mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:02 
Cytuj  
zabolek - napisalem o GW2 tyle samo dobrego co i zlego i uwazam ze am i dobre i zle elementy tak wiec laskawie spierdalaj do botowania w czym tam aktualnie botujesz zeby miec na chleb i nie prowokuj flame'a - juz ostatnio ci zwracalismy uwage ze nie robisz nic innego tylko 'kabra, kabra, kabra' i personalne posty a ty dalej to samo.
Z psychoanalitykiem sobie porozmawiaj na moj temat jak cie tak dupa boli.

Przestan wyzywac ludzi majacych kurwa wlasne zdanie od hejterow (to samo przetabialismy z D3 z twojej strony) i nie tobie sadzic co jest przesada a co nie.

Lecz sie czlowieku i daj innym rozmawiac bo sam jeszcze chyba nigdy nic ciekawego nie napisales oprocz flame'a i to na niskim poziomie, bo trollowac to trza umiec misiu.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:08 
Cytuj  
Za to twoje to krynica madrosci, argumentow i ciekawych przemyslen.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ja nie wiem czy ty kurwa nie ogarniasz ze to jest forum o GW2 a nie o tym jak bardzo spinasz dupe jak ktos negatywnie pisze o grze x (juz pomine fakt ze chyba naprawde masz obsesje na moim punkcie).
Do flames moge isc cie ewentulnie zjebac - tutaj pisze o GW2 co jak widac dla ciebie jest za trudne i kazdy twoj nastepny post nie traktujacy o grze tylko atakujacy personalnie kogos, bedzie zglaszany z prosba o pernamanent bana.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:13 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:30 
Cytuj  
Tak czytam, patrze, czytam, kazdy najmadrzejszy, kazdy zna gre na wylot, kazdy krytykuje, zachwyca sie.
A KURWA PROSTEJ RZECZY NIE POTRAFICIE PRZYJAC DO WIADOMOSCI!
ze burdel macie robic tutaj, tu mozecie sie wyzywac, rozkladac na czynniki pierwsze i w ogole ;p

od jutra za 'zle zachowanie', prowokacje, niepotrzebne bluznierstwa w innych tematach, bede po prostu kasowal posty - bo inaczej sie z wami nie da.

wszystkie raporty czytam - ale poza wyslaniem pm'a do usera, usuniecia postu, badz zwrocenia uwagi - nic nie moge zrobic :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:37 
Cytuj  
haha jakie kombosy - fajnie to wyglada ze zjebana kolejnoscia :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:39 
Cytuj  
bo serio kabraxis, przez chwile udalo ci sie zapanowac nad samym soba, ale widocznie na dluzsza mete nie dajesz rady ;p
a burdel robicie juz wszedzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:43 
Cytuj  
ale to on prowokuje
Z kazdym innym da sie pogadac mimo czesto ogromnych roznic w pogladach, tylko nie z zabolkiem ktory nawet nic aktywnie na tym forum nie robi (w sensie ze sie nigdzie nie wypowiada merytorycznie itd..) tylko co jakis czas wlezie, zjebie kazdego od trolli i sobie idzie.

No kurwa... zjebac, zbanowac i po problemie.

Na mnie poprostu pewien rodzaj mentalnosci (np 'nie pisz jak ci sie nie podoba i spierdalaj" kiedy jestesmy w temacie 'wrazenia z gry") dziala jak plachta na byka. Takie cos trzeba tepic. :)

