mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 10:32 
Cytuj  
Nie śledzę już od jakiegoś czasu twitta fw2 , wiadomo już jak HoM ma być powiązany z GW2?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 12:40 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Lorath napisał(a):
iniside napisał(a):
Lorath napisał(a):
Dana napisał(a):
Z długiego łuku zadajesz większe obrażenia czym dalej jesteś od celu. Możesz także strzelać w ruchu.


Tylko pierwszy skill zalezy od odleglosci. A ze mozna w ruchu to oczywiste. Mimo wszystko cieniutko.

E tam. Nauczysz sie grac to bedzie lepiej.
AFAIR w GW2 ranger tez nie byl rozpierdalatorem.


Mi nie chodzi o to ze slabo w porownaniu z innymi klasami tylko ze luk slabo w porownaniu z mieczem 2 recznym u rangera. Miecz robi ze 2x damage luku. Albo co najmniej 50% wiecej.

To nie zmienia tego co napisalem ;s.


Nie zmienia. Ale to co napisales nie odnosi sie do mojego posta na ktorego odpowiadales. I dlugi i krotki luk powinny IMO miec podbity damage o jakies 30-40% a 2 reczny miecz obnizony.


Ostatnio edytowano 26 mar 2012, 12:47 przez Lorath, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 12:41 
Cytuj  
to napisz to na forum bety, a nie tutaj.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 12:41 
Cytuj  
http://www.reddit.com/r/Guildwars2
dla tych co nie mieli szczescia sprawdzic organoleptycznie;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 12:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to napisz to na forum bety, a nie tutaj.


Gdybym byl beta testerem to bym napisal :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 15:25 
Cytuj  
GW2 Beta - Thief Gameplay & Dynamic Events

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 16:24 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
iniside napisał(a):
Lorath napisał(a):
iniside napisał(a):
Lorath napisał(a):
Dana napisał(a):
Z długiego łuku zadajesz większe obrażenia czym dalej jesteś od celu. Możesz także strzelać w ruchu.


Tylko pierwszy skill zalezy od odleglosci. A ze mozna w ruchu to oczywiste. Mimo wszystko cieniutko.

E tam. Nauczysz sie grac to bedzie lepiej.
AFAIR w GW2 ranger tez nie byl rozpierdalatorem.


Mi nie chodzi o to ze slabo w porownaniu z innymi klasami tylko ze luk slabo w porownaniu z mieczem 2 recznym u rangera. Miecz robi ze 2x damage luku. Albo co najmniej 50% wiecej.

To nie zmienia tego co napisalem ;s.


Nie zmienia. Ale to co napisales nie odnosi sie do mojego posta na ktorego odpowiadales. I dlugi i krotki luk powinny IMO miec podbity damage o jakies 30-40% a 2 reczny miecz obnizony.

Rence ;/
Jak sobie wyobrazasz zeby Longbow mial taki sam dmg jak dwureczny miecz. (czy tam na odwrót). Luk ma duzy zasieg i robi duzy AOE dmg.
Z dwurecznym mieczem zeby miec taki dmg, musisz wpasc w grupe wrogow i przezyc, bo ta bron nie zapewnia zadnej przezywalnosci.

JEst dobrze. O ewntualnych zmianach bedzie mozna mowic po 6+ miesicach od premiery.
Ja wiem ze wy macie takie i takie odczucia. Ale oni nie robią tego na zasadzie "tutaj sobie odejmiemy bo to nie wyglada ok". Tylko mają rozpisane wartosci w excelowych arkuszach gdzie widać na pierwszy rzut oka gdzie wystepuje brak balansu.

Doprawdy. AN to nie Blizzard w WoW..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 16:30 
Cytuj  
przesadzasz powoli inside ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 16:34 
Cytuj  
Ale ma po części rację. Trzeba wyjść z mentalności archetypów. Ranger nie jest klasą "Zasięgową", a łuk nie jest jego główną bronią.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 16:39 
Cytuj  
swoja droga pvp dla was bylo satysfakcjonujace? bo ja cholera pogralem z godzine te arenki i tyle. nie mialem ochoty grac dluzej jak ta godzine bo mnie znudzilo - ot takie napierdalanie skillami offcooldown. system dodgowania tez mocno sredni - raz ze double tap cholernie nie wygodny do wykonania w biegu, a dwa to sama mechanika tez taka srednio fajna do gry, gdzie pociski za nami skrecaja.


no i faktycznie - przejrzystosc skilli to jest tragedia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 16:40 
Cytuj  
dana: no ale to napisalem juz wczesniej, ze dla mnie ranger jest git.
zgadzam sie z inside'm ale troche juz przesadza :)

kole0: tak, bylo. i double tap nawet mi sie udawalo zrobic :P


a co jest nie tak z 'przejrzystoscia' skilli?
jak gralem engi i zrobilem 9 level to bez problemu znalem skille.
jak wzialem mesmera/ele/rangera/warriora na arenki to faktycznie nie mialem pojecia co robie bo nagle doszlo w uj skilli, ktore trzeba POZNAC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 16:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
przesadzasz powoli inside ;)

