mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 16:49 
Cytuj  
Przykra sprawa ale jak patrze czasem na dystrykt .pl w gw1 to dochodze do wniosku ze Polacy robia najwieksze bydlo ze wszystkich nacji. Cale szczescie ze znajomosc jezykow obcych kuleje bo zasyfilibysmy caly swiat (gry).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 18:01 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Przykra sprawa ale jak patrze czasem na dystrykt .pl w gw1 to dochodze do wniosku ze Polacy robia najwieksze bydlo ze wszystkich nacji. Cale szczescie ze znajomosc jezykow obcych kuleje bo zasyfilibysmy caly swiat (gry).


Mialem takie same wrazenie jak gralem w gw1... chociaz w tym cos musi byc, bo w EVE bedac na kanalach Russian/Polish i paru innych widze, ze blotem rzucaja sie tylko (albo w znacznej mierze) na Polish...

W gw2 takiego czegos nie bedzie bo nie bedzie chyba kanalow?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 18:19 
Cytuj  
beda servery


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 07:18 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
W wowie jest abo, a mam wrażenie ze gra więcej debili niz normalnych graczy


This.


@Lorath
Tak niestety jest , nie raz widziałem Polaków wchodzących np. na Ameryke i robiących bydło niestety....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 08:39 
Cytuj  
Klapek_Apokalipsy napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mam nadzieje, ze bedzie abonament. Podstawowa prawda jest taka, ze nawet najmniejsza oplata zniecheca czesc plebsu. Wola placic, a miec o te kilkadziesiat procent mniej debili/dzieci w grze.



hehe, w WoWie jakoś twoja teoria się nie sprawdza.


Naprawde? Czyli wiesz jakby wygladala populacja wow gdyby byl free? Ja jestem przekonany, ze odsetek dzieci gimnazjalno-licealnych zwiekszylby sie znaczaco.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 08:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Klapek_Apokalipsy napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mam nadzieje, ze bedzie abonament. Podstawowa prawda jest taka, ze nawet najmniejsza oplata zniecheca czesc plebsu. Wola placic, a miec o te kilkadziesiat procent mniej debili/dzieci w grze.



hehe, w WoWie jakoś twoja teoria się nie sprawdza.


Naprawde? Czyli wiesz jakby wygladala populacja wow gdyby byl free?

Byloby wiecej debili niz jest. Co nie zmienia faktu ze jak gra jest dobra i ma duza populacje to zawsze jest w niej duzo debili.


Zrez=szta to czcze gadania GW2 nie bedzie mialo abonamentu. I bardzo dobrze.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 08:42 
Cytuj  
@SvD
Nawet i w EvE Polacy zachowują się jak bydło na kanale, ale z jedną różnicą oni tak się zachowują na kanale Polish. W wowie Polacy już nie siedzą na kanale Polska/Polish tak jak było po premierze.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 10:22 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Byloby wiecej debili niz jest. Co nie zmienia faktu ze jak gra jest dobra i ma duza populacje to zawsze jest w niej duzo debili.


Zrez=szta to czcze gadania GW2 nie bedzie mialo abonamentu. I bardzo dobrze.


THIS.

Bardzo dobrze ze bedzie darmowa i bardzo dobrze ze wiekszosc gier w przyszlosci bedzie przypuszcalnie F2P. Dzieki temu lajtowo bede mogl przeskakiwac miadzy MMO jak mi sie bedzie jedno czy drugie nudzic bez poczucia ze wydalem kase na 2miesieczny prepaid a pogralem 10 godzin a z myslenia "place abonament to jestem lepszy/moja gra jest lepsza" wyroslem juz dawno bo to jeden wielki bullshit.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 10:42 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
Byloby wiecej debili niz jest. Co nie zmienia faktu ze jak gra jest dobra i ma duza populacje to zawsze jest w niej duzo debili.


Zrez=szta to czcze gadania GW2 nie bedzie mialo abonamentu. I bardzo dobrze.


THIS.

Bardzo dobrze ze bedzie darmowa i bardzo dobrze ze wiekszosc gier w przyszlosci bedzie przypuszcalnie F2P. Dzieki temu lajtowo bede mogl przeskakiwac miadzy MMO jak mi sie bedzie jedno czy drugie nudzic bez poczucia ze wydalem kase na 2miesieczny prepaid a pogralem 10 godzin a z myslenia "place abonament to jestem lepszy/moja gra jest lepsza" wyroslem juz dawno bo to jeden wielki bullshit.


Tez tak mam... zakupilem teraz 2 miechy EVE i mam nadzieje, ze nie znudzi mi sie... bo jak tak to w sumie mozna powiedziec, ze wrzucone pieniadze w bloto.

Odnosnie f2p, jezeli rzeczywiscie wiekszosc gier bedzie f2p to zastanawia mnie fakt czy ludzie nie beda skakac wlasnie miedzy grami, bo jakis tytul mi sie znudzil. Mam nadzieje, ze gw2 bedzie f2p ;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 10:46 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
Byloby wiecej debili niz jest. Co nie zmienia faktu ze jak gra jest dobra i ma duza populacje to zawsze jest w niej duzo debili.