Ale znowu sie postaram... specialnie dla Ciebie. :wink: :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:50 
Cytuj  
jak prowokuje to zamiast mu odpisywac w temacie gdzie pisze glupoty - wyslijcie raport z prosba o przeniesienie postu TUTAJ.
przeniose - i bedziecie se mogli gadac do woli :)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:56 
Cytuj  
to do Kabry:
Skoro jesteś świadomy, tego iż jego post nie wnosi nic nowego to po cholere odpowiadasz ? Przez to robi się właśnie flame :/
Druga sprawa, że choć masz trochę racji to jednak w ciągu dwóch ostatnich dni skoczyłeś o kilka poziomów wyżej w "chamstwie" niż zazwyczaj.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:56 
Cytuj  
Teraz te wszyskie mmo sa tak casualowe i okrojone z wszystkiego byle sie gracz nie stresowal , ma byc szybko latwo i przyjemnie a po 2 miesiacach wieje nuda i konczymy grac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 20:46 
Cytuj  
Jest temat gorzkie żale to niech kazdy sobie tam płacze a nie. Poza tym, jak maja sie dogadac dwie osoby, które maja totalnie rozne podejscie do tematu i calkowicie sie roznią? Mamy Kabrze przytakiwac czy co? Gram, gra mi sie podoba. Ludzie z gildi tez sie fajnie bawią. Dalem 190zl wiec zabawy jest az nad to. Kabra ma inne podejscie (vel konsumenci so dymani all the time przez korporacje ala blizz) - nie ma o czym dyskutowac.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 20:52 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mamy Kabrze przytakiwac czy co?


Nie, albo podejmujesz dyskusję, albo zamykasz dzióbek i robisz swoje. Nikt ci nie każe odpowiadać na jego posty ani też ich nawet czytać.

Natomiast mając czelność wpierdalać się do topica z płaczem i pretensjami, że ktoś chce dyskutować na konkretny temat ZWIĄZANY Z GRĄ, robisz z siebie tylko debila i prowokujesz innych.

zaboleq napisał(a):
nie ma o czym dyskutowac.


To nie dyskutuj. A od wolnej woli innych użytkowników forum wara.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 21:10 
Cytuj  
JA podziwiam zabolka za to ze tak internet i forum moze skrzywdzic czlowieka. :) Serio tak cie boli ze ja pisze? Czujesz ze musiz mi przytakiwac albo co?

Pro hinty: mozez mnie ZIGNOROWAC albo NIE CZYTAC (ja tak robie z paroma osobami - rzadko ale robie), mozesz NIE ODPOWIADAC ewentualnie (ale to bedzie najtrudniejsze) gdy przedstawiam krytyke elementow GW2 czy D3 (a sorry... "narzekam") mozesz sie nie zgodzic i zamiast plakac jak dzieciak ze 'bijom naszych" przedstawic KONTRARGUMENTY.

Just do It. Jestes chyba dorosly - dasz rade.

Np rzucam temat do wolnej dyskusji nt dynamiki eventow w GW2 w swietle zapowiedzi devsow (min "MMO manifesto") oraz porownywujac np do zone eventow z RIFTA (bo to jedyna gra utylizujaca dynamic content na taka sama skale). Jako przyklad z mojej strony podaje Meta Event s Shaterrerem, ktory jest niczym wiecej jak bossikiem na spawn timerze pojawiajacym sie co 3h w tym samym miejscu - zupelnie jak w 'innych MMO" i co jest totalnym zaprzeczeniem tego co mowia min. w w/w MMO Manifesto i tbh pokazuje jak bardzo "dynamiczne" sa te eventy i jak zerowy wplyw na swiat (co znow jest totalnym zaprzeczeniem calej przedpremierowej PRki) one maja.

Link do w/w filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=35BPhT-KI1E

To co? Podyskutujemy czy beczysz dalej i jedziemy dalej jak w przedszkolu w "lubie/nie lubie"? 8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 21:19 
Cytuj  
Zone eventy też maja zerowy wplyw na swiat. Też sa na reset timerze. I do tego skaluja sie z liczba ludzi. Wiec jak zona jest prawie pusta.. To "zone" event wyglada tak ze spawnuje sie 5 riftow w randomowych miejsach mapy, ktore musisz zamknac zeby zespawnowal sie boss.

Juz tak noe koloryzuj bo ostatnio rifta to to ty chyba widziales pol roku temu. Cały end-game rifta zamyka sie w farmieniu raidow, bo z nich leci najlepszy gear. Jak to lubisz.. to swietna zabawa. Ja tego nie cierpie.

Eventy w GW2 maja wiekszy wplyw na swiat niż rifty. Np. wioska która jest wobec ciebie wroga, o musisz usykac jej przychylnosc wykonujac kilka eventow wczesniej (W zonie sylviary wioska Haylekow).
Czegoś takiego w rifcie to akurat nie ma.

