcale nie ma. :)

A z tym dealem to rzeczywiscie bym sie nie chwalil biorac pod uwage ze za poprzednia niekompetencje devow ludzie rzeczywiscie zaplacili banami. Znaczy to to spoko ale na oficjalu (jesli go kiedykowleik wlacza) bym sie nie chwalil. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 15:33 
Cytuj  
widze, ze anet robi z gw2 drugie dfo.
polowa ludzi wymaxowala cooking bez nakladu pracy, ale co z tego.
uwalimy cala reszte, ktora gra sobie spokojnie i powoli.
zawsze bedzie, ze cos robimy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 17:06 
Cytuj  
Jezus Maria, ten zenek to sie dorobil nielegalnie rozlewając spirytus i on teraz jeździ bwm a ja golfem 2! A przecież też mogłem nakraść! Albo i nie, bo ja jestem uczciwy i gram jak gram. Wiec co was to boli?

Serio, po co wy gracie w tą grę jeszcze? Narzeka cały czas ta sama grupa ludzi(2 lolów i dołączył teraz Mendol) a reszta chyba nie ma czasu bo dobrze sie bawi. Chyba na ostatniej fali faili w mmo po prostu lubicie narzekac i plakac na forach, tylko akurat placz tutaj nic wam nie da. Mendol serio, co kolejne posty z płaczem wnoszą do dyskusji? Poza tym, ze inside albo ktos inny zaraz im odpisze, ze mu sie gra podoba ( i mi też). Nie czaję tego i nie znoszę, jak ktoś cały czas narzeka i płacze, że coś jest chujowe. Kabra chyba jakiś certyfikat z tego ma. Szamotuła wykorzystując bugi jednocześnie na nie narzeka - serio, trzeba byc idiotą po prostu.

Teraz tylko czekać na atak ze strony uber-narzekaczy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 17:41 
Cytuj  
po pierwsze zmien ton, po drugie SKONCZ z nazywaniem ludzi idiotami itd. itp.

narzekam na to co mi sie nie podoba, na to co mnie wkurza, na to co nie dziala, na to co jest zjebane, na to co wedlug mnie zle robia.
i tak jak ty masz prawo piac z zachwytu, tak ja mam prawo krytykowac.
pogodz sie z tym, albo przestan czytac i pisac na tym forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 18:20 
Cytuj  
http://pclab.pl/art44531.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 18:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
po pierwsze zmien ton, po drugie SKONCZ z nazywaniem ludzi idiotami itd. itp.

narzekam na to co mi sie nie podoba, na to co mnie wkurza, na to co nie dziala, na to co jest zjebane, na to co wedlug mnie zle robia.
i tak jak ty masz prawo piac z zachwytu, tak ja mam prawo krytykowac.
pogodz sie z tym, albo przestan czytac i pisac na tym forum.


Idac twoim tokiem myslenia to ja mam prawo narzekac na to, ze wy narzekacie sobie na gre, na ktora inni nie narzekaja bo sie dobrze bawia... Tylko, ze to nic nie wnosi do dyskusji i tyle - poza prowokowaniem flejmy of coz. Zapewne jakby nikt inny nie pisal w tym temacie, to tylko bysmy czytali WOTy Kabry o tym, jak zmarnowal dzien grajac w tak kiepska i niedopracowana gre.

Co do nazywania ludzi idiotami to sorry, ale jak czytam posty Kabra( i jego krytyke w stosunku do mnie) oraz posty szamotuly o wykorzystywaniu exploitow i jednoczenie zaleniu sie na to, ze sa, to nie moglem inaczej zareagowac - sorry.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 18:51 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Idac twoim tokiem myslenia to ja mam prawo narzekac na to, ze wy narzekacie sobie na gre


