mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 10:44 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Bosh.... chcecie addonów WoW ----> this way w GW1 tego nie było w GW2 tez nie będzie, nie podoba się to nie grac i po problemie.

Mi osobiście jakoś nigdy w GW1 nie były potrzebne addony żeby ruptować mesmerem casty tylko dobre latency a jak ktos nie potrafi ogarnąć gry bez addonów to once again, WoW ----> this way.


To bylo niby do mnie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 10:50 
Cytuj  
sula napisał(a):
Kole0 napisał(a):
ja pierdole widze sula i Spyke to jakies 1500 arena wow hero co dostaly wpierdol i whinuja.
trzeba miec niezle nasrane pod czerepem, albo totalnie lamic zeby whinowac na focus unit frame, albo enemy cast bar.

wogle argumenty tak smutne, ze nie wiem czy sie smiac czy plakac.


mam pomysl - niech jeszcze szyfruja to czy dostajesz wpierdol co by czasem nikt nie mogl ogarnac ze lamisz no i kazdy kto ci spusci wpierdol obowiazkowo musi zostac poddany wymazaniu pamieci co by nikomu o tym nie zdarzyl powiedziec - wtedy w swoim zamknietym swiecie bedzie mozna uwazac sie za dobrego gracza.

Jak dla mnie to wygląda ,że ty się boisz ,że bez pokazującego ci co masz robić wskaźnika będziesz baty zbierał.
Poza tym w WoW-a dawno nie gram także nie trafiłeś.

Poza tym , nie rozumiesz i po prostu tak ci pewne schematy ci się w mózg wryły ,że nie umiesz poza nie wyjść.
Nie mówiąc o tym ,że flejmujesz mnie w sposób ,który dokładnie pokazuje ,że nie rozumiesz , bo ja mam w głęboko w dupie ratingi , kill ratio i inne tego typu.
Po prostu nie rozumiesz czemu przytłaczająca ilość osób w tym temacie ma takie zdanie a nie inne.

This.
Odnosze wrazenie, ze ci ktorzy najbardziej placza za addonami, jakby im je nagle zabrać to by biedaczki, nie były w stanie grać w gre..

Jak jestescie tacy pr0, skillz0r, i wogole, to powiniescie swietnie sobie radzic bez zadnych wspomgaczay, poprostu obserwujac co sie dookola was dzieje i nadrabiajac zwyczajnym doswiadczeniem, ze ktos zrobi tamto, bo zrobil to.

Dlaczego w SC2, nie ma zadnych addonow do GUI ?
Dlaczego w FPSa nie ma addonow do UI ? (przynajmniej w tych w które grałem).
Itd.

Wybrazcie sobie, ze w SC2 jest addon pokazujacy ile czasu zostalo przeciwnikowi do wybudowania jakiejs jednostki, budynki.
Przeciez to by kompletnie rozjebalo gre.

Podobnie byloby w GW2.

Wbijcie sobie do łbów, ze GW2 ma wiecej wspólnego z typowym shooterem niż z kurwa jebanym klikaniem w skile.

A teraz zegnam. Wiecej z "prosami" tego forum dyskutować nie będe, bo im się swiatopogląd skończył na czubku własnego nosa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 11:01 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
To bylo niby do mnie?


Do wszystkich addon whore.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 11:05 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Mysle, ze ogolnie przesadzacie z jezdzeniem po add-onach. Ktos pisal nawet, ze enemy cast bar jest be. Ciekawe jak bez tego uzywac interruptow na przyklad. Na farta?

"GW2" to nie "GW". Nacisk na interrupty został zdecydowanie zmniejszony.


Jeżeli chodzi o zmianę UI na własną rękę to będzie ograniczona. Wpływa na to charakterystyczny system skilli, który zastosowano w "GW2" - skille 1-5 zależą od broni, skill 6 to leczenie, skille 7-9 mogą być ofensywne lub defensywne, skill numer 10 to elitarna umiejętność w stylu zamiany w tornado, licza lub przyzwanie wielkiego ognistego miecza po podniesieniu, którego pierwsze 5 skilli się zmienia. Skille 6-10 możemy wybierać spośród tych zdobytych nieznanymi do tej pory metodami. Skille broni zależą od tego co dzierżymy w dłoniach i można je modyfikować tylko poprzez traity. Wojownik może zdobyć 100 mieczy a i tak te 5 umiejętności związanych z mieczem będą takie same.