Wiec prosze. Albo dyskutujemy o faktach, albo dalej pomijasz niewygodne dla twoich teorii fakty, tak zeby akurat je dopasowc do tego co ci odpowiada.

Sie dziwisz ze ludzie niechca z toba gadać, jak ty tylko dyskutujesz o tym co akurat pasuje do twojej wizji..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 21:29 
Cytuj  
No i tu sie wlasnie o to misiu pysiu rozchodzi ze wielce GW2 mialo byc inne a eventy zajebiste - nie jest inne a eventy sa questami na timerach i niczym wiecej. I nie gadam teraz o "endgame" (kterego w GW2 nie ma btw) wiec nie zmieniaj mi tematu. NIe interesuje mnie tez "najlepszy gear" (ktory w GW2 tez trzeba farmic tylko w zajebiscie ciekawaych eskortach po 300 karmy - wiadomo lepsze niz raid. ;)

I eventy w RIFT maja WIEKSZY wplyw na swiat niz te w GW2 bo moga zlockowac cala zone na jakis czas (nawet lowlvl) a nie ze mi sie spawnuje uber smok a npce 500 metrow dalej maja gleboko wyjebane albo koles idzie z karawana 5 razy wciagu 30 minut.
Ofc tego ze bosy sie mialy nie respic na timerze (mmo manifesto) to nie skomentujesz? i to niby ja wybieram sobie fakty? /lol nie smiesz mnie.

I nie nie koloryzuje co ci juz ostatnio udowodnilem - ty piszesz glupoty jesli chodzi o RIFTa a koloryzujesz GW2.

np
Cytuj:
Czegoś takiego w rifcie to akurat nie ma.


No wogole nie ma w RIFT odbijania wiosek.. no co ty. Przeciez to jest dokladnie to samo z tym ze w gW2 nic nie jste nawet na 30 minut pernament bo hyleki beda na ciebie wkurwione znowu za 15 mnut zebys mial gdzie karme farmic (zreszta to samo jest w RIFT z inwazjami z tym ze w RIFT to mniej idiotycznie wyglada z perspektywy swiata jako takiego).
POmine juz fakt ze wiekszosc ZONE eventow w RIFT jest barzdziej skomplikowana niz 'zamknij 5 riftow' (tak od tej zony ze scietym lasem w gore sie zaczynaja ciekawe - choc nizej tez sa perelki) i ciezko je zergowac ze wzgledu na ich skale i to ze obejmuja cala duza zone a te w GW2 to lata blob ludzi i spamuje AoE zeby dostac credit za musniecie moba dmgiem a shaterrera sie bije 5 minut z autoataku.

Tak wiec prosze.. dyskutujmy o faktach. Ale zacznij od siebie plz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 21:38 
Cytuj  
Cytuj:
Ofc tego ze bosy sie mialy nie respic na timerze (mmo manifesto) to nie skomentujesz? i to niby ja wybieram sobie fakty? /lol nie smiesz mnie.

Nic takiego tam nie było. To juz sobie sam wymyśliłeś.
To co powiedzili if you kill it stay dead. Ale nie powiedzieli na jak długo. A to duża roznica. Chyba nie jesteś tak naiwny zeby wierzeć, że raz skończony event już nigdy sie nie pojawi. Jakby w tedy nowi gracze levelowali ? Pomyśl troche.
Zreszta mam wrażenie ze atm zwiększy timery na częsci eventow.

Cytuj:
I eventy w RIFT maja WIEKSZY wplyw na swiat niz te w GW2 bo moga zlockowac cala zone na jakis czas (nawet lowlvl) a nie ze mi sie spawnuje uber smok a npce 500 metrow dalej maja gleboko wyjebane albo koles idzie z karawana 5 razy wciagu 30 minut.

Ofc. Slockowac zone, to o wiele za duzo powiedziane. Bo jedynym efektem jest to ze jest troche wiecej riftow.. problem w tym ze wplyw ma to zaden. Bo dalejsz mozesz sobie spokojnie questowac. Dlaczego ? Dlatego ze taki event skaluje sie z iloscia graczy..

