mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:15 
Cytuj  
Tylko mi się animacja nie podoba ? ;<


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:18 
Cytuj  
"Let me explain what an overflow server is and what it does. It is a technology we also use as our version of a queuing system. When a map or a world you want to log into is at capacity limit, the game will ask you if you want to play on an overflow server - so you can actually play while you are in a queue. Once space opens on your world, the game will ask you if you want to join your friends on your world. And you keep all the progress you made while you were playing on the overflow server."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:22 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Tylko mi się animacja nie podoba ? ;<


Yep.

Dla mnie animacja jest zajebista z wyjątkiem biegania - postacie ślizgają się po powierzchni. Ale płynność i design jak najbardziej gra.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:23 
Cytuj  
Hmmm, czyli cos zrobic jesli gracz czeka zeby sobie pograc - dać mu pograc. Sprytne :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:23 
Cytuj  
Ale złapaliście hype. Z tego co widać to zapowiada się drugi WAR. Silnik gry mało wydajny (ala Darkfall czy inny SWTOR) - zwiecha przy większej ilości luda nawet na najnowszym sprzęcie. Animacje postaci drewniane, efekty skili badziewne, rodem z WOWa czy innego ROMa. Tab-targeting dla "pro" graczy sprawnych inaczej. No i oczywiście magusfest (inaczej tzw. "Harry Potter Online") na WvWvW - jak w każdym tab-targecie z dużym zasięgiem czarów. Jedyne co ratuje tą grę to brak abonamentu - gimbusy będą grały. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:25 
Cytuj  
a zes przyjebal z tym dfo znowu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:25 
Cytuj  
Czyzby alt pociesznego. Idz sobie do swojej wspolnej wanny.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):
mrynar napisał(a):
E, to nie chodzi o NCsoft. Kazdy duzy mmorpg to wielkie przedsiewziecie biznesowe, ktore ma swoj budzet i terminy. Termin wydania mozna przesunac raz czy drugi, ale nie mozna go przesuwac w nieskonczonosc.

W moich zalozeniach wydawanie produktu, ktory tak czy inaczej jest skazany na zwrot kosztow w perspektywie dlugoterminowej, odkladanie premiery ma sens. Bo jeśli znaczna czesc klientow powie "pierdole to", to szanse na zwrot dlugoterminowy (nie mowiac juz o krotko), maleja do zera.



Gdyby tak bylo to WAR bylby do dzis w stanie produkcji. :)

Genaralnie kibicuje GW2 bo PvP na takiej duzej mapie to musi byc fun (o ile nie zabija go performace).
Na to WvW bedzie mozna wejsc gotowa postacia czy jakis tam lvl bedzie trzeba wbic?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:37 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Ale złapaliście hype. Z tego co widać to zapowiada się drugi WAR. Silnik gry mało wydajny (ala Darkfall czy inny SWTOR) - zwiecha przy większej ilości luda nawet na najnowszym sprzęcie. Animacje postaci drewniane, efekty skili badziewne, rodem z WOWa czy innego ROMa. Tab-targeting dla "pro" graczy sprawnych inaczej. No i oczywiście magusfest (inaczej tzw. "Harry Potter Online") na WvWvW - jak w każdym tab-targecie z dużym zasięgiem czarów. Jedyne co ratuje tą grę to brak abonamentu - gimbusy będą grały. :lol:


Kim ty jesteś żeby się w ogóle wypowiadać na tym forum :F?


Ja złapałem mega hype bo czuję, że to będzie hit. Tym bardziej, że nie ma daty premiery jeszcze:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:38 
Cytuj  
Cytuj:
Gdyby tak bylo to WAR bylby do dzis w stanie produkcji.


Nieprawda, nie da się naprawić czegoś co było w WAR zjebane u podstaw, czyli RvR. Złe wybory designerskie to nie to samo co fixowanie i dopieszczanie produktu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:44 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
iniside napisał(a):
mrynar napisał(a):
E, to nie chodzi o NCsoft. Kazdy duzy mmorpg to wielkie przedsiewziecie biznesowe, ktore ma swoj budzet i terminy. Termin wydania mozna przesunac raz czy drugi, ale nie mozna go przesuwac w nieskonczonosc.

W moich zalozeniach wydawanie produktu, ktory tak czy inaczej jest skazany na zwrot kosztow w perspektywie dlugoterminowej, odkladanie premiery ma sens. Bo jeśli znaczna czesc klientow powie "pierdole to", to szanse na zwrot dlugoterminowy (nie mowiac juz o krotko), maleja do zera.



