mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:15 
Cytuj  
iniside napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=I6_Xux8Dkek

Really soon. :D


Nie chce mi sie ogladac, mam przesyt info o GW2 a za malo GW2...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 23:21 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
iniside napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=I6_Xux8Dkek

Really soon. :D


Nie chce mi sie ogladac, mam przesyt info o GW2 a za malo GW2...

Mam to samo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 07:49 
Cytuj  
Na bank bedzie wiecej niz jeden beta eveny jeszcze , wiec gra najwczesniej wyjdzie w czerwcu :[

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 08:46 
Cytuj  
Chyba nikt sie nie spodziewal ze bedzie w maju... Szczegolnie jak sie czyta takie teksty: http://www.guildwars2hub.com/features/i ... jon-peters i widac ze np za balans skilli i tworzenie systemu traitow (nie placeholderow) to tak na serio oni dopiero sie zabieraja.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 10:39 
Cytuj  
a mało to tytułów wychodziło w stadium bety? do tego wczesnej?
Jak będą odgórne naciski marketingowców by wyszedł, to wyjdzie nawet jutro.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 10:48 
Cytuj  
Nie no o maju to nigdy nie myślałem nawet, najwcześniejszy termin na który mam nadzieję to sama końcówka czerwca / początek lipca.

Trochę się zirytuje jak to jednak będzie np. wrzesień czy październik :/

Nie wiem czy się stary robię czy coś ,ale mam wrażenie ,że powódź 'newsów' , filmików i ogólny medialny hype już trwa dłużej niż w przypadku innych tytułów. Trochę przesyt po prostu :/ Do roboty i wydawać ku..a a nie marketing robić :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:12 
Cytuj  
Ale tak co roku o tej porze z gw2 bylo. Ludzie siedzieli przed compami i live streamy z PAXu wchlaniali i sie podniecali ze gra juz tuz tuz :P

Ja mysle ze bedzie wlasnie wrzesien/pazdziernik. Nie wykluczam wczesniej ale to bedzie mila niespodzianka dla mnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:35 
Cytuj  
wrzesien/pazdziernik to jedne z najgorszych terminow imho. albo wydadza na wakacje albo na swieta.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:38 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
wrzesien/pazdziernik to jedne z najgorszych terminow imho. albo wydadza na wakacje albo na swieta.
Czemu? Ja myślę, że właśnie najlepszy termin to wrzesień - dzieciaki będą po szkole się nudzić to pograją, a jak na wakacje będzie słonecznie to nikt nie będzie grał. Tak myślę... :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:39 
Cytuj  
Gra nie ma abonamentu. Mniej czasu na granie = większa szansa że ludzie będą kupować boostery i inne dziady.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 11:48 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Piszpan napisał(a):
wrzesien/pazdziernik to jedne z najgorszych terminow imho. albo wydadza na wakacje albo na swieta.
Czemu? Ja myślę, że właśnie najlepszy termin to wrzesień - dzieciaki będą po szkole się nudzić to pograją, a jak na wakacje będzie słonecznie to nikt nie będzie grał. Tak myślę... :wink:


dzieciaki? juz dawno minimum wiekowe dla takich gier to licealista lub student. owszem beda tez mlodsi ale duuuzo mniejszy procent. taka grupa docelowa zaczyna szkole/studia, gra nie ma abo jak slusznie zauwazyl dana czyli licelaista moze sobie kupic ale serio zaczac grac na swieta tak samo student. zreszta zobaczy sie szkoda ze jest to gra typu must play jak diablo z praktycznie zerowa konkurencja. w sensie i tak kupi masa ludzi i tak.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:02 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Piszpan napisał(a):
wrzesien/pazdziernik to jedne z najgorszych terminow imho. albo wydadza na wakacje albo na swieta.
Czemu? Ja myślę, że właśnie najlepszy termin to wrzesień - dzieciaki będą po szkole się nudzić to pograją, a jak na wakacje będzie słonecznie to nikt nie będzie grał. Tak myślę... :wink:


dzieciaki? juz dawno minimum wiekowe dla takich gier to licealista lub student. owszem beda tez mlodsi ale duuuzo mniejszy procent. taka grupa docelowa zaczyna szkole/studia, gra nie ma abo jak slusznie zauwazyl dana czyli licelaista moze sobie kupic ale serio zaczac grac na swieta tak samo student. zreszta zobaczy sie szkoda ze jest to gra typu must play jak diablo z praktycznie zerowa konkurencja. w sensie i tak kupi masa ludzi i tak.


Skad takie obserwacje??

Jak moj syn byl w podstawowce/gimnazjum to pol jego klasy gralo w GW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:08 
Cytuj  
Dokładnie.. swojego czasu czytałem trochę board guildwars.pl i same dzieciaki tam siedziały. Na pewno dużą zasługą był brak abo, nie ma co się oszukiwać.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a mało to tytułów wychodziło w stadium bety? do tego wczesnej?
Jak będą odgórne naciski marketingowców by wyszedł, to wyjdzie nawet jutro.

Ta i maja zakonczyc swoje istnienie w branzy. Oj marek, naprawde co post to glupszy ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:49 
Cytuj  
to ja moze sie faktycznie nie znam najzwyczajniej w swiecie wydawalo mi sie ze takie gry sa dla podstawowki za trudne..


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:51 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
to ja moze sie faktycznie nie znam najzwyczajniej w swiecie wydawalo mi sie ze takie gry sa dla podstawowki za trudne..

I byly. Bo srednia wieku w topowych gildia pvp byla duzo wieksza niż podstawówka.
Sam jak grałem (ale nie w topowej), to srednia wieku byla okolo 24 lat. Czy to podstawowka czy nie, to juz nie mie oceniać ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:54 
Cytuj  
podstawowka to sobie w GW mogla pobiegac po preascalonie albo ewentualnie fabule robic przy duzej dozie samozaparcia.

No ale taki atherius nie przepusci okazji aby sie posmiac o czym wraca do swojego annual pass w WoW, grze gdzie podstawowka raiduje najtrudniejszy content. :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 13:23 
Cytuj  
Większość MMO zgodzę się że jest dla studentów itp. ale to właśnie brak abonamentu, nawet powiązany z kupnem gry, zawsze w każdej grze zaniża średni wiek odbiorcy. Nie twierdzę że to źle, po prostu tak jest i tyle :)

Inna sprawa, że jest masa maniaków komputerowych, którzy będą w to grać i akurat dla nich czy to lato czy nie to główną różnicą będzie wentylator koło kompa xD


_________________
Infinita Virtus

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 13:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
podstawowka to sobie w GW mogla pobiegac po preascalonie albo ewentualnie fabule robic przy duzej dozie samozaparcia.

No ale taki atherius nie przepusci okazji aby sie posmiac o czym wraca do swojego annual pass w WoW, grze gdzie podstawowka raiduje najtrudniejszy content. :)


Idź pograj na koncie znajomego w wow, albo na prywatnym. :)


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 16:00 
Cytuj  
Im gra wymaga lepszego refleksu, tym młody wiek jest większym sojusznikiem.

Gra dla mnie mogła by wyjść około września, byle by nie wypuścili pół produktu jakim bym sam STWOR zaraz po premierze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.