mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 07:03 
Cytuj  
Mnie troche srednio ten weekend wlasnie pasuje bo znajomi sie zapowiedzieli ze przyjada :[ wiec albo dogadam sie ze przyjada w nastepny weekend albo komus moge oddac do pogrania.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 08:20 
Cytuj  
Za jakiś czas będzie dostępna opcja zmiany e-maila używanego do logowania w "GW2" jak i w "GW". Szczególnie cieszy mnie ta druga możliwość. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 08:41 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Kapitan_Pimpol napisał(a):
myslisz ze oni nie wiedza ze performance jest z dupy aktualnie? marudzenie i wyrokowanie jaka to gra bedzie na podstawie BETY uwazam za fail... gracze chyba przyzwyczaili sie ze beta to okres w ktorym moga sobie za darmo pograc... zapominajac ze gra jest ciagle w produkcji i jak cos nie dziala to tak ma byc.


Przez ostatnie kilkanaście lat, przy każdej kolejnej becie, każdego większego tytułu widuję takie same tłumaczenia. Powoli robi się to już nudne. Za każdym razem devsi wiedzą, że sporo rzeczy jest do dupy i widzą na co narzekają gracze. I za każdym razem takiego niedopracowanego potworka wypuszczają na rynek. Od czasów Lotro jeden tylko Rift wyszedł w pełni grywalnej i mniej więcej ukończonej wersji w przypadku reszty gier beta ciągnęła się jeszcze długo po releasie.
Z performance problem jest od miesięcy, skoro dalej występuje, to albo nie chcą, albo nie potrafią się z nim uporać. W obydwu przypadkach, nie jest to najlepsza wróżba na przyszłość.


No dokladnie.

W grze PvP performance powinnien byc idealny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 08:50 
Cytuj  
takich gier juz nie ma mrynar :)

czy cos z tym zrobia to sie okaze i to pewnie juz niedlugo.
trzeba tez pamietac o sterownikach, updejtach itd. itp.
ja po ostatnim evencie jestem troche podlamany ale jeszcze dam im szanse, ze wzgledu na pomysly i realizacje w wvwvw.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 09:02 
Cytuj  
Ktos moze potwierdzic, to co mowila Plutonka w wywiadzie? Ze nawet w GW1 przy wiekszym tloku, engine dawal ciala?
Jezeli to prawda, to tym dziwniejsze jest dla mnie to, ze ANet zdecydowal sie na ten engine robiac gre z mass pvp.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 09:15 
Cytuj  
@mrynar

Nie tylko przy PvP w PvE tez jest istotny czas reakcji biorac dodatkowo pod uwage to jak ma combat wygladac w GW 2 - nie stanie w miejscu i klikanie tylko caly czas trzeba byc w ruchu

@mendol

Sa takie gry.Ja pogralem troche w TERE i powiem Ci ze porownanie performance z GW 2 do TERA to jak porownywac gowno do miodu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 09:18 
Cytuj  
mialem na mysli gry, na ktore moge patrzec i w ktore moge grac :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 09:23 
Cytuj  
poza tym Tera to tak naprawde premiere miala juz z rok temu.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 09:32 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Kapitan_Pimpol napisał(a):
myslisz ze oni nie wiedza ze performance jest z dupy aktualnie? marudzenie i wyrokowanie jaka to gra bedzie na podstawie BETY uwazam za fail... gracze chyba przyzwyczaili sie ze beta to okres w ktorym moga sobie za darmo pograc... zapominajac ze gra jest ciagle w produkcji i jak cos nie dziala to tak ma byc.


Przez ostatnie kilkanaście lat, przy każdej kolejnej becie, każdego większego tytułu widuję takie same tłumaczenia. Powoli robi się to już nudne.

+ 1

Cały czas - "nie oceniajcie bo to beta, demo , bo jeszcze sterowniki nie wyszły , bo nie to ,bo nie tamto."
Głupie pieprzenie.