Zrez=szta to czcze gadania GW2 nie bedzie mialo abonamentu. I bardzo dobrze.


THIS.

Bardzo dobrze ze bedzie darmowa i bardzo dobrze ze wiekszosc gier w przyszlosci bedzie przypuszcalnie F2P. Dzieki temu lajtowo bede mogl przeskakiwac miadzy MMO jak mi sie bedzie jedno czy drugie nudzic bez poczucia ze wydalem kase na 2miesieczny prepaid a pogralem 10 godzin a z myslenia "place abonament to jestem lepszy/moja gra jest lepsza" wyroslem juz dawno bo to jeden wielki bullshit.


Tez tak mam... zakupilem teraz 2 miechy EVE i mam nadzieje, ze nie znudzi mi sie... bo jak tak to w sumie mozna powiedziec, ze wrzucone pieniadze w bloto.

Odnosnie f2p, jezeli rzeczywiscie wiekszosc gier bedzie f2p to zastanawia mnie fakt czy ludzie nie beda skakac wlasnie miedzy grami, bo jakis tytul mi sie znudzil. Mam nadzieje, ze gw2 bedzie f2p ;p


Nadzieja nie manic do rzeczy. Oni tak dlugo mowia ze bedzie za darmo, ze jak nagle wprowadza oplaty to media i gracze ich po prostu zniszcza ;p. Takiego PRowego zamoboja nikt sobie niezechce strzelic :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 19:34 
Cytuj  
No, w Seattle ruszyl PAX . Szkoda ze tak blisko z Gamescomem wiec zapewne ekipa AN nic nowego nie zdarzyla przygotowac.

No, cos jednak nowego jest:

http://www.curse.com/articles/guild-war ... 11276.aspx

No i znowu AN dorzuca stuff za darmo a w sumie mogliby sobie pare euro policzyc za pobranie aplikacji i dostep do uslugi.

Tlumaczenie na szybko dla osob majacych problemy z jezykiem ( :o )

Cytuj:
PAX 2010 wlasnie sie rozpoczal i zespol Curse mial okazje wziasc udzial w demie GW2 ArenaNetu. Gwiazda pokazu byla rewolucyjna, rozwijana obecnie aplikacja na ipada i smartfony.

Po wyjsciu na rynek, aplikacja posiadac bedzie wiele funkcji zaprojektowanych by pomoc graczom bedacym offline polaczyc sie ze swoimi znajomymi w grze. Wraz z mozliwoscia czatowania z przyjaciolmi i czlonkami gildii z urzadzenia przenosnego, gracze beda takze mogli sledzic polozenie kolegow w grze na pelnoekranowej mapie, pokazujacej ich dzialania i ruchy w czasie rzeczywistym.

Inne planowane funkcje aplikacji to zdalny dostep to domu aukcyjnego i mozliwosc dodawania nowych wpisow do listy znajomych bezposrednio z urzadzenia przenosnego. Aplikacja bedzie dostepna dla graczy GW2 bez dodatkowych oplat.


Heh, niedlugo MMO beda do nas na komorki dzwonic i smsy wysylac :P

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 10:38 
Cytuj  
Dzyń dzyń...
-Tak?
-drzewo ściąłem milordzie....
-To zapierdalaj je sprzedać, a nie jak kołek stoisz !


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 16:56 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=eMq7RDIp ... r_embedded

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 17:36 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=7Rl0Cr7ZGo0

Ale gosciu troche glupot wygaduje z tym atakowaniem mniej opancerzonych miejsc i plotkami na temat daty wydania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 18:02 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=7Rl0Cr7ZGo0

Ale gosciu troche glupot wygaduje z tym atakowaniem mniej opancerzonych miejsc i plotkami na temat daty wydania.

w GW1 byly hity w poszczegolne miejsca pnacccerza. Tzn. w co uderzenie bylo losowane, ale dlatego wlasnie rozne czesci armora mialy rozne wartosci. Nie widze powodow zeby w GW2 tego nie bylo szczegolne ze na widoku ekwipunku sa zachowane glowne czesci takie same jak w GW1


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 19:08 
Cytuj  
Wiem ale nie to mialem na mysli. Autor nagrania mowi o atakowaniu pod innym katem i celowaniu w slabiej opancerzone miejsca zeby zwiekszyc obrazenia.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 19:37 
Cytuj  
Może chodziło mu o to, że - tak jak w GW - kiedy walisz z broni plecy, zawsze zadajesz critical dmg. Cholera wie w sumie ;)


_________________
http://karolinacianciara.pl/

*

Posty: 60
Dołączył(a): 1.01.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 18:57 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=sTBb_Sgl7rw

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 19:26 
Cytuj  
rzepo napisał(a):


wyglada fun w chuj, ale martwi mnie ta mala ilosc skilli na pasku


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 19:28 
Cytuj  
Swoja droga ciekawe czy w GW2 tak jak w innych grach tez jedna stolica wezmie gore nad innymi i gracze beda sie tam skupiac podczas gdy pozostale stolice beda wymarlymi obszarami gdzie zaglada sie tylko gdy skieruje nas tam jakis 'quest' podczas levelowania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.