Cytuj:
No wogole nie ma w RIFT odbijania wiosek..

Nie ma. Tzn. było. Ale ponowanie. Ponieważ wszystkie eventy skaluj sie z iloscia graczy, takie coś praktycznie nie występuje. Bo rifty i inwazje sie też praktycznie nie spawnuja.

Roznica jest taka ze w RIFCie to wszystkie jest zalezne od ilosci graczy.

W GW2 wszystkie jest ustawione na timerach. To które rozwiązanie ci bardziej odpowiada to już inna sprawa. Ja wole to z GW2 bo przynajmniej zawsze mam co robic.

Cytuj:
I nie nie koloryzuje co ci juz ostatnio udowodnilem - ty piszesz glupoty jesli chodzi o RIFTa a koloryzujesz GW2.

Jedyne co mi udowodniłeś, to, że pamiętasz jak rift wyglądał w czasie premiery. ATM nie ma to nic wspólnego z tym, wlasnie ze względu ma małą ilość graczy.

Cytuj:
trzeba farmic tylko w zajebiscie ciekawaych eskortach po 300 karmy - wiadomo lepsze niz raid

Dla mnie jest to o wiele ciekawsze. To jest kwestia gustu. A ja o gustach nie będe dyskutować. Jak chcesz możesz sobie robić arcyciekawe raidy w rifcie. Nic mnie to nie obchodzi.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 21:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
Ofc tego ze bosy sie mialy nie respic na timerze (mmo manifesto) to nie skomentujesz? i to niby ja wybieram sobie fakty? /lol nie smiesz mnie.

Nic takiego tam nie było. To juz sobie sam wymyśliłeś.


http://www.youtube.com/watch?list=PL127 ... age#t=103s
Wogole w tym filmiku jest takie pierdolenie ze az zeby bola jak sie popatrzy jak to wyglada w grze. :)

I niech to bedzie odpowiedzia na temat jakie sa 'moje fakty' i jak ja 'sobie wybieram' itd...
Reszty nie ma co komentowac bo juz wchodzisz nie na rzeczowa dyskusje tylko na spiewke 'a ja lubie bardziej'.

Srsly.. sa fajne rzeczy w GW2. Naprawde. Ja dalej gram i zwiedzam swiat, bo kolejny raz powtorze - jest zrobiony fajnie:) Ale niektore rzeczy sa tak kurwa przehypowane ze glowa mala. min dynamic content, ktory mial byc osmym cudem swiata a jest identyczny jak w reszcie themeparkow i mniej dynamiczny niz w RIFT wlasnie.

To narazie tyle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 21:49 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
Cytuj:
Ofc tego ze bosy sie mialy nie respic na timerze (mmo manifesto) to nie skomentujesz? i to niby ja wybieram sobie fakty? /lol nie smiesz mnie.

Nic takiego tam nie było. To juz sobie sam wymyśliłeś.


http://www.youtube.com/watch?list=PL127 ... age#t=103s
Wogole w tym filmiku jest takie pierdolenie ze az zeby bola jak sie popatrzy jak to wyglada w grze. :)

I niech to bedzie odpowiedzia na temat jakie sa 'moje fakty' i jak ja 'sobie wybieram' itd...
Reszty nie ma co komentowac bo juz wchodzisz nie na rzeczowa dyskusje tylko na spiewke 'a ja lubie bardziej'.

Srsly.. sa fajne rzeczy w GW2. Naprawde. Ja dalej gram i zwiedzam swiat, bo kolejny raz powtorze - jest zrobiony fajnie:) Ale niektore rzeczy sa tak kurwa przehypowane ze glowa mala. min dynamic content, ktory mial byc osmym cudem swiata a jest identyczny jak w reszcie themeparkow i mniej dynamiczny niz w RIFT wlasnie.

To narazie tyle.


Cytuj:
To co powiedzili if you kill it stay dead. Ale nie powiedzieli na jak długo. A to duża roznica. Chyba nie jesteś tak naiwny zeby wierzeć, że raz skończony event już nigdy sie nie pojawi. Jakby w tedy nowi gracze levelowali ? Pomyśl troche.

