mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 09:12 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Kupić książkę u trenera, która odblokuje możliwość dodawania trait pointsów? :)



Nie, to miałem i dodałem 10 punktów aż odblokował mi się major trait ale był pusty ;p


Co do GW2 to od wielu lat nie miałem tyle przyjemności z grania w MMO, 5-10 fps tomk? Ja miałem 40-50 w zergu na WvW tyle chyba wystarczy do grania?

Widać że devsi poprawiają, najlepszy przykład mini-fix z piątku-sob i już performance było lepsze u wielu ludzi.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 09:15 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Yuurei napisał(a):
Kupić książkę u trenera, która odblokuje możliwość dodawania trait pointsów? :)



Nie, to miałem i dodałem 10 punktów aż odblokował mi się major trait ale był pusty ;p


Tak coś czułem, że to nie o to chodzi. Ten mój pomysł był zbyt prosty ;)


Dla mnie to był całkiem fajny beta weekend i mam wrażenie, że w GW2 pogram dłużej niż przez miesiąc (i nie dlatego, że nie ma darmowego miesiąca po zakupie ;)). I okazało się, że mi mikrofon działa na Vencie ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 09:16 
Cytuj  
i ja to przegapilem? :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 09:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wiekszosc z nas tutaj od lat gra w mmo i nikt nie twierdzi, ze gw2 to rewolucja. raczej ewolucja oraz dopracowanie sprawdzonych elementow rozgrywki.

This. Aktualnie mam wykupiony abonament jTERA, FFXIV (żeby mieć legacy acc na premierę 2.0, które może być sensownie, a poprzedni tydzień spędziłem w Closed Becie Phantasy Star Online 2.
Grałem we wszystkie duże tytuły, które wyszły od europejskiej premiery FFXI i fakt, w GW2 nie ma rewolucji, ale chociażby sam fakt zone eventów zamiast bezmyślnego biegania do NPCów i klepania questów bez czytania ich mi się podoba.
Klasycznego systemu questowania mam już po dziurki w nosie, ale tego typu wspólne działanie w jakimś celu zawsze mi się podobało - w Rifta grałem tylko dla zabawy w riftach, a kiedy przed wyjściem Cata miałem aktywne konto WoWa bawiłem logowałem się tylko do pre-Cata eventów. GW2 moim zdaniem dobrze udało się uchwycić esencję tego + WvW to najprzyjemniejsze PvP z jakim miałem styczność od WoE w Ragnaroku Online ~8 lat temu.

Oczywiście nie mam zamiaru nikogo przekonywać, że GW2 jest drugim zejściem albo, że ma lubić to co ja - są gusta i guściki.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 09:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i ja to przegapilem? :P


Nie przegapiłeś :-) Po prostu dużo nie mówiłem. W zasadzie to tylko wyraziłem zdziwienie, że mnie słychać ;)


Przy okazji czy nie denerwował Was szybki spawn rate mobów? Wydaje mi się, że trochę przesadzony.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 09:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i ja to przegapilem? :P



Tak, znów byłeś afk :p


Spawn rate jest uzależniony od ilości ludzi w obszarze, przynajmniej tak mi się wydaje jak grałem o różnych godzinach o obłożeniu zon.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 09:29 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Przy okazji czy nie denerwował Was szybki spawn rate mobów? Wydaje mi się, że trochę przesadzony.

No to na pewno. Niekiedy pojawiają się 2-3 moby dosłownie z pupy. Szczególnie przeszkadza to w jaskiniach i innych tego typu ograniczonych przestrzeniach.

Ogólnie jeszcze sporo pracy przed nimi. Ja się wybawiłem za wszystkie czasy. Potem napiszę coś więcej. Jakieś obszerne wrażenia. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 09:44 
Cytuj  
A ktoś testował rangera na short bot ? Mi przynajmniej z opisu przypomina SH z Warka. I nie wiem czy dobrze widze bo na lunie napisali ze ma zasieg 1200 tez jak Long Bow ? Ktos sie bawił ?


_________________
Turbot

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 10:15 
Cytuj  
longbow ma 1500 + dodatkowy zasięg z traitsa.