Oczywiście sam mam dużą nadzieję ,że to poprawią - w końcu już tą grę kupiłem - pierwszy raz w życiu kupując pre-order / pre-purcharse. Się okażę.

Z TERĄ to fakt ,to co dostajemy na zachodni rynek to już dojrzały produkt. Choć trzeba im przyznać ,że performance jest tam bardzo dobry.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 10:04 
Cytuj  
Pewnie to oceniajcie na podstawie bety/alfy itd finalny produkt, /facepalm.

Co z tego że przy każdej becie piszemy to samo? To dotyczy KAŻDEJ bety.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 10:08 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Pewnie to oceniajcie na podstawie bety/alfy itd finalny produkt, /facepalm.

Co z tego że przy każdej becie piszemy to samo? To dotyczy KAŻDEJ bety.


Bo w 99% "finalny produkt" nie rozni sie mocno od bety. A juz na pewno nie tak jak zawsze wszyscy krzycza, ze bedzie. Wydajnosc sie praktycznie nie zmienia, masa bugow pozostaje, itd...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 10:10 
Cytuj  
w dfo poprawili, w warhammerze poprawili, w daoc'u porawili, w wow'ie poprawili, w rifcie caly czas poprawiaja.
jak candi dobrze zauwazyl - tera to nie jest produkt sprzed pol roku, tylko premiere miala juz dosc dawno temu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 10:11 
Cytuj  
Szkoda ze oni nie pisza jakis patch notes co robia i poprawiaja w tej becie zeby bylo wiadomo co sie dzieje.

Ich postawa i ta cala otoczka jest tak enigmatyczna jakby oni sami nie wiedzieli co i jak bedzie wygladac , dla mnie jest to strasznie dziwne i jakos malo wiarygodne.

Co im szkodzi podac nad czym pracuja , jak przykladowo Blizz w D3?

Jedyny konkret jaki od nich uslyszelismy na ta chwile to ze gra ma wyjsc w tym roku :O

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 10:11 
Cytuj  
Kto piszę o ocenianiu finalnego produktu? L2R

Samo przez siebie ,się rozumie ,że oceniany jest performance bety - choćby z tej prostej przyczyny ,że finalnego produktu nie ma to i nie ma jak go ocenić.


Śmieszą mnie jednak rzeczy typu "nie oceniajcie nic dopóki gra nie wyjdzie" - chyba po to m.in. są wersje demo , pre-view , pseudo-beta weekendy ,etc żeby przekonać jaki produkt jest (biorąc oczywiście poprawkę ,że MOŻE się zmienić /poprawić).
Co nie zmienia faktu ,że b. rzadko są drastycznie duże zmiany na plus w momencie releasu.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 10:21 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Szkoda ze oni nie pisza jakis patch notes co robia i poprawiaja w tej becie zeby bylo wiadomo co sie dzieje.

Ich postawa i ta cala otoczka jest tak enigmatyczna jakby oni sami nie wiedzieli co i jak bedzie wygladac , dla mnie jest to strasznie dziwne i jakos malo wiarygodne.

Co im szkodzi podac nad czym pracuja , jak przykladowo Blizz w D3?

Jedyny konkret jaki od nich uslyszelismy na ta chwile to ze gra ma wyjsc w tym roku :O


Coś w tym jest, bardzo mało mówią o swoich postępach. Jak w następnym beta weekendzie nie wprowadzą żadnych zmian to troszkę mnie zmartwią. Swoją drogą wystarczy, że poprawią ten performance i będzie git. Do premiery pewnie jeszcze w uj czasu więc powinni zdążyć coś zrobić w tym kierunku.


