mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 09:16 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Skąd wiadomo na co sie rozbije item ?

Zasadniczo light armor na cloth i medium na leather. Czesciowo jest to randomowe bo z heavy też moze wypsc cloth ale szansa jest bardzo mała.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 10:05 
Cytuj  
I drugie pytanie - skiny na armory. Czy bp jeśli kupię jakiś armor skin, to mogę go użyć tylko na jakimś konkretnym jednym armorze, czy mogę nim żonglować pomiędzy setami? Jak to dokładnie działa w sumie?

Załóżmy, że kupiłem sobie fajny pod względem statów set na 80 lvl za ileś tam golda. I teraz chcę zmienić skin tego całego armora na jakiś inny (np exotic albo legendary?). Jak wygląda ten proces zmiany skinów etc.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 10:19 
Cytuj  
Jezeli mowisz o zmianie skinna z innego przedmiotu, to jest to bardzo intuicyjne.
Masz obok siebie 2 przedmioty i wybierasz, z ktorego chcesz wyglad, z ktorego staty, z ktorego dodatki itd
Kliknij 2x na kamien, to sam zobaczysz jak to wyglada ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:06 
Cytuj  
Cytuj:
As someone who spent a bunch of materials to craft a full magic find gearset, do not, under any circumstances, craft magic find armor or weapons.
A full gearset of MF gives a total of 12% MF, which is 1/5 of the MF you attain from the runes you put into it. Because of how MF gear is itemized, you lose out on a ton of stats (~300), since the 3% MF takes up the high stat on every piece.
The ideal MF gear is a full set of masterwork Opal accessories (these have 6% magic find per piece, and you gain a very low amount of stats from rare/exotic, while costing insanely more money), a full set of your best itemized exotic gear for your class with 5x Pirate, and 1x Traveler runes, and 2 well itemized weapons, one of which has a Sigil of Luck. Every class can dual-wield very effectively, so you should try to avoid using a 2Her since a second sigil can add a lot of damage.
This will give you 105% MF (with Luck at 25 stacks) before food, which will bump you up to 135%-145%, and with a booster, 185%-195%.
With MF this high, I would actually recommend avoiding the zerg events in Cursed Shore, since if you don't do enough damage to tag everything, you won't get any drops. It's much better to just go off the beaten path and kill everything in your way, while letting resource nodes lead you around (as far as I can tell, MF affects gathering.)


http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comm ... brief_faq/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 13 wrz 2012, 12:07 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:06 
Cytuj  
Pamietaj tylko ze item z ktorego bierzesz skina znika.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:29 
Cytuj  
To trochę jak crafting. Z 2 itemów robimy 1 nowy.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:33 
Cytuj  
Jest jakiś barbershop dostępny ?
Bo jakoś thief w masce,bez kaptura beznadziejnie wygląda w krótkich włosach.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:37 
Cytuj  
Niczego takiego nie widziałem

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 13:03 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Jest jakiś barbershop dostępny ?
Bo jakoś thief w masce,bez kaptura beznadziejnie wygląda w krótkich włosach.


jeszcze nic nie ma, pewnie potem wprowadzą w sklepiku.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 16:49 
Cytuj  
Gdzie się wchodzi na inne BG niż WvW ?
Bez sensu kompletnie takie zergi na pałe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 18:03 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Gdzie się wchodzi na inne BG niż WvW ?
Bez sensu kompletnie takie zergi na pałe.

W sensie gdzie się wchodzi na sPvP? Mists? Okno postaci, ostatnia ikonka na dole (skrzyżowane miecze), enter Mists.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2012, 13:07 
Cytuj  
Bylo gdzies jakies info tyczace dlaczego nie ma opcji zmiany wygladu postaci w IM, badz czy cos takiego bedzie? Toc to kopalnia kasy.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2012, 13:48 
Cytuj  
A co thief z krótkimi włosami wygląda failowato ? ;p


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2012, 14:33 
Cytuj  
Mam male'a nizszego od wiekszosci pan ;<

edit. Wogle male human to padaka jest - male to takie i z kijem w dupie, ale oczywiscie 99% medium armorow wyglada dobrze tylko na humanie z tymi wszystkimi kapeluszami i butamia ala gubernator.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2012, 08:09 
Cytuj  
Jak to wyglada jesli chodzi o te salvage kity.

Jak mam zalozmy 10 lvl i kupie juz te najdrozsze i bede rozwala jakies low lvl itemy to bede dostawal wiecej matsow z tego dzieki temu ze uzywam zajebistej rzeczy do rozwalania gowna?