Gdyby tak bylo to WAR bylby do dzis w stanie produkcji. :)

Genaralnie kibicuje GW2 bo PvP na takiej duzej mapie to musi byc fun (o ile nie zabija go performace).
Na to WvW bedzie mozna wejsc gotowa postacia czy jakis tam lvl bedzie trzeba wbic?

WAR byl wydawany przez EA (ktorzy udupili kazde MMO w historii), i produkowany przez partaczy z Mythica (ktorzy sami nie wiedzieli co chcą w grze mieć).
Na WvW możesz wejść zaraz po skończeniu tutoriala Czyli chyba po 5 minutach gry ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a zes przyjebal z tym dfo znowu.


+1


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:48 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Tylko mi się animacja nie podoba ? ;<
Nie jesteś sam. Animacje są drewniane. Bieganie prawie jak w DFO zaraz po premierze.

Mendol napisał(a):
a zes przyjebal z tym dfo znowu.

Taka prawda. Chłopacy z AN wzieli silnik z GW1 i go "ulepszyli". Efekty widać na mass PvP. Pewnie silnik obsługuje tylko 1 rdzeń procka.

iniside napisał(a):
Czyzby alt pociesznego. Idz sobie do swojej wspolnej wanny.
zaboleq napisał(a):
Kim ty jesteś żeby się w ogóle wypowiadać na tym forum :F?

Ja złapałem mega hype bo czuję, że to będzie hit. Tym bardziej, że nie ma daty premiery jeszcze:).
Nie jestem niczyim altem. Wszytkie wnioski wysunąłem na podstawie przeczytanych informacji i obejrzanych materiałów. Obiektywnie patrząc to zapowiada się kolejny fail MMO. Jak przewidywałem wielki fail TORa, to fanboye waszego pokroju co załapali hype też mi mówili żebym spierdalał. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:51 
Cytuj  
No, no. Ja hype na TORa nie mialem. Wiec no. Spierdalaj.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 19:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
No, no. Ja hype na TORa nie mialem. Wiec no. Spierdalaj.
Learn to read. EOT z mojej strony, bawcie się dobrze.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 20:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
No, no. Ja hype na TORa nie mialem. Wiec no. Spierdalaj.


tak wyglada gosc bez zycia ktory wali konia na gre :wtf:

skomentujesz cos to powie 'spierdalaj' haha

i widac na kazdym filmiku WvWvW jak przy 20-30graczach gra zwalnia , do tego oblezenia dzialaja tak samo jak kiedys na wintersgapie i tol barad -.- tyle ze na wieksza skale

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 20:09 
Cytuj  
bardziej mi chodzilo o malo wydajny silnik dfo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 20:13 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
iniside napisał(a):
No, no. Ja hype na TORa nie mialem. Wiec no. Spierdalaj.


tak wyglada gosc bez zycia ktory wali konia na gre :wtf:

skomentujesz cos to powie 'spierdalaj' haha

i widac na kazdym filmiku WvWvW jak przy 20-30graczach gra zwalnia , do tego oblezenia dzialaja tak samo jak kiedys na wintersgapie i tol barad -.- tyle ze na wieksza skale


Ty pocieszny, powinies miec zakaz wypowiadania sie na temat MMO. Dla ciebie najlepsze by byl multiplayer.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 20:19 
Cytuj  
Po co odpisujesz kolesiowi ktory jara sie pandlalandia i zajebitym endgame PvE w TOR?
Ehh.. iniside powinienes juz sie nauczyc, niektorym sie odpisuje a niektorych sie ignoruje.


Co do wszytkich newsow dzisiejszych o GW2 - o godzinie 15 otworzyla sie puszka pandory tylko ze w srodku byla czysta zajebistosc. Dokladnie to czego sie spodziewalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2012, 20:21 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Po co odpisujesz kolesiowi ktory jara sie pandlalandia i zajebitym endgame PvE w TOR?
Ehh.. iniside powinienes juz sie nauczyc, niektorym sie odpisuje a niektorych sie ignoruje.


Co do wszytkich newsow dzisiejszych o GW2 - o godzinie 15 otworzyla sie puszka pandory tylko ze w srodku byla czysta zajebistosc. Dokladnie to czego sie spodziewalem.

Juz mi nie duzo zostalo do 12k postow ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.