UI:
http://img839.imageshack.us/img839/876/teaserp.png

Jest fajne i stylowe. No i te wypasione smugi na obrzeżach ekranu. Nie wiem co ktoś tutaj by chciał modyfikować. Brakuje mi tylko tych fajnych rozmazanych obramowań UI, które kiedyś były, ale widocznie tak jest bardziej przejrzyście.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 11:30 
Cytuj  
Hehe no i skonczylo sie jak zwykle - rage, bluzgi i fochy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 11:47 
Cytuj  
Zrobcie jakis znacznik w watku w miejscu gdzie skonczycie sie jak szympansy nawzajem odchodami obrzucac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 11:50 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Hehe no i skonczylo sie jak zwykle - rage, bluzgi i fochy.

No właśnie. Od tego fanboizmu z jednej strony i płaczu z drugiej zapomniałem już jak gra wyglądała na filmikach i znowu mi zbrzydła.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 11:57 
Cytuj  
iniside napisał(a):
sula napisał(a):
Kole0 napisał(a):
ja pierdole widze sula i Spyke to jakies 1500 arena wow hero co dostaly wpierdol i whinuja.
trzeba miec niezle nasrane pod czerepem, albo totalnie lamic zeby whinowac na focus unit frame, albo enemy cast bar.

wogle argumenty tak smutne, ze nie wiem czy sie smiac czy plakac.


mam pomysl - niech jeszcze szyfruja to czy dostajesz wpierdol co by czasem nikt nie mogl ogarnac ze lamisz no i kazdy kto ci spusci wpierdol obowiazkowo musi zostac poddany wymazaniu pamieci co by nikomu o tym nie zdarzyl powiedziec - wtedy w swoim zamknietym swiecie bedzie mozna uwazac sie za dobrego gracza.

Jak dla mnie to wygląda ,że ty się boisz ,że bez pokazującego ci co masz robić wskaźnika będziesz baty zbierał.
Poza tym w WoW-a dawno nie gram także nie trafiłeś.

Poza tym , nie rozumiesz i po prostu tak ci pewne schematy ci się w mózg wryły ,że nie umiesz poza nie wyjść.
Nie mówiąc o tym ,że flejmujesz mnie w sposób ,który dokładnie pokazuje ,że nie rozumiesz , bo ja mam w głęboko w dupie ratingi , kill ratio i inne tego typu.
Po prostu nie rozumiesz czemu przytłaczająca ilość osób w tym temacie ma takie zdanie a nie inne.

This.
Odnosze wrazenie, ze ci ktorzy najbardziej placza za addonami, jakby im je nagle zabrać to by biedaczki, nie były w stanie grać w gre..

Jak jestescie tacy pr0, skillz0r, i wogole, to powiniescie swietnie sobie radzic bez zadnych wspomgaczay, poprostu obserwujac co sie dookola was dzieje i nadrabiajac zwyczajnym doswiadczeniem, ze ktos zrobi tamto, bo zrobil to.

Dlaczego w SC2, nie ma zadnych addonow do GUI ?
Dlaczego w FPSa nie ma addonow do UI ? (przynajmniej w tych w które grałem).
Itd.

Wybrazcie sobie, ze w SC2 jest addon pokazujacy ile czasu zostalo przeciwnikowi do wybudowania jakiejs jednostki, budynki.
Przeciez to by kompletnie rozjebalo gre.

Podobnie byloby w GW2.

Wbijcie sobie do łbów, ze GW2 ma wiecej wspólnego z typowym shooterem niż z kurwa jebanym klikaniem w skile.