Sorry. JA do tej pory wszystkie co jest w manifesto widzialem w grze.
To ty poprostu je zinterepretowales w jakiś dziwny sposob.

JA wchodze na nie rzecza dyskuje. Serio. Tu nie może być żadnej rzeczowej dyskuji. Jak ty wymyślisz co jest w rifcie, a ja podobno wymyślam jest w gW2. Weź idz graj w Storm Legion przez 4 miesiace. A potem powiedz jaki to eventy sa super jak wszyscy dobija do 60lvl i znowu zamkna sie w instanjach. Have fun. A reszta przestanie grać bo im sie znudzi.

Tobie sie bardziej podobaja rozwiazania z rifta (i probojesz je na sile wciskac jakby byly lepsze), a nam te z GW2. I je uwazamy za lepsze. Zanim zaczniesz mowic na innych spojrz na siebie..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 21:56 
Cytuj  
yhy ok :) ja zle zinterpretowalem.. ta... jasne....

Ja poprostu po tym zajebiscie szeroko hypowanym systemie spodziewalem sie logiki i ciagow przyczynowo skutkowych nie resetujacych sie w groteskowy sposob co 5 minut. co kladzie na deski caly koncept. I choc minimalnego wplywu na swiat i na postac takich wlasnei 'epickich' eventow jak 'the shaterrer'. Nic z tego nie ma.
Za to mam smiesznego bossika na timerku jak z WoW, ktorego jebie na autoataku bo jest tak latwy i ktory sie resetuje co 3h z zegarkiem reku i ktorego ludzie normalnie farmia.
Poprostu rozchodzi sie o to ze nic w tym rewolucyjnego nie ma a tak jest przedstawione cale to 'manifesto')

PS. shaterer padl jak pisalem posta i polowa ludzi nie dostala nawet lootu. Nie dosc ze walka epicka ( :lol: ) to jeszcze wszytko dziala ;)

Pozatym podziwiam to jak piszesz jakby GW2 miala nie dotyczyc retencja graczy i 'zamykanie sie w instancjach" (czy tylko jak widzialem wymagania setow z dungeonow po 60 runow na slot? :) Albo tokeny z dungeonow wymagane do endgameowych craftow w Mystic Forge? :) wybieram fakty znowu? ). Ewentulanie all beda siedziec w last zonie w Orr bo tam eventy daja o 20 karmy wiecej - wiec szybciej zgrindujesz te 60 tysiecy.
Pogratulowac dobrego samopoczucia - pogadamy za dwa miechy.
Od razu daruj sobie pierdu piedu o wracaniu do lov lvl zon - gra wymaga wlasciwie full exploracji do levelingu wiec wiesz... zreszta raz/dwarazy pzrelecisz i widziales wszytko bo eventow jest MALO (mniej niz normal questow w WoW/RIFT/LOTRO)

Akurat te elementy i mechaniki sa w GW2 zrobione identycznie jak w 'standardowym themeparku' i tak samo to sie skonczy. Wspomnisz moje slowa. :wink:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 wrz 2012, 22:05 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 22:04 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
yhy ok :) ja zle zinterpretowalem.. ta... jasne....

Ja poprostu po tym zajebiscie szeroko hypowanym systemie spodziewalem sie logiki i ciagow przyczynowo skutkowych nie resetujacych sie w groteskowy sposob co 5 minut. co kladzie na deski caly koncept. I choc minimalnego wplywu na swiat i na postac takich wlasnei 'epickich' eventow jak 'the shaterrer'. Nic z tego nie ma.
Za to mam smiesznego bossika na timerku jak z WoW, ktorego jebie na autoataku bo jest tak latwy i ktory sie resetuje co 3h z zegarkiem reku i ktorego ludzie normalnie farmia.
Poprostu rozchodzi sie o to ze nic w tym rewolucyjnego nie ma a tak jest przedstawione cale to 'manifesto')

PS. shaterer padl jak pisalem posta i polowa ludzi nie dostala nawet lootu. Nie dosc ze walka epicka ( :lol: ) to jeszcze wszytko dziala ;)


A ja mam pytanie z innej beczki - sprawdzałeś, co się dzieje w momencie, jak dany event się nie powiedzie?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.