_________________
steam: Deathel

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 10:19 
Cytuj  
Shadow behemoth (human landy) - http://www.youtube.com/watch?v=ISQAa-Pg ... e=youtu.be

Miałem max detale, bez cieni - fps 20-30 wydajność ssie lachę w przeciwieństwie np do tery, ale jako tako da rade grać.
Na wvwvw bez nagrywania od 20-50 fps.


_________________
Ultrah/Dzikun

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 10:25 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
A ktoś testował rangera na short bot ? Mi przynajmniej z opisu przypomina SH z Warka. I nie wiem czy dobrze widze bo na lunie napisali ze ma zasieg 1200 tez jak Long Bow ? Ktos sie bawił ?



Ja testowałem na rangerze i na warku dziś i jak na razie wrażenia war> ranger na bow , ale potestuję warka mocniej w next beta weekend to zobaczymy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 10:28 
Cytuj  
Jakieś obszerniejszą wypowiedź o beta-weekendzie to zamieszczę później ,ale póki co ta gra wygrywa z innymi obecnymi na rynku mmorpg jedną prostą rzeczą.
Chcę mi się w to grać.
Po prosu , w zasadzie grałem całą niedzielę z przerwami i parę godzin w sobotę i cały czas miałem fun z tego.
Chciało mi się biegać po świecie, zwiedzać , robić Eventy i "questy" , crafcić - co już mi się od dłuższego czasu nie zdarzyło.

Jako ,że ja jak już się "wciągnę" (a nie odrzuci jak w przypadku Swtor-a , Rift-a czy AoC i kilku innych freemium co ostatno próbowałem) ,to szybko mi się nie nudzi - prawdopodobnie mam mmorpg-a na dłuższy czas.

No chyba ,że naprawdę coś koncertowo w późniejszej grze spieprzą albo okażą się strasznymi złamasami w podejściu do pewnych rzeczy na co się nie zanosi całe szczęście.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 10:50 
Cytuj  
Mi najwiecej radości sprawiło gdy bronilem keepa srodkowego na WvWvW i z 2 stron dobijali sie niebiscy i zieloni i trzeba bylo latać od bramy do bramy zeby odpychać. Czasami dostawali sie do środka to byla dosyć ciekawa walka na dziedzincu i murach. Generalnie w obronie bron dystansowa ma sporą przewagę. Ale na szczescie kazda klasa moze bron ranged zalozyć.


_________________
Turbot

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 11:13 
Cytuj  
W zasadzie wszystko juz zostalo powiedziane. Ogolnie wielki plus, gra sie swietnie. Poprawia performance i mniejsze pierdoly i gra bedzie solidnym produktem, mam nadzieje na bardzo dlugo.


_________________
BF3: hungrymumin

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 13:15 
Cytuj  
ja na kolejke do wvw trafilem tylko raz jak chcialem dostac sie na srodkowa mape. Portal z the Mist prowadzi chyba tylko tam. Ale naszczescie z Lions Arch dalo sie dostac portalami na inne borderlandsy juz bez kolejek.

nie chce mi sie pisac o plusach bo za duzo tego, za to jedynym minusem bylo utrudnienie grania w grupie ze znajomymi spowodowane tlokiem na seerwerze. Over flow serwer to zawsze lepsze rozwiazanie niz stanie w kolejce, ale granie samemu w gre MMO mija sie troche z celem :wink: Niemniej cala bete oceniam na duze 9/10. Piatkowe problemy szybko naprawili i dalo sie logowac bez problemu przez prawie cala sobote / niedziele.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 14:23 
Cytuj  
No ja czekałem 5,5h własnie na środkową mape.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 14:36 
Cytuj  
Był pewien trik z ominięciem kolejki na eternal battleground, wystarczyło wchodzić w portal i wychodzić i olać kolejkę - max 2 min i jesteś w środku.


_________________
Ultrah/Dzikun

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 18:48 
Cytuj  
Uczciwie powiem, że smutno troche bez bety ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 19:14 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Uczciwie powiem, że smutno troche bez bety ;/.


Uczciwie powiem że nie mam teraz w co grać :/


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 19:19 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Uczciwie powiem, że smutno troche bez bety ;/.
Diablo III masz za 2 tygodnie - chyba wytrzymasz? :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.