A teraz zegnam. Wiecej z "prosami" tego forum dyskutować nie będe, bo im się swiatopogląd skończył na czubku własnego nosa.



mozliwosc scoutowania mapy w sc2 to wlasnie taki focus frame z wowa + trackowanie jego cdkow, czyli tutaj jak sobie radzi.
dzwiek stereo i wzwyz w shooterach to wlasnie taki focus frame z wowa.

poprostu dana gra zostala tak zaprojektowana ze korzystanie z focusa to jest must have jezeli chcesz cos osiagnac, to samo tyczy sie makrowanych spelli, ktore rzuca sie na focus zamiast na nasz target.

taka mechanika gry - proste jak budowa cepa
widzac gameplay PvP z gw2 bedzie poprostu napierdalanie celu, ktory masz wycentrowany wiec zapewne nie bedzie nacisku na obserowanie innych, aby zinteruptowac naprzyklad 1s spell ktory jest kluczowy do zwyeciestwa.
nie oznacza to, ze GW2 nagle robi krok naprzod bo nie bedzie focusa, czy ogolnie targetowania - poprostu gra bedzie dzialala na innych zasadach gdzie nie bedzie to wymagana - czy to dobrze, czy nie jest kwestia gustu.

I tak jak w Gw2 na pewno, aby grac dobrze wymagany bedzie dynamiczny swap weaponow(i zarazem skilli postaci) tak w WoWie trzeba dobrze korzystac z timerow, makr i focusa - sa to narzedzia dostepne i POTRZEBNE dla wszystkich i dobry gracz bedzie z nich korzystal w sposob wlasciwy, podczas gdy gorszy sobie z takim multitaskingiem nie poradzi.
takimi mechanikami rzadza sie gry i nie sa to jakies wyjebane w kosmos opcje niedostepne dla dla innych.
jeden gracz grajac w GW2 jak naprzyklad TotalBisq bedzie myszka klikal skilla znajdujacego sie po '5' , drugi bedzie mial wszystko wygodnie pobindowane - wiadomo ktory dostanie wpierdol
jeden gracz grajac w WoWa bedzie korzystal z focusa inny nie i bedzie wiadomo, ktory z nich bedzie lapal CC zza plecow a zarazem wpierdol.


tl:dr whine jest na poziomie whinu gracza w FPS, ktory whinuje ze dostaje wpierdol bo gra na glosnikach, a nie jak inni - na sluchawkach.



edit. a UI w GW2 jest zajebiste(chodz mnie sie nie podoba kolka z HP, wole pasek) i proste, ale jest takie dlatego, ze postac moze miec w danym momencie tylko kilka skilli itp - wiec nie trzeba nic kombinowac.
a dajmy na to przyklad wowa - ui jest zjebane bo ma 5lat i zamiast byc funkcjonalnym jest tylko ladne i oldschoolowe - praktycznie nic na nim nie widac i developer zdaje sobie z tego sprawe, wiec pozwala na jego modyfikacje.
Jesli UI jest zrobione dobrze i przejrzyscie to nie trzeba wprowadzac addownow - proste w chuj

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 12:36 
Cytuj  
Kaleo ,wierz lub nie ale grałem duzo w wowa pvp ,kilkoma postaciami i na dobrych ratingach .

Każdy zna sytuacje gdzie wychodzi nowy duzy patch i nagle 80% sie sypie ,przez co sie nie da grać przez kilka dni bo cale UI posypane.To kolejny powod dla ktorego jestem na NIE.Samo UI z guild wars jest fajne ,minimalistyczne i przejzyste .

Odnosnie tego że bez timerów nie da się zcounterować 1sec castu to deal with it ,przez takie cos cierpi balans ,bo niektore klasy dzieki temau moga totalnie lockdownowac inne eg .mag 80% walki może kontrolować warriora ;/ Lub rogal stunlockujac healera do usranej smierci.Same macra ,w niektorych scenariuszach pomagały ,zaoszczedzic miejsce na action barach ale z drugiej jak kurwa trzeba bylo wszystkie CC ,dispele itp miec zmacrowane pod kazdy arena target / party player ,co sztucznie powiekszalo o kolejne ikonki na hotbarze.