Tak samo jest chodzi o gathering.Jak kupie najlepsze itemy do gatheringu i bede zbieral te z najnizszych lvl to czy bede mial szanse na fajniejsze rzeczy czy wieksza ilosc?

1.Czy zwyczajnie kupowac lepsze salvagekity i itemy do gatheringu jak mi pokazuje ze czegos nie moge rozwalic czy zebrac a tak jechac na tych najslabszych?


2.Czy jest jakis bonus za zrobienie danej lokacji w 100%?

3.Czy jest jakis dungon finder?Bo rozumiem ze pierwsza instancja jest na 30 lvl - jak ona sie nazywa i gdzie ona jest?

4.Czy jak jakis kolega on nas z gildii pojdzie sobie na Spvp czy WWW to czy w guild roosterze pokazuje lvl ktory ma realnie czy wrzuca mu 80 lvl?

5.Jakas rozsadna strona z buildami ?

6.Jakas stronka z patchnotsami?

Troche duzo pytan ale dzieki za pomoc :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2012, 09:35 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Jak to wyglada jesli chodzi o te salvage kity.

Jak mam zalozmy 10 lvl i kupie juz te najdrozsze i bede rozwala jakies low lvl itemy to bede dostawal wiecej matsow z tego dzieki temu ze uzywam zajebistej rzeczy do rozwalania gowna?

Tak samo jest chodzi o gathering.Jak kupie najlepsze itemy do gatheringu i bede zbieral te z najnizszych lvl to czy bede mial szanse na fajniejsze rzeczy czy wieksza ilosc?

1.Czy zwyczajnie kupowac lepsze salvagekity i itemy do gatheringu jak mi pokazuje ze czegos nie moge rozwalic czy zebrac a tak jechac na tych najslabszych?


2.Czy jest jakis bonus za zrobienie danej lokacji w 100%?

3.Czy jest jakis dungon finder?Bo rozumiem ze pierwsza instancja jest na 30 lvl - jak ona sie nazywa i gdzie ona jest?

4.Czy jak jakis kolega on nas z gildii pojdzie sobie na Spvp czy WWW to czy w guild roosterze pokazuje lvl ktory ma realnie czy wrzuca mu 80 lvl?

5.Jakas rozsadna strona z buildami ?

6.Jakas stronka z patchnotsami?

Troche duzo pytan ale dzieki za pomoc :D

1. Nie ma bonusów za używanie lepszych narzędzi niż to jest wymagane. Z drugiej strony żąglowanie narzędziami jest dosyć upierdliwe.
Podobnie z salvage kitami, tych lepszych używasz jeśli zależy ci na wyciągnięciu upgradów (runy, itp) z itemu. Oczywiście item musi posiadać takowe.
2. Jest nagroda za zrobienie danej zony na 100%.
3. Nie ma dungeon findera, wraz z progresem twojej postaci dostajesz listownie powiadomienie o danym dungeonie. Jest to oczywiście wplecione w story i ma to sens, ale jak ktoś leveluje na WvWvW albo craftując i nie robi story to wydaje się to wyrwane z kontekstu. Lokacja danego dungeonu pojawi ci się na mapie świata. Pierszą wiadomość o lokalizacji dungeonu dostajesz chyba na 35 lvl.
4. Nie jestem pewien, ale na logikę powinno pokazywać prawdziwy level.
5. google.pl
6. Nie wiem i wali mnie to, bo większość zmian to ninja nerfy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2012, 10:46 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
6.Jakas stronka z patchnotsami?

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Game_status_updates


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2012, 11:06 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Pierszą wiadomość o lokalizacji dungeonu dostajesz chyba na 35 lvl.


Dokładnie to pierwszego maila dotyczącego dungeonu dostajesz na lvl 26 ale dungeon jest od levelu 30 ( story mode ) do explorable mode zawsze musisz sobie dodać +5 leveli, każdy nastepny dungeon zaczyna się co 10 leveli.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2012, 11:31 
Cytuj  
A jaki jest reward za zrobienie mapy w 100% , oplaca sie?

I mam 31 lvl ale na mapie mi nie odkrylo zadnego dungeona.Rozumiem ze musze sobie na general czacie poszukac jeszcze 4 osob zeby sie do niego wybrac?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2012, 11:35 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Pierszą wiadomość o lokalizacji dungeonu dostajesz chyba na 35 lvl.


Dokładnie to pierwszego maila dotyczącego dungeonu dostajesz na lvl 26 ale dungeon jest od levelu 30 ( story mode ) do explorable mode zawsze musisz sobie dodać +5 leveli, każdy nastepny dungeon zaczyna się co 10 leveli.


A właśnie - w dungeonie level się skaluje?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.