mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 11:29 
Cytuj  
Grałem w 3 różnych corpo 3w eve nawet latałem w 0.0 swojego czasu ale tego socjala nie widziałem, a jeżeli socjal opiera się na ts to w GW2 mam go pod dostatkiem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 11:29 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Hehehe. Kabraxis poraz kolejny oczywiscie pominął rzecyz niewygodne i skupił sie tylko na tym co pasuje do jego teorii :lol:


No chyba cie to nie dziwi.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 11:31 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Co do buildow to wogle jest smiesznie imo. Zastanawia mnie po co ktos mialby wybierac inne staty niz pure offensive czyli power + crit, ew. condi + crit przeciez i tak tutaj nie ma holy trinity to po co byc tanky itp.


Dla zabawy? W koncu gra sie dla zabawy, przynajmniej ja tak do tego podchodze.

Mam guardiana full armor / vit i zajebiscie sie bawie. Mam swiadomosc, ze duzo moge wytrzymac, zwiedzam krainy kilka lvl wyzej i nie mam problemu z zadnymi mobami (gdzie moj znajomy magiem sklada sie jak szmata).

Zmiencie podejscie, bo mam wrazenie, ze wszyscy podchodza do gier jak do sportu. Jak najwiecej, jak najszybciej, jak najlepiej, wszyscy jednym buildem, bo wtedy wyskakuja wieksze liczby nad glowami mobow ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 11:38 
Cytuj  
a ziemia jest plaska ;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 11:39 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Póki co nie ma tego czegoś co mogłoby przyciągnąć na dłużej. Brakuje jakiegoś celu.


Po raz kolejny gw2 ci nie da celu, musisz go sobie sam stworzyć , jeżeli takowego nie widzisz to no offence ale to nie gra dla ciebie jest wiele themeparków na ryknu oferujących

gotowe cele do których dążysz.

Nadal nie rozumiem po co stwarzać z GW2 grę która nie miało być ani nie będzie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 11 wrz 2012, 11:51 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 11:43 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Grałem w 3 różnych corpo 3w eve nawet latałem w 0.0 swojego czasu ale tego socjala nie widziałem, a jeżeli socjal opiera się na ts to w GW2 mam go pod dostatkiem.

Nie wiedziałem ze do ts gw 2 jest potrzebny

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 11:45 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Grałem w 3 różnych corpo 3w eve nawet latałem w 0.0 swojego czasu ale tego socjala nie widziałem, a jeżeli socjal opiera się na ts to w GW2 mam go pod dostatkiem.


Jak kilku godzinne rozmowy na ts-e (głównie o dupie maryni jak sie kampi gate) to nie jest socjal to ja nie wiem co jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 11:46 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Póki co nie ma tego czegoś co mogłoby przyciągnąć na dłużej. Brakuje jakiegoś celu.


Po raz kolejny gw2 ci nie da celu, musisz go sobie sam stworzyć , jeżeli takowego nie widzisz to no offence ale to nie gra dla ciebie jest wiele themeparków na ryknu oferujących gotowe cele do których dążysz.


Znakomity przyklad wyprania mozgu przez PR ArenaNET i powtarzania sloganow reklamowych, ktore maja zerowe odbicie w rzeczywistosci. GW2 jest identyczne jak inne themaparki, jedyna roznica jest to ze gear treadmill niknie na poziomie exotic gearu i to ze tych celow jest mniej (np wyjebanie raidow)
Gw2 tak samo stwarza cele (po co sa te wszytkie 1/16..? procenciki, achivmenciki, personal story itd?) jak inne gry i tak samo jak w innych grach (WoW czy RIFT) moge sobie postawic inne cele... postac wygladajaca tak czy siak (bo o matko! nie tylko GW2 ma kosmetyke i polowanie na skiny.. WoW i RIFT i LOTRo tez... LOTRO o wiele barzdziej rozbudowane nawet) czy zmaxowanie kazdego craftu w grze.

Skonczcie pierdolic o tej innowacji i innosci bo GW2 wcale nie jest inne. "innosc" skonczyla sie na trailerach i 'ArenaNET MMO Manifesto', ktore bylo jednym wielkim klamstwem.
I tu dla mnie osobiscie jest najwiekszy zawod. Gra wyrzucila pewne elemanty themeparka nie dajac w zamian NIC/ZERO/NULL.