I własnie dzięki tej nie przywidywalności gra nabiera tępa , wiecej randomowych sytuacji a nie kurwa jak w wowie gdzie do ratingu 2300-2400 mozesz klepać gotowe taktyki dla op setupow z arena junkies i potem kurwa skillzory wszyscy bo 2200 fotm teamem.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 01:47 
Cytuj  
Pies ogrodnika, kto ci broni grać na standardowym GUI? Po kij chcesz zabrać ludziom możliwość zmiany barów,framesów itp wedle potrzeby? Przecież to jest jakaś paranoja co wy tutaj wygadujecie.
Spyke jaki rat miałeś bo jeżeli mniej niź 2k to nie ma sensu dyskutować. Ja np starałem się jak najmniej addonów mieć, ale interrupt bar czy gladius to jest po prostu must have. Inni całe UI zmieniali i nie miałem z tym żadnych problemów.

Jak ktoś potrafi ogarnąć banał jakim jest gra to zawsze znajdzie sposób ,jak ktoś jest lamerem to zawsze znajdzie powód dlaczego go jadą.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 03:34 
Cytuj  
Pierdzielicie już tak, że się niedobrze robi. Jesr powiedziane: będzie bardzo mała możliwość customizacji GUI. W tym miejscu rozmowa się powinna skonczyć.
Że niektóre gry mają tak dziadowskie GUI, że żal, to jest ich problem. GUI w GW jest świetne i w GW2 też się takie zapowiada. Ja nie jestem zwolenniczką addonów, ale przecież jak zobaczyłam UI w WAR, to chciało mi się wyć. Do tej pory jak widzę w grze głowę postaci w kółeczku zamiast po prostu hp bara, to mną trzepie. Ale to temat na inne forum.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 06:50 
Cytuj  
@WilkuDemon
tej dresik, jeśli dla ciebie brak korzystania ze wspomagaczy jest oznaką lamerstwa to byłoby to kolejny epizod w którym pokazujesz jak bardzo jesteś głupi


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 09:39 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Pierdzielicie już tak, że się niedobrze robi.
Forum od jakiegoś czasu prezentuje taki poziom, że ja to mam wręcz odruch wymiotny w momencie kiedy nie wchodzę, wytrzymuję z 1-5 minut i zaraz po tym uciekam ;) Więc kobito nie jest z Tobą jeszcze tak źle :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 09:48 
Cytuj  
addon to taki sam wspomagacz, jak dzwiek w fpsach, czy makrowanie pod grupy unitow w rtsach - to ze postawowe ui failuje w pokazywaniu rzeczy, ktore widoczne byc powinny nie znaczy ze sobie ulatwiasz gre - bo naprzyklad postac posiada na sobie 10 debuffow, ale ui jest zjebane i pokazuje tylko 5, puki nie najedziesz na nie, zeby sie rozwinely.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 09:51 
Cytuj  
najpierw naucz sie poprawnie pisac, a potem idz juz sobie stad.
twoje zdanie poznalismy, a nie jest to temat ogolny odnoszacy sie do ui w grach.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 09:54 
Cytuj  
to nie jest moje zdanie - to jest fakt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 09:55 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
to nie jest moje zdanie - to jest fakt.

To jest twój fakt.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 09:56 
Cytuj  
to nie ja wymyslilem pomysl addowno, a blizzard - producent gry. wiec skoro producent gry twierdzi ze addony sa potrzebne do jego produkcji to tak zaiste jest i to jest fakt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 09:57 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
to nie ja wymyslilem pomysl addowno, a blizzard - producent gry. wiec skoro producent gry twierdzi ze addony sa potrzebne do jego produkcji to tak zaiste jest i to jest fakt.

Od kiedy to jest temat o blizzardzie ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 10:06 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
to nie ja wymyslilem pomysl addowno, a blizzard - producent gry. wiec skoro producent gry twierdzi ze addony sa potrzebne do jego produkcji to tak zaiste jest i to jest fakt.


kurwa jebłem


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.