Nie, nie masz prawa, bo to jest dział do dyskusji na temat GW2 a nie do wycieczek osobistych/narzekania na innych użytkowników forum. Skończ dorabiać niepotrzebną ideologię do swoich niepotrzebnych postów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 18:54 
Cytuj  
Tak sobie biegam po Orr i moje najgorsze obawy sie spelniaja. Caly zone to w sumie bezmyslny zerg gdzie bezimmienny tlum farmi eventy po 378 karmy za sztuke na drodze do sprzetu za 42k...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 19:01 
Cytuj  
O jakich ty exploitach mowisz? Przeciez to jest poprostu glupota devsow, a nie zadne exploity. Jebneli chujowy i nieprzetestowany design i w trakcie gry go zmieniaja nie majac rownoczesnie jaj na rollbacki. Matsy za karme byly intended, tak samo jak itemy na 80lvl za 2k karmy od sztuki. Poprostu doszli do wniosku, ze jest zbyt latwo i podwyzszyli koszta.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 19:14 
Cytuj  
Oczywisty exploit, a ty szamotula jesteś hipokrytą, więc /ignore


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 20:24 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Oczywisty exploit, a ty szamotula jesteś hipokrytą, więc /ignore


1. Sorry za OT post mendol :)

2. niah...weak trolling. Try harder.

3. Patrzac jak wielkim butthurtem jestem dla zabolka to az serce mi rosnie. 8) Biedaczyna 8)


Szamotula... przeciez oczywistym jest ze to exploit i twoja zla wola... devsi z AN sa nieomylni i rewolucyjni (tm by iniside). To wcale nie jest zmienianie cen na szybko na 15 razy wyzsze bo okazalo sie ze kontentu w gzre jest na tydzien hardcore/miesiac casual grania i tzreba latac gre grinndem i time sinkami, czyli sprowadzic gre do tego samego od czego przez caly czas developingu sie odzegnywali (standardowy grindy-themepark).
Exploiting na calego. Powinienes sie wstydzic.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 20:26 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Tak sobie biegam po Orr i moje najgorsze obawy sie spelniaja. Caly zone to w sumie bezmyslny zerg gdzie bezimmienny tlum farmi eventy po 378 karmy za sztuke na drodze do sprzetu za 42k...


Czyli sprawdza sie ze na max lvlu bedziesz robil to samo co na pierwszym, bo niestety cala gra jest taka. 8)


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 20:31 
Cytuj  
W odróżnieniu od ciebie, nie mam zwyczaju trollować


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 20:36 
Cytuj  
Czyli te wszystkie zajebiscie merytoryczne jednolinijkowce, ktore z wielkim wysilkiem umyslowym z siebie wydobywasz to posting na powaznie?

Obrazek
upload picture


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 20:41 
Cytuj  
CISZAAAAAA :)

ragnarok: skoncz juz. serio to nie przedszkole.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 21:31 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
O jakich ty exploitach mowisz? Przeciez to jest poprostu glupota devsow, a nie zadne exploity. Jebneli chujowy i nieprzetestowany design i w trakcie gry go zmieniaja nie majac rownoczesnie jaj na rollbacki. Matsy za karme byly intended, tak samo jak itemy na 80lvl za 2k karmy od sztuki. Poprostu doszli do wniosku, ze jest zbyt latwo i podwyzszyli koszta.


Oczywiście. I tak na 10lvl sprzęt kosztuje 200 karmy, na 15lvl 500 karmy, na 18lvl 700 karmy, na 25lvl 2000 karmy, na 50lvl 8000 karmy na 75 10000 karmy i nagle na 80lvl 2000 karmy (wartości przykładowe, pokazuję tylko o co chodzi).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 13:50 
Cytuj  
Gdzie można teraz kupić normalnie pudełko ?
Na stronie empiku pisze ze nie maja na magazynie.
Gra ledwo co premierę miała i już wszystko im poszło ? -.-
Wolałbym kupić normalnie w salonie niż online kupować klucz

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 14:28 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Gdzie można teraz kupić normalnie pudełko ?
Na stronie empiku pisze ze nie maja na magazynie.
Gra ledwo co premierę miała i już wszystko im poszło ? -.-
Wolałbym kupić normalnie w salonie niż online kupować klucz


Kup z gram.pl, tam jeszcze mają. ArenaNet na razie zaprzestała sprzedaży gry.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 15:10 
Cytuj  
Lol ,to ładnie sobie w chuja arena leci z tym brakiem kodów
Pisali w ogóle dlaczego wstrzymują ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.