NIe przesadzam. Stwierdzam fakty.
Jaki jest sens poronywac dlugi luk ktory ma jakis kosmiczny zasieg i mocne aoe, z dwurecznym mieczem, ktory co prawda tez ma mocne aoe, ale zeby go uzyc musisz wbiec w grupe wrogow. Co w polaczeniu z brakiem healerow, i malych mozliwosci defensowynych takie dwurecznego miecza, bedzie sie konczyc szybkim zgonem ?

Nie wspominam juz o tym, ze ranger moze zakladac rozne cony na odleglosc.

Cytuj:
ot takie napierdalanie skillami offcooldown.

Wlasnie. Jak gracze ogarną, że skile łącza sie w comba i przestana napierdalac 1-2-3-4-5 to pojadą takich prosów którzy tylko wala jak nie ma Cd :lol: :lol: :lol:

Powtórze to. Wasz błąd polega na tym, ze traktujecie te gre jak zwykle MMO, ze zwyklym combatem mmo.

To jest realtime'owa wersja Magic The Gathering, wymieszana lekko z shooterem.

Cytuj:
a co jest nie tak z 'przejrzystoscia' skilli?

Nic. Kole0 to poprostu pro-player aren z wowa (jak ci redita), który nie potrafił ogarnąć, że używanie skili w GW2 nie polega na walnie od 1 do 5 kiedy tylko nie ma cd. :roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 16:55 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
swoja droga pvp dla was bylo satysfakcjonujace? bo ja cholera pogralem z godzine te arenki i tyle.

I naprawdę się dziwisz? To jakbyś zaczął grać w WoWa od battlegroundów/aren na PTRze premadem na 80 - wszystkie skille odkryte etc.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 16:56 
Cytuj  
Akurat ma racje ze walczy sie troche jak we wrath of heroes.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 17:41 
Cytuj  
Nie jestem przekonany. Bo o ile teoretycznie wiem co masz na mysli Iniside i rozumiem filizofie developerska za tym stojaca to po grze rangerem, jestem dosc mocno zawiedziony 'feelem' tej klasy. Po prostu atakom ranged rangerow brakuje 'kopa'. Czuje ze o wiele skuteczniejszy w tej roli bylby warek ze strzelba. Coz, moze wynika to z niedomagajacych petow...


Ostatnio edytowano 26 mar 2012, 17:49 przez Lorath, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 17:47 
Cytuj  
Lorath - skończ waść, wstydu oszczędź. Ranger jest jedną z najbardziej OP klas na chwilę obecną. Longbow z autoataku w porywach do 2,5k crituje, z Rapid Fire też ładny dmg, do tego odrzut, ładne aoe i osłabienie z 3ki. Tak jak Iniside pisał, Ranger ma największy zasięg w grze z longbowa więc nie może mieć dmgu takiego jak z 2h sworda, bo to już w ogóle byłoby OP. Warek to pizda niestety, może nie tak jak engi ale jest tak na drugim miejscu w tierze mięs armatnich. Oby to jak najszybciej zmienili bo ma potencjał.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 17:49 
Cytuj  
Guild Wars 2: Human, Norn and Charr Elite Skills

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 17:59 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Lorath - skończ waść, wstydu oszczędź. Ranger jest jedną z najbardziej OP klas na chwilę obecną. Longbow z autoataku w porywach do 2,5k crituje, z Rapid Fire też ładny dmg, do tego odrzut, ładne aoe i osłabienie z 3ki. Tak jak Iniside pisał, Ranger ma największy zasięg w grze z longbowa więc nie może mieć dmgu takiego jak z 2h sworda, bo to już w ogóle byłoby OP. Warek to pizda niestety, może nie tak jak engi ale jest tak na drugim miejscu w tierze mięs armatnich. Oby to jak najszybciej zmienili bo ma potencjał.


No widac kto czym chcial mainowac. Ja rangerem ty warriorem. Dear devs please nerf rock. Paper is fine. Signed: scissors :P To daj jeszcze wartosci atakow warriora ze strzelba. Tylko kill shota nie zapomnij doliczyc :P

Ladna OP klasa kurde ktorej glowny mechanizm klasowy stoi z boku i nic nie robi 90% czasu :P O OP klasach to pogadaj z elemele ktory potrafi 5-6k ci zdjac jednym atakiem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 18:06 
Cytuj  
gra jeszcze nie wyszla, a tu juz placz o buffy i nerfy?;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 18:12 
Cytuj  
Nie ja zaczalem o OP klasach :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.