_________________
Ultrah/Dzikun


Posty: 42
Dołączył(a): 25.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 10:39 
Cytuj  
Jak można płakać nad performance po paru godzinach grania... jeszcze podczas stress testu. Polecam poczytać czym jest taki test i do czego służy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 10:44 
Cytuj  
Czytanie ze zrozumieniem lezy i kwiczy, jedna osoba przekreci czyjes posty i potem reszta powtarza jak w gluchym telefonie... Oceniajcie sobie bete, tylko przestancie marudzic, pieprzenie i zawodzenie jest w uj meczace... po cholere marudzic zawczasu? Fakt performance jest slaby, ale jak mozna cala gre oceniac na tej podstawie? W pierwszym beta evencie jak wszedlem na venta spytac kogos jak gra sie podoba, uslyszalem "ale gowno, jest ch**owa". Na szczescie udalo mi sie samemu do gry wbic i przekonalem sie ze mimo slabej wydajnosci to gra sie zajebiscie. No ale spoko poplaczcie sobie dalej...

Kaczy napisał(a):
Szkoda ze oni nie pisza jakis patch notes co robia i poprawiaja w tej becie zeby bylo wiadomo co sie dzieje.


i tutaj sie mylisz. Wszelkie powazniejsze zmiany opisywali szczegolowo na glownej stronie w postaci artykulu. Nie spodziewaj sie patchnote'ow w becie. Poza tym w wielu wywiadach wspominali ze ich team pracuje mocno nad optymalizacja, zeby miedzy innymi powiekszyc cap ludzi na WvW. Zreszta logiczne jest ze optymalizacji nie bylo bo skoro gra chodzi slabo na nowych kompach, a na slabszych smiga zacnie, to znak ze skupiali sie na czym innym.

Macie racje ze 99% bet konczy sie tak samo, jednak to nie ANet przeprowadzala te 99% bet. Do tej pory sa chyba jedynym developerem ktory pokazuje efekty pracy jeszcze w czasie produkcji, i chyba udowodnili ze kazdy aspekt gdy maja solidnie przemyslany. Nie wypuszczaja gry niegotowej, nie obiecuja gruszek na wierzbie tylko pisza o tym co juz maja, a nie co bedzie. Watpie zeby pozostawili gre bez optymalizacji bo im bardziej powinno zalezec na tym zeby zatrzymac graczy na tyle dlugo aby kupili dodatek, bo to bedzie ich glowny dochod. Wydajac gre z ktorej ucieknie zaraz 70% populacji, rownie dobrze mogliby sobie w leb palnac.
I nie spodziewalbym sie poprawy w nastepnym evencie :wink: wiec Ci co licza ze juz bedzie dobrze dzialac, to radze oodac komus konto i nie frustrowac sie

sula napisał(a):
chyba po to m.in. są wersje demo , pre-view , pseudo-beta weekendy ,etc żeby przekonać jaki produkt

nie wlasnie nie po to sa zeby gre oceniac tylko zeby pomoc przetestowac. Duzo lepiej testuje sie na randomowych ludziach ktorzy nie znaja gry i moga wejsc tam gdzie tworca nawet by nie probowal. Poza tym to pomaga ocenic na jakim sprzecie ludzie graja i jak trzeba gre optymalizowac, jak dziala kod sieciowy itp itd. Bety nie sa po to zeby sobie pograc i gre oceniac, wtedy zniesliby NDA i kazdy by sobie mogl oceniac na podstawie kiepskich filmikow z youtubea


Ostatnio edytowano 19 kwi 2012, 10:48 przez Kapitan_Pimpol, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 10:45 
Cytuj  
RocketXX napisał(a):
Jak można płakać nad performance po paru godzinach grania... jeszcze podczas stress testu. Polecam poczytać czym jest taki test i do czego służy.

Proponuje nie zakładać ,że wszyscy tu wymienieni oceniają ten performance tylko na podstawie stress-testu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 10:51 
Cytuj  
To ja zakladam ze w nadchodzacym beta evencie bardzo duzo sie poprawi skoro znosza NDA :D chyba ze juz sie tak kasy najedli ze maja w dupie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 11:06 
Cytuj  
a ja w sumie nie wiem.
czy zakladac juz tematy odnosnie klas i bedziemy wpisywac juz doswiadczenia/wrazenia/opinie z beta eventow (a po premierze sie usunie)?
czy na razie olac i stawiamy na freestyle w temacie do czasu premiery? ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.