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 11:47 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Grałem w 3 różnych corpo 3w eve nawet latałem w 0.0 swojego czasu ale tego socjala nie widziałem, a jeżeli socjal opiera się na ts to w GW2 mam go pod dostatkiem.


Jak kilku godzinne rozmowy na ts-e (głównie o dupie maryni jak sie kampi gate) to nie jest socjal to ja nie wiem co jest.

Ja myślałem ze social w mmo to głownie wspólne questowanie i party, i rozmowy na ts

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 11:55 
Cytuj  
Mendol zrob z tej wojny 1 topik, bo tak sie zle czyta... :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 12:01 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Grałem w 3 różnych corpo 3w eve nawet latałem w 0.0 swojego czasu ale tego socjala nie widziałem, a jeżeli socjal opiera się na ts to w GW2 mam go pod dostatkiem.


Jak kilku godzinne rozmowy na ts-e (głównie o dupie maryni jak sie kampi gate) to nie jest socjal to ja nie wiem co jest.

No to w GW2 mam to samo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 12:40 
Cytuj  
Wolałbym być księgowym niż grać w evkę bez socjala/pvp


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 12:48 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Mendol zrob z tej wojny 1 topik, bo tak sie zle czyta... :D


Gdzie jest Mroczny ryc... ehmm Mendol!?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 12:56 
Cytuj  
serio?

to juz kurwa nie nadazam :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 15:00 
Cytuj  
Niektórzy nie grają a mają 80lvl. ;p
Btw w czołgi mógłbym grać 24/7, jeszcze mi się nie znudziły a gram intensywnie już sporo czasu także gadasz. ;>


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 17:33 
Cytuj  
Widzieliscie jakiego hacka boty maja? Nakurwiaja z lukow na pol mapy i sie teleportuja po loot ;)


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 17:37 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Często wspominany WoW po swojej premierze miał tak śmiesznie mały content, że ludzie by dzisiaj nie uwierzyli. Wszyscy się spodziewają, że każda gra, która wychodzi będzie miała contentu na 2 lata grania. Gra będzie się rozwijać w swoim czasie. Ja osobiście mogę napisać, że od premiery WoWa tak dobrze się nie bawiłem w żadnym mmo.

Może i tego contentu nie było zbyt wiele, ale postawię tezę, że tenże content, czy raczej jego trudność była dobrze wyważona.

Co można było robić, gdy użytkownik np. świeżo dobił 60 lvl ?

1. Mógł iść do instancji 5 osobowych. Jakie instancje były ? Dire Maul (3 skrzydła - czyli trzy instancje), Blackrock Spire czyli tzw. LBRS, UBRS ;) jedna 5 osobowa, druga 10 osobowa. Do tego było Scholomance. I to właściwie tyle, o ile mnie pamięc nie myli. Aha, jeszcze Blackrock Depths, ale tam mało kto chciał chodzić ;) no i Stratholme.

Niby nie dużo, ale czasem jak był team bardziej średni to jedną instancje i 2 godziny się robilo. Zaletą tych instancji było to, że zwyczajnie były wymagające. Ok, karały mocno i jak się trafilo do kiepskiego teamu to można było pół dnia w instancji siedzieć, ale mimo wszystko to było na swój sposób absorbujące. Chodzenie do instancji było na swój sposób wyzwaniem i dopiero jak się zebrało np. wszystkie blue (co nie było łatwe) to zaczynało się farmienie. Ale do tego czasu instancje dawały sporo zabawy. Potem się robiło tak, że dla zabawy np. chodziło się w trójkę do instancji, z kumplami i próbowało też zrobić instancję - ot zabawa i teraz widze nostalgia w jednym ;)

2. Można było dokańczać questy. Niektóre były bardzo głupie. Tych bardzo głupich nie robiłem, ale było sporo takich ludzi, którzy dla funu robili. Co do zwyczajnych questów to wydaje mi się, że cały fun byl w tym, że ... grał tłum ludzi i było world pvp. To world pvp polegało na tym, że w pewnych miejscach (np. taka wioska niedaleko undercity - the bulwark :D) było bardzo trudno zrobić jakikolwiek quest bo za każdym drzewem stał / mógł stać wróg i niemalże odbywały się tam całodniowe permanentne młócki. Wiem, czasem czlowieka szlag trafiał, ale mimo wszystko były w tym emocje i radość ze skończonego questa też była. Wieksza niż z odbębnienia 50 innych questów w stylu przynieś / podaj / pozamiataj gdzie nikt nie przeszkadza.

3. Można było też się bawić w crafting.
4. Ok, jeśli ktoś nie byl w lepszej gildii to w tym momencie chyba jego opcje się kończyły. Natomiast jeśli był to po zrobieniu iluśtam "niebieskich" 5 osobowych instancji, w końcu jakiś guild master zapowiadała pospolite ruszenie i szło się na wyprawe do Molten Core. 40 osobowy rajd - mimo upływu lat, do dziś pamiętam gdy 40 osób schodziło po łańcuchu, a na dole stało 40 przeciwników z wrogiej frakcji. Wielu ludzi miało wtedy 256 mb ram i doczytywało im wtedy niemiłosiernie. Klasy miały takie skille jak np. Mind Control, gdzie można było przejąc wrogą postać i np. z łańcucha zeskoczyć do lawy :D Po co to mówię ? Ano po to, że kiedyś samo wejście do instancji rajdowej było okupione np. godziną czasu. A jak już ludzie weszli to przez 4 godziny się wipowało na pierwszym trash mobie. Zbyt trudne ? Z perspektywy czasu może i tak, ale plus byl tego taki, że:
- developerzy dawali rade robić kontent w odpowiednio szybkim tempie.
- miało się świadomość, że takich ogarniających gildii jest na serwerze niewiele więc człowiek miał świadomość tego, że widzi coś czego nie widzą inni. To dawało naturalną jakby chęć dalszego brnięcia w to wszystko, zbierania sprzętu. Do dzisiaj, wizyty w Molten Core i innych rajdach z vanilla wow wspominam tak jak ... wycieczki do rzeczywistych miejsc i nawet niespecjalnie żaluję spędzonego / straconego tam czasu :)

Zgadzam się, w pewnym momencie jak ktoś np. nie miał dobrej gildii, to poza instancjami 5 osobowymi nie miał totalnie co robić. To na pewno była wada. Tak jak dla hardcorowych graczy był bardzo fajnym wyzwaniem. Tak dla casuali był niszczący. Obawiam się, że gdyby dzisiaj wyszedł taki vanilla wow to ... podzieliłby losy wszystkich tych mmo, którym się nie udało. Dlaczego ? Bo wtedy to był pierwszy mmo dla mas więc te masy wiele potrafiły wybaczyć. To było pierwsze mmo, w które grały nie tylko nerdy, geeki itd. ale także normalni ludzie, dziewczyny, ojcowie. To było ... bardzo fajne bo dzięki temu i rajdy były fajne. Nawet jeśli wymagany był względny spokój to zawsze ktoś coś rzucił w eter ;) Inna sprawa, że dzisiaj nie wyobrażam sobie siedzieć 4 godziny w instancji , w imię "progresu" i zobaczenia czegoś nowego ;)

No cóż, wyszedł mi dłuższy post ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 17:47 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
a ziemia jest plaska ;)


Kabra kiedy sobie pójdziesz do flames w koncu? Serio, idz "dyskutowac" tam, bo tutaj to juz sie nic czytac nie da bo co chwile trollowe posty Ciebie i tobie podobnych. Mendol, ogarnij w koncu Kabre i jemu podobnych. Niech sobie ida do flames.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 17:49 
Cytuj  
A ty Kabra skoncz pierdolic swoje farmazony i sprzedaj konto - cokolwiek, bylebys nie pierdolil bo serio ale tego sie juz czytac nie da. Tak samo jak postow tczewiaka czy jakiegos trollo alta nie wiadomo czyjego. Serio, juz sobie ponarzekaliscie wiec spadac z tego dzialu do flames...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 17:50 
Cytuj  
Raztoh nie, przeciez kabra i jego tczewiaki juz osadzily ta gre. Haters gona hate ale to juz